NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Kupno garnituru weselnego,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A no widzisz, jak sie chodzi w dresach na codzien to rownie dobrze mozna wypozyczyc garnitur bo po co tracic kase na cos co sie pozniej nie przyda. Wiesz, niektorzy to w gajerach chodza do pracy, zakladaja na imprezy rodzinne, inne wesela, pogrzeby itp ale zawsze mozna kupic łacha od rumunow za 100zeta i tez bedzie git. Wg mnie wesele to zbyt gruba i jednorazowa impreza zeby pozalowac na ubior pana mlodego. Kupcie lepiej 5 flaszek wodki mniej i zamowcie trzy brytwanki mniej ciast ale nie zalujcie na garnitur.
A niech mnie gajery na przecenie po "tysionc" zlotych monet
http://vistu(...)5x_w_wcB


No tak,takie piękne oceny miałeś,ale wiesz,"brytwanka"to trochę inaczej się pisze.Każdy sam powinien zdecydować za jaką kwotę garnitur.Jeżeli faktycznie przyda Mu się na inne uroczystości,jak najbardziej niech zainwestuje.Jeżeli tylko na ślub i wesele i żeby na zdjęciach fajnie wyglądaĺo,to szkoda zachodu

Dla mnie brytwanka zawsze bedzie brytwanka a nie brytfanna czy gesiarkaumiech ostatnio nawet klocilem sie o to ze szFagremumiech
A kto ci powiedzial ze mialem dobre oceny? Czyli na wesela jako gosc chodzi sie w dzinsach? A pogrzeby? Leginsy i prochowiec?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 17:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale tu ma cherry racje. Slub zazwyczaj bierze sie raz w zyciu wiec warto odzalowac te kilka stowek wiecej i kupic cos normalnego a nie jakis szmatopodobny wyrob od rumunow?! Nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak wogole taki "garnitur" wyglada? Skoro chcesz narzeczonemu zafundowac takie cudo to rozumiem ze i twoja suknia nie bedzie drozsza? Czy moze wyglada to tak ze macie budzet 3000 na ciuchy z czego suknia ktora zalozysz raz bedzie kosztowala 2700 a garnitur ktory przyda sie jeszcze pozniej wielokrotnie 300?! Skoro garnitur za "czysta" to pewnie w weselnym meniu na obiad sa frytki, na kolacje tosty a tort z waty cukrowej? Muzyka bedzie z magnetofonu? Ludzie ogarnijcie sie troche, ten jeden jedyny raz w zyciu kiedy bedziecie na oczach klikudzoesieciu czy kilkuset czlonkow waszych rodzin, kiedy kazdy bedzie was mierzyl z gory na dol, pstrykal zdjecia i krecil filmy ktore pokazecie kiedys waszym dzieciom i wnukom wygladajcie na poziomie a szmaty od bulgarow zostawcie na niedzielne wyjscie do kosciola czy potancowke w remizie. To juz nawet w naszej polskiej vistuli mozna wyrwac gajer za 1000 jak trafisz na promocje a tysiac za garnitur dobrej jakosci to zadna kasa


Chyba niepotrzebnie bijecie pianę. Myślę, że @jaciek nie miał nic innego na myśli jak to, że jeśli kogoś stać na sukienkę za 2000 (czy ile tam kosztują) i ogólnie nie robi skromnego wesela, to i na garniturze nie można oszczędzać - bo sukienkę założycie tylko raz, a garnitur przyda się jeszcze w wielu sytuacjach. Szczerze mówiąc nie kupowałam nigdy garniturów (poza tym za "czysta" w ubiegłym roku dla narzeczonego na egzamin) i zdziwiło mnie to, że tyle to wszystko kosztuje - za ślubny z dodatkami zapłaciliśmy właśnie 1500 zł i nie żałuję ani złotówki, bo ma dobry jakościowo garnitur z butami, który mu się przyda i założy nie raz. Ja rozumiem, że nie każdego na to stać, ale z wypowiedzi @jaciek wnioskuję, że skoro Panna Młoda nie oszczędza na sobie, to i niech garnitur będzie porządny. No i tak jak wspomniał, ślub zazwyczaj ma się raz w życiu i są rzeczy, na których nie można oszczędzać, jednak wszystko w granicach rozsądku i w granicach budżetu - nikt przecież nie będzie się zapożyczał na garnitur, czy suknię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 21:35  
Cytuj
A koniec końców i tak znajda się ludzie którzy skrytykują suknie czy garnitur choćby nie wiadomo jakie były za ile smiech2 kupujemy takie na jakie budżet pozwala, a nie później spłacamy pożyczkę przez rok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 23:17  
Cytuj
polecam sklep Giacomo Conti w galerii Vivo kupowaliśmy tam garnitury z kumplami ,super jakość ,polska marka w przystępnych cenach a obsługa na najwyższym poziomie ,godny polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »