NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Pizzerie w Stalowej Woli,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 17:21  
Cytuj
A ty z Nowego Jorku jesteś i tobie tobie nie godzi się zmawiać pizzę o takiej nazwie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 17:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~hariboo
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 10:52  
Cytuj
Byliśmy razem z narzeczoną drugi raz w odstępie dwóch tygodni. Nie ma porównania tak się Al Padrino zepsuła. Widać że oszczędzają.Na dowóz jeszcze podobno jest gorsza. Lubimy pizzę od czasu do czasu ale tak jak każdy daliśmy się złapac na reklamę /włoscy włosi, padrini orginale/. Do rana nam się odbijało przypalone ciasto. Dobrze że wakacje.

 
 
 
 
~~K~`
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 19:04  
Cytuj
Jak dla mnie Al Padrino to najlepsza pizzeria w mieście! Smaczna pizza z prawdziwych włoskich składników: ser mozzarella, parmezan, gorgonzola a nie sery typu gouda jak w każdej innej pizzerii w stalowej. Szynka prosciutto a nie najtańsza mielonka! kwestia gustu: jednemu smakuje parmezan a ktoś inny zachwyca się serem morski umiech pozdrawiam!good

 
 
 
 
~~arti
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 19:05  
Cytuj
zgadzam się z przedmówcą! polecam..... Prima!!!!

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 20:21  
Cytuj
byłem w tym "al padrino" NIE POLECAM !!!! MAŁĄ PIZZA , PRZESOLONA o napoje Musilem się upomnieć żeby przynieśli , podali pizze bez sosu z kolei czekałem na sos 5 minut przez co pizza wystygła ;/ PIZZA JEST MALUTKA a było napisane ze "duża"
a co najgorsze w ogóle nie przypominała włoskiej pizzy ;/ :blee::blee:


STANOWCZE NIE 'All PADRINO':blee::blee::blee::blee::blee::blee::blee::blee::blee:

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 20:29  
Cytuj
sry za spam ale man coś jeszcze do napisania ...


jeżeli chcecie zjeść w miarę jadalna włoska pizze robiona przez włocha zawsze można podjechać do jubilatu tam jest pizzeria nie pamiętam nazwy ale włoch który tam sprzedaje jest naprawdę miły raz nawet dostałem gratisowe winko do popicia uśmeichoczywiście włoskie ... hehegoodgood

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~vvv
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Smaczna pizza z prawdziwych włoskich składników: ser mozzarella, parmezan, gorgonzola


Nie tak dawno czytalem, ze w jakims kraju w Europie rozbili fabryke, w ktorej na masowa skale przerabiali stare, zepsute i smierdzace sery min wymienione powyzej umiech oczywiscie odnowione sery rozchodzily sie po calej Europie smiech2 a najwiecej ich trafialo do Europy wschodniej. Moze dlatego pizza nie skamuje tym, ktorzy przyszli tam faktycznie na pizze, a nie po to zeby na Wlocha sobie popatrzec smiech2

 
 
 
 
~~zx8
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 23:08  
Cytuj
NIE, NIE, NIE i jeszcze raz NIE dla Al Padrino. Ta reklama średnio wam wychodzi. Odradzam szczerze każdemu, to w ogóle nie smakuje jak pizza. Obsługa do bani, pizza mała, bez jakiegokolwiek smaku bez względu na składniki.:blee:

 
 
 
 
~~xunia
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 09:15  
Cytuj
Ten post podpisany -K- ze szczegółowym opisem składników których których tam w alpadrino na pizzy NIE MA, na pewno pisał sam właściciel jako post reklamowy. Reklama działa tak że raz pójdziesz i więcej NIE PÓJDZIESZ. Na tyle pizzerni w mieście ta akurat jest mniej niz średnia. Mówi wam to wielka wielbicielka włoskiej pizzy.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 01:34  
Cytuj
przepyszna pizza !! mnóstwo składników na dodatek nie jakieś tanie sery, czy tescowe oliwki tylko wszystko pyszne, pizza bardzo smaczna, obsługa genialna, szef przystojny i sympatyczny !! gorąco polecam ! jedyna pizzeria w której możesz pogadac na luzie z szefem, miły klimat, ciekawy wystrój, a ostatnio widziałam tam nawet ochrone takze jest i BEZPIECZNIE !! polecam !!

 
 
 
 
~~KRZYSIEK
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 01:43  
Cytuj
Byłem ! jadłem ! widziałem !
pizza -- REWELACJA !!
nic dodać nic ująć
POLECAM

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 14:07  
Cytuj
Czy gdzieś w internecie można zdobyć menu tego Al Padrino bo ja jakoś nie znalazłem? Chciałbym zamówić pizzę telefonicznie, ale nie chce mi się biegać do pizzerii po ulotkę z menu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~JelonNaTyldzie
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 17:51  
Cytuj
Echelon, dobra rada od kolegi ;D Naprawdę, zaklikam ! Nie zamawiaj pizzy z Al Padrino umiech

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 08:41  
Cytuj
tylko DaGrasso! najlepsze cieniutkie dobrze wypieczone ciasto i kupa dodatków ;]
Ostatnio jak zamowilam z rusticy pizze z tunczykiem to dostalam jakies mokre zociapane niewiadomoco.
Z DaGrasso przywiezli mi za to pyszna wielka wypieczonna pizze.
Wielka pyszna i tania. Polecam.
Ale lepiej w domu niz na miejscu. Górna czesc lokalu jest delikatnie mowiac b.obskurna. Nie ma tam tez klimy. No i ni ma piwa :(

 
 
 
 
~~mycha04
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !


Rowniez polecam, promocyjne ceny jak narazie, najdrozsza pizza ok. 16zl, oryginalne wloskie skladniki, maja juz pizze na dowoz 697 024 600 (obok Czarnego Kota na Porebach)

 
 
 
 
~~kommon
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 22:23  
Cytuj
al padrino chyba al padlina albo al capone przerobione zmodyfikowane sery szynki itp syf jakis wloski Ale macie wyszukane podniebienia pizza najwazniejsza jakby nie bylo nic innego

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 00:44  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie Al Padrino to najlepsza pizzeria w mieście! Smaczna pizza z prawdziwych włoskich składników: ser mozzarella, parmezan, gorgonzola a nie sery typu gouda jak w każdej innej pizzerii w stalowej. Szynka prosciutto a nie najtańsza mielonka! kwestia gustu: jednemu smakuje parmezan a ktoś inny zachwyca się serem morski umiech pozdrawiam!good



Człowieku jakby były takie skladniki to pizza nie kosztowałaby 16 zł ... - wiesz ile kosztuje szynka prosciutto? Więc nie ściemniaj i nie wierz we wszystko co ci powiedzą!

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 09:47  
Cytuj
pizza pyszna, a to ze maja tanio to dlatego ze ceny promocyjne w zwiazku z tym ze pizzeria jest otwarta od niedawna a nie dlatego ze maja tanie skladniki bo do tego akurat nie da sie przyczepic !
jak dla mnie pyszna ! w przyzwoitej cenie ! a do tego miła atmosfera w lokalu !!

 
 
 
 
~~piotr
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 11:31  
Cytuj
chodze dosyc czesto do tej pizzeri i na prawde nie mam zamiaru zmieniac tego lokalu na żaden inny, śliczna,kręcona kelnereczka,zakochany szef bardzo uprzejmy no i przede wszystkim PIZZA JAK MARZENIE !
P O L E C A M

 
 
 
 
~~Frycek
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 12:15  
Cytuj
No tak kazdy o Al Padrino a temat jest na temat pizzeri wszystkich w stw. Co do Al Padrino start mial zajebiaszczy ale teraz to tylko kreci zeby dochod miec. Co do innych pizzeri mi smakuje pizza z Da Grasso i Avanti umiech Kiedys jadalem z Diablo ale popieprzylo im sie w glowach z cenami niedosc ze pizze drogie to dowoz 1 zł i puidelko 50 gr :/ z ósemki trzeba za dlugo czekac aaa i z verony mi smakuje umiech tylko ta reklama np drzwi tesco troche wiejska hahahaha Pzdr

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 12:40  
Cytuj
Tyle już napisano i dobrego, i złego o tym Al Padrino, że i tak celem mojej następnej wizyty w pizzerii będzie właśnie Al Padrino :haha:. Dopóki sam nie spróbuję ich pizzy nie będę wiedział jaka faktycznie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~qwerty
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 15:29  
Cytuj
echelon, prosimy potem o relację i wnioski...

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 16:54  
Cytuj
Nie omieszkam zaspokoić twego głodu informacji z tej pasjonującej wyprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Master
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 23:12  
Cytuj
Witam!
Chciałem wam polecić pizzerie Italiana mieszcząca się w JUBILACIE.
Powiem tak obsługa przemiła, pani doradzi wszystko i powie co będzie smakować najlepiej. Kawałek pizzy i wino na sprobonek GRATIS. Nie ma MENU pizze robimy sami, czyli z własnymi dodatkami. Nie płacimy za cala pizze tylko za jej wagę kg pizzy kosztuje 20 pln. Jest klimat nie dostaje sie sztućców jemy rekami, do kazdej pizzy wino gratis i jesz tyle iile zdolasz czyli nie musisz kupować całej i się z nią męczyć a kupujesz kawałek.
Malo tego ta pizza jest NAJLEPSZA W MIEŚCIE, naprawdę smaczna i można nieźle się nią najeść.
I wloski klimat krzeselka przy lustrach, swieza roznaca bazylia w doniczkach (wiesz ze to co jesz jest swieze!) i wloska TV.
NAPRAWDE POLECAM DZIS BYLEM 1-wszy raz i na pewno nie ostatni urzekla mnie ta pizza.

 
 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 00:12  
Cytuj
Mnie urzekła twoja historia, ale czy Ty to Ty? Ten master, o którym myślę? Jeśli tak, to masz pozdrowienia od ludzi melanżu. ;)

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »