NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Podajcie sposób na papraka, remontowca
~~zos
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 15:13  
Cytuj
To trwa juz od konca marca- wiercenie, stukanie, szlifierki jakieś,pisk narzedzi niewiadomego pochodzenia- tak to czyni jeden nieustępliwy paprak, który remontuje i remontuje swoje m przy Al 19. Wykańcza nerwowo , po kolei wszystkich- podajcie sposoby na takich partaczy .Widac że ta namiastka chłopa siły nie ma, ale dokucza doskonale.Help!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 15:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 15:20  
Cytuj
proponuje zebrac sasiadow i zamiast siedziec przed kompem, pomoc chlopu. wtedy remont zakonczy sie szybko a i chlopina sie ucieszy.
remonty to nie lekka sprawa, szczegolnie jak czlowiek sie przeliczy i w polowie kasy braknie (a szczegolnie tak bywa). moze dlatego sam cos tam sobie chlopina dlubie.

pzd.

 
 
 
 
~~zos
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 15:55  
Cytuj
najlepiej niech se w d...e podłupie , a nie wku...a ludzi.jedna dziure wierci pól godz- co włączy wiertło-juz odpoczywa. chata pod lasem dla takiego, najlepiej drewniana , bo inaczej zwierzaki niepewne

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 20:23  
Cytuj
Jesteś bardziej arogancki (-cka) niż ten wiertacz. Może to biedny, schorowany człowiek, któremu ledwie starcza sił, żeby zakręcić wiertło.. a może to jego "wołanie na puszczy" - "Pomóżcie mi, bo jak nie to do usranej śmierci będę się pieprzył z tymi dziurami.. pod kołki"? Ktos Ci dobrze podpowiedział - idź się zapytaj, czy ten człowiek nie potrzebuje pomocy. smiech2

 
 
 
 
~~zos
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 11:59  
Cytuj
no biedny , ale umysłowo: 30-40 taki przedział wiekowy.nie kumasz koles, nic nie mam przeciwko remontom i nie mialem.Sam to czynie , ale rekami fachowców: tydzien -dwa góra i po herbacie. Ale jak ktoś ci DOKUCZA ponad półroku????????? dokucza- rozumiesz ,jego to bawi i cieszy sie ze wk...a sąsiadów.

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 15:15  
Cytuj
Wiem o czym mówisz. Też mam takiego w klatce. Wymienia wszystko, a jak już wymieni to od nowa. Robił sam podłogę z desek, najpierw deski przygotowywał w mieszkaniu potem kładł na podłodze / pół roku maszyny chodziły/ i po kolei, ostatnio mówił że teraz panele będzie kładł.

Wyrazy współczucia.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »