NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
MANIFESTACJA ,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:17  
Cytuj
Mam nadzieję, że zapowiadane strajki i manifestacje związków z różnych branż podobnie jak na początku lat 80 tych XX wieku, zapoczątkują rzeczywistą zmianę ustroju w Polsce.
Nie wywalczyliście przecież tego, o co walczono w 21 postulatach sierpniowych. Pora dokończyć walkę i wygrać Polskę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~marcin_t
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:18  
Cytuj
Tylko co w tych knajpach za prlu bylo jezyk

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
A Ty ja małpa cieszyłeś się patrząc że z Huty wyjeżdząją czołgi, maszyny, koparki, że budują nowe bloki, że wszyscy mają pracę, tylko że 90% tych przedsiębiorstw znacznie więcej wydawała na wypłaty niż warość tego co wyprodukowali. AN 10 robotników 3 leżało i piło, 3 kradło, dwóch wogóle nie było, jeden był partyjnym kierownikiem, a jeden pracował. Cała ich produkcja to tylko ilość, bez jakości, bez myślenia o ekonomii, a bez ekonomii długo nie pociągniesz, tak jak nie pociągnął komunizm. A produkcja wzrosła wielokrotnie w tej posprzedawanej polsce musze Ci powiedzieć.

Jak chcesz jak wspomniana przez Ciebie małpa patrzeć na pomalowany na zielono beton i cieszyć się że tak zielono na trawniku, to jedź sobie do Białorusi. I przypomnij sobie ile razy w tygodniu przeciętna rodzina jadła szynke, a ile razy je teraz. Ja jem codziennie, zarabjajac naprawde nieduzo. Poprostu kiedyś wszyscy mieli tak do dupy i jak patrzyles na innych to czules sie potrzebny, uznany i na poziomie (chujowym, ale rownym), teraz masz wiecej, ale nie jestes w stanie zniesc ze inni maja jeszcze wiecej. To jest stara prawda o Polakach: Woli żeby sąsiadowi było gorzej - wtedy będzie szczęśliwy, nieważne jak u niego jest.



Bzdury piszesz. Za komuny też byli bogaci, ale nie było żebraków. Dziś są multimilonerzy i żebracy w stosunku 20% - 80% uśredniając. I powtarzam, powiedz to budżetówce, emerytom, rencistom, pracownikom prywaciarzy - to nie wiem, czy żywy wyjdziesz. Takie są nastroje w tym polskim "dobrobycie".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Tylko co w tych knajpach za prlu bylo jezyk


To samo było, co i dziś, tyle że opakowane byle jak. Dziś nalać wam sików do markowego kubka, to wypijecie i poweidzie, jakie to cool i trendy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję, że zapowiadane strajki i manifestacje związków z różnych branż podobnie jak na początku lat 80 tych XX wieku, zapoczątkują rzeczywistą zmianę ustroju w Polsce.
Nie wywalczyliście przecież tego, o co walczono w 21 postulatach sierpniowych. Pora dokończyć walkę i wygrać Polskę!


Tak, licz na to, już w piątek wszystko się zmieni. Wszyscy dostaną podwyżki o 100% podwyżek, rzucą się do sklepów i każdy kupi sobie po plazmie i to za gotówkę, jak na zachodzni poziom przystało. A później przyjedzie Piłsudski na kasztance, wszystkich rządzącyhc za mordę złapie, a ciebie uczyni naczelnym reformtorem i polepszaczem Polski smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Tak, licz na to, już w piątek wszystko się zmieni. Wszyscy dostaną podwyżki o 100% podwyżek, rzucą się do sklepów i każdy kupi sobie po plazmie i to za gotówkę, jak na zachodzni poziom przystało. A później przyjedzie Piłsudski na kasztance, wszystkich rządzącyhc za mordę złapie, a ciebie uczyni naczelnym reformtorem i polepszaczem Polski smiech2


Tak, nie od razu Kraków zbudowano, ale tak. Pora zejść z balcerowiczowsko - sorosowo- sachsowej drogi, którą Polska idzie od 19 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marcin_t
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:30  
Cytuj
Tak, nie bylo, bo kazdy opierdalacz, mogl pojsc do robity w ktorej nic nie robil i dostawal za to kase. Co mial bogacz wtedy? Telewizor kolorowy? Kielbase? Samochód zachodni to musiałbyc naprawde bogaty.

Wpolskim dobrobycie sa tkaie nastroje ze najchetniej byscie odebrali wszystkim zlodziejom co zarabiaja >2 tys kazda zlotowke, cale majatki, a najchetniej bys ich powiesil w imie sprawiedliwosci( zeby przypadkiem nie probowali odebrac wam tego).

SOLIDARNOŚĆ STRAJKUJE? A wiesz jakie jest hasło tych strajków? Godne życie godna emerytura - przeciw kwintesencji PRLu - zakładowi ubezpieczeń społecznych. Ostatnio czytałem zestawienia, ze gdyby pieniądze zamiast na zus odkładać na lokatę, emerytura byłaby 6 razy większa - tu masz przykłąda wydajności tamtych instytucji.

CYTAT
To samo było, co i dziś, tyle że opakowane byle jak. Dziś

Tak, jasne, Piwo które było rozcieńczone do granic możliwości, pepsi ktora byla luksusem.... tak, bylo do0kladnie to samo, w sklepach, w barach... Czlowieku, wszystko bylo tak zajebiste, bo jak baleron jadles raz w roku to ci smakowal 10 razy lepiej niz najlepsza szynjka ktora moglbys jesc codzinnie. Nie porownoj jakosci produktów, bo nie wybrniesz z tego w tej dyskusji

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:32  
Cytuj
Ale prawdziwy palancie, nikt dotychczas nie wymyślił coś lepszego niż demokracja. Polacy w robieniu zadymy są najlepsi, ale co potem robić? Jak coś sensownie zbudować?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Tak, nie od razu Kraków zbudowano, ale tak. Pora zejść z balcerowiczowsko - sorosowo- sachsowej drogi, którą Polska idzie od 19 lat.


Tak jest, nie od razu zbudowano. A jak ci ktoś wcześniej pisał, że inne kraje od 2000 lat pracują na to co mają, to stwierdziłeś, że nie interesuje cię poprawa za 100 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
Ale prawdziwy palancie, nikt dotychczas nie wymyślił coś lepszego niż demokracja. Polacy w robieniu zadymy są najlepsi, ale co potem robić? Jak coś sensownie zbudować?


Baranki z wypranymi mózgami, ja nie muszę jechać na Białoruś, wystarczy, że pojadę do Niemiec, gdzie jest socjalizm lepszy niż u nas za komuny. Chciecie się ze mną spotkać? Proszę bardzo, jutro z Balic lecę o 20,10 do Dortmundu, na lotnisku będę ok. 18,00. Porównajcie sobie jakość żywności w niemieckich sklepach i w naszych i wreszcie przestańcie pierdolić o dobrobycie. Uwierzy ktoś, kto nie widział czegoś innego. Takiego dziadostwa jak w Polsce, to nawet i na Białorusi nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:40  
Cytuj
Ja tam już jestem pewny, żeś kretyn. Wanda co nie chciała Niemca
już wiedziała co robi. A ty?!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:42  
Cytuj
Mam nadzieję, że w Dortmundzie będziesz odwiedzał forum, bo argumenty masz nie do zbicia. W Niemczech jedzenie lepsze niż w Polsce. Jeszcze zatęsknisz za Polskim, Niemcy już tęsknią jak zaglądają do lodówki i stwierdzają, że się im nasza szyneczka z mniejszą ilością konserwatnów kończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Ja tam już jestem pewny, żeś kretyn. Wanda co nie chciała Niemca
już wiedziała co robi. A ty?!


Pomachaj żebraku szabelką na koniku, tylko żebyś w zimie nie płakał, że zimno, jak Ruski gaz zakręci. good
A zapomniałem, ogrzejesz się gruzińskim winem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję, że w Dortmundzie będziesz odwiedzał forum, bo argumenty masz nie do zbicia. W Niemczech jedzenie lepsze niż w Polsce. Jeszcze zatęsknisz za Polskim, Niemcy już tęsknią jak zaglądają do lodówki i stwierdzają, że się im nasza szyneczka z mniejszą ilością konserwatnów kończy.


Bzudry. Chleb lepszy, bardziej żytni, mięso smaczniejsze. Trzeba wiedzieć, gdzie kupować. Jednym słowem tam, statystuycznie zawartość cukru w cukrze jest większa w stosunku do wszystkich produktów za podobne pieniądze, co tutaj. A wy się nadal pocieszajcie, że jest lepiej. Powodzenia. W poniedziałek lecę za niemieckie pieniądze do Barcelony odpoczywać. A wy bierzcie na raty plazmę, których mam dwie i się cieszcie, że jesteście bogaci. goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:45  
Cytuj
Ciebie cyklonem B za to ogrzeją. ^^^^^^

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Ciebie cyklonem B za to ogrzeją. ^^^^^^


Nie martw się o mnie. Jakoś pasuję do tamtego społeczeństwa z mentalnością. Czego nie można powiedzieć o polskim społeczeństwie, na podstawie choćby tego forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marcin_t
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:51  
Cytuj
CYTAT

Baranki z wypranymi mózgami, ja nie muszę jechać na Białoruś, wystarczy, że pojadę do Niemiec, gdzie jest socjalizm lepszy niż u nas za komuny.


To sobie tempaku porównaj jaki jest PKB na mieszkanca w niemczecha a jaki unas i może zauwazysz że pkb rośnie i rośnie u nas całkiem niexle (ok 6 procent - rok) i że mimo takiego tempa potrzeba jeszcze wielu lat żeby osiągnąć stan budżetu niemieckiego.

A Ty byś mając budzet zadluzony i dochoduy znacznie mniejsze chcial rozdawac tyle co Niemcy - brawo - to by sie skonczylo rewolucja.

CYTAT
Pomachaj żebraku szabelką na koniku, tylko żebyś w zimie nie płakał, że zimno, jak Ruski gaz zakręci. good
A zapomniałem, ogrzejesz się gruzińskim winem.


Ciekaw jestem czy miałbyś takie podejście będąc teraz Gruzinem.

Może jak pozyjesz u tych niemców, to Cię nauczą, że to do czego doszli, to ciężka praca przez wiele lat, a nie nagła rewolucja, która tylko zmieni ludzi i zniszczy t co już do tej pory zbudowaliśmy.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:51  
Cytuj
Wracaj szybko, przyślij pocztówkę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
Wracaj szybko, przyślij pocztówkę good


Nie wracam. Jadę na stałe. Tzn, będę jeszcze przylatywał tutaj w sprawach formalnych, ale celem ostatecznego ich zamknięcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:55  
Cytuj
Tępaku, PKB jest jakie jest, wystarczy je sprawiedliwie podzielić. O to się wszystko rozchodzi. W Niemczech także mogłoby być 20% bogaczy i reszta żebraków, ale tak nie jest, bo państwo na to nie pozwala. W USA jest podobnie jak w Polsce. Troszkę lepiej, bo są lepiej rozwinięci, ale za to owiele gorzej, niż na zachodzie Europy, dla przeciętnego Kowalskiego, a nie bogacza - lichwiarza oczywiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pedoa
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 16:23  
Cytuj
Praw... mam wyjebane na twoje prywatne sprawy, więc z łaski swojej ich tu nie uzewnętrzniaj, ok?

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Praw... mam wyjebane na twoje prywatne sprawy, więc z łaski swojej ich tu nie uzewnętrzniaj, ok?


A kim ty jesteś, że będziesz mi nakazywał o czym mam pisać w wolnym kraju, a o czym nie? Komuna się marzy? Nie musi się marzyć, bo w was ona jest. Ja wybrałem z komuny dobre cechy - poszanowanie biednych i słabych i opieka nad nimi, a wy same złe, czyli zamordyzm, nakazywanie co dobre a co złe itd.

Doroga Solidarności i pozostałe związki oraz grupy społeczne. Trzymam kciuki za Was. Pora by wreszcie Polak przestał być żerbrakiem! Walczcie o to! Jestem całym sercem po stronie polskiej a nie służalców amerykańsko - balcerowiczowych, którzy doprowadzili Polskę na skraj przepaści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 16:45  
Cytuj
To jak ty w tej Barcelonie będziesz siedział, przestaniesz być adwokatem biednych i pokrzywdzonych. Tam przecież sami dostatnio żyjący ludzie, którzy o ratach na plazmę w życiu nie słyszeli. Będziesz wtedy takim niespełnionym obrońcą uciśnionych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
To jak ty w tej Barcelonie będziesz siedział, przestaniesz być adwokatem biednych i pokrzywdzonych. Tam przecież sami dostatnio żyjący ludzie, którzy o ratach na plazmę w życiu nie słyszeli. Będziesz wtedy takim niespełnionym obrońcą uciśnionych.


Obrońca uciśnionych sam nie może być uciśnionym, bo by nic nie mógł zrobić, a tak coś może.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nieprawdziwy
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 16:57  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »