NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
BASEN- Najdroższy w regionie. DLACZEGO?, Czemu mamy NAJDROŻSZY basen w regionie???
~~sonia
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 16:09  
Cytuj
Mam pare krytycznych uwag ale jak ich opisze i tak to nic nie zmieni.Zwracam sie do dyr.jedynie z taka uwaga aby zainteresowal sie dlaczego jest zimna woda w prysznicach w damskiej szatni.Woda w basenie tez ma niska temp.chce nan Pan zalatwic grype za darmo.Prosze o wyjasnienie zglaszanych usterek.uśmiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 16:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~opos
ff
Wysłany: 8 Lis 2009r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Mam pare krytycznych uwag ale jak ich opisze i tak to nic nie zmieni.Zwracam sie do dyr.jedynie z taka uwaga aby zainteresowal sie dlaczego jest zimna woda w prysznicach w damskiej szatni.Woda w basenie tez ma niska temp.chce nan Pan zalatwic grype za darmo.Prosze o wyjasnienie zglaszanych usterek.uśmiech


To po co w ogole piszesz??Dziwne w meskich prysznicach woda jest goraca.Domyslam sie ze jestes blondynka ale regulacja wody w kranie jest naprawde prosta.Woda w basenie jest za zimna to podaj temp.jaka powinna byc.Ja ci moge zaserwowac swinska grype za 1000zl.

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »