NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Prywatny folwark Siembidy Starostwo,
Posty: 42
Dołączył: 3 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 120%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 11:55  
Cytuj
Nasz starosta Wiesiu Siembida stworzył prywatny folwark ze starostwa powiatowego. Tworzy stanowiska pracy dla ludzi według hasła"Jest człowiek bez pracy stwórzmy mu etat". Ustawiane są wszystkie konkursy tak było w przypadku konkursu na Naczelnika Wydziału Architektoniczno - Budowlanego gdzie z góry było wiadomo, że konkurs jest ustawiony i wygra pupil wójta Bojanowa Janiec, mmo iż gość nie ma ani wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa i architektury, ani kompetencji do piastowania powyższego stanowiska. To sam tyczy się konkursu na powiatowego rzecznika konsumenta, gdzie konkurs wygrał pan Jerzy Kozielewicz (wysiudany z fundacji Kul), kolega od pisuarów . Chciałem tutaj zaznaczyć, że Pan Kozielewicz gardził ofertami pracy poniżej 5000 zł, a tutaj kolega mu zaproponował odpowiednią garze. Pan Siembida zatrudnia tylko ludzi z rodziny albo znajomych albo synów i córki znajomych. Teraz są tworzone kolejne konkursy pod etaty pod kolejnych ludzi z kręgu znajomych Wiesława Siembidy. Czy starostwo powiatowe jest kolejnym molochem rodem z PRLU i czy udzwignie taki ciężar. Ludzie te darmozjady są utrzymywane z naszych podatków. Mam nadzieje ze powyborach znajdzie się robota dla prokuratora i cela dla Wiesia Siembidy. Smiechu warty jest fakt, że ten błazen kierowca z ramienia pisuaru chce ubiegać się o fotel prezydenta naszego grodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 11:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 12:41  
Cytuj
na stronie internetowej sztafety piszą dzisiaj szczegółowo o tej sprawie z kozielewiczem - wychodzi że niezłe jaja na sesji były

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 16:00  
Cytuj
Już się nie mogę doczekać wjazdu do Wiesia CBA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 19:08  
Cytuj
a cóż was tak boli kogo zatrudnia starosta Wiesio? - bo wy nie macie u niego szans? placze - a to dopiero paskudna prywata z waszej strony!!!!mlotek

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 19:26  
Cytuj
misia idx z transparentem pod blok i rób wspólnote a nie pisz o czyms o czym nie wiesz bo to co zostało tu napisane to sama prawda

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 19:30  
Cytuj
Starosta jest moim pracownikiem - tę świadomość powinien mieć każdy podatnik. Dlatego każdy może domagać się pełnej jawności i uzasadnienia decyzji starosty. Każdy też powinien znać zarobki Kozielewicza, który też jest jego pracownikiem.
A co do zaufania wyborców - obecną ocenę Kozielewicza możecie sprawdzić na stronie www.dobrzypolitycy.pl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 19:45  
Cytuj
jacuś i reszta nie szukajcie dziury w całym cool girl




@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:09  
Cytuj
misi ale czemu. każdy wie że kazdy konkurs jest ustawiony z góry a tu pani skarbnik ma koleżanke, a tu ktos inny z urzedu miasta ma protegowana i sie kręci

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:20  
Cytuj
no bo pan starosta Wiesio jest przystojny jezyk, a wy się czepiacie z zazdrości i z zawiści potluczonyneutralnyok

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:29  
Cytuj
się czepiacie ja ostatnio byłem w starostwie bo musiałem wymienić tablice w samochodzie a przed oczami jakiś młody Gargaś ale to na pewno nie syn tego znanego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:41  
Cytuj
konta51
uważaj, żebyś kogoś w białym prześcieradle i z antenką na głowie nie miał przed oczami ... całus
co kogo obchodzi jakiś gargaś, ważne że młody - a to się chwali i pan starosta Wiesio widać wie co robi - przynajmniej jest na kim oko zawiesić czekając na załatwienie sprawy w urzędzieair kiss

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 20:53  
Cytuj
w sumie tak by wszystkim żyło się lepiejcałus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2010r. 21:20  
Cytuj
zacny cytat:
CYTAT
...Mówię po to, by uświadomić różnym marnotrawcom naszych pieniędzy, że źle się bawią ZA NASZYM PRZYZWOLENIEM. Za naszym, gdyż nie ma w nas tej świadomości, że urzędnik, to nie nos, ale tabakierka; urzędnik, to nie Pan i Władca; urzędnik, to nie funkcja dożywotnia i dziedziczna; urzędnik, to SŁUŻĄCY; np. ja go powołałem i ja mogę go odwołać, gdyż to ja opłacam mu liberię.

A życie swoje nie wiem

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2010r. 16:37  
Cytuj
Witam!
Moim skromnym zdaniem za Bronka w starostwie było tak samo. Nic sie nie zmieniło, praca dla znajomych itp itd. A tak poza tym to w naszym mieście nie ma jednego człowieka który chciałby coś zrobić dla ogółu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »