NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Prywatny folwark Wiesława Siembidy - powiat, Prywata w Starostwie stalowowolskim
Posty: 42
Dołączył: 3 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 120%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 14:49  
Cytuj
Nasz starosta Wiesiu Siembida stworzył prywatny folwark ze starostwa powiatowego. Tworzy stanowiska pracy dla ludzi według hasła"Jest człowiek bez pracy stwórzmy mu etat". Ustawiane są wszystkie konkursy tak było w przypadku konkursu na Naczelnika Wydziału Architektoniczno - Budowlanego gdzie z góry było wiadomo, że konkurs jest ustawiony i wygra pupil wójta Bojanowa Janiec, mmo iż gość nie ma ani wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa i architektury, ani kompetencji do piastowania powyższego stanowiska. To sam tyczy się konkursu na powiatowego rzecznika konsumenta, gdzie konkurs wygrał pan Jerzy Kozielewicz (wysiudany z fundacji Kul), kolega od pisuarów . Chciałem tutaj zaznaczyć, że Pan Kozielewicz gardził ofertami pracy poniżej 5000 zł, a tutaj kolega mu zaproponował odpowiednią garze. Pan Siembida zatrudnia tylko ludzi z rodziny albo znajomych albo synów i córki znajomych. Teraz są tworzone kolejne konkursy pod etaty pod kolejnych ludzi z kręgu znajomych Wiesława Siembidy. Czy starostwo powiatowe jest kolejnym molochem rodem z PRLU i czy udzwignie taki ciężar. Ludzie te darmozjady są utrzymywane z naszych podatków. Mam nadzieje ze powyborach znajdzie się robota dla prokuratora i cela dla Wiesia Siembidy. Smiechu warty jest fakt, że ten błazen kierowca z ramienia pisuaru chce ubiegać się o fotel prezydenta naszego grodu. Fakt, że został starostą nie będąć nawet radnym powiatowym jest najlepszym dowodem na to, że nikt na nego nie zagłosuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 14:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 17:59  
Cytuj
Hmmm... A kto mi powie co się stało z całą resztą wpisów w tym temacie? Dlaczego zostały usunięte???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 18:02  
Cytuj
bo to jest nowy temat...
tamten jest Tu
sam już nie wiem o co biega?

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 18:27  
Cytuj
niech wreszcie pani Basia wytłumaczy zakładającym takie tematy o co chodzi potluczonyzaklopotanypotluczony





przestańcie wreszcie szukać wczorajszego dnia i dziury w całym cool girl

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
przestańcie wreszcie szukać wczorajszego dnia i dziury w całym cool girl


Alez obywatele POWINNI patrzyc wladzy na rece i domagac sie wyjasnienia kazdego detalu, w koncu to obywatele utrzymuja wladze a nie odwrotnie, nieprawdaz?
Misia na bank ma jakies konszachty z tym wesolym siembidowym towarzystwem, bo ewidentnie ja te tematy wkurzaja ... Prawda, Misia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 18:41  
Cytuj
n_p;
no wiesz, jako kobitkę trudno żeby mnie nie interesował przystojny Wiesio, a co do rządzenia, to za czasów Bronisia nie było inaczej, ale Broniś już nie taki menszczyzna jezyk
a powtarzanie tych samych tematów niczego nie wnosi oprócz pokazywania politycznej walki opozycji w starostwie mlotek
i czemu to ma służyć? - pokazaniu obłudy tych co to piszą?
nie znoszę zakłamania, chociaż mówi się , że dobry polityk to dobry kłamca...

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »