NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam przewoznika miedzynarodowego.,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 13:32  
Cytuj
Jak w temacie.
Najlepiej ze Stalowej badz Tarnobrzega w strone Amsterdamu, Lelystad.

Szukam szukam i nic nie ma w strone Holandii i z Holandii do Stalowej badz przez Stalowa... Moze to byc tez pomysl na biznes jezyk Jest bardzo duzo przewoznikow na slask, pomorze, wielkopolskie zas na podkarpacie nie ma nic :/

Jezeli ktos ma namiar na przewoznika ktory kursuje Stw-Tbg w strone Amsterdamu badz prowincji Flevoland w Holandii prosze o odpowiedz na forum.

To sie w pale nie miesci zeby nikt nie kursowal na takiej trasie....

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 13:32  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 15:41  
Cytuj
http://www.autobusy.pl/voyager_combo.php?OpenAgent=&IDAKW=AUTOBPL0KK&osob=1&isPowrot=&submit=dalej+%C2%BB&KrajW=PL&KrajD=DE tutaj może coś znajdziesz.. umiech w odpowiednich miejscach wpisz odpowiednie miejscowosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 19:11  
Cytuj
ja niegdys jezdzilam busami do Holandii,a konkretnie to byli przewoznicy z Krasnika wiec nie bylo problemu z przyjazdem do Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ch.
ch.
ch.
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 19:52  
Cytuj
www.krystianzurawski.webon.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 23:12  
Cytuj
3 przewoznikow jezdzi regularnie na tej trasie mozesz sprawdzic rozklady i ceny w wyszukiwarce

http://www.bpgul(...)owe.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2010r. 01:15  
Cytuj
teraz jest mnóstwo firm oferujących usługi transportowe za zachodnią granicę, więc dziwie się że masz z tym kłopoty.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2010r. 02:16  
Cytuj
Żuber umiech NO wlasnie mam klopoty.. bo albo Ci ludzie sie slabo oglaszaja albo ze mna cos nei tak. Nie jest sztuka znalezc byle kogo jezyk trzeba jeszcze mu zaufac itp...

Zazwyczaj znajduje przewoznika z mojej miejscowosci Zeewolde ale rzadko ktory leci w strone Tarnobrzega - Stalowki. Na podkarpacie to jedynie Rzeszów a i to nie zawsze...

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »