NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Pizzerie w Stalowej Woli,
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 12:51  
Cytuj
ja jadam w 8 bez rewelacji ale smaczna , ale owszem zielony młyn robi best pizze good

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 12:51  
Cytuj

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
 
 
 
 
~~Smakoszzz
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 00:57  
Cytuj
Moja ocena pizz gdzie jadlem kiedy i teraz = kiedys/teraz
Diablo: Smaczna tania pizza / drogo, ser do dupy, skladniki ze pozal sie Boze

Quattro: ciasto jakies bez smaku za malo skladnikow / mimo iz ta pizza donajwiekszych nienalezy to najem sie do syta i cena mala

Ósemka: swietna pizza swietna obsluga / chujowa pizza i chujowa obsluga

Verona: Szajs, papier itp / dobra smaczna pizza cena tez ok

Rustica: bleee / bleee

Da Grasso: Gdy weszla do STW byla najwieksza najlepsza i najtansza z najwiekszych / popularnosc uderza do dupy i to juz nie to samo co kiedys

Avanti: -

Pizzerie włoskie: wogole jakies takie niedobre

Reset Pub: -

Jack Pot: tutaj to juz wogole gowno kiepy i zygi to ich pizza

 
 
 
 
~~mycha04
ff
Wysłany: 19 Cze 2008r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !


Rowniez polecam, promocyjne ceny jak narazie, najdrozsza pizza ok. 16zl, oryginalne wloskie skladniki, niestety nie maja narazie pizzy na dowoz (obok Czarnego Kota na Porebach)

 
 
 
 
~~Jożin z Bażin
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 17:37  
Cytuj
Jeżeli chodzi o pizzerię AL PADRINO to tam właśnie pizzę robi Włoch który rozsławił Zielony Młyn, dlatego polecam. Spróbujcie!!!

 
 
 
 
~~ósemce nie
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 20:02  
Cytuj
W Ósemce zamawiamy od kilku lat. Podczas meczu dostaliśmy pizzę z gratisem w postaci ogryzka od jabłka. Wszystkim się odechciało jedzenia, a nawet meczu. Wcześniej można było przemilczeć nieprzyjemne panie, które przyjmują zamówienie. Ale to, co było teraz woła o pomstę do nieba, nie mówiąc o sanepidzie. Szok. To, że nie ma pieczątek uprawniających do darmowej pizzy po 10 zamówieniach na kartonach, to rzecz normalna, ale takie coś to już niekoniecznie. Nie wiem, czy tam nie ma szefa i pracownicy robią co chcą (łącznie z traktowaniem klienta jak śmiecia), czy tam już tak jest.

 
 
 
 
~~ja44
ff
Wysłany: 20 Cze 2008r. 20:06  
Cytuj
Zachciało mi się pizzy. Dajcie namiary na to AL PADRINO. PROSZĘ.

 
 
 
 
~~mycha04
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !


Rowniez polecam, promocyjne ceny jak narazie, najdrozsza pizza ok. 16zl, oryginalne wloskie skladniki, niestety nie maja narazie pizzy na dowoz (obok Czarnego Kota na Porebach)


juz jest dowóz 697 024 600 czynne od wtorku do niedzieli od 13

 
 
 
 
~~xyzz
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !


Rowniez polecam, promocyjne ceny jak narazie, najdrozsza pizza ok. 16zl, oryginalne wloskie skladniki, niestety nie maja narazie pizzy na dowoz (obok Czarnego Kota na Porebach)


juz jest dowóz 697 024 600 czynne od wtorku do niedzieli od 13


jakies www z oferta maja ? chytrychytry

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 15:04  
Cytuj
Byłam niedawno 2 razy w Al Padrino, i jestem mile zaskoczona. Pizza bardzo dobra, lokal nieduży ale przyjemny. No ale najlepszy jest pan kucharz, zawsze dba o klienta, pyta czy smakuje, bardzo fajny człowiek. Dlatego polecam.

 
 
 
 
~~333
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 15:47  
Cytuj
W internecie nie można znaleźć takiej pizzerii. Jakby jakaś ulotka dała się wkleić, byłabym wdzięczna.

 
 
 
 
~~masakra;)
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 21:36  
Cytuj
byłem tam dzisiaj ....
Moja opinia jest taka:

Kupilem pizze nr 5 z oliwkami za 14zł (Najdrdoższa 16, na co komu te oliwki to nie wiem, bo to niedobre)
Ciasto w tej pizzie nawet jadalne ale to co w srodku to mi nie smakowalo, ser czy co to bylo to takie slone ze cholera,
Najbardziej mnie zbulwersowało jak dostałem sos.
TO NIE BYŁ SOS!! To była zupa pomidorowa. Dostałem zmiksowane pomidory !! Slyszalem nawet jak na zapleczu miksuja.
Wiec .. Lepiej dolozyć 3 zł i iśc do ósemki na pizze, a nie na jakies zadupieumiech

Jedyny plus to, że na pizze czeka się bardzo krótko i obsługa bardzo miła,
Pozdrawiam,

 
 
 
 
~~KOBRA
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 09:04  
Cytuj
U Włocha pizza to jakieś nieporozumienie. Zachecaliście tak to poszedłem. Ciasto - cienki twardy placek z zakalcem, sos jak woda i bez smaku, mało dodatków a obsługa nie jest miła tylko nahalna. Co chwilę ktoś przylatywał i wymuszał pochwały. Zenujące. Byłem świadkiem jak właściciel przeklinał /po polsku/ obsługującą dziewczynę

 
 
 
 
~~vituś
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !


Rowniez polecam, promocyjne ceny jak narazie, najdrozsza pizza ok. 16zl, oryginalne wloskie skladniki, niestety nie maja narazie pizzy na dowoz (obok Czarnego Kota na Porebach)


juz jest dowóz 697 024 600 czynne od wtorku do niedzieli od 13


jakies www z oferta maja ? chytrychytry


no naprawdę to przesada. Czyście dobrej pizzy nie jedli. Nie każdy polak ugotuje dobry bigos, nie każdy kto jest włochem zrobi dobrą pizzę. Podejrzewam że facet debiutuje i zrobił sobie atut reklamowy ze swojego pochodzenia. Fakt że lata i się pyta czy dobre ale to chyba nie świadczy o miłej obsłudze. Mnie tylko przeszkadzało

 
 
 
 
~~Rogatka
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 09:20  
Cytuj
CYTAT

Byłam niedawno 2 razy w Al Padrino, i jestem mile zaskoczona. Pizza bardzo dobra, lokal nieduży ale przyjemny. No ale najlepszy jest pan kucharz, zawsze dba o klienta, pyta czy smakuje, bardzo fajny człowiek. Dlatego polecam.


Co ty bredzisz jest pipipipipi. Wmuszali nam bez przerwy jakieś picie. Lokal cały wymalowany na czarno. Brrrrrrr.

 
 
 
 
~~polak
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
Zachciało mi się pizzy. Dajcie namiary na to AL PADRINO. PROSZĘ.


Na porębach w szeregówkach. Jak lubisz dobrą pizzę włoską to idż se lepiej do Dagrasso i tam spokojnie zjedz. Ludzie kto pisze te bzdury że tam jest fajnie i pizza dobra? To chyba nigdy nigdzie nie był tylko w Stalówce pierwszą pizzę jadł.

 
 
 
 
~~```
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 09:40  
Cytuj
A co sądzicie o Hetmańskiej albo o Iguanie ??

 
 
 
 
~~Juras
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Polecam jednak wybrać się do Niska, do \\\"Zielonego Młyna\\\" byłem 2x i po prostu ich pizza miażdży te nasze stalowowolskie. Verona, Rustica czy Ósemka nie ma szans. Niestety kolesie nie dowożą do stalówki, a wielka szkoda. Piwko tez jest...


A podobno ten włoch co klepie placki na porębach kiedyś był piekarzem w zielonym młynie. To się chyba tam niczego nie nauczył

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 29 Cze 2008r. 15:34  
Cytuj
Ja jeszcze pytanie odnosnie Zielonego Mlyna .. Jak tam z cenami ? Czy przystepnie czy w poronaniu do innych pizzerii drozej ?

 
 
 
 
~~luiza
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 10:00  
Cytuj
byłam wczoraj na pizzy u Włocha Alpadrino póżnym wieczorem z koleżanką ale uciekłam. Tam sie schodzi takie towarzystwo faktycznie rodem z jakiej mafi, może nie sycylijskiej ale ....

Jak kto chce faktycznie zjeść pizzę to nie ten adres.

 
 
 
 
~~olcia
ff
Wysłany: 7 Lip 2008r. 23:19  
Cytuj
Polecam All Padrino wink wszystko ok

 
 
 
 
~~`````
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 10:34  
Cytuj
jezyk a gdzie się mieści ten ZIELONY MŁYN???nie wiem
CYTAT
ja jadam w 8 bez rewelacji ale smaczna , ale owszem zielony młyn robi best pizze good

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 11:42  
Cytuj
Było mi dane stestować Al Padrino i stwierdzam uroczyście, że Verona nadal wygrywa, poza tym, że padre ma kozackie ciasto, to pizza jest nijaka. Ciężko rozróżnić smaki dodatków, ogólnie nie robi wrażenia.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 12:27  
Cytuj
Dokładnie tak, razem z piczunią udaliśmy się tam na piczunię, no i szału nie ma. Na pierwszym miejscu młyn, później verona. W Al Padrino pizzy drugi raz nie zjem, smaku nie ma w ogóle, po prostu jesz. A i ciekawostka, za sos należy dopłacać 50 (podobno ;)), obsługa z kolei nie umie liczyć ;)

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
jezyk a gdzie się mieści ten ZIELONY MŁYN???nie wiem
CYTAT
ja jadam w 8 bez rewelacji ale smaczna , ale owszem zielony młyn robi best pizze good


proszę bardzo umiech

www.zielonymlyn.net

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ojj
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 16:30  
Cytuj
o matko co oni w tym Zielonym Młynie za pizze robią? czekoladowa? kto to będzie jadł? na samą myśl robi mi się niedobrze
cipolla? co za nazwa.... a provinciale jest chyba adresowana dla ludzi z prowincji

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »