NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ...
Wszystko o PO,
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 09:17  
Cytuj
A pamiętacie jak ciamajdan - będąc ekipą rządząca miał dooopie Polaków gdy mieliśmy epidemię AH1N1?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 09:17  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 09:50  
Cytuj
Wtedy były nakazy zamknięcia małych biznesów, zakazy poruszania się. Firmy z tego powodu padały, a ludzi zwalniano z pracy?

Mirek, uważasz się za inteligentnego a później piszesz takie rzeczy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 00:34  
Cytuj
CYTAT
no własnie jusek, bo nie musimy iść in persona na wybory, ale są tacy którzy mówią temu nie, od dawna tak maszerują od wyborów do wyborów...

Obrazek

rozumiemy ich racje, nawet gdy jest nieracjonalna i bardzo uszczuplona obecnie umiech


rozwinę wcześniejszy post
Jedrek, gdyby nie zamknięto usług to kto poniósłby koszt i jaki byłby koszt i czy jest w ogóle możliwe unikniecie zamknięcia usług gdy masz masowe zachorowania przewyższające wydajność szpitali? Pomyłka okazała się najkosztowniejsza.

jest na trzy miesiące zwolnienie z ZUSu, dopłata do pensji zatrudnionych, raty podatków (przy braku zysków i tak małych), linia darmowych kredytów i w porządnych miastach ulga w czynszu

ktoś policzy dla malej firmy z 5 pracownikami płaconych najniższą krajową, ile to jest?
Tylko niektóre firmy usługowe nie nadrobią po wirusie, wiele będzie miało zwiększone obroty po fakcie, wiec może warto wziąć darmowy kredyt żeby się utrzymać i odrabiać na pustym pogorzelisku zamiast zawiesić działalność, płacić pełny czynsz, wysłać ludzi na zasiłek i potem liczyć ze najlepsi wrócą. Ewentualnie sprzedać interes. Ryzyko to źródło profitu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Wtedy były nakazy zamknięcia małych biznesów, zakazy poruszania się. Firmy z tego powodu padały, a ludzi zwalniano z pracy?


tak andrzej sie nie robi, manipulujesz porownujac dwa calkier rozne przypadki to tak jak bys porownal mercedesa do syreny, badz bardziej obiektywny, przestan sie cietrzewic bo to wplywa na rzetelnosc twojej oceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2020r. 22:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 11:29  
Cytuj
sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 13:10  
Cytuj
Coś w tym jest...

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2020r. 15:46  
Cytuj
PO domaga się stanu wyjątkowego, Orban wprowadził i....

https://telewizjarepublika.pl/platforma-chce-wyrzuc-wegierski-fidesz-z-epl,94017.html

opozycyjna noc kabaretowa umiech

Obrazek
brunatna noc...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 08:12  
Cytuj
Nitras Ultras jęczy... smiech2

„System wyborczy, który szykuje nam PiS, to system, którego nie powstydziłby się generał Jaruzelski. (…) Mam nadzieję, że wojsko się zbuntuje w tej sprawie i nie weźmie w tym procederze udziału."

„Jeśli wojsko dostanie polecenie wystąpić przeciwko narodowi, to jestem przekonany, że na jego czele stoją oficerowie, którzy mają poczucie odpowiedzialności wobec państwa”.

szykują się do Puczu II i wystąpienia Targowicy o pomoc bratnich niemieckich owczarków dla III RP spi Jurowa już dała głos

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 08:58  
Cytuj
Myślę, że widzą (bo zakładam, że będąc bliżej koryta widzą lepiej) - iż PiS poradzi sobie z obecnym kryzysem na tyle, że przed następnymi wyborami będzie już zauważalnie lepiej - a to oznaczałoby następną kadencję PiS...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 11:23  
Cytuj
znowu idą, jeden z pałą drugi z dzidą cool

Obrazek


Budka już po naradzie z klubami opozycji: „Grodzki zrobi wszystko, by te wybory zablokować”

Obrazek



Poseł do Parlamentu Europejskiego Jacek Saryusz-Wolski ujawnił fragment rezolucji inspirowanej przez Tuska i polityków Targowicy, która ma być głosowana w czwartek lub piątek. Dokument dotyczy reakcji krajów na kryzys związany z koronawirusem.

– Czytamy w niej, że powinna być ona proporcjonalna i ściśle związana z sytuacją zdrowotną w danym kraju. Później dodane jest, że Unia jest przejęta działaniami rządu w Polsce, wobec której powinny zostać uruchomione sankcje budżetowe i rozpoczęcie procedury zawartej w artykule siódmym Traktatu o Unii Europejskiej.



Polska na dzisiaj: w sumie 268 zgonów... Totalni będą nas karać za świetne wyniki..... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2020r. 11:25  
Cytuj
im już nic nie pomoże....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2020r. 00:03  
Cytuj
kasta nieprzerwanie kombinuje...

Mimo pandemii Sąd Najwyższy sprawnie funkcjonuje. Dzieje się tak za sprawą zarządzenia Pierwszej damy SN przedłużającego do 4 maja aktywność SN zajmującego się jedynie sprawami określonymi jako wymagającymi niezwłocznego rozpoznania ok

Do nich zaliczają się sprawy primo kadencyjne i wyborcze. W związku z tym, nie ma formalnych przeszkód, by w związku z upływem kadencji I prezes SN wybrany został jej Wysoki następca. Ale...

Gersdorf nie zna spraw niepodważalnych i wyznaczone na 21 kwietnia br. zgromadzenie ogólne sędziów SN dla wyłonienia pięciu kandydatów na to właśnie stanowisko, Gersdorf odwołała ze względów innych od najważniejszych bo... osobistych uśmiech

Bruksela ist gotowa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 12:13  
Cytuj
Tusk zrobił to czego wszyscy oczekiwali dla uniknięcia kasacji PO, wygasił kandydaturę Kidawy. Bojkot wyborów przez PO i Niemcy stał się faktem.

https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iYWEwNS9wLzIwMTkvMDUvMTEvODI1LzUzOC80NmUwODliMTdmMDM0YWVhYTBkODFmMDM1ZjYyYmZhYy5qcGVn.jpeg

Czy zabiorą nam wybory?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 12:24  
Cytuj
Kidawa była wizerunkową porażką od początku.
Zero charyzmy, fałszywy sztuczny uśmiech...
Do tego Budka i Sok z Buraka...Brejza factory i bardzo niska wiarygodność partii jako całości.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 19:28  
Cytuj
Obrazek

nic dodać , bojkot przegranych wyborów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 07:06  
Cytuj
Mi te wybory zwisają.

Są inne problemy... - odbędą się - to zagłosuję z zachowaniem sam dla siebie maksymalnych środków ostrożności....ok

Nie odbędą się.... zaczekam.potluczony

Nie mam na kogo głosować, - i tak będę wybierał mniejsze zło.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 13:18  
Cytuj
Kto na tego Adriana zagłosuje skoro nawet Mirki już nie chcą tego "cudownego" prezydenta?

No chyba, że faktycznie art2deko została oddelegowana do "drukowania" kart wyborczych umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 18:59  
Cytuj
Bezimienna jest ciepło wspomina na forum i mam nadzieje ze będzie jeszcze miała okazje albo powód tu napisać, to ona ucywilizowała akwarium Andrzejka i el.Bolka :-) korzystamy z jej dorobku ok

póki co spory wytrysk frustracji nas tu czeka Jędrek, po 10-tym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 19:48  
Cytuj
Jakiej frustracji :-) idę o każdy zakład że Adrian wygra. To pewne jak 2+2.

Ps. No i jeszcze jedno, przyjąłem już kilka zakładów, że 10 mają będą wybory. Ja jestem bardzo zainteresowany by te odbyły się 10 maja.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 07:06  
Cytuj
Mam nadzieję że art wróci.

Podobało mi się jak doprowadzała do szewskiej pasji niektórych zabetonowanych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 07:46  
Cytuj
Wróci, po wyborach. Tetaz ma inne zajęcie. 30 milionów kart to nie byle co.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 08:00  
Cytuj
CYTAT

Nie mam na kogo głosować, - i tak będę wybierał mniejsze zło.

Już zagłosowałeś, jak my wszyscy.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 08:13  
Cytuj
Badman.

Ja tam jeszcze nie głosowałem.
Wiem oczywiście o co ci chodzi i nie zgadzam się z tym. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 08:18  
Cytuj
Naiwny, ślepo wierzący w wiarygodność naszego rządu. Serio???

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ...
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »