NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa ,, kablówka \'\' w Stalowej ?, multimedia
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 17:20  
Cytuj
Czy ktoś wie czy to prawda że w Stalowej ma być nowy trzeci operator sieci kablowej ? Podobno mają to być MULTIMEDIA POLSKA i jest to na dosyć zaawansowanym etapie. Jest szansa na światłowody i naprawdę szybki internet ?co

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 17:20  
Cytuj

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 17:28  
Cytuj
mam nadzieje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 18:51  
Cytuj
skonczy sie monopol tvkdiany i stelli na wybranych i ugadancyh miedzy soba osiedlach;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 21:14  
Cytuj
Ano stella mnie olewa (nie ten rejon), diana stawia za wysoki próg płatności (za dobrze im się żyje), zobaczymy Multimedie....ktoś wie gdzie siedziba? kiedy start? jestem żywo zainteresowany. jezyk

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 21:55  
Cytuj
Multimedia jest w Stalowej od ponad roku albo i dłużej.
Mają problemy aby fizycznie wejść. Z tego co wiem prace miały przyspieszyć.

Znam wiele opinii negatywnych na temat Multimediów, także nie byłbym do końca taki zadowolony z ich usług. Zobaczymy jaką polityką nas zaskoczą, oby pozytywną.

Brakuje takich usługodawców jak: UPC czy Vectra, które oferują prawdziwy internet

50 MB - 120zł
120 MB - 200zł
25 MB - 80zl

ceny UPC

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 05:51  
Cytuj
CYTAT
Multimedia jest w Stalowej od ponad roku albo i dłużej.
Mają problemy aby fizycznie wejść. Z tego co wiem prace miały przyspieszyć.

Znam wiele opinii negatywnych na temat Multimediów, także nie byłbym do końca taki zadowolony z ich usług. Zobaczymy jaką polityką nas zaskoczą, oby pozytywną.

Brakuje takich usługodawców jak: UPC czy Vectra, które oferują prawdziwy internet

50 MB - 120zł
120 MB - 200zł
25 MB - 80zl

ceny UPC


z tego co mi kolega z telekomuny mowil Multimedia ponoc obstawilo HSW lub to co po niej zostalo i wlasnie mieli ruszyc w miasto. Mam nadzieje ze to da do myslenia stalowowolskim monopolista o podwyższeniu standardu uslug bo im po prostu klienci pouciekają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 07:53  
Cytuj
Multimedia wjdzie w ciagu kilku miesiecy na rynek, ale wcale bym sie z tego tak nie cieszyl, ceny maja duzo wyzsze od obecnych operatorow, a pozatym to obilo mi sie o uszy ze podono chca wykupic jedna z rodzimych kalowek.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Multimedia wjdzie w ciagu kilku miesiecy na rynek, ale wcale bym sie z tego tak nie cieszyl, ceny maja duzo wyzsze od obecnych operatorow, a pozatym to obilo mi sie o uszy ze podono chca wykupic jedna z rodzimych kalowek.


Zgadza sie ceny maja wyższe ale jezeli beda chcieli trafic do klientow podejrzewam ze wyjdzie od nich jakas inicjatywa w postacji licznych promocji. Zawsze cos takiego dziala w dwie strony. Automatycznie inni operatorzy beda musieli cos zmienic w swojej polityce uslugowej. Zdrowa konkurencja nie jest zla i mysle ze kazdy konsument ceni sobie fakt wyboru odpowienich dla niego uslug. Podoba mi sie to glownie wsrod operatorow GSM az milo patrzec jak sie przescigaja w promocjach by zyskac/nie stracic klientow umiech Fajnie by bylo jakby w Stalowej byl szybki i tani Internet jak sie to ma w innych wiekszych miastach. Promocja taka jaka oferuje Vectra za łacze 8Mb by sie w Stalowce przydala umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 13:39  
Cytuj
Nowa kablówka może wejść do Stalowej tylko pod warunkiem, że wykupi Stellę albo Dianę, a na to na razie się nie zanosi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Nowa kablówka może wejść do Stalowej tylko pod warunkiem, że wykupi Stellę albo Dianę, a na to na razie się nie zanosi.


Nie przesadzaj, Stalowa Wola to nie Warszawa! Wszystko kwestia kasy. Ile by taka infrastrukturę multimedia robila? Pol roku? Moze rok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2010r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
Multimedia jest w Stalowej od ponad roku albo i dłużej.
Mają problemy aby fizycznie wejść. Z tego co wiem prace miały przyspieszyć.

Znam wiele opinii negatywnych na temat Multimediów, także nie byłbym do końca taki zadowolony z ich usług. Zobaczymy jaką polityką nas zaskoczą, oby pozytywną.

Brakuje takich usługodawców jak: UPC czy Vectra, które oferują prawdziwy internet

50 MB - 120zł
120 MB - 200zł
25 MB - 80zl

ceny UPC




Te ceny sa jezeli abonent ma dociagnienta nitke swiatlowodu do domu, reklama reklama a ciekawe ile abonentow tych sieci ma takie mozliwosci (transfer 120), przypuszczam ze znikomy procent.

CYTAT
Nie przesadzaj, Stalowa Wola to nie Warszawa! Wszystko kwestia kasy. Ile by taka infrastrukturę multimedia robila? Pol roku? Moze rok.


Taniej wychodzi wykupic niz zalatwiac uzgodnienia, pozwolenia od spoldzielni na polozenie nowej infrastruktury. Pozatym przejmuje sie juz grupe klijentow o ktorych nie trzeba pozniej walczyc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 19:40  
Cytuj
czyli jednak DIANA....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
czyli jednak DIANA....


Jeśli wiesz coś konkretnie to poproszę o jakieś szczegóły umiech MM ma teraz ciekawą ofertę DTV ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »