NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Wspólny sylwester forumowiczów,
~~ehh
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 20:23  
Cytuj
Może urządzimy sobie wspólnego sylwka forumowiczów?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 20:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~nana
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 20:41  
Cytuj
troszkę jeszcze do sylwka zostało czasu można wymyśleć jakąś niepowtarzalną imprezę .

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 21:28  
Cytuj
dobry pomysl - jestem za umiech

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 21:33  
Cytuj
Każdy siądzie przed kompem i będziemy sobie pisać, co pijemy?

 
 
 
 
~~ehh
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 21:36  
Cytuj
kto jest chętny i jakie miejsce proponujecie i gdzie, mozna by juz cos rezerwowac

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 21:39  
Cytuj
ventrilo/tsa proponuje wejdziemy razem na wspolny kanal ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Damian N
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 00:12  
Cytuj
heee no czat już mamy umiech

ale może cośw realu ;) ?

społecznosć StaloweMiasto - pokażmy że jest nas dużo !

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 00:16  
Cytuj
zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 00:25  
Cytuj
CYTAT
Każdy siądzie przed kompem i będziemy sobie pisać, co pijemy?


Raczej good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 11:57  
Cytuj
Jeśli tutejsi napinacze mieliby tak samo napinać się na imprezie jak się już napiją, to impreza skończy się morodobiciem jeszcze przed północą smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:35  
Cytuj
Śmiem sądzić, że kątów by zabrakło dla "odważnych" ;)

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:40  
Cytuj
Bardzo dobry pomysł tylko hmm podejrzewam ze przyszło by może kilka osób odważnych takich w wieku 17 max 18 lat bo większość chyba z takich tutaj się wypowiada...To już lepiej usiąść przy Kompie i faktycznie sobie polewać i pytać co kto pije...

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Jeśli tutejsi napinacze mieliby tak samo napinać się na imprezie jak się już napiją, to impreza skończy się morodobiciem jeszcze przed północą smiech2


Pamiętaj mocny w palcach jest ten kto w gruncie rzeczy nie wie o czym pisze a najgorsi to tacy, którzy za pomocą swoich palców przed kompem mają najwięcej do \" napisania\"

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:46  
Cytuj
Raczej wyższy jest poziom wieku na tym forum cool I naprawdę niektórzy nie mają gdzie iść na sylwestra tylko chcą organizować forumową imprezę?zdziwiony no już co jak co ale sylwestra to w towarzystwie bliskich najlepiej spędzić umiech przyjaciele, kumple, znajomi, partner/partnerka itd good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Raczej wyższy jest poziom wieku na tym forum cool I naprawdę niektórzy nie mają gdzie iść na sylwestra tylko chcą organizować forumową imprezę?zdziwiony no już co jak co ale sylwestra to w towarzystwie bliskich najlepiej spędzić umiech przyjaciele, kumple, znajomi, partner/partnerka itd good


Czy Ty kolego spisz czasami??
tak czasami w wolnej chwili lukam na forum to Ty jesteś wszędzieumiech absolutnie nic mi do tego bo twoja sprawa hehehe ale jesteś wszędzieumiech Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 12:59  
Cytuj
CYTAT

Czy Ty kolego spisz czasami??
tak czasami w wolnej chwili lukam na forum to Ty jesteś wszędzieumiech absolutnie nic mi do tego bo twoja sprawa hehehe ale jesteś wszędzieumiech Pozdrawiam


Śpię good i wszędzie mnie nie ma zdziwiony więc spokojnie cool po prostu spodobało mi się tutaj good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Czy Ty kolego spisz czasami??
tak czasami w wolnej chwili lukam na forum to Ty jesteś wszędzieumiech absolutnie nic mi do tego bo twoja sprawa hehehe ale jesteś wszędzieumiech Pozdrawiam


Śpię good i wszędzie mnie nie ma zdziwiony więc spokojnie cool po prostu spodobało mi się tutaj good


No czasami fajnie poczytać co ludzie wymyślają umiech a co z ta czekoladą hehehehe bo niewiem na czym to sie skończyło??chytry

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:13  
Cytuj
CYTAT

No czasami fajnie poczytać co ludzie wymyślają umiech a co z ta czekoladą hehehehe bo niewiem na czym to sie skończyło??chytry


Kompletnie o niej zapomniałem:haha: W ogóle szkoda o tym wspominać zdziwionyFajnie poczytać to raz a dwa to, że można się paru fajnych rzeczy dowiedzieć o tym co się dzieje w naszym mieście cool no i trzy - można ciekawych ludzi 'poznać' good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:19  
Cytuj
a no też prawda umiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
I naprawdę niektórzy nie mają gdzie iść na sylwestra tylko chcą organizować forumową imprezę?


No na przykład ja raczej nie będę miał gdzie iść na imprezę, ale nie jestem pewien czy chciałbym być na imprezie z forumowiczami. Ludzie wtykają sobie nawzajem różne rzeczy na co dzień, a później byłaby pewnie konsternacja gdyby usiedli przy stole na przeciw siebie i udawali, że nic się nie działo.
Choć z drugiej strony z niektórymi chętnie bym coś chlapnął i poznał osobiście kilka nicków z forum :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:26  
Cytuj
W gruncie rzeczy sylwester to co to jest? Jakos Mnie taka po tupanka i witanie Nowego Roku nie bawi ani nie cieszy ze się kończy jeden a zaczyna kolejny..Tak naprawde to chyba większość z Nas mysli tylko o wielkiej balandze i piciu czy też czymś mocniejszym. Wole siedzieć w domu z facetem zjeść pyszną kolacyjkę przy świecach wypić winko i iść spać.

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I naprawdę niektórzy nie mają gdzie iść na sylwestra tylko chcą organizować forumową imprezę?


No na przykład ja raczej nie będę miał gdzie iść na imprezę, ale nie jestem pewien czy chciałbym być na imprezie z forumowiczami. Ludzie wtykają sobie nawzajem różne rzeczy na co dzień, a później byłaby pewnie konsternacja gdyby usiedli przy stole na przeciw siebie i udawali, że nic się nie działo.
Choć z drugiej strony z niektórymi chętnie bym coś chlapnął i poznał osobiście kilka nicków z forum :haha:


Zawsze możesz zaprosić na browaraumiech i poznac

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:40  
Cytuj
Na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż sylwek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 14:24  
Cytuj
zróbmy ognisko good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 14:26  
Cytuj
Wystawmy jasełka na święta smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »