NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Do administracji strony,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:33  
Cytuj
Zabezpieczcie stronę lub usuwajcie te wpisy, które powodują rozjeżdżanie się postów, poprzez wpisywanie wykrzykników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:48  
Cytuj
Kup sobie monitor panoramiczny 42" wtedy nie będzie się rozjeżdżać.. tak bardzo przynajmniej ;)

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:54  
Cytuj
Nie no, tutaj prawdziwy ma rację. Powinni coś z tym zrobić, poprawność wyświetlania nie powinna być uzależniona od tego czy ktoś ma 17" czy 42" czy rozdzielczości wywietlania (oczywiście w granicach rozsądku umiech), to raczej kwestia dobrze napisanego kodu.
BTW czy u was dzisiaj też wyświetlają się tematy bez treści w środku, chociaż widać, że coś tam było napisane, jak np. w tym temacie o końcu świata?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 11:00  
Cytuj
Wiem, żartowałem z prawdziwka. W temacie o końcu świata jest "coś" napisane, tylko za mało przejechałeś w poziomie i nie zobaczyłeś. A rozjeżdża się, bo jakiś idiota wpisał w jednym rzędzie, bez spacji ciąg wykrzykników. Jest na to sposób prosty, ale to robota admina (ów) ;)

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 12:57  
Cytuj
W sumie jedna lynyjka w cssieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 20:09  
Cytuj
przyjete umiech dzieki za info.

P.S.
zły dział ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
P.S. zły dział ...

To nie my, to prawdziwek..

 
 
 
 
~~XXXX
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 00:08  
Cytuj
jezyknie pij tyle ziomek!!!!
hahahahawink

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 18:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Porządek
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 19:01  
Cytuj
CYTAT


i bardzo dobrze temat ATSu nadaje się do śmietnika.

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 20:01  
Cytuj
juz "nie rozwalone"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 22:52  
Cytuj
http://www.stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=40751

Znowu ktoś rozwalił.
A nie da się tego jakoś zabezpieczyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Czytelnik
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 00:45  
Cytuj
Witam, zeby nie zasmiecac niepotrzebnie forum podepne sie pod ten tamtumiech

Chcialem zwrocic uwage na jeden problem. Od dluzszego czasu przegladam to forum i widze, ze admini sa jedynie od poprawiania usterek i zwracania uwagi, ze dany temat jest w niedpowiednim dziale umieszczony. Dziwi mnie, ze nie zwraca sie uwagi na wypowiedzi typu: "POCAŁUJTA W DUPE WÓJTA...nie macie kurwa czereśniaki o czym pisac?....to se jeden z drugim strugnij ;rysia;" , a cały temat o ATS nadaje sie do kosza. Wiem, ze samo narzekanie nic nie da, wiec moja propozycja jest taka, ze nowy temat moze zalozyc jedynie osoba zarejestrowana, wiadomo jak cos jest nie tak, wtedy mozna ukarac ostrzezeniem i banem umiech A co do wypowiedzi "cwaniakow" i innych dzieci neostrady to niech admini zaczna usuwac obrazliwe wpisy albo niech zostanie wprowadzony obowiazek rejestracji, zeby wogole mozna bylo sie wypowiadac, tak ja kto jest na innych forach. Skonczmy z napinaczami i trolami.

 
 
 
 
~~rstw
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 12:01  
Cytuj
hehehe juz widze te zmianysmiech2

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 13:24  
Cytuj
wulgarne i obraźliwe wypowiedzi będą kasowane. co do banów jestem za. admin trzeba nad tym pomyślećcool

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 14:59  
Cytuj
z banami jest problem, bo pół stalowej ma jedno czy dwa numery IP. Np. sieć Interblocku. I nie można takiego zbanować po IP. A więc jak inaczej ... ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
A więc jak inaczej ...

Prosta sprawa - po użytkowniku. Wymagane logowanie na forum i bany dla userów. Po kilku razach jednemu z drugim znudzi się ciągłe zakładanie nowych kont i przestanie pisać głupoty...

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 18:24  
Cytuj
Edzio ale wtedy i Ty musiałbyś sie logować:haha:

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Czytelnik
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 22:38  
Cytuj
CYTAT

Prosta sprawa - po użytkowniku. Wymagane logowanie na forum i bany dla userów.


Dokladnie o tym myslalem umiech na innych forach sa takie ograniczenia i nikt nie narzeka umiech

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 22:39  
Cytuj
Invx:
Myśle, że Edzio ma racje. Można poprostu zablokować forum zwykłym "śmiertelnikom" i niech każdy kto cos chce napisac (mądrego) się zaloguje. Wiadomo, że to bedzie jakies utrudnienie, ale przynajmniej bedzie jako taki porządek. Ja jestem za zablokowaniem TYLD :-)

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 02:06  
Cytuj
wprowadzenie obowiązkowej rejestracji jest jakimś rozwiązaniem - ale obawiam się, że może wpłynąć na ilosć piszących.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 04:53  
Cytuj
CYTAT
Edzio ale wtedy i Ty musiałbyś sie logować

Ja swój login mam zarezerwowany póki co, więc bez obaw ;)
CYTAT
wprowadzenie obowiązkowej rejestracji jest jakimś rozwiązaniem - ale obawiam się, że może wpłynąć na ilosć piszących.

Ale wpłynie też na jakoś słowa pisanego - coś kosztem czegoś. A poza tym, zauważ, że Ci którzy piszą stale nie mają z tym problemu - wszyscy się logują. Poza tym, jak zaznaczą sobie opcję "zapamiętaj" nie będą mieli problemu logowaniem się co chwilę. Jedynie wykrzyknikowpisywacze (to taka dygresja do reklamy Plusa jezyk ) mają cudowne pomysły, żeby robić sobie pseudo jaja.

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 11:14  
Cytuj
Chodzi nam o ilość czy jakość komentarzy? Normalni pozakładają konta, a napinacze dadzą sobie siana umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 12:12  
Cytuj
Invx:
Ale bedzie to zabezpieczenie przed niepotrzebnymi nieporozumieniami. Napewno znajdzie się wiele osob, ktore zaloguja sie. Badzmy realistyczni kto bedzie chcial sie czegos dowiedziec, cos napisac to zalozy konto a kto bedzie chcial zrobic "kuku" to po co bedzie sie fatygowal. Zrob Forum na logowanie.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 12:26  
Cytuj
hola hola - jak już ma być to całe logowanie się to nie róbcie największej głupoty, jaką można by było zrobić, że trzeba się logować aby poczytać sobie posty różne zdziwiony logowanie wprowadzić wtedy kiedy chce się coś napisać od siebie.

CYTAT
Poza tym, jak zaznaczą sobie opcję "zapamiętaj" nie będą mieli problemu logowaniem się co chwilę.


Mam zaznaczone 'zapamiętaj' i dość często muszę od początku się logować aby dodać jakiś komentarz :co?:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »