NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Bukiet Ślubny , którą kwiaciarnie warto wybrać ??
Posty: 4
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 11:57  
Cytuj
którą kwiaciarnie w Stalowej Woli warto wybrać ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 11:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 13:14  
Cytuj
Ja jestem zadowolona z pani Ani Kochmańskiej z kwiaciarni "Azalia" (koło sklepu Jubilat, osiedla Zatorze). Bardzo ładne robi bukiety ślubne. Ma mnóstwo katalogów i zrobi Ci bukiet jaki sobie wymyślisz. Cenowo jednak jest dość droga. No ale cóż, za jakość trzeba płacić.
Korzystałam też z usług kwiaciarni "Galeria" w tych czerwono- białych budyneczkach na przeciwko Hali Targowej. Byłam również zadowolona. Ceny- zadowalające umiech

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 24 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2011r. 23:26  
Cytuj
czy jest ktos jeszcze kto chcialby doradzic osobie w potrzebie gdzie w stalowej woli najlepiej zamowic bukiet do slubu ??? tak zeby sie super trzymal i zeby byly swieże i piekne kwiaty ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2011r. 17:02  
Cytuj
ja miałam swój bukiet ślubny robiony w kwiaciarni róża w tesco był przepiękny z róż i storczyków kwiaty wyglądały świeżo przez całe wesele byłam bardzo zadowolona - ceny przyzwoite ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2011r. 18:29  
Cytuj
polecam :Moja Kwiaciarnia ul.Poniatowskiego 8e ( przejście pomiędzy pawilonami z tyłu za kioskiem ruchu )tel.692899035 kwiaty zawsze świeże , dobrze zrobiony bukiet i tanio - korzystałem kilkakrotnie z usług tej kwiaciarni i ze spokojem mogę ją polecić

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 13:31  
Cytuj
Witam,

Moja żona wybrała http://www.kwiaciarniapiwonia.pl. Pełen profesjonalizm mimo ponad 300 róznych bukietów ślubnych na stronie i tak wybrała coś innego umiech

Bukiet wyglądał bardzo dobrze przez kilka dni a co najważniejsze bardzo ślicznie się zasuszył. Przez co została nam bardzo ładna pamiątka. Cena również była przystępna oraz dostałem gratis różyczkę do marynarki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2011r. 19:01  
Cytuj
Ja miałam z Kwiaciarni Galeria, tej przy Hali Targowej. Cudo... Zaniosłam zdjęcie i Panie zrobiły dokładnie taki jak chciałam. I trzymał się długo, bo sesję miałam prawie tydzień póżniej a on wytrzymałumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2011r. 10:27  
Cytuj
Polecam kwiaciarnie "Galeria". Wiem, że mają swoje siedziby w Nisku i Stalowej Woli. Jestem z kwiatów zakupionych u nich zawsze bardzo zadowolony ( pięknie ułożone i świeże ).
A to strona internetowa : www.kwiaciarnia-galeria.com.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2015r. 22:14  
Cytuj
Polecam Kwiaciarnie Galeria na Poniatowskiego 19e Bukiety cos pieknego ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 11:23  
Cytuj
podbijam temat, która kwiaciarnia najlepsza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 13:06  
Cytuj
Zdecydowanie ODRADZAM kwiaciarnię green point Okulickiego 142b! Bukiet nie był przygotowany na czas, a co najgorsze zarówno butonierka jak i bukiet przygotowane zostały z NIEŚWIEŻYCH kwiatów! Po zgłoszonej reklamacji umówiłam się z właścicielką, że następnego dnia - co ważne W DNIU ŚLUBU - zrobi mi kolejny bukiet ze świeżych kwiatów, które sama wybiorę i zaakceptuję - po czym w umówionym dniu, na 3 godziny przed ślubem bezczelnie odmówiła zrobienia bukietu!

Bukiet zrobiła dla mnie Pani z kwiaciarni Flora w Galerii Prima - tę kwiaciarnię polecam z czystym sumieniem. Bukiet był przepiękny! I co najważniejsze ze świeżych, pięknych kwiatów. Dodam, że za te same pieniądze pani w green point zrobiła bukiet z 13 róż, Pani w kwiaciarni Flora z 20.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 13:26  
Cytuj
A spotkaliście się z sytuacją, że słowo ślub podnosi cenę bukietu?

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 17:48  
Cytuj
A nie zdajesz sobie sprawy, ze bukiet slubny jest bogaty w kwiaty, najczesciej ze dwa rodzaje np. Frezje, ktore tanie nie sa...itd. skoro bukiet np. Z 7 roz kosztuje jakies 40 zl to o co chodzi? Ja nie widzialam slubnego z 10 kwiatkow...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
A nie zdajesz sobie sprawy, ze bukiet slubny jest bogaty w kwiaty, najczesciej ze dwa rodzaje np. Frezje, ktore tanie nie sa...itd. skoro bukiet np. Z 7 roz kosztuje jakies 40 zl to o co chodzi? Ja nie widzialam slubnego z 10 kwiatkow...



To chyba logiczne, że kwiaty są drogie. Można mieć i z 5 kwiatków.

Chodziło mi o windowanie ceny za samo użycie słów " bukiet ślubny".

Na forach ślubnych dziewczyny piszą, że chodzą po kwiaciarniach i za identyczny bukiet w zależności czy to ślubny czy zamawiany jako prezent wołają inną cenę.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 21:06  
Cytuj
No, ja kiedyś pytałam o koszt zrobienia fryzury (nie w Stalowej), opisałam jaką chcę- dobierany warkoczyk zaczynany z boku głowy, później rozpuszczone loczki... więc żaden rarytas, żaden skomplikowany kok, bez przedłużania włosów....spytałam ile by taka fryzura na ślub kosztowała, Pai sypnęła cenę 350 zł (czy 380- nie pamiętam dokładnie)...oczy mi trochę z orbit wyskoczyły i mówię że w takim razie dziękuję, sama się uczeszę bo to nie na mój ślub tylko będę jakimś tam podrzędnym gościem...nawet nie z rodziny. a pani na to "aha to zrobimy za 70 zł) umiech jak się pytałam czym się w takim razie będą różnić te fryzury (czy inne lakiery czy mniej starannie wykona czy o co chodzi) to powiedziała, że niczym ale za słowo "ślubne" się dopłaca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2016r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
No, ja kiedyś pytałam o koszt zrobienia fryzury (nie w Stalowej), opisałam jaką chcę- dobierany warkoczyk zaczynany z boku głowy, później rozpuszczone loczki... więc żaden rarytas, żaden skomplikowany kok, bez przedłużania włosów....spytałam ile by taka fryzura na ślub kosztowała, Pai sypnęła cenę 350 zł (czy 380- nie pamiętam dokładnie)...oczy mi trochę z orbit wyskoczyły i mówię że w takim razie dziękuję, sama się uczeszę bo to nie na mój ślub tylko będę jakimś tam podrzędnym gościem...nawet nie z rodziny. a pani na to "aha to zrobimy za 70 zł) umiech jak się pytałam czym się w takim razie będą różnić te fryzury (czy inne lakiery czy mniej starannie wykona czy o co chodzi) to powiedziała, że niczym ale za słowo "ślubne" się dopłaca umiech


Bo zapytałaś ile będzie kosztować fryzura na "ślub" a powinnaś zapytać na "wesele". Na "ślub" no to dla panny młodej wiec (w teorii) fryzura będzie lepsza i lepiej utrwalona i o wiele droższa (ale 350zł to z kosmosu). A na "wesele" to zwykły gość, więc taniej. Goście myślą o "weselu" a o "ślubie" myśli panna młoda i fryzjerka od razu wie, jaką cenę podać. Niby taki drobny błąd, ale różnica ogromna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2016r. 00:02  
Cytuj
Kwiaciarnie z pewnoscia maja roznych dostawcow, czyli kwiaty moga miec rozne ceny...a czego np.w tesco czy kauflandzie ta sama kawa ma inna cene?
A co do fryzur to nie wiem co to za fryzjer, ja mam kolezanki fryzjerki i normalnie cenia czy to fryzura slubna czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2016r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
Kwiaciarnie z pewnoscia maja roznych dostawcow, czyli kwiaty moga miec rozne ceny...a czego np.w tesco czy kauflandzie ta sama kawa ma inna cene?
A co do fryzur to nie wiem co to za fryzjer, ja mam kolezanki fryzjerki i normalnie cenia czy to fryzura slubna czy nie.


Ale tu chodzi o tą samą kwiaciarnie!

Przykład z forum:
Dziewczyna zamówiła na swój ślub bukiet cena -180 zł. Za ten sam u tej samej kwiaciarki 2 tyg później zapłaciła 60 zł. Niektóre wysyłały w to samo miejsce koleżanki, matki i bukiet ślubny często był droższy.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2016r. 21:26  
Cytuj
Haha dobre!
Znam juz taki sam...ta pierwsza pewnie chciala bukiet z frezji, roz i storczyka a ta druga taki sam tylko z roz😃
Te wypisy na forum to czesto takie glupoty, ze masakra...az jestem ciekawa tego roznie cenionego bukietu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Maja 2016r. 14:54  
Cytuj
ustalene było ze zostanie zrobiony bukiet lub zwrot kosztow co pani zaakceptowała w piatek . poniewaz dostawca mial te same róze ktore sie nie podobały w bukiecie koszt wiązanki zostal zwrocony .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2016r. 18:05  
Cytuj
Po pierwsze tak jasno napisane ze szok, po drugie zamawiala taki sam bukiet czyli sie podobal, a nagle sie nie podoba i kwiaciarka ma zwrocic koszty?!mlotek
Nie podoba sie to bukiet zostaje, a ta niech szuka gdzie indziej, a nie zwrot kosztow, to nagle kazdemu by sie nie podobal.
Wspolczuje tej kwiaciarce takich klientow...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 22 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2016r. 19:05  
Cytuj
http://www.photoblog.pl/chryzantemka/172933199

polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 13:08  
Cytuj
witam polecam z czystym sumienie kwiaciarnia,, GREEN POINT'' ul okulickiego 142b zamawialam wiązankę slubna była piekna w przystepnej cenie wytrzymała do srody do sesji zdjęciowej korzystam z usług tej kwiaciarni kosze kwiatowe sa piękne ale i też kompozycje na groby przed 1 LISTOPADA nietypowe fajna kwiaciarniaair kissair kissair kissair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 14:46  
Cytuj
żadna kwiaciarka nie zrobi Ci bukietu takiego jaki sobie wybralas, chyba ze 3 razy lub więcej powiesz jak ma wygladac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 14:47  
Cytuj
żadna kwiaciarka nie zrobi Ci bukietu takiego jaki sobie wybralas, chyba ze 3 razy lub więcej powiesz jak ma wygladac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »