NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowe centrum handlowe,
~~all bundy
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 14:11  
Cytuj
słyszał ktoś o nowym centrum handlowym w Stalowej?
niby ma być koło "CENTRUM", ma ktoś jakieś info co i jak?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 14:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~echh
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 14:15  
Cytuj
koło CENTRUM? a gdzie tam jest miejsce? Chyba na parkingu to wybudują. Ale jak ma być coś takiego jak nasze kochane CENTRUM to ja dziękuję

 
 
 
 
~~zpo
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
słyszał ktoś o nowym centrum handlowym w Stalowej?
niby ma być koło \\\"CENTRUM\\\", ma ktoś jakieś info co i jak?


skad wiesz ze tam ma cos byc ?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 16:50  
Cytuj
ja slyszalem cos o terenach pksu za hurtownia alkoholi :] ale ile w tym prawdy to nie wiem ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 17:27  
Cytuj
może się wysilą i nie postawią kolejnego spożywczaka zdziwiony mogliby postawić Obi/Castorama/Ikea albo coś tego typu ... Powiedzmy DOŚĆ spożywczakom ! BUNT !:zły:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 17:41  
Cytuj
No na Ikeę to bym nie liczył - ma tylko 7 sklepów w Polsce, więc jak będzie chciała postawić kolejny to na pewno nie u nas. Ale o Castoramie w Stalowej to słyszałem już jakiś czas temu i do takiego sklepu na pewno bym się udał, ale na kolejnego spożywczaka to leję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~STALO
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 18:20  
Cytuj
Będzie nowy sklep,pomiędzy parkingiem centrum a pajton-em .Wyburzą te klocki gdzie jest złom i sklep farby.

 
 
 
 
~~sfinx
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 18:33  
Cytuj
w sumie to nawet chyba dobry bylby pomysl - bo jak tam cos powstanie to moze i to nasze juz stojące Centrum sie trochę odrodzi - i w koncu powstanie tam to drugie pietro. brakuje w Stalowej kilku butików, które moglyby yam powstac. z reszta nie wspomne juz o Rossmannie, który powstal juz nawet w Nisku:/

 
 
 
 
~~Sesio
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 19:12  
Cytuj
Mieli cos budowac tam po prawej stronie zajezdni MKS... ale sprawa widac ucichlaumiech a jest tam kawalek terenuumiech

 
 
 
 
~~zpo
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Będzie nowy sklep,pomiędzy parkingiem centrum a pajton-em .Wyburzą te klocki gdzie jest złom i sklep farby.


No to fajnie, a skad masz takie info, pewne to jest ze powstanie tam cos takiego ?

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 21:09  
Cytuj
powiem tylko ze bedzie centrum miedzy aktualnym centrum a sezamem (a gdzie dokladnie to mozna sie domyslec juz). przetargi juz na lokale byly, oczekuja tylko na pozwolenia.

pzd.

 
 
 
 
~~zpo
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
powiem tylko ze bedzie centrum miedzy aktualnym centrum a sezamem (a gdzie dokladnie to mozna sie domyslec juz). przetargi juz na lokale byly, oczekuja tylko na pozwolenia.

pzd.


a to ma byc centrum handlowe ( galeria handlowa ) czy bardziej hipermarket ( np. budowlany ) ?

 
 
 
 
~~Tomy
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 10:38  
Cytuj
Ja z kolei słyszałem coś o budowie dwupiętrowej galerii handlowej, połączonej razem z dworcem PKS. To byłby ciekawy pomysł bo w naszym mieście nie ma takiego obiektu. Coś pisała o tym lokalna prasa, ale sprawa póki co ucichła.

 
 
 
 
~~poinformowany
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 13:23  
Cytuj
ze źródeł zbliżonych do dobrze poinformowanych mogę zdradzić wam że są prowadzone rozmowy, i najprawdopodobniej powstanie spory market a w nim ma być m.in. Media Markt i Obi, a ponadto kilka punktów gastronomicznych (pizzerie, bary, kawiarnie i restauracja) oraz pasaż handlowy.

 
 
 
 
~~where
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 13:30  
Cytuj
no tak, ale gdzie

 
 
 
 
~~zpo
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Ja z kolei słyszałem coś o budowie dwupiętrowej galerii handlowej, połączonej razem z dworcem PKS. To byłby ciekawy pomysł bo w naszym mieście nie ma takiego obiektu. Coś pisała o tym lokalna prasa, ale sprawa póki co ucichła.


bo to jest czescia koncepcji utworzenia Rynku w Stalowej na wysokosci MDKu. Jednym z pomyslow jest wlasnie budowa Galerii Handlowej razem z dworcem PKS i PKP ( cos jak w Krakowie tylko jeszcze bardziej zintegrowane)

 
 
 
 
~~zpo
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
ze źródeł zbliżonych do dobrze poinformowanych mogę zdradzić wam że są prowadzone rozmowy, i najprawdopodobniej powstanie spory market a w nim ma być m.in. Media Markt i Obi, a ponadto kilka punktów gastronomicznych (pizzerie, bary, kawiarnie i restauracja) oraz pasaż handlowy.



OOOO, ciekawa inwestycja. A moze wiesz w ktorym miejscu ?

 
 
 
 
~~Tomy
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 13:39  
Cytuj
Na MediaMarkt to bym raczej nie liczył, bo oni z reguły nie lokują swoich obiektów w małych miastach.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 13:45  
Cytuj
To raczej chodzi o MediaExpert, chce otworzyć kolejny sklep i być może zamknie wtedy ten w Centrum 4.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wiesio
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Będzie nowy sklep,pomiędzy parkingiem centrum a pajton-em .Wyburzą te klocki gdzie jest złom i sklep farby.


najprawdopodobniej galeria handlowa + jeden duży najemca + duża gastronomia, oby powstało, zawsze to coś nowego a i dla CENTRUM byłoby ok....

 
 
 
 
~~znawca
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 20:12  
Cytuj
Sklep o ktorym mowa bedzie na terenie Stalmetu na ulicy Przemyslowej nazwa sklepu to Mrówka podobny do castoramy,juz jest wybudowany szkielet sklepu widac dokladnie z drogi,to sa 100% informacje a nie domysly ludzi ktorzy pisza tutaj....

 
 
 
 
~~mieszk
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 22:01  
Cytuj
Na przemysłowej jest PSB czyli obok albo w tym samym miejscu stanie PSB-Mrówka - otwierają ostatnio dużo sklepów.

 
 
 
 
~~SWNisko
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 22:37  
Cytuj
http://acrux.com.pl/kalejbud/images/BAUMIT/news_432_d_s.jpg

Szkielet hali na Przemysłowej już stoi. Prawdopodobnie będzie wyglądał tak jak powyżej na zdjęciu.

 
 
 
 
~~mrówka
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 11:13  
Cytuj
Czyli żadnego nowego centrum (galerii) handlowego nie będzie?

 
 
 
 
~~zpo
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 11:57  
Cytuj
moze rozmawiamy o dwoch roznych rzeczach ? Jednym codzi o budynek przy ul Przemyslowej a drugim o ul. KEN...

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »