NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 143 144 145 146 147 148 149 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:13  
Cytuj
Dalibor widzisz i nie grzmisz smiech2

Jakoś poczułem się wywołany do tablicy nie wiadomo czemu nie wiem
Zapytam Was PiSowcy smiech2 Co daje wam prawo pisania o 8 latach nie robieniu niczego ? Ja na ten przykład napisze że piszecie głupoty ...argument ? Ano taki że po 4 latach "wspaniałych" rządów ... PO wygrało i mogło nadal rządzić (więc chyba coś robiło ?) ... Spełnia swoje obietnice ...niestety tej na którą ja liczyłem nie spełnili ... postawienie pisowskich bandytów przed trybunał stanu nie wiem Czy będę na nich głosował teraz :/ szczerze się waham ...Szlęzak swój chłop ale PSL może zwąchać się ze śmierdzielami ... więc zostaje .Nawoczesna lub PO ... Jednak może się tak stać że PiS będzie niestety rządzić (nie daj Boże) ... ogłupianie społeczeństwa postępuje :( Jedyne lekarstwo to rozpad PiS i Kaczyński na emeryturze ...Macierewicz w psychiatryku ... Kamiński w kryminale ... i wtedy może powstanie jakaś zdrowa alternatywa

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:13  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:47  
Cytuj
Uważacie, że Polska jest wasza, że ją zawłaszczyliście na dobre i już nie puścicie. Głosicie, że kto myśli inaczej, jest człowiekiem gorszym, w zasadzie podczłowiekiem, oszołomem. To groteska, że wy – niezdolni do normalnego dialogu bez sokuzburaka – promujecie akcję #hejtstop. Często nawiązujecie do tego, iż PiS to w zasadzie pełzający faszyzm.

Do kogo on pisał ten list?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 09:00  
Cytuj
Urodziłem się w Polsce ...mieszkam tu więc uważam że Polska jest moja żeby było poprawniej politycznie to uważam że Polska to mój kraj umiech
To że ktoś cytuje co wasi politycy (Kurski nadal jest wasz ale kto wie co będzie za jakiś czas) myślą / mówią o was to coś złego ? (to on się powinien za to wstydzić nie ja umiech ) Jak widzisz powyżej napisałem coś bez znienawidzonego wyśmiewającego głupotę pewnej części społeczeństwa "Soku z Buraka" więc to też bzdura co próbujesz imputować nie wiem ... :szok: Groteska to nazwanie partii "Praw i Sprawiedliwość" ...trzeba najpierw poznać znaczenie tych słów ok podobnie jak dzisiejsza "Solidarność" sciana

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Dalibor widzisz i nie grzmisz smiech2

Jakoś poczułem się wywołany do tablicy nie wiadomo czemu nie wiem
Zapytam Was PiSowcy smiech2 Co daje wam prawo pisania o 8 latach nie robieniu niczego ? Ja na ten przykład napisze że piszecie głupoty ...argument ? Ano taki że po 4 latach "wspaniałych" rządów ... PO wygrało i mogło nadal rządzić (więc chyba coś robiło ?) ... Spełnia swoje obietnice ...niestety tej na którą ja liczyłem nie spełnili ... postawienie pisowskich bandytów przed trybunał stanu nie wiem


Jak Pani w szkole pyta ucznia ile to jest 2+2,to ten nie odpowiada "mam kanapki z serem". Może w końcu zaczniesz odpowiadać konkretami "co zrobiło i co spełniło". Ja na temat pisu nie będę się tu wypowiadał,bo to nie jest temat o pis ;) a po drugie będę głosował na partie Kukiza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 11:10  
Cytuj
strzalka
Co daje wam prawo pisania o 8 latach POPSLSLD nic nierobienia z wyjątkiem stawiania pisowskich bandytów przed trybunałem stanu? ... Szlęzak układny chłop ale PSL śmierdzi wylotem i prokuratura... więc zostaje. Nowoczesna Platforma lub Platforma Stara pozostaje bo to zaufana stara wiara z atrakcyjną twarzą na najstarszy zawód świata... Jednak może się tak stać że PiS będzie niestety rządzić bo to zbyt ryzykowne dla planktonu anty-systemowego żeby się z-systematyzował w 2 tygodnie po wejściu do Sejmu ... buraczenie społeczeństwa postępuje wykładniczo i może przynieść owoce ze nie zauważą :0 Jedyne lekarstwo dla PO to rozpad PiS ... Kaczyński na emeryturze ...Macierewicz w psychiatryku ... Kamiński w kryminale ... i wtedy może jakaś nowa wielka koalicja w Sejmie ... wszystkie szyldy się wypaliły ... nowa koalicja zaufanych i sprawdzonych interesów ... gdy za starymi k.rwami nikt się nie ogląda biznes potrzebuje nowych twarzy... tak, Petru może być radością ... jest atrakcyjny i pojemny na współpracę ze wszystkimi chcącymi zmian ... kruszyć beton starego POPSLSLD .... Korwin ... Kukiz ... Platforma Odmłodzonych.
:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 17:22  
Cytuj
el.comendante zostałeś wysłuchany....



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 17:40  
Cytuj
Żeby odsunąć PLatformę od władzy to trzeba głosować na PIS drodzy państwo. Taka jest prawda. Żadne Petru sr..tru i koalicja chcących zmian nic nie pomoże.
Specjalistką od zmian to była Platforma, kolejnych 4 lat takich zmian to już nie wytrzymamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 18:23  
Cytuj
Widzisz jakie to życie pokrętne ... Prawicowe ćwoki muszą dawać Lewaka na okładke żeby zmobilizować/ogłupić do reszty stado botów ... chichot historii ... kapusia przebrali za Marszałka ... za samo to ktoś powinien dostać po "twarzy"... tylko prawica potrafi z porządnego człowieka zrobić szmatę :( ... ale tak to jest jak się niema własnych BOHATERÓW cool girl

Dalibor z jednej strony chodziło mi o konta a z drugiej ... żarty sobie robisz ? Gdybym chciał książkę pisać to na pewno nie o osiągnięciach PO

Obrazek

Mam nadzieje że ktoś zrobił to rzetelnie a nie jak kołki z PiS

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:30  
Cytuj
Dopisz jeszcze to:

1) zadłużenie zewnętrzne Polski
2007- 568 828 mln złotych
2014- 1 244 082 mln złotych

http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/statystyka/zadluz.html

Za 2015 będzie jeszcze więcej , ale NBP na razie nie podaje całości!uśmiech

2 ) zadłużenie wewnętrzne - dług publiczny

2007- 501 530 ,8 mln zł
2015- 790.797,1 mln zł

http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/766655/1170488/zsp_2015_07.pdf
http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/766655/1428649/zsp_2007_12.pdf

Tylko dlatego ,ze zabrano pieniądze z OFE . Gdyby nie OFE ( księgowa operacja zmniejszająca fikcyjnie zadłużenie , dług publiczny byłby ponad 150 miliardów złotych wyższy !


3) wzrost liczby urzędników
2007 - 383 tysiące
2014 - 444 tysiące

http://zus.pox.pl/pit/liczba-urzednikow-w-polsce-zbliza-sie-do-pol-miliona.htm
http://www.spoleczenstwo.pl/?p=368

A to przecież nikt inny tylko Tusk obiecywał ograniczanie biurokracji!uśmiech

To tak na szybko , bo mi się więcej nie chce pisać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:35  
Cytuj
A i jeszcze w rankingu globalnym innowacyjności Polska wypada na poziomie Mołdawii!uśmiech

http://biznes.newsweek.pl/globalny-ranking-innowacyjnosci-polska-jak-moldawia,artykuly,356622,1.html

Przecież Lis nie kłamie!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:43  
Cytuj
Dalibor po co mnie się pytasz jak jest vice przewodniczący PO Ed i on wie lepiej ... Gdyby było coś nie tak zapewne vice zanegował by tabelkę więc jednak coś to PO robiło a szukałem całe 60 sekund ...

Dług USA przekroczył (2014) 18 000 000 000 000 USD to my jednak jesteśmy bogacze ok

ps. Jak na ten czas Szydłowa cieniutka jak barszczyk ze szczawiu ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:48  
Cytuj
Edo2 słabo się odniosłeś do tej tabeli. To raczej twoja kompromitacja. Ech szkoda słów.

Ja wiem, twoje dane są bardziej twoje i oczywiście ważniejsze bo najtwojsze smiech2 smiech2smiech2smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:55  
Cytuj
Jest dobrze, ludzie chce lepiej. Chcą mirabelek do szczawiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Dalibor po co mnie się pytasz jak jest vice przewodniczący PO Ed i on wie lepiej ... Gdyby było coś nie tak zapewne vice zanegował by tabelkę więc jednak coś to PO robiło a szukałem całe 60 sekund .


"Skok cywilizacyjny Polski" aby móc rzetelnie to wszystko sprawdzić potrzeba więcej danych.

Np: płaca minimalna w 2007 i w 2014/15.
Tu potrzebna jest jeszcze informacja z cenami w sklepach,podstawowych opłatach itd. za dane lata. Bo może się okazać,że rzeczywiście więcej zarabiamy ale w praktyce zostaje nam tyle samo albo i mniej, czyli stoimy w miejscu i żadnego skoku nie ma. Dlatego te informacje nie mogą być brane jako wyznacznik tego "dobrobytu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:04  
Cytuj
CYTAT (Dalibor )


Np: płaca minimalna w 2007 i w 2014/15.
Tu potrzebna jest jeszcze informacja z cenami w sklepach,podstawowych opłatach itd. za dane lata. Bo może się okazać,że rzeczywiście więcej zarabiamy ale w praktyce zostaje nam tyle samo albo i mniej, czyli stoimy w miejscu i żadnego skoku nie ma. Dlatego te informacje nie mogą być brane jako wyznacznik tego "dobrobytu".


No to podaj te dane, porównaj i podaj analizę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:09  
Cytuj
2mln emigrantów, 500tys sezonowych, 700tys dzieci z dochodem rodziców na poz. min. socjalnego. Kwota wolna od podatku na waciki, 150tys euro dla firm (swoja droga to zła liczba bo zależy..) Niemcy są wstanie dawać nam lepsze zasiłki na bezrozumnych niż polskie firmy place za ich prace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:10  
Cytuj
Wiem że niewygodnie jest Ci przyznać że coś ta Platforma robiła ... jeżeli (przykłądowo) płaca poszła jak w tabelce czyli blisko 100% to czy np . odpowiednio wszystko poszło 100% do góry ? Chleb ...prąd/gaz ... benzyna ... fajki ... wódka ? daje Eda łapę obciąć że nie poszły cool a co za tym idzie zapewne za najniższą krajową można "lepiej żyć" pomimo kryzysu ...

ps.Nikt nie broni okładki "prawicowego" szmatławca ... nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
[cytat=Dalibor ]

No to podaj te dane, porównaj i podaj analizę.


Jak Cie interesuje to poświęć na to swój czas i poszukaj. Mnie ta tabela do niczego nie przekonuje, a tym bardziej nie będę poświęcał się aby ją analizować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:17  
Cytuj
Ta tabela przegrała wybory.




Kopacz przegrała debatę, pokazuje jeszcze więcej tabel a życie poszło swoja droga..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 21:23  
Cytuj
CYTAT


el.comendante zostałeś wysłuchany.... sciana możesz się bronic. Ale nie schlebiaj sobie zbytnio, el.comendante nie ten TY zarumieniony



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 23:23  
Cytuj
Kurka, zapomniałem o tej debacie.
Jak tam było? Ewka zajadle atakowała a Beatka grała rozsądną, cichą i pokrzywdzoną?
Nieważne, w sumie to i bez debaty wiem na kogo głosować.

Na internet nawet nie wchodzę, bo tam będą zmanipulowane komentarze.
Jak zwykle tuż przed wyborami cały "niezależny" internet będzie za Platformą.
Ale my się nie damy. Bij kto w Boga wierzyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 00:42  
Cytuj
Marku, moim zdaniem dużo lepiej wypadła Szydło. Debaty nie oglądałem a jadąc słuchałem w radiowej jedynce. Skupiłem się na głosie, emocjach w głosie i treści. Może bez obrazu telewizyjnego, audycja lepiej pozwoliła wyrobić sobie opinię o kandydatkach, gdyż oczy nie były rozpraszane ich wyglądem, minami itd. Kopaczka zachowywała się jak przekupka na targu, była chwiejna emocjonalnie, przerywała kontrkandydatce. Szydło zaś spokojnie, bez emocji umiejętnie unikała ściągnięcia rozmowy w okolice tematów "co powiedział Jarek gdzieś tam" - ciągły zarzut Ewki wobec konkurentki. Szydło zastosowała podobny zabieg psychologiczny, co Duda w debacie z Komorowskim. Zwracała się do Kopaczowej per pani przewodnicząca a nie pani premier. Uważam, że debatę wygrała Szydło. PiS powinno zdobyć kilka punktów więcej od niezdecydowanych, którzy oglądając tę audycję chcieli wyrobić sobie zdanie. Nawet reżimowy Lis na Twitterze stwierdził, że był remis. W jego ustach brzmi to jak rzeczywista porażka Kopaczki. A "niezależny" Internet i lemingi? No cóż. To jasne. Zwróć uwagę na cytat w artykule z wpisu Adama Tymińskiego. Nic więcej komentować nie trzeba.

http://fakty(...),1906361

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 02:21  
Cytuj
Rafał P., działacz PO, zatrzymany za pedofilię!


http://moje-(...)lie.html

jeszcze taki kwiatek o peło.

https://video(...)5625B0AE

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 07:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Dalibor po co mnie się pytasz jak jest vice przewodniczący PO Ed i on wie lepiej ... Gdyby było coś nie tak zapewne vice zanegował by tabelkę więc jednak coś to PO robiło a szukałem całe 60 sekund ...

Dług USA przekroczył (2014) 18 000 000 000 000 USD to my jednak jesteśmy bogacze ok

ps. Jak na ten czas Szydłowa cieniutka jak barszczyk ze szczawiu ;)


Grecy prezentowali podobne myślenie ekonomiczne jak Twoje , Bananie! Jeszcze do niedawna!uśmiech
Amerykanie mają nielichy problem , bo ich obligacje kupują głównie Chińczycy! Poczytaj głębiej czym to grozi w dłuższej perspektywie! Fajnie , ze oprócz stylistyki języka ojczystego zabierasz się za ekonomię i to od razu globalną! Zaskoczyłeś mnie " in plus" , panie moderatorze!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 143 144 145 146 147 148 149 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »