NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
StaloweMiasto, zmiany
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Lekarze ze Stalowej Woli się kłócą, pacjenci cierpią

Czy właściciel tej strony jest tak YntelYgentny jak jego znajomy Janusz Kotulski ? Prosze pisać prawidłowo.

Lekarze ze Stalowej Woli kłócą się, a pacięci cierpią.


jezeli cos nie pasi wyjasnij sobie z autorem tytulu/artykulu :]
j.milenczuk_(at)_nowiny24.pl
mogles yntelygent na zrodlo najpierw kliknac ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 16:22  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 23:34  
Cytuj
panowie od czego zalezy czy wiadomosc zostanie uznana za spam ? ;] dzisiaj edziowi do lion sleeps tonight linka z youtube probowalem wyslac 3 razy za 4tym poszlo.
niektorym linka czystego linka udaje sie zamiescic, ja za kazdym razem musze jakis glupawy tekst wstawiac i to najlepiej nie krotki ;]jezeli wpisywalem 2-3 slowa + link to uznawalo jako pure spam ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 23:42  
Cytuj
ja zauwazylam ze jak sie wstawia pare emotek pod rzad na koncu wypowiedzi tez mi wyskakuje napis - SPAM nie wiem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 00:00  
Cytuj
mi dzisiaj trzy razy wyskakiwalo spam gdy chcialem zamiescic zyczenia swiateczne , cos jest nie tak zaklopotany, admin powinien na to spojrzec i zmienic okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 21:13  
Cytuj
Procedura jest taka:
Admin spojrzy, potem poleci na inne forum, opisze swój problem i jak znajdzie się ktoś, kto już miał taki problem i jakoś go naprawił to admin naprawi także tutaj... potluczony

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 21:54  
Cytuj
mlotekmlotek sama madrosc przez ciebie przemawia inteligenciku zaklopotany ciekawe skad ta twoja sugestia zapytanie? na to wychodzi ze miales klopot ze swoim kompem i wlasnie tak zrobiles jak sugerujesz good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:07  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:20  
Cytuj
~hehe dobregood no ale nie ma co robić z tego problemu jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:30  
Cytuj
przeciez gdzies sie trzeba nauczyc jak sie nie umie co w tym zlego ze sie pyta byleby dzialalo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:43  
Cytuj
Oczywiście, macie rację - to normalne (i cudowne), że można na necie znaleźć odpowiedź na wiele problemów. Tylko, jeżeli ktoś robi forum, żeby się uczyć ale w pewnym momencie okazuje się to sukcesem, bo ma dużo odwiedzin, to powinien podjąć decyzję o zbudowaniu profesjonalnego portalu i zarabiać na tym kasę. To chyba normalne. Poza tym dzisiaj nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, żeby zrobić dobry portal ale admin się uparł, że sam wymyśli to co już dawno jest wymyślone... I dalej będziecie płakać, że to nie działa albo tamto a invx będzie siedział po nocach na forach i z nerwów się wrzodów nabawi w młodym wieku, czego mu oczywiście nie życzę umiech

 
 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:46  
Cytuj
~hehe Kolego widzę, że zazdrość przez Ciebie przemawia... Usiłujesz zrobić sztuczny problem, a w rzeczywistości on zupełnie nie istnieje. Określasz stopień wiedzy administratora na podstawie forum dyskusyjnego oraz wytykasz błędy na każdym kroku. Owszem krytyka jest wskazana, portal zapewne jest otwarty na wszelkie sugestie ze strony użytkowników, ale Panie po co od razu mieszać z błotem admina? Czy to, że twórcy "przewracają Stalówkę do góry nogami" (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) to jakiś problem dla Ciebie? Zauważyłeś jaką ten portal ma popularność? Ile czasu zajęło właścicielom wspięcie się na sam szczyt? Z mojej strony szczere wyrazy uznania dla twórców. Pozdrawiamok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 23:59  
Cytuj
hehe - jak jest problem - a pewnie sa jakies - to pisz konkretnie w czym sprawa.

Admin sie uparl ... i nadal bedzie sie upieral i portal bedzie rozwijal wg. wlasnych widzeń i objawień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 00:09  
Cytuj
Kolego informatyku chyba źle mnie zrozumiałeś!
Po pierwsze niczego nie zazdroszczę, tylko podziwiam...
Po drugie nie robię sztucznego problemu, tylko irytują mnie posty "to nie działa, tamto nie działa" i stąd moja wypowiedź.
Po trzecie jestem pełen sympatii dla adminów i twórców tego forum i moje posty to właśnie taka pozytywna krytyka a nie mieszanie kogokolwiek z błotem - broń Boże umiech
Powodzenia i wszystkiego dobrego dla ludzi ze stalowemiasto.pl 3m sie

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
hehe - jak jest problem - a pewnie sa jakies - to pisz konkretnie w czym sprawa.


Ludzie piszą tylko ty nie czytasz, albo czytasz i nie rozumiesz. Może nawet PW by napisali gdyby działało. Czy nie naprawianie rzeczy, które nie działają należy to rozwijania portalu wg. twoich objawień?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nnanana
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
hehe - jak jest problem - a pewnie sa jakies - to pisz konkretnie w czym sprawa.


Ludzie piszą tylko ty nie czytasz, albo czytasz i nie rozumiesz. Może nawet PW by napisali gdyby działało. Czy nie naprawianie rzeczy, które nie działają należy to rozwijania portalu wg. twoich objawień?



PW dziala jakbys nie wiedzial

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 10:55  
Cytuj
A skąd to wiesz jak piszesz nie zalogowany? Jakoś u mnie i u innych osób nie działa. Chyba, że admin naprawił na dniach i tym razem się nie chwalił (bo ostatnio jak informował, że działa to szybko przestało).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
A skąd to wiesz jak piszesz nie zalogowany? Jakoś u mnie i u innych osób nie działa. Chyba, że admin naprawił na dniach i tym razem się nie chwalił (bo ostatnio jak informował, że działa to szybko przestało).


Działa już PW jezyk Więc bez stresu kochany jezyk Ponosi Cię ostatnio jezyk Miejmy nadzieje, że dla nas, normalnych użytkowników, będą poprawiać te błędy o których co jakiś czas wspominamy jezyk A słowa krytyki (~hehe) zawsze pomagają i mobilizują do lepszego efektu końcowego umiech sialalala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 12:31  
Cytuj
Callist po tym jak zwróciłeś się do mnie per kochany, zaczynam mieć pewne wątpliwości umiech jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:23  
Cytuj
oj tam marudzisz echuś jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:26  
Cytuj
Tylko żebyś mi tu ku*wa buziaczków nie wstawiał bo pozbędę się wszelkikich wątpliwości jezyk smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:34  
Cytuj
od buziaczków to są tu dziewczyny jezyk więc spokojnie jezyk Już nawet nie można się miło odezwać bo są już podejrzenia jezyk ehhh jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:44  
Cytuj
Ależ oczywiście, że możesz miło się odezwać dziubeczku jezyk smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:56  
Cytuj
śpoćko kituś jezyk czekałem na tą chwile smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2008r. 09:49  
Cytuj
No bez takich... to nie sympatia na onecie tylko zmiany na stlowym miesciesmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2008r. 09:54  
Cytuj
i jeszcze troszkę wątków nie tego...potluczonymlotek

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »