NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Pizzerie w Stalowej Woli,
~~BBB
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 16:21  
Cytuj
Na pizzy w Al Padrino byłam z kumpelą ze dwa tygodnie temu. Pierwszy i ostatni raz. Ej ludzie co to jest. Pizze jadłyśmy tam tylko my we dwie i dwóch starszych gości na polu. Reszta to osiedlowe łyse pały na piwie, słownik wyłącznie łaciński, od tego rechotu prymitywnego i fruwających w powietrzu bluzgów smak stracłam i nie wiem jaka pizza i nie chcę wiedzieć. Lokal dla porębowych blokerów w sam raz. Innym nie polecam.:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 16:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chyba Al Padlina. Reset najlepszy


Ja też byłam w Resecie ich 4 sery i kebab przechodza samych siebie , ciasto cienkie a składników cała masa i połączone ze smakiem .A nie tak jak w Rustice w menu pisze szynka a w pizzy matadela , ludzie myślałam że wyjde z siebie jak to zobaczyłam!

O tak sery na [ewno. Bo kto to widzial zeby zwykly ser na pizze ładowac. Wiem bo zaówiłam osatnio i niestety musze stwierdzic ze sera kupa ale zwyklego ze sklepu a nie do pizyy. Pełnotłuszczu po wierzchu pływało wiec nie pitol ze maa cudowne sery. Kicha i oszustwo Tyle na temat RESETU

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 09:37  
Cytuj
Od paru lat Rustica2 http://www.stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=34526&poile=&str=1 bo wciąż najlepiej smakuje w lato pod parasolkami teraz na wynos w domu, powód taki sam jak napisała autorka tego tematu- brak remontu ;>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 22:07  
Cytuj
idzcie do diablo to sie najecie przynajmniej ciasto normalne i składniki jak sie patrz zamow verę to sie najesz

 
 
 
 
~~kaśka
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Chyba Al Padlina. Reset najlepszy


Ja też byłam w Resecie ich 4 sery i kebab przechodza samych siebie , ciasto cienkie a składników cała masa i połączone ze smakiem .A nie tak jak w Rustice w menu pisze szynka a w pizzy matadela , ludzie myślałam że wyjde z siebie jak to zobaczyłam!

O tak sery na [ewno. Bo kto to widzial zeby zwykly ser na pizze ładowac. Wiem bo zaówiłam osatnio i niestety musze stwierdzic ze sera kupa ale zwyklego ze sklepu a nie do pizyy. Pełnotłuszczu po wierzchu pływało wiec nie pitol ze maa cudowne sery. Kicha i oszustwo Tyle na temat RESETU


zwykłe raczej nie moja droga ser jest zamawiany w firmie zajmującej się produkami iwyłącznie do pizzeri , a ser jest dobrany do pizzy , a nie ze zwykłego sklepu mylisz się niestey

 
 
 
 
~~kaśka
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Chyba Al Padlina. Reset najlepszy


Ja też byłam w Resecie ich 4 sery i kebab przechodza samych siebie , ciasto cienkie a składników cała masa i połączone ze smakiem .A nie tak jak w Rustice w menu pisze szynka a w pizzy matadela , ludzie myślałam że wyjde z siebie jak to zobaczyłam!

O tak sery na [ewno. Bo kto to widzial zeby zwykly ser na pizze ładowac. Wiem bo zaówiłam osatnio i niestety musze stwierdzic ze sera kupa ale zwyklego ze sklepu a nie do pizyy. Pełnotłuszczu po wierzchu pływało wiec nie pitol ze maa cudowne sery. Kicha i oszustwo Tyle na temat RESETU


zwykłe raczej nie moja droga ser jest zamawiany w firmie zajmującej się produkami iwyłącznie do pizzeri , a ser jest dobrany do pizzy , a nie ze zwykłego sklepu mylisz się niestey

a jak będzie cię interesowało jaki to podejdz sobie do resetu i zapytaj się jakie sery są jeszce w środku, buziaki

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 11:26  
Cytuj
zwykłe raczej nie moja droga ser jest zamawiany w firmie zajmującej się produkami iwyłącznie do pizzeri , a ser jest dobrany do pizzy , a nie ze zwykłego sklepu mylisz się niestey [/cytat]
a jak będzie cię interesowało jaki to podejdz sobie do resetu i zapytaj się jakie sery są jeszce w środku, buziaki[/cytat]
Hmmm skoro sie myle to dlaczego w innych pizzeriach ser nie ocieka tłuszczem a w Resescie to jakbym sobie ser godue starła na to ich ciasto byłby ten sam efekt. A skad wiesz gdzie oni robia zakupy? reklame sobie tu robicie RESET? nie tedy droga poprawcie jakośc a potem piszcie te głupoty

 
 
 
 
~~Oma
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 13:25  
Cytuj
CYTAT

zwykłe raczej nie moja droga ser jest zamawiany w firmie zajmującej się produkami iwyłącznie do pizzeri , a ser jest dobrany do pizzy , a nie ze zwykłego sklepu mylisz się niestey

a jak będzie cię interesowało jaki to podejdz sobie do resetu i zapytaj się jakie sery są jeszce w środku, buziaki[/cytat]
Hmmm skoro sie myle to dlaczego w innych pizzeriach ser nie ocieka tłuszczem a w Resescie to jakbym sobie ser godue starła na to ich ciasto byłby ten sam efekt. A skad wiesz gdzie oni robia zakupy? reklame sobie tu robicie RESET? nie tedy droga poprawcie jakośc a potem piszcie te głupoty[/cytat]

Renia a ty skąd wiesz że do pizzy są inne sery a nie kupowane w sklepie. W sklepie za odpowiednia cenę są dobre i prawdziwe sery te teńsze to podróby. Prawdziwy gouda sie jak najbardziej na pizzę nadaje. Czy ty widziałas gdzieś w sprzedaży żeby pisało że ser wyłącznie do pizzy, albo że nie może być tłusty? Co za bzdury.
Tak samo ten co się na forum reklamuje niejaki Daro. Uśmiałam się jak norka. Kupowane w specjalnej hurtowni zajmującej sie produktami specjalnie do pizzy. Faktycznie bankowo najlepsze.
A jak nie wiesz jakie sery są najlepsze to sobie podejdź do Resetu i sie zapytaj, a tam ci wytłumaczą że tylko u n ich sa najlepsze. Może wreszcie zrozumiesz.goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~krzysiek28
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 21:32  
Cytuj
Ja nie wiem jak gdzie i co smakuje bo chodze tylko do avanti. Żadko do oseemki, ale czasem. I w avanti jest najlepsza.jezykumiech

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 21:46  
Cytuj
Renia a ty skąd wiesz że do pizzy są inne sery a nie kupowane w sklepie. W sklepie za odpowiednia cenę są dobre i prawdziwe sery te teńsze to podróby. Prawdziwy gouda sie jak najbardziej na pizzę nadaje. Czy ty widziałas gdzieś w sprzedaży żeby pisało że ser wyłącznie do pizzy, albo że nie może być tłusty? Co za bzdury.
Tak samo ten co się na forum reklamuje niejaki Daro. Uśmiałam się jak norka. Kupowane w specjalnej hurtowni zajmującej sie produktami specjalnie do pizzy. Faktycznie bankowo najlepsze.
A jak nie wiesz jakie sery są najlepsze to sobie podejdź do Resetu i sie zapytaj, a tam ci wytłumaczą że tylko u n ich sa najlepsze. Może wreszcie zrozumiesz.goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood
[/cytat]
Ale ty durnota jestes. ja cytowalam a ty nie umiesz czytac uwaznie jak widac`. to co terz pitolisz pisala osoba wyzej. Wiec wez sobie popraw okulary na nosie i czytaj uwaznie albo zamilcz bo wstydu sobie robisz smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Renia
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 21:49  
Cytuj
Widac ze na wsi chyba pizze jadasz, bo w zadnej pizzerii takiej kichy jak RESET nie sprzedaja, a jesli na wierzchu pizzy masz tluszcz ktory ci splywa z wierzchu to samo to mowi o jakosci skladnikow uzywanych w tym lokalu. W skoro tylko tam jadasz to juz rozumiem twoj punkt widzenia...raczejjedzenia. POlecam ci Avanti lub Da grasso(tam bynajmniej znaja sie na rzeczy)

 
 
 
 
~~darostw
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Renia a ty skąd wiesz że do pizzy są inne sery a nie kupowane w sklepie. W sklepie za odpowiednia cenę są dobre i prawdziwe sery te teńsze to podróby. Prawdziwy gouda sie jak najbardziej na pizzę nadaje. Czy ty widziałas gdzieś w sprzedaży żeby pisało że ser wyłącznie do pizzy, albo że nie może być tłusty? Co za bzdury.
Tak samo ten co się na forum reklamuje niejaki Daro. Uśmiałam się jak norka. Kupowane w specjalnej hurtowni zajmującej sie produktami specjalnie do pizzy. Faktycznie bankowo najlepsze.
A jak nie wiesz jakie sery są najlepsze to sobie podejdź do Resetu i sie zapytaj, a tam ci wytłumaczą że tylko u n ich sa najlepsze. Może wreszcie zrozumiesz.goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Ale ty durnota jestes. ja cytowalam a ty nie umiesz czytac uwaznie jak widac`. to co terz pitolisz pisala osoba wyzej. Wiec wez sobie popraw okulary na nosie i czytaj uwaznie albo zamilcz bo wstydu sobie robisz smiech2smiech2 [/cytat]

w woli wyjaśnienia! piszę na tym forum poraz pierwszy i napewno ostatni, a napewno nie reklamowałem się. jeżeli masz sprzeczne informacje z moimi proszę o wyjaśnienie: nr gg 813123

 
 
 
 
~~Mieszkaniec
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 08:31  
Cytuj
Witam powiem tylo tyle rze w Stalowej woli nie ma porzodnej pizzy a to co podaj to sa podruby wszyskie.

 
 
 
 
~~Rolka
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Renia a ty skąd wiesz że do pizzy są inne sery a nie kupowane w sklepie. W sklepie za odpowiednia cenę są dobre i prawdziwe sery te teńsze to podróby. Prawdziwy gouda sie jak najbardziej na pizzę nadaje. Czy ty widziałas gdzieś w sprzedaży żeby pisało że ser wyłącznie do pizzy, albo że nie może być tłusty? Co za bzdury.
Tak samo ten co się na forum reklamuje niejaki Daro. Uśmiałam się jak norka. Kupowane w specjalnej hurtowni zajmującej sie produktami specjalnie do pizzy. Faktycznie bankowo najlepsze.
A jak nie wiesz jakie sery są najlepsze to sobie podejdź do Resetu i sie zapytaj, a tam ci wytłumaczą że tylko u n ich sa najlepsze. Może wreszcie zrozumiesz.goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Ale ty durnota jestes. ja cytowalam a ty nie umiesz czytac uwaznie jak widac`. to co terz pitolisz pisala osoba wyzej. Wiec wez sobie popraw okulary na nosie i czytaj uwaznie albo zamilcz bo wstydu sobie robisz smiech2smiech2


w woli wyjaśnienia! piszę na tym forum poraz pierwszy i napewno ostatni, a napewno nie reklamowałem się. jeżeli masz sprzeczne informacje z moimi proszę o wyjaśnienie: nr gg 813123[/cytat]



Daro, nie mówi się w woli wyjaśnienia tylko gwoli wyjaśnienia. To oraz inne ciężkie byki ortograficzne które robisz nie najlepiej świadcza o tobie. Sprawdzaj co piszesz ze słownikiem.

 
 
 
 
~~aTOMEK
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Na pizzy w Al Padrino byłam z kumpelą ze dwa tygodnie temu. Pierwszy i ostatni raz. Ej ludzie co to jest. Pizze jadłyśmy tam tylko my we dwie i dwóch starszych gości na polu. Reszta to osiedlowe łyse pały na piwie, słownik wyłącznie łaciński, od tego rechotu prymitywnego i fruwających w powietrzu bluzgów smak stracłam i nie wiem jaka pizza i nie chcę wiedzieć. Lokal dla porębowych blokerów w sam raz. Innym nie polecam.:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:


Popieram pizza to słona ciapa ale żeby dotrzec do stolika to trzeba sie jeszcze otrzeć o wiecznie stojących w progu kilku łysych młodych panów w kapturkach na głowie. Moja laska mówi że więcej nie pójdzie. A ja tez nie wiem czy na głupie zaczepki w łeb szczelić czy szkoda ręki.

 
 
 
 
~~kasiek
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:28  
Cytuj
oj Tomciu toś się popisał mam ochotę odpowiedzieć tym wszystkim zaściankowcom ludzie! zacznijcie podróżować bo inaczej ten kraj nigdy nie nauczy się tolerancji.czy ktoś cię Tomciu zaczepił w tej pizzeri czy ktoś ci zrobił krzywdę? jadam tam pizze bardzo często i jeszcze nigdy nie miałam problemów wydaje mi się rzeczą normalną ,że jak są duże blokowiska to jest młodzież różnego rodzaju to co pozamykać w zoo? bo ma kaptur o bo ma głowę łysą nie przesadzaj! ja tam problemów nie widzę zjem napiję się piwka i wszystko jest ok. a oni stoją sobie i co? problemów nie robią i jeszcze coŚ jeśli ta pizza to ciaparyga to nie mam pytań ale uważam że nawet jej nie jadłeś! to jest najlepsza pizza w tym mieście bo wiesz ja mieszkam w Lublinie i są pizzerie włoskie ipizza ma wyglądać właśnie tak!!! że jak weżniesz w ręce to placek ma być sztywny a nie wy stalowoszczaki nawet pizzy włoskiej nie umiecie jeść ciachacie ją widelcem i nożem prostaki! spróbuj w tym mieście zjeść w ten sposób inną pizze nie ma .

 
 
 
 
~~bobus
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:34  
Cytuj
"nawet pizzy włoskiej nie umiecie jeść" a gdzie Ty światowa osobo gdzie masz prawdziwą włoską pizze w Stalowej Woli.Głupia jesteś jak .... szkoda słów.

 
 
 
 
~~kasiek
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:35  
Cytuj
ale jestem dziś cięta bo głupota mnie poprostu irytuje. ktoś tam napisał ,że ktoś przeklina nie wie o w pizzeri o moze obok no nieważne ale jedno pytanko a gdzie nikt nie przeklinz jest takie miejsce może tylko w kościele eureka!! otwierajcie pizzerie w kościele !! bo przecież w społeczeństwie stalowowolskim się nie przeklina ale jesteście fantastyczni gratulacje

 
 
 
 
~~kasiek
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:37  
Cytuj
czyżbym kogoś uraziła swoimi słowami idobrze

 
 
 
 
~~kasiek
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:46  
Cytuj
może i głupia jestem dla ciebie ale tu już mi o konkurecje pdśmierduje może i nie ma jak dla ciebie włoskiej pizzeri w tym mieście ale z pewnością ta pizza z al padrino jest najlepszą

 
 
 
 
~~bobus
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:56  
Cytuj
To "dziecinko" Ty naprawde nie jadłaś włoskiej pizzy.

 
 
 
 
~~kasiek
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 22:04  
Cytuj
bobusik a ty jadłeś włoską pizze? bo ja bym mogła cię zaskoczyć

 
 
 
 
~~aTomek
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 02:55  
Cytuj
Co ty Kasiek czytać nie umiesz ?. Przecież napisałem że słona ciapa. Ciapa na środku to znaczy że w światowy włoski sposób sie wziąść do ręki nie da kawałka i bez widelca zjeść. Głupota mówisz cie irytuje bo ktoś ma inne zdanie niż ty. Powtarzam jeszcze raz pizza z Al Padrino którą ja dostałem była rzadka na środku i ciapowata. Nie byłem we Włoszech, ala breja to breja!!! Krzywdy mi tez nikt tam nie zrobił ale nie lubie sytuacji jak ide i ktoś mi pluje pod nogi. Ja nie jestem z ich osiedla, nie znam ich i nie wiem czy za chwilę od słów nie przejdą do czynów. Nie musi mi się chamstwo podobać. Nie podoba mi sie że mi tu pitolisz o tym jaka to jesteś światowa i o tolerancji, której nie masz wcale. Ty to chyba nie jestes z Lublina TYLKO Z BLOKU OBOK skoro tak bronisz i popierasz zachowania wszędzie w normalnych miejscach uważane za niedopuszczlne. Takie =wizytówki= sprzed drzwi w dobrych knajpach sa wykopywane przec ochronę bez żadnych dyskusji

 
 
 
 
~~aTomek
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 03:00  
Cytuj
I jeszcze jedno, jeżeli uważasz że nie ma takich miejsc gdzie sie nie przeklina to mi powiedz gdzie w tym Lublinie się chowasz, to że ty nie znasz oprócz kościła to samo o sobie świadczy.

 
 
 
 
~~aTomek
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 03:12  
Cytuj
Nie lubię jak się nazywa ludzi ze Stalowej Woli zaściankowcami i wmawia że sie na niczym nie znają. Najczęściej robia to tacy co to niedawno zobaczyli trochę świata jak np. Lublin i jadą po innych.

A tak z ciekawości zapytam czy z tego Lublina to specjalnie na te pizzę tak często przyjeżdzasz?

 
 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »