NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kupno garnituru weselnego,
Posty: 10
Dołączył: 19 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 10:01  
Cytuj
na galeri w Tesco sklep Recman wysoka jakość za przystępną cenę zaglądnij zobaczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 10:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Witam
Gdzie moge kupić w miaro tani garirut weselny z koszulą i reszta?umiech Nie szukam w Stalowej bo drogo! Może jakiś sklep firmowy niedaleko Stalowki? Pozdrawiam


W Zaleszanach możesz popatrzeć po sklepach. W Rzeczycy Okrągłej też jakiś sklep z garniturami pewnie jest. No i w Kłyżowie na bank ze 3 salony firmowe są. Fakt, w Stalowej drogo, przejedź się po okolicy. Jak nie dobierzesz niczego do udaj sie do Zahali. Tam jest wielu doradców, stylistów. I towar prima sort.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 18:54  
Cytuj
polecam gentleman obok pizzerii joker na bialych domach. moj facet kupil bardzo fajny - czarny, dobra jakosc i w dobrej cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 22:17  
Cytuj
A potrzebujesz nowy ja mam raz użyty w idealnym stanie czarny roz;188/104 firmy dotex szerokość spodni w paśie 84cm.3-y częściowy jak byś był zainteresowany to zadzwoń. 791495136.ale bez koszuli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2016r. 21:29  
Cytuj
Witam, czy ktoś się orientuje gdzie w Stalowej kupię garnitur na 188 (wzrost) i w przystępnej cenie ( max do 500 zł)??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 08:59  
Cytuj
CYTAT


Pamiętaj że kobiety wydają po 1200 zł jak nie więcej na suknie a Ty garniak masz na każdą okazje umiech


1200 zł smiech2 dobre sobie... za tyle to nawet używaną ciężko kupić smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 09:29  
Cytuj
W sobotę na rynku sa fajne garniaki, a na tygodniu w tych budach za domem rzemiosła umiech pierwsze te budy od wiaduktu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 09:32  
Cytuj
Niestety tam na taki wzrost był tylko jeden garnitur :/ a w sobotę jeszcze nie byłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 09:44  
Cytuj
@ewel_ka - jeśli szukasz w przystępnej cenie to sprawdź obok PKS-u, po prawej stronie (wchodzi się po kilku schodkach, ale nie pamiętam jak się nazywa) - my tam kupiliśmy garnitur w tamtym roku za 300 zł (miał być tylko na jeden raz, więc nie opłacało się kupować nic innego) - narzeczony ma jakieś 190 cm wzrostu. Jeśli mogłabyś trochę dopłacić to polecam Gentleman na białych blokach, tam też garnitury w okolicach 600-700 zł można kupić ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 09:49  
Cytuj
O dziękuję bardzo na pewno tam zajrzę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 10:01  
Cytuj
Również polecam sklep koło PKS.
Obok banku Getin bodajże...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 10:08  
Cytuj
Gentleman. Świetna jakość, super obsługa. Kupiłem garnitur, koszulę, muchę i buty. Sczerze polecam! Warto troszeczkę więcej zapłacić i nie żałować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 11:19  
Cytuj
Ja kupowałem na rynku w sobotę pod wiaduktem, mam 185 cm wzrostu i kupiłem o ile pamiętam za 280 zł, bardzo fajny i służy mi już 3 lata umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 14:38  
Cytuj
Ja cię kręcę.. wesele na 300 osób pewnie a garolek z hali od Rumunów. Mam tylko nadzieję, że suknia panny młodej też z sieciówki za 150 zł bo w innym wypadku ryzyko, że ucieknie sprzed ołtarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 14:39  
Cytuj
Ja cię kręcę.. wesele na 300 osób pewnie a garolek z hali od Rumunów. Mam tylko nadzieję, że suknia panny młodej też z sieciówki za 150 zł bo w innym wypadku ryzyko, że ucieknie sprzed ołtarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 15:18  
Cytuj
Niestety ale tu ma cherry racje. Slub zazwyczaj bierze sie raz w zyciu wiec warto odzalowac te kilka stowek wiecej i kupic cos normalnego a nie jakis szmatopodobny wyrob od rumunow?! Nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak wogole taki "garnitur" wyglada? Skoro chcesz narzeczonemu zafundowac takie cudo to rozumiem ze i twoja suknia nie bedzie drozsza? Czy moze wyglada to tak ze macie budzet 3000 na ciuchy z czego suknia ktora zalozysz raz bedzie kosztowala 2700 a garnitur ktory przyda sie jeszcze pozniej wielokrotnie 300?! Skoro garnitur za "czysta" to pewnie w weselnym meniu na obiad sa frytki, na kolacje tosty a tort z waty cukrowej? Muzyka bedzie z magnetofonu? Ludzie ogarnijcie sie troche, ten jeden jedyny raz w zyciu kiedy bedziecie na oczach klikudzoesieciu czy kilkuset czlonkow waszych rodzin, kiedy kazdy bedzie was mierzyl z gory na dol, pstrykal zdjecia i krecil filmy ktore pokazecie kiedys waszym dzieciom i wnukom wygladajcie na poziomie a szmaty od bulgarow zostawcie na niedzielne wyjscie do kosciola czy potancowke w remizie. To juz nawet w naszej polskiej vistuli mozna wyrwac gajer za 1000 jak trafisz na promocje a tysiac za garnitur dobrej jakosci to zadna kasa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale tu ma cherry racje. Slub zazwyczaj bierze sie raz w zyciu wiec warto odzalowac te kilka stowek wiecej i kupic cos normalnego a nie jakis szmatopodobny wyrob od rumunow?! Nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak wogole taki "garnitur" wyglada? Skoro chcesz narzeczonemu zafundowac takie cudo to rozumiem ze i twoja suknia nie bedzie drozsza? Czy moze wyglada to tak ze macie budzet 3000 na ciuchy z czego suknia ktora zalozysz raz bedzie kosztowala 2700 a garnitur ktory przyda sie jeszcze pozniej wielokrotnie 300?! Skoro garnitur za "czysta" to pewnie w weselnym meniu na obiad sa frytki, na kolacje tosty a tort z waty cukrowej? Muzyka bedzie z magnetofonu? Ludzie ogarnijcie sie troche, ten jeden jedyny raz w zyciu kiedy bedziecie na oczach klikudzoesieciu czy kilkuset czlonkow waszych rodzin, kiedy kazdy bedzie was mierzyl z gory na dol, pstrykal zdjecia i krecil filmy ktore pokazecie kiedys waszym dzieciom i wnukom wygladajcie na poziomie a szmaty od bulgarow zostawcie na niedzielne wyjscie do kosciola czy potancowke w remizie. To juz nawet w naszej polskiej vistuli mozna wyrwac gajer za 1000 jak trafisz na promocje a tysiac za garnitur dobrej jakosci to zadna kasa



Dokładnie jak kolega pisze ;) Polecam wybrać się do Krakowa do Galeri Grakowskiej albo jakies salony popatrzec na mieście w Internecie, bilet 28 złw jedną stronę a przy okazji pozwiedzacie, w Galeri Krakowskiej polecam sklep peek & cloppenburg tam jest duzy wybór w różnych cenach drozszych, tanszych jakie się chce w każdym badz razie byle czego nie kupicie tam, ewentualnie Higo Boss ale tam juz ceny 3000 i w gore za garnitur ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale tu ma cherry racje. Slub zazwyczaj bierze sie raz w zyciu wiec warto odzalowac te kilka stowek wiecej i kupic cos normalnego a nie jakis szmatopodobny wyrob od rumunow?! Nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak wogole taki "garnitur" wyglada? Skoro chcesz narzeczonemu zafundowac takie cudo to rozumiem ze i twoja suknia nie bedzie drozsza? Czy moze wyglada to tak ze macie budzet 3000 na ciuchy z czego suknia ktora zalozysz raz bedzie kosztowala 2700 a garnitur ktory przyda sie jeszcze pozniej wielokrotnie 300?! Skoro garnitur za "czysta" to pewnie w weselnym meniu na obiad sa frytki, na kolacje tosty a tort z waty cukrowej? Muzyka bedzie z magnetofonu? Ludzie ogarnijcie sie troche, ten jeden jedyny raz w zyciu kiedy bedziecie na oczach klikudzoesieciu czy kilkuset czlonkow waszych rodzin, kiedy kazdy bedzie was mierzyl z gory na dol, pstrykal zdjecia i krecil filmy ktore pokazecie kiedys waszym dzieciom i wnukom wygladajcie na poziomie a szmaty od bulgarow zostawcie na niedzielne wyjscie do kosciola czy potancowke w remizie. To juz nawet w naszej polskiej vistuli mozna wyrwac gajer za 1000 jak trafisz na promocje a tysiac za garnitur dobrej jakosci to zadna kasa


Ciebie chyba pojeb.... !
Nie każdy ma kasy wydawać na garnitur tyle pieniedzy ile mu sie zamarzy. Co to za głupie gadanie, że od razu frytki na obiad.
Mimo, że ja nie mam zamiaru oszczędzać na garniturze dla narzeczonego to nie wyobrażam sobie tak reagować na to, że ktoś chce wydać mniej.
A przejmowanie się, że ktoś będzie mnie mierzył z góry na dół to już w ogóle porażka. Wesele sie robi żeby sie WESELIĆ z rodziną a nie rewie mody urządzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 16:00  
Cytuj
Powiedz prosze ile zamierzasz wydac na swoja sukienke? Tylko szczerze prosze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niestety ale tu ma cherry racje. Slub zazwyczaj bierze sie raz w zyciu wiec warto odzalowac te kilka stowek wiecej i kupic cos normalnego a nie jakis szmatopodobny wyrob od rumunow?! Nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak wogole taki "garnitur" wyglada? Skoro chcesz narzeczonemu zafundowac takie cudo to rozumiem ze i twoja suknia nie bedzie drozsza? Czy moze wyglada to tak ze macie budzet 3000 na ciuchy z czego suknia ktora zalozysz raz bedzie kosztowala 2700 a garnitur ktory przyda sie jeszcze pozniej wielokrotnie 300?! Skoro garnitur za "czysta" to pewnie w weselnym meniu na obiad sa frytki, na kolacje tosty a tort z waty cukrowej? Muzyka bedzie z magnetofonu? Ludzie ogarnijcie sie troche, ten jeden jedyny raz w zyciu kiedy bedziecie na oczach klikudzoesieciu czy kilkuset czlonkow waszych rodzin, kiedy kazdy bedzie was mierzyl z gory na dol, pstrykal zdjecia i krecil filmy ktore pokazecie kiedys waszym dzieciom i wnukom wygladajcie na poziomie a szmaty od bulgarow zostawcie na niedzielne wyjscie do kosciola czy potancowke w remizie. To juz nawet w naszej polskiej vistuli mozna wyrwac gajer za 1000 jak trafisz na promocje a tysiac za garnitur dobrej jakosci to zadna kasa


Ciebie chyba pojeb.... !
Nie każdy ma kasy wydawać na garnitur tyle pieniedzy ile mu sie zamarzy. Co to za głupie gadanie, że od razu frytki na obiad.
Mimo, że ja nie mam zamiaru oszczędzać na garniturze dla narzeczonego to nie wyobrażam sobie tak reagować na to, że ktoś chce wydać mniej.
A przejmowanie się, że ktoś będzie mnie mierzył z góry na dół to już w ogóle porażka. Wesele sie robi żeby sie WESELIĆ z rodziną a nie rewie mody urządzać.


Co chcesz,koleś wyznaje staropolską zasadę zastaw się a postaw się i drugą,też bardzo mądrą-jak Cię widzą tak Cię piszą.Śmiech

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 16:14  
Cytuj
ty fiodor na swoim weselichu byles w dresach takze nie dogadamy sie w temacie. Ja wiem, ludzie robia wesele na 100,200,300 osob.. osciagaja kapele po kilka tysiecy, do kosciola dojezdzaja bryczkami zaprzegnietymi w jednorozce itp i to wszystko kosztuje po kilkadziesiat tysiecy zlotych..ale "tysionc" na dobry garnitur to juz nie wystarczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 16:16  
Cytuj
Nie każdy robi wesela na 300 osób, niektórzy tylko skromne przyjęcia dla najbliższych i wydać na suknie i garnitur więcej niż na całe przyjęcie to głupota umiech a co do garnituru można go również uszyć na miarę, znajomy tak zrobił i zapłacił 550 zł w sklepie i prezentował się elegancko good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
ty fiodor na swoim weselichu byles w dresach takze nie dogadamy sie w temacie. Ja wiem, ludzie robia wesele na 100,200,300 osob.. osciagaja kapele po kilka tysiecy, do kosciola dojezdzaja bryczkami zaprzegnietymi w jednorozce itp i to wszystko kosztuje po kilkadziesiat tysiecy zlotych..ale "tysionc" na dobry garnitur to juz nie wystarczy


No nie,w dresach nie byłem.Ale na diabła wydawać nie wiadomo ile na garnitur,żeby potem w szafie wisiał?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 16:50  
Cytuj
A no widzisz, jak sie chodzi w dresach na codzien to rownie dobrze mozna wypozyczyc garnitur bo po co tracic kase na cos co sie pozniej nie przyda. Wiesz, niektorzy to w gajerach chodza do pracy, zakladaja na imprezy rodzinne, inne wesela, pogrzeby itp ale zawsze mozna kupic łacha od rumunow za 100zeta i tez bedzie git. Wg mnie wesele to zbyt gruba i jednorazowa impreza zeby pozalowac na ubior pana mlodego. Kupcie lepiej 5 flaszek wodki mniej i zamowcie trzy brytwanki mniej ciast ale nie zalujcie na garnitur.
A niech mnie gajery na przecenie po "tysionc" zlotych monet
http://vistu(...)5x_w_wcB

Jak mnie ladnie poprosisz to pozycze ci zlota karte do vistuli gdzie przy wydaniu odpowiedniej sumy dostaniesz rabat na np 40% i nagle okaze sie ze kupiliscie garnitur, buty, koszule, krawat, skarpety i inne gadzety za 1200zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
A no widzisz, jak sie chodzi w dresach na codzien to rownie dobrze mozna wypozyczyc garnitur bo po co tracic kase na cos co sie pozniej nie przyda. Wiesz, niektorzy to w gajerach chodza do pracy, zakladaja na imprezy rodzinne, inne wesela, pogrzeby itp ale zawsze mozna kupic łacha od rumunow za 100zeta i tez bedzie git. Wg mnie wesele to zbyt gruba i jednorazowa impreza zeby pozalowac na ubior pana mlodego. Kupcie lepiej 5 flaszek wodki mniej i zamowcie trzy brytwanki mniej ciast ale nie zalujcie na garnitur.
A niech mnie gajery na przecenie po "tysionc" zlotych monet
http://vistu(...)5x_w_wcB


No tak,takie piękne oceny miałeś,ale wiesz,"brytwanka"to trochę inaczej się pisze.Każdy sam powinien zdecydować za jaką kwotę garnitur.Jeżeli faktycznie przyda Mu się na inne uroczystości,jak najbardziej niech zainwestuje.Jeżeli tylko na ślub i wesele i żeby na zdjęciach fajnie wyglądaĺo,to szkoda zachodu

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »