NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 »
Pizzerie w Stalowej Woli,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 13:52  
Cytuj
CYTAT

Ja też byłam w Resecie ich 4 sery i kebab przechodza samych siebie , ciasto cienkie a składników cała masa i połączone ze smakiem .A nie tak jak w Rustice w menu pisze szynka a w pizzy matadela , ludzie myślałam że wyjde z siebie jak to zobaczyłam!


SZYNKE DAJĄ DO RUSTICY pozycja w menu 21 bodaj ale jak komuś szkoda 80gr i zamawia sobie Żaczka pozycja nr 1 - TAM PISZE WYRAŹNIE : pieczarki,papryka,WĘDLINA



Wędliny to przetwory mięsne z surowca rozdrobnionego w naturalnej lub sztucznej osłonce.

Wędzonki to przetwory mięsne wykonane z jednego kawałka mięsa peklowanego (szynka, baleron, boczek, polędwica).


zaklopotany

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 13:52  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 13:52  
Cytuj
Anulka , to Ty duuuuuuuuuuużo tej pizzy jesz good

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 13:55  
Cytuj
good Dużo? Może nie tyle dużo a czesto... degustacja good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ewa
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 13:00  
Cytuj
Czy ktokolwiek z tych, którzy tak mądrze wypowiadaja się był chociaż raz we Włoszech i jadł prawdziwą włoska pizze? Przypuszczam, że nie. We Włoszech pizza to nie placek z ketchupem i "mnóstwem dodatków". Sos faktycznie jest raczej rzadki, robi się go ze zmisowanych pomidorów pelati. Ciasto zazwyczaj bardzo cienkie i raczej przypominające postny placek, pieczony, jak to się kiedyś nazywało, na blasze. A dodatki są bardzo ograniczone. Ciasto nie ma prawa pływać w dodatkach. Z reguły są to 2 góra 3 składniki. No i mozarella a nie edamski. Nie ma też przesady z ziołami. Każdy rodzaj pizzy ma swój odrębny charakter.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 15:55  
Cytuj
"Czy ktokolwiek z tych, którzy tak mądrze wypowiadaja się był chociaż raz we Włoszech i jadł prawdziwą włoska pizze? Przypuszczam, że nie. We Włoszech pizza to nie placek z ketchupem i "mnóstwem dodatków" "


cool girl wiesz Ewciu....byłam...jadłam...... masz rację,co do wyglądu i dodatków...... u nich margarita jest broń boże bez pomidora,tylko z samym sosem i serem.....pychotka... Ale to,,,,,,ze byłam i jadłam nie oznacza wcale,że nasza stalowowolska pizza jest zła !!! Jestem w Polsce i jem polską pizze !!! Wcale nie mam ochoty jej porównywać z włoska wiesz ..... Ani pizza ani chesburger nie jest naszym narodowym daniem ale czy to oznacza ,że mamy tego nie jeść??? Bo jest podróbką ? A niech se będzie a komu smakuje i ma ochotę to i tak zje naszą choć niby włoską (ale tak poważnie jeszcze nie pisało ani nie reklamowano nigdzie pizzy z Rusticy,Avanti,Quattro,Diablo i innych pizzeri jako - prawdziwa włoska pizza.Ja nie słyszałam bynajmniej z wyjątkiem AlPadrino i tej w jubilacie)..... good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 16:12  
Cytuj
bo w Al Padrino najbardzoej przypomina tą włoską pizzę. Jest cienkie ciasto i ser mozzarela, a przy tym nie za dużo dodatków.

 
 
 
 
~~kokio
ff
Wysłany: 20 Lut 2009r. 16:37  
Cytuj
goodwy chyba nie byliscie teraz w 8-mce!,ja jestem bardzo zadowolony z obslugi,pizza jest tez oki.i panuje tam mila atmosfera.

 
 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 13:44  
Cytuj
Wiecie co, ja gdzie nie pójdę, to zawsze coś jest inaczej. Raz dostanę spoko smaczną pizzę że historia, za kilka dni w tym samym miejscu dosłownie tragedia, a wiem że pracowników nie zmienili. Albo składniki: raz dużo, innym razem skompo jak chole#a, ciasto to chyba od pogody zależy smiech2
Mówie wam, nie zdażylo mi się jeszcze w jednym lokalu zjeść dwa razy tak samo smakującej pizzy.. nie wiem

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jarząbek
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 14:25  
Cytuj
/--/

//moderowano
nie zaniżaj poziomu !

 
 
 
 
~~ulka
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 20:37  
Cytuj
Mam w d... stalowowolskie pizze. Już nie ma gdzie pójść tylko do śmierdzących pizzerii albo na droooogie żarcie w drogich knajpach /NNN, Karczma na PKP/ a gdzie coś fajnego dla średno zamożnej młodzieży. Tylko nie pizza. Polski naród też ma swoje tradycje.

 
 
 
 
~~balestrate
ff
Wysłany: 21 Lut 2009r. 22:57  
Cytuj
Mam kogoś z rodziny o korzeniach typowo włoskich i będąc tutaj w naszym mieście już kilka razy zdecydowanie przypadła Mu do gustu podkarpacka PIZZA.Nie przecze że we Włoszech pizza jest zła ale jeśli żyjesz tutaj to twoje kubki smakowe wypracowały już sobie pewien bukiet smaków nawet jeżeli się rozchodzi o poszczególne pizzerie więc rozmowa która pizza jest lepsza nie ma dalszego sensu.Ja lubię taką Ty lubisz inną
ktoś trzeci lubi jesze inną.
ALE 4ry SERY Z RESETU PIESZCZĄ KUBECZKI SMAKOWE ŻE HEY umiech

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pizza umiech

 
 
 
 
~~errs
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 12:36  
Cytuj
jak sie nazywa ta pizzeria w jubilacie?
jakis włoch ją prowadzi?
jaka nazwa?? dzieki

 
 
 
 
~~marysia
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 18:16  
Cytuj
a ja tam wolę pizze z al padrino naprawdę bardzo dobra jak zamawiam na wynos to po dostrarczeni odczekam kilka chwil i jest lux biorę w ręce i zajadam się a oprócz tego mają najlepsze sosy nie jakieś kcheczap wymieszany z wodą , kiedyś bardzo mi smakowała z rustiki ale znudził mi się ten sam smak pizzy od 10-lat ,a da grasso to szczerze mówiąc pizza którą zamówiłam tylko raz i nigdy więcej duży placek to fakt ale suchy malutko produktów nie bardzo mi podeszła i moim dzieciom też to taki amerykański rynek bardziej nastawiają się na ilość a nie na jakość a co do innych pizzeri to nie za bardzo wiem nie jadam ,czasami tylko z diablo nie taka zła tylko ceny ma kosmiczne.

 
 
 
 
~~kuber
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 18:20  
Cytuj
ja też uważam ,że pizza z al padrino jest najlepsz tylko szkoda ,że włoch nie umi się dobrze rozreklamować i dużo na tym traci

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 19:56  
Cytuj
popieram Reset ma bardzo fajne pizze umiech

 
 
 
 
~~Anita
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:18  
Cytuj
Ja bardzo lubię pizze z al padrino i jokera...pycchhaacool girl

 
 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:47  
Cytuj
jak dla mnie to - Rustica - Da Grasso smiech2 good

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pizza-men
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:49  
Cytuj
mi smakuje pizza w resecie

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 11:59  
Cytuj
Ostatnio raczyłem sie pizzą od Ala Padrino
Jesli dobrze pamietam numer:511-068-170ok
Dostawa do domu koszt:1-zet.zarumienionycoolzarumieniony

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~nie będę gorszy
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 14:41  
Cytuj
to dodajmy jeszcze jokera: 15 642 15 02
dowóz tez 1 zł

jeśli chodzi o al padrino słyszałem, że pizzeria funkcjonuje do końca marca...no i da grasso najprawdopodobniej również zakończy swoje istnieniepotluczony

 
 
 
 
~~TOM
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 18:27  
Cytuj
hej kadłem kiedys pizze w Veronie i tamta pizza to jest dopiero porazka. Uzywaja starych przeterminowanych produktów, sam widziałem jak własciciel pan Przemek takie produkty kupował porażka maja chyba jakies układy z Sanepidem bo to nie możliwe zeby tak to gładko przechodziło!!!

 
 
 
 
~~mniam
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 21:39  
Cytuj
A ja tam wole Pizzerie QUATTRO , bardzo dobra pizza: Quattro, i naprawde dobre ciasto, wielki + za skladnikigood

 
 
 
 
~~pycha
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 10:05  
Cytuj
moi faworyci: Joker - polecam Farmerską i Reset - pizza Kurnik no i al padrino - pyszna jest pizza Agnieszkagood

 
 
 
 
~~Jarzabek
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 10:43  
Cytuj
Moim zdaniem najlepsza pizza jest z biedronki... .nie trzeba wyrzucac pieniedzy 20 zł plus dowozy i czekania po godzinie.. kupuje w biedronce dwie rodzinne za 10 zł i jedzenie jak ta lala jest umiech wszystkie pizzerie dodaja cos od siebie a najbardziej przesadzaja w XXXXXX. Szef sie spuszcza do glownego zbiornika i zamiast wyrzucac sosy to on resztki daje innym ludziom... tak tak panie Ł.

 
 
 
 
~~Troll
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
bo w Al Padrino najbardzoej przypomina tą włoską pizzę. Jest cienkie ciasto i ser mozzarela, a przy tym nie za dużo dodatków.


Tej pizzerii już nie ma. Na Porębach wszystkie knajpy zdychają. Ale nie same. Tubylcy zawsze się postarają żeby się tam nic nie "ostało". Ja tam mieszkam ale do knajpek to chodzę do centrum.
Trochę szkoda, ale stwierdzam że tam gdzie wejdzie osiedlowa hołota nie ma miejsca dla nikogo. Gdyby Włoch zabronił wstępu tej kupie łysych w kapturach to by miał knajpę. A tak to pewnie wtopił kupę kasy. W lecie chodziliśmy tam kilka razy. Ale od czasu jak paru byczków zaczęło okupować lokal to nawet nie chciało się tam iść. Nie wiem jak przędzie ta druga knajpa co była obok a teraz jest nad żabką. Dość przyjemnie tam było, ale jak nie uciekną z tego chorego osiedla to też nie wróżę im powodzenia. Przecież ten prymityw to potrafi pić na placu a potem idzie rozrabiać po knajpach.
Wszystkich innych fajnych ludzi z osiedla przepraszam za ten tekst ale tak to wygląda że normalnemu człowiekowi wstyd jest się przyznać że miaszka na Porębach.

 
 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »