NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 135 136 137 138 139 140 141 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 07:56  
Cytuj
Jest co najmniej trzech ludzi na tym forum , którzy cytują głównie z Lisa ( jego produktów).uśmiech Banan to nawet twierdzi , ze to bardzo rzetelny dziennikarz. Uparł się no i co mu zrobisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 07:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:04  
Cytuj
Co ja poradze, że swój do swego ciągnie. Od dawna wiadomo, że muł na dnie leży...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Do dalszej części Twojego postu nie jestem w stanie się odnieść, po prostu nie rozumiem o co Ci chodzi?.


Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu ...PiS-da pisowska chowa się za immunitetem ?...Wiem że możesz nie wiedzieć o którą chodzi tyle tam tego jest ...

Pan Lis jak mówisz to jeden z rzetelniejszych dziennikarzy w tym kraju fakt niezaprzeczalny ... Teraz może napiszesz mi ile razy prawicowe brukowce przepraszały za cytowanie wynalazków przygłupa Macierewicza i ogłupianie podobnych tobie ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:30  
Cytuj
Ok , a co z moim linkiem?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:36  
Cytuj
Myślę, że nie ma żadnego smrodu, a wręcz przeciwnie z czego niestety albo raczej stety nie zdaje sobie sprawy Lis. Ale już łapia temat propagandysci PO, bo tak nie działają lub z mniejszą intensywnoscią.
Lis swoim "rzetelnym" dziennikarstwem (jak zreszta Wyborcza)wyrobił sobie opinie kłamcy i platfusowego aparatczyka. Wszyscy wiedzą, że atakuje osoby szczególnie niebezpieczne dla PO i jeśli ktoś znajdzie sie na jego okładce to wzbudza współczucie i wyrasta na bohatera ludu pracującego miast i wsi.

Ponadto wykładnikiem postzregania sytuacji w Polsce przez ludzi jest ich sytuacja materialna. Większość żyje od pierwszego do pierwszego, wydatki na mieszkanie, wyżywienie, edukacja dzieci i drobne remonty, samochód pochłaniają wszystkie zarobione środki, a i tak do tego dochodzi strach o utratę tego co jest. To już nie życie, ale wegetacja, a w telewizji ciagle te Bahamy i Słoneczny Patrol i dziennikarz zarabiający 50 tys na miesiąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 08:40  
Cytuj
Oraz związkowiec zarabiający 4 średnie krajowe, który żyje na koszt związku ok Szczęśliwie nie mojegosmiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Ok , a co z moim linkiem?uśmiech


Działa ...

Jak to było z tymi ośmiorniczkami ??? Dziś coś cicho o ... "flakach z kalmarów" (itp)nie wiem Flak są syfiaste ale takich z kalmarów nie jadłem zarumieniony jakieś recenzje czy koledzy nadal na mirabelkach ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
Oraz związkowiec zarabiający 4 średnie krajowe, który żyje na koszt związku ok Szczęśliwie nie mojegosmiech2


Tak jak większość Polaków żyje na koszt pracodawcówok
Biedni pracodawcy, tyle ludzi utrzymać...neutralny
Dobrze, że kapitał zagraniczny sie dokłada, bo nie daliby radymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 10:01  
Cytuj
Banan daj sobie + 20 za to,że dzielisz się swoją chor....pasją w nie odpowiednim temacie. Bądź rzetelny tak jak P.Lis w Twoich oczach.



"Niska frekwencja dowodzi, że zdaniem Polaków o takich kwestiach, jak te postawione w referendum powinni decydować politycy - powiedziała w poniedziałek rzeczniczka sztabu PO Joanna Mucha, komentując przebieg niedzielnego referendum."

"Bronisław Komorowski, kiedy ogłaszał to referendum, wychodził naprzeciw swojemu politycznemu przeciwnikowi, czyli Pawłowi Kukizowi - mówiła podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Joanna Mucha.
"Chcieliśmy uzyskać informację"
Dodała, że w kwestiach postawionych w pytaniach referendalnych, Platforma "zrobiła to, co mogła zrobić": wprowadziła JOW-y w wyborach do Senatu, obniżyła finansowanie partii politycznych o 50 proc. i przeprowadziła przez Sejm ustawę, wprowadzającą w prawie podatkowym zasadę, że wątpliwości będą rozstrzygane na korzyść podatnika."

http://www.tvn24(...)045.html


Pytanie numer 2 brzmiało: "Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 13:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 14:26  
Cytuj
Ale na przemarsz LGTB trzymających sie za rączke od razu by zgodę wydali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 17:05  
Cytuj
Znalezione w sieci: uśmiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 20:38  
Cytuj
Premierzyca ma 'bardzo' słowiańską urodę. Macie ja w burce? Jestem ciekawa jak się prezentuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 07:47  
Cytuj
CYTAT (Marek370 )


Tak jak większość Polaków żyje na koszt pracodawcówok
Biedni pracodawcy, tyle ludzi utrzymać...neutralny
Dobrze, że kapitał zagraniczny sie dokłada, bo nie daliby radymlotek


A to nowość, większość Polaków dostaje rabat na zakładowe hotele, mieszka w służbowych mieszkaniach i jeździ służbowymi samochodami? Próbujesz nieudolnie manipulować?

Ja mam służbowe auto i przepisy w Polsce są takie, że aby go używać prywatnie ponoszę opłatę 250 zł/m-c. No i nie mam kierowcy smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 08:36  
Cytuj
No dobra, to kawa na ławę. Myślałem, że moje aluzje i ironie sa dośc proste. Na pewno dużo łatwiejsze niż tej pani powyżej.
On nie żyje na koszt związku, tylko pracuje dla związku i za to otrzymuje wynagrodzenie, tak jak my nie żyjemy na koszt pracodawców, tylko dla nich pracujemy.
Jest jak prezes dużej firmy, a oni zarabiają duże pieniądze. A czemu prezesi zarabiają tak duże pieniądze to sie mnie nie pytaj. Też mi sie wydaje, że powinni zarabiać np rozwożeniem pizzy, a prezesować po godzinach za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 09:31  
Cytuj
Lis juz po aferze z corka Dudy powinien odejsc,a teraz jeszcze jak sie okaze,ze i tu sciemnial to jest skonczony... Jak on to mowil: "nie mozemy mowic powaznie,bo powaznie znaczy nudno. A nudno to te barany wezma pilota i przelacza..."

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 09:51  
Cytuj
PLATFORMA OBYWATELSKA ZACIERA ŚLADY.


Nowe rozporządzenie umożliwi niszczenie dokumentów

http://gpcod(...)2vkMt2rc

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 07:38  
Cytuj
CYTAT (Marek370)
No dobra, to kawa na ławę. Myślałem, że moje aluzje i ironie sa dośc proste. Na pewno dużo łatwiejsze niż tej pani powyżej.
On nie żyje na koszt związku, tylko pracuje dla związku i za to otrzymuje wynagrodzenie, tak jak my nie żyjemy na koszt pracodawców, tylko dla nich pracujemy.
Jest jak prezes dużej firmy, a oni zarabiają duże pieniądze. A czemu prezesi zarabiają tak duże pieniądze to sie mnie nie pytaj. Też mi sie wydaje, że powinni zarabiać np rozwożeniem pizzy, a prezesować po godzinach za darmo.


Myślałem, że wyraźnie napisałem o co mi chodzi niestety nie złapałeś lub złapać nie chciałeś. Nie mam pretensji o pensje jaką otrzymuje tylko wszystko wokół. Związkowcy by go rozliczyli gdyby to szło z ich składek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 09:21  
Cytuj
Pensja plus gratyfikacje i przywileje wynikajace ze stanowiska to raczej jeden temat, także myślę, że sie zrozumieliśmy.

Osobiście za rozwalenie Platformy dałbym mu jeszcze dodatkowa premięumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 09:53  
Cytuj
Andrzejek miał pewnie na myśli prywatny odrzutowiec Piotra Dudy i jacht zacumowany w Saint-Tropez do wyłącznej dyspozycji szefa Solidarności!uśmiech

A co mają powiedzieć Polacy płacący abonament radiowo-telewizyjny , którzy nie chcą oglądać i płacić na szumowiny typu Lis w mediach publicznych? Ty nie opłacasz składek związkowych Andrzejku a uzurpujesz sobie prawo recenzowania wydatków Piotra Dudy! Jakim prawem w ogóle zabierasz głos? Co prawda właśnie wypisałem się z Solidarności ,ale było to spowodowane sprawami całkowicie niezwiązanymi z aferką " Newsweeka". W każdym razie przez kilka lat opłacałem dobrowolnie składki , nie mając z tego żadnych profitów , i ja nie rozliczam wydatków przewodniczącego Komisji Krajowej. Ty znowuż , nie wiadomo dlaczego , z własnego nadania , bawisz się w cenzora i recenzenta w jednym! Przecież to jest skandal! No chyba , ze jesteś członkiem NSZZ " Solidarność" to zwracam honor i zaraz kasuje posta!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:00  
Cytuj
Stoi na stacji drużyna Kopacz : Spójrz na ich twarze i w oczy popatrz
Nędza i rozpacz.
Stoi i sapie, dyszy i bredzi
"Pierwsza" od dawna w przedziale siedzi
Buch – jak czyściutko…
Uch – jak ładniutko…
Puff – jak smaczniutko…
Uff – jak milutko…
Już ledwo sapie, już ledwo zipie
A jeszcze Misiek pomysły sypie
Działaczy do niej podoczepiali
Znanych, nieznanych, młodych i starych
I pełno złości w każdym działaczu
Trzęsie się pociąg w rytmie ich płaczu
Wagony z klimą, błyszczące, duże
A w jednym świnie, a w drugim tchórze
A w trzecim siedzą sami cynicy
Siedzą i jedzą zad ośmiornicy
A czwarty wagon pełen kelnerów
W piątym wycieczka wicepremierów
W szóstym Karolak (trochę nieświeży)
W siódmym eksperci oraz hejterzy
W ósmym szefowej rządu psiapsiółki
Wcinają z jajem służbowe bułki
W dziewiątym – wszyscy doradcy „Bula”
W dziesiątym Donald… Nie, to wiatr hula.
A tych wagonów jest ze czterdzieści
Ta paranoja się w nich nie zmieści.
Lecz choćby przyszło tysiąc Saletów
I każdy zjadłby tysiąc kotletów
I każdy nie wiem, jak „dawał radę”,
Słupków poparcia nie dźwignie żaden…
Nagle - zgrzyt!
Nagle - wstyd!
Partia - w dół!
Koła - w muł!
Najpierw powoli - jak żółw – ociężale,
Ruszyła Platforma po szynach - ospale,
Szarpnęła kamery i ciągnie z mozołem
I kręcą się, kręcą się „setki” wesołe
I biegu przyspiesza, i gna na złamanie,
I ściemnia, i mami, obraża i kłamie,
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
Po torze, po torze, po torze, po głos!
Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las,
I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas,
Gładko tak, lekko tak toczy się w dal,
Jak gdyby ktoś inny tu rządził od lat
i straszył, i ściemniał, wył, kopał i gryzł
Że „wszyscy umrzecie”, gdy rząd będzie z PiS.
A skądże to, jakże to, czemu tak łże?
A co to to, co to to, kto to tak prze,
Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch?
To Partia Obciachu wprawiła to w ruch,
To partia, co z kotła mediami do tłuków,
A tłuki rechoczą przez łzy do rozpuku
I wrzeszczą, i plują, i pociąg się toczy,
Tak długo aż w końcu z tych torów wyskoczy
i w przepaść poleci, i sztandar się zwinie,
By żyło się lepiej – Platforma przeminie.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:13  
Cytuj
nenad, zrób wersje z wszystkimi obecnymi partiami, to sobie wydrukuje i powieszę w pokoju na honorowym miejscu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:17  
Cytuj
Tyle,że te partie nie rządziły 8 lat, nie obiecały tego co PO i nie robią tego,co PO...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:17  
Cytuj
Tyle,że te partie nie rządziły 8 lat, nie obiecały tego co PO i nie robią tego,co PO...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Tyle,że te partie nie rządziły 8 lat, nie obiecały tego co PO i nie robią tego,co PO...
Ale mają inne fanty na sumieniu i w moralności innych takie PO może być lepsze niż na przykład Ruch Palikota.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 135 136 137 138 139 140 141 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »