NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Impreza dla maturzystów 30.04.2010 , Wstep Free
mc2
mc2
mc2
Posty: 1
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 16:15  
Cytuj
30 kwietnia w stalowowolskim music clubie mc2 Impreza dla Maturzystów. Imprezę zaczynamy o godz 19.00. Gramy największe przeboje popowe i rockowe polskich i zagranicznych artystów. W czasie imprezy zagra na żywo legendarny i kultowy zespół The Barma's Band & company. Główny patronat honorowy nad imprezą obejmuje portal StaloweMiasto.pl. Współorganizatorzy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli. Imprezę prowadzi DJ Kizior (bujacze.com).

Wstęp na imprezę jest wolny zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 16:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 18:14  
Cytuj
Chyba by mnie zjebało zeby iśc na impreze w piatek kiedy we wtorek mam zadwac mature!! jakis zart no, ale niestety w naszym regionie szkoł typu niżanski elektryk jest pełno wiec pewnie klub bedzie zapełniony.
P.S. dobrym pomysłem byłaby impreza np 1 lipca czy 30 czerwca po wynikach matury............sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 18:45  
Cytuj
tyle że impreza jest na zakończenie roku klas maturalnych. Jak nie chcesz się napić i zabwić ostatni raz wspólnie z klasą to Twoja sprawa Impreza jest zainiciowana ze strony tegorocznych maturzystów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 18:45  
Cytuj
nie wiem czy to prowokacja ale zapewne twoja szkolina jest gorsza niz elektryk w nisku :]
CYTAT
Jacek Wojtas, Podkarpacki Kurator Oświaty uhonorował Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku za zakwalifikowanie się do 10 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych 2010r. według rankingu "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej".


btw w kilka dni sie nie nauczysz miales kupe czasu ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2010r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Chyba by mnie zjebało zeby iśc na impreze w piatek kiedy we wtorek mam zadwac mature!! jakis zart no, ale niestety w naszym regionie szkoł typu niżanski elektryk jest pełno wiec pewnie klub bedzie zapełniony.
P.S. dobrym pomysłem byłaby impreza np 1 lipca czy 30 czerwca po wynikach matury............sciana


Widzę że dla ciebie dobra impreza to spić się jak świnia i odpoczywać kolejne dwa dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 00:24  
Cytuj
a kto mówi o spiciu się. Można przyjść napić się kilka piwek, pobawić, pogadać i pójść do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
30 kwietnia w stalowowolskim music clubie mc2 Impreza dla Maturzystów. Imprezę zaczynamy o godz 19.00. Gramy największe przeboje popowe i rockowe polskich i zagranicznych artystów. W czasie imprezy zagra na żywo legendarny i kultowy zespół The Barma\'s Band & company. Główny patronat honorowy nad imprezą obejmuje portal StaloweMiasto.pl. Współorganizatorzy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Wł. Sikorskiego w Stalowej Woli. Imprezę prowadzi DJ Kizior (bujacze.com).

Wstęp na imprezę jest wolny zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy !



Taki mądry pomysł mógł mieć tylko manager T.B. Jego złote interesy i naprawdę intratne pomysły położą tą knajpę jak wszystko czego się ten koleś ima...
mlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 16:08  
Cytuj
to nie wina menagera tylko d-ja.. kizior gra BEZNADZIEJNIE!!mlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 14:03  
Cytuj
Kizior= impreza do dupy...

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 14:58  
Cytuj
zgadzam się z przedmówcą.
A dlaczego ? Bo ten tzw. "DJ" puszcza muzyke pod siebie, tj. jakies electro house i tym podobne.... A proszę zauważyc Panie Kizior, że nie wszyscy mają taki gust jak "Pan"....
ogólnie żenada mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 20:15  
Cytuj
Typ sobie nie zdaje sprawy, że jest beznadziejny.. ale pcha sie wszędzie.. city club, mc2, arkadia nawet ;/

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »