NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 144 145 146 147 148 149 150 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:34  
Cytuj
Jako że dziś mam dobry humor po druzgocącej porażce szydłowej nie wykasuję ci tego wpisu z ewidentną prywatą zarumieniony Jak jeszcze liźniesz coś o długu Chin to kiedyś popiszemy w innym temacie ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:34  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Edo2 słabo się odniosłeś do tej tabeli. To raczej twoja kompromitacja. Ech szkoda słów.

Ja wiem, twoje dane są bardziej twoje i oczywiście ważniejsze bo najtwojsze smiech2 smiech2smiech2smiech2smiech2


Andrzejku , albo robisz sobie jaja albo udajesz głupiego? Jeżeli PKB rośnie ( a nawet utrzymuje się na podobnym-stałym poziomie) a liczba obywateli maleje to siłą rzeczy PKB per capita będzie wyższe. Mam racje czy nie? Musimy tak po kolei , bo z Wami inaczej się nie da!uśmiech

http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/GUS-Maleje-liczba-mieszkancow-Polski-00008764

Kwestia następna. Płaca minimalna jest regularnie podnoszona o jakąś kwotę. Mogę się z Tobą założyć, że za cztery lata ( kiedy będzie kończyć się pierwsza kadencja rządu PiS) płaca minimalna również będzie wyższa niż teraz! I to nie jest akt łaski ze strony rządu , tylko celowa polityka wymuszania wyższych zarobków. Prowadzona jeszcze chyba od Millera!smiech2 Zamiast obniżać koszty pracy , podnosi się płacę minimalną! Nie jest to żadna zasługa rządu - mam rację czy nie? A nawet jak się uprzesz , że nie mam to wyobraź sobie , ze najwyższą podwyżkę procentową w historii płacy minimalnej dał rząd Kaczyńskiego!

http://www.zus.pl/default.asp?p=1&id=1019


Nakłady na służbę zdrowia zwiększają się od 25 (26) lat złotego okresu w dziejach Polski. Wszystkie rządy to robiły! Nie chodzi o ilość tych pieniędzy , tylko o efektywność całego systemu. Jesteś pewien , że te pieniądze są dobrze wydatkowane? Jesteś pewien , że służba zdrowia funkcjonuje prawidłowo? Mnie stać na prywatną , a zapytaj tych co stoją w kolejkach. Mam rację , czy nie?

http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/zdrowie/zdrowie/


Emerytury są rokrocznie rewaloryzowane i siłą rzeczy ich wysokość się podnosi.Za cztery lata ten wskaźnik będzie jeszcze wyższy! Mam rację czy nie? Sprawdź sobie na stronce GUS.

..................................................................

I tak mógłbym o każdym z tych pseudo-sukcesów. Tak naprawdę to tylko na jeden punkt nie znajduję kontrargumentów. To , że wydłuża się średnia długość życia to prawdziwa zasługa rządu PO. To nie prawda ,że to proces zachodzący w całej Unii . Pewnie Polakom żyje się naprawdę lepiej skoro żyją dłużej!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:53  
Cytuj
smiech2 Tos dowalił to może podaj procentowy wzrost płac za rządów PiS i PO ... chyba nawet Bot przyzna że im mniejsza suma tym łatwiej o wyższy % więc tym wcześniejszym było łatwiej ... możesz nawet przeliczyć to na lata ... No chyba że ekonomisto roku to ciut za trudne cool girl

dam prosty przykład dla twoich kolegów ... mam złotówkę łatwiej dać drugą i mieć 100% wzrostu niż powiedzmy mając tysiąca cool girl

A i jeszcze jedno ... to za rządów PiS wyjechało z Polski najwięcej ludzi ... to tak żebyś się nie walnął w tych wyliczeniach

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:57  
Cytuj
Edo2, no to dochodzisz do jednego słusznego wniosku. Rząd nie jest nam potrzebny. Żaden. Nie ważne kto rządzi i tak wszystkie wskaźniki pójdą do góry. Ech... Naprawdę odpuszczam, po 25 października zapewne znikniesz z tego forum, kontrakt się skończy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Edo2, no to dochodzisz do jednego słusznego wniosku. Rząd nie jest nam potrzebny. Żaden. Nie ważne kto rządzi i tak wszystkie wskaźniki pójdą do góry. Ech... Naprawdę odpuszczam, po 25 października zapewne znikniesz z tego forum, kontrakt się skończy.


Ważne ,żeby rządził rząd nie powiązany z dużymi bankami , developerami czy całkowicie podporządkowany Brukseli. Rząd ma reprezentować Polaków , a nie Jana Kulczyka czy jemu podobnych. PO takiej rękojmi nie dawała! I dlatego trzeba ich pogonić!uśmiech

Nie wiem czy zniknę , ale na pewno zrobię sobie dłuższa przerwę! Będzie czas na świętowanie. Podobno pracownicy naszego sztabu mają dostać wczasy na Martynice od Kaczyńskiego w prezencie! Przecież zasłużyłem!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
smiech2 Tos dowalił to może podaj procentowy wzrost płac za rządów PiS i PO ... chyba nawet Bot przyzna że im mniejsza suma tym łatwiej o wyższy % więc tym wcześniejszym było łatwiej ...A co za tym idzie możesz nawet przeliczyć to na lata ... No chyba że ekonomisto roku to ciut za trudne cool girl

dam prosty przykład dla twoich kolegów ... mam złotówkę łatwiej dać drugą i mieć 100% wzrostu niż powiedzmy mając tysiąca cool girl

A i jeszcze jedno to za rządów PiS wyjechało z Polski najwięcej ludzi to tak żebyś się nie walnął w tych wyliczeniach


Bananie , dostałeś wszystko o co pytasz ! Masz wszystkie statystyki i nie pal głupa! Śpieszę się -cześć!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 09:12  
Cytuj
CYTAT

A i jeszcze jedno to za rządów PiS wyjechało z Polski najwięcej ludzi to tak żebyś się nie walnął w tych wyliczeniach


Wyjechali,bo europejski rynek był bogaty w oferty pracy,każdy chętny fachowiec lub nie ,znajdował zatrudnienie z dużo lepszymi zarobkami niż proponował krajowy pracodawca. Do tego dochodził poziom życia,który był nieporównywalny z naszym.Byliśmy świeżo po wstąpieniu do UE i czy Pis czy Po nie ma tu nic do rzeczy, bo młodzi(nie tylko)ludzie byli "głodni" tej właściwej Europy, nie oglądali się za siebie.
Przy okazji - Platforma miała motywować tych ludzi do powrotu,nie zmotywowała.

Co Ty chcesz właściwie udowadniać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 09:26  
Cytuj
Co ja chce udowodnić ? smiech2 Może to że Edo bredzi ... Ciężko mu napisać że za "najlepszych" lat dla Polski (za rządów PiS) płace poszły może z 10% a za nierobów z PO blisko 100? ... A co do wyjazdów to chyba podobnie można powiedzie i dziś ? Mamy nowych młodych głodnych Europy ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 11:54  
Cytuj
mały quiz z 8 lat o PO : https://8latplatformy.org/ , śmiało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 13:13  
Cytuj
CYTAT


A i jeszcze jedno ... to za rządów PiS wyjechało z Polski najwięcej ludzi ... to tak żebyś się nie walnął w tych wyliczeniach



Bzdury wciskasz ludziom,tak się składa że akurat w tym czasie kolejne państwa znosiły ochrone swojego rynku pracy ale skąd możesz wiedzieć jak w tvn o tym nie mówili.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
.. A co do wyjazdów to chyba podobnie można powiedzie i dziś ? Mamy nowych młodych głodnych Europy ...



Tak ewka nam załatwiła 100.000 muslinów.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 13:53  
Cytuj
Tubo pisowska że ty łżesz to nie znaczy że każdy to robi ... Nic tak nie lubię jak to że zarzuca mi ktoś że jestem z PiS tfu że kłamie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 14:23  
Cytuj
Po 8 latach rządów PO budżety milionów obywateli sa w ruinie, a dochody banków i korporacji nadzwyczajne.
Ktokolwiek jest za tym, aby oni utrzymali sie u władzy działa przeciwko narodowi polskiemu.

Trzeba teraz właśnie głosowac na PIS, bo nie ma innego ratunku w tej sytuacji.

I rozumieja to już wszyscy, od prostych ludzi pracujących w fabrykach po inteligencje i naukowców. WIdać to było na wyborach prezydenckich.
Dude nie wybrali tylko słuchacze Radia Maryja i nie tylko z Polski południowo-wschodniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Co ja chce udowodnić ? smiech2 Może to że Edo bredzi ... Ciężko mu napisać że za "najlepszych" lat dla Polski (za rządów PiS) płace poszły może z 10% a za nierobów z PO blisko 100? ... A co do wyjazdów to chyba podobnie można powiedzie i dziś ? Mamy nowych młodych głodnych Europy ...


Za rządów PiS podwyżka płacy minimalnej wynosiła odpowiednio:
w 2006 ( obowiązująca od 1 stycznia 2007) = ok 4 %
w 2007 ( obowiązująca od 1 stycznia 2008) = ok 20 %

PiS zwiększył pensję minimalną z 899,10 zł do 1126 zł. Czyli 25,25....%
Uprośćmy- o 25%! Przez dwa lata rządów.

PO zwiększyła pensję minimalną z 1126 do 1750 . Czyli o ok 55 %. Przez osiem lat rządów. Podwyżki za rok 2016 nie uwzględniałem , ale to niczego nie zmienia!

http://www.zus.pl/default.asp?p=1&id=1019

Czy coś z tego co napisałem jest nieprawdą? Nie wiem skąd wziąłeś te wartości w swoim poście " może z 10 % za nierobów z PO blisko 100" , może z głowy bo na pewno nie z dzienników statystycznych. smiech2 Weź kalkulator , albo poproś dziecko może Ci to wyliczy i poznasz prawdy świadectwo. Ty w ogóle rozumiesz co to są procenty i jak się je wylicza? No chyba , że wstrętne pisiory zhakowali stronkę ZUS i podmienili te dane!smiech2

Czy coś co napisałem jest dla Ciebie niezrozumiałe ? Może popełniłem błąd w obliczeniach i chcesz mnie poprawić? Zaraz dojdziemy do wyjazdów z Polski, zamknijmy temat płacy minimalnej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 21:58  
Cytuj
Bananie , czy mi się zdawało , czy zadałeś jakieś pytanie? Było i nie ma?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Bananie , czy mi się zdawało , czy zadałeś jakieś pytanie? Było i nie ma?uśmiech


Było cool
Zerknąłem tylko jeszcze kto robił budżet na 2008 rok żeby się upewnić ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 22:10  
Cytuj
Jako , że jesteś taki wstydliwy to Ci odpowiem na pytanie , które było , ale znikło!smiech2 Płacę minimalną na 2008 r uchwalał rząd Jarosława Kaczyńskiego w 2007 . Miała ona wejść w życie 1 stycznia 2008. Rząd Donalda Tuska został zaprzysiężony 16 listopada 2007. Płacę minimalną ustala się zawsze z pewnym wyprzedzeniem. Już jest podana jej wysokość na rok następny, opublikowana w Dzienniku Ustaw , więc niejako nowy rząd przejmuje to z dobrodziejstwem inwentarza. Właśnie dlatego podawałem podwyżki z czasów rządów PiS na 2007 i 2008 ( bez 2006). Czy w czymś co napisałem do tej pory skłamałem , przedstawiłem złe dane? Może coś jeszcze wzbudza Twoją ciekawość? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 22:18  
Cytuj
Jest tak jak piszesz ... przypominam sobie z tamtych lat że PO zdążyło zastopować złodziejowi rydzykowi część kasy ... Wstydliwy ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 22:28  
Cytuj
Banan to PeOwski troll, szkoda zawracać sobie nim głowy, albo chce zostać kolejny raz modemem miesiąca i podkręca atmosferę na forum.
Ale nie o tym chciałem.

Ogladałem w Telexpresie końcówke debaty Kopacz-Szydło, no i ta Kopacz cos tam krzyczała nie marnujcie głosu, głosujcie na nas, bo tylko my możemy powstzrymać rządy PIS i pokazywała na przeciwnika.
A tam stała ta niepozorna jakby, usmiechajaca się Beatka.
No masakra, jak to wyglądało? Żeby tam był brodaty Macierewicz lub mały wielki człowiek Kaczyński.
A Kopaczowa pokazywała na Beatkę i mówiła, że chce Polaków przed nią bronić. No masakra.
Mnie się wydaje, że wszyscy mądrzy ludzie w Platformie odsunęli się od Kopaczowej, zwłaszcza jak te swoje koleżanki wpakowała na listy i nie ma jej kto doradzić jak ma w ogóle tą kampanie prowadzic. I wszystko jak kulą w płot.
Przy takich wiatrach to PIS będzie miał 50% głosów normalnie i chyba wszyscy łącznie ze Schetyna się z tym pogodzili.
Ale niech Grzesiu po wyborach odsunie ta lekarke jak najszybciej od władzy w partii, bo to normalnie obciach, żebyśmy kogos takiego mieli w polityce.
Świat się na wyborach nie skończy, mądra opozycja tez będzie potrzebna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 22:34  
Cytuj
A masz coś na poparcie czy tylko tak sobie piszesz ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 22:43  
Cytuj
Mam, suche fakty plus popitkaumiech

O kurka, zdaje się, że druga debate przegapiłem.
No ale sądzę, że niewiele straciłem. Nasi politycy nie potrafią robić szoł przed kamerami jak ci w USA, Korwin ew, cos się tam stara, Nasi sa przeraźliwie nieporadni, choć Duda trochę zaskoczył, w końcu prawnik jak Obama.
Może za 50 lat dorobimy się polityków, którzy przed kamerami będą się czuli jak aktorzy i będą robic prawdziwy szoł wyborczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 24 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 00:47  
Cytuj
Bananie - twój ideał siegnął bruku!!! Mój też z przed 8 i 4 lat(:(:(: Trzeba się z tym pogodzić!!! PO to Polewacze Obietnic, a Polskę - nasz kraj sprzedali, jak dziwka swoje ciało pod latarnią!!!! Za bezcen!!! PiS jest do dupy - tu masz rację, ale co nam pozostało??? Lepiej się gównem podetrzeć, niż w nim się tarzać!!! Pozdrawiam zagorzałego fana przegranej partii i prawie przegranej generacji(tylko i aż 8 lat, a nie 10) Uśmiechnij się!!! Za tydzień, za rok nie będzie gorzej, ale na pewno weselej umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 18:05  
Cytuj
Bananie , nudnawo tu dzisiaj ! Nie masz jakiś rzekomych sukcesów PO do okpienia?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 19:53  
Cytuj
Nikt nie pisze o PO. W życiu odwrotnie jak w TV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Bananie , nudnawo tu dzisiaj ! Nie masz jakiś rzekomych sukcesów PO do okpienia?uśmiech


2008 rządzi PO ...budżet robi PO ...a ty to liczysz dla PiS to ja nie mam więcej pytań ok Ale w sumie nie ważne kto co robi ważne kto to liczy cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 144 145 146 147 148 149 150 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »