NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Idiota w renault megane,
~~brylomat
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 13:13  
Cytuj
To już plaga. Turbodebile za kierownicami obciachowych golfików, audików czy hondzianek najwyraźniej nie zamykają stawki. Po stalowej jeździ idiota w granatowym megane 2, zapisałem nawet numer rejestracyjny RST-55AL. Stary łomot zdrowo po czterdziestce ma w dupie przejścia dla pieszych i ograniczenia prędkosci. O mały włos nie potrącił dziecka na Podleśniej obok gimnazjum 1. Uważajcie na tego debila.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 13:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~Jan
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 18:44  
Cytuj
wiocha szybko się zadomowiła u nas... kiedyś motorynki teraz mega wiejski tuning. Czesto i gęsto mozna ich spotkać na parkingu przy CENTRUM. Ich widok przy zdartych i wiejsko przerobionych autach jest niezapomniany... smiech2smiech2smiech2 good

coolcoolcoolcoolcool

 
 
 
 
~~IFeelGood
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 20:21  
Cytuj
Janie zbedny Twoj komentarz tu chyba :]to nie temat o tuningu :] masz taka wiedze na ten temat zarejestruj sie na jakims forum tematycznym i dziel sie wiedza :] z mojej strony jestem niezmiernie rad iz przylapany zostal 40+ latek, przynajmniej nie bedzie textow o "bezmyslnych gnojkach" i przydzielania kazdemu z buczacym samochodem interesujacemu sie motoryzacja etykietki zalosny debil etc.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
To już plaga. Turbodebile za kierownicami obciachowych golfików, audików czy hondzianek najwyraźniej nie zamykają stawki. Po stalowej jeździ idiota w granatowym megane 2, zapisałem nawet numer rejestracyjny RST-55AL. Stary łomot zdrowo po czterdziestce ma w dupie przejścia dla pieszych i ograniczenia prędkosci. O mały włos nie potrącił dziecka na Podleśniej obok gimnazjum 1. Uważajcie na tego debila.



co ty masz do tych samochodów dobre auta a ty czym jeździsz Fiatem czy JaKImS koreancem z plastiku :boksuj:

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prb
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 09:18  
Cytuj
CYTAT

co ty masz do tych samochodów dobre auta a ty czym jeździsz Fiatem czy JaKImS koreancem z plastiku :boksuj:


a ty b0lt masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem. brylomat nie czepia się auta, ino pisze że kierowca tegoż (niech sobie będzie nawet jeździł najlepszym samochodem na świecie) cierpi ma brak mózgu i wyobraźni. i o to chodzi a nie o to czy Megane 2 to porządny samochód czy nie.

 
 
 
 
~~@$%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 12:18  
Cytuj
Panowie to już nie chodzi o to kto , jakim i czym porusza się po ulicach naszych miast, tylko co sobą reprezentuje i ile ma zwojów pod maską.Też jestem po
czterdziestce i lubię sobie przycisnąć gdy jest miejsce i okazja, ale staram się robić to z rozmysłem.Oklejanie samochodu tym czy tamtym to indywidualna sprawa każdego z nas, a jak ktoś kupi już takie auto to według was powinien pozbyć się różnego rodzaju naklejek, poodkręcać wszystko aby wyglądało normalnie.Znam takich którzy poruszają się po mieście jakby im ktoś nasrał w pory ale są i tacy którzy robią to pięknie. Znają przepisy i umieją z nich korzystać.Głośna muzyka , CB-radio wcale nie jest domeną tylko młodych narowistych, jeśli tacy kierowcy mają dobry refleks i podzielną uwagę i potrafią robić trzy rzeczy na raz i odbywa się to w ruchu i nie narażają zdrowia i życia innych to niech sobie jeżdżą czym chcą.Wszystko jednak panowie trzeba wykonywać z głową i myśleć co się robi.

 
 
 
 
~~majki
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 22:41  
Cytuj
Ten facet często jeździ na bani, dziwie sie ze do tej pory go nie złapali. Ten gość to zagrożenie i nie tylko na drodze.Faktycznie ma granatową megane. Zasługuje za zakaz oddychania w miejscach publicznych. Swoją drogą, wstyd dla stalowowolskiej drogówki - pewnie nie raz z nimi raczył sie ulubioną wódeczką. Nabiłbym tego bałwana na pal i ustawił w centrum sobotniej targowicy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 09:37  
Cytuj
Podaliście numer rejestracyjny samochodu więc wszyscy już wiedzą kto to jeździ. W Stalowej są dwa takie auta i to w tej samej firmie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 23:16  
Cytuj
masz na myśli pana P...... własciciela sklepu sekret, stałego bywalca tła ??umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
masz na myśli pana P...... własciciela sklepu sekret, stałego bywalca tła ??umiech
Pyzara huj...

 
 
 
 
~~bziumeQ
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 15:54  
Cytuj
to nie pyzara bałwanie to inny koles

 
 
 
 
~~ole
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 16:24  
Cytuj
idiota napisal ten post co kogo to obchodzi nie jeden taki sie znajdzie a jak Ci podpadl zalatw to w inny sposób

 
 
 
 
~~green_Civic
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 17:16  
Cytuj
to moj stary jest hahahah pedaly strzerzcie sie hondy bo montuej turbo hahah od japonki hahah walcie sie pedaly

 
 
 
 
~~blue_van
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 12:13  
Cytuj
Ale przyznaj, jestes troche glupi, no nie?

 
 
 
 
~~lupo i kapelusz
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 12:46  
Cytuj
on jest nawet ekshibicjonistą głupoty

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 03:40  
Cytuj
Brylomat takie pytanko... Ciebie juz calkowicie popierdzielilo? Boli Cie to to idz na komisariat, wypisywanie takich tekstow wraz z numerami rejestracyjnymi to poki co pomowienie. Jasne jestes anonimowy, ale pamietaj ze tylko w Twoim mniemaniu, jesli owy wlasciciel megane przeczytalby ten text i wniosl sprawe do prokuratury to juz jestes uciupany, no chyba ze pisales z kawiarenki, w co watpie.

Takze radze nastepnym razem pomyslec, ew. wybrac sie na komisariat, tam juz za Ciebie pomysla.

P.S. Takie pytanko, przykleiles mu nalepke "tuningowca" wiec czekamy na jakies szczegoly. Co on tam pomodzil w aucie "ekspercie"???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~miziek
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 13:51  
Cytuj
Gallus wydaje mi sie że zapominasz o konstytucji, wolności słowa i innych wartosciach dodanych do przemian ustrojowych po 89 roku. Twoja postawa to typowy przykład ignoranctwa i braku zdrowego rozsądku. To własnie "kontrola obywatelska" jest filarem demokracji a nie będace jej pochodnymi instytucje. Sądze ze masz swoistą słabość do kumoterstwa, kolesiostwa i innych podobnych zgnilizn rodem z PRL. Powinienes definytywnie zmienić nicka z Gallus na Fallus, to bardziej pasuje.

PS życze wszystkiego dobregogood

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 14:50  
Cytuj
wolnosc slowa jasne ale jak wrzuca na kogos :] pisze na forum o osobie w taki sposob ze mozna ja zidentyfikowac to niech sie podpisze imiennie ;]a anonimy niech na policje wysyla i niech sprawdzaja ;]

btw: rzucil mi sie wczoraj w oczy ladny caddy niestety z daleka i z tylu :/ jezeli ktos z forumowiczow wie gdzie mozna jego fotki zobaczyc prosze o lynka ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 03:59  
Cytuj
CYTAT
Gallus wydaje mi sie że zapominasz o konstytucji, wolności słowa i innych wartosciach dodanych do przemian ustrojowych po 89 roku. Twoja postawa to typowy przykład ignoranctwa i braku zdrowego rozsądku. To własnie \"kontrola obywatelska\" jest filarem demokracji a nie będace jej pochodnymi instytucje. Sądze ze masz swoistą słabość do kumoterstwa, kolesiostwa i innych podobnych zgnilizn rodem z PRL. Powinienes definytywnie zmienić nicka z Gallus na Fallus, to bardziej pasuje.

PS życze wszystkiego dobregogood


Kolezko wolnosc slowa... jak to okreslenie wszyscy teraz kochaja. Potrafia godzinami bluznic na innych, wysuwac bezpodstawne zarzuty, bo przeciez im wolno, jest wolnosc slowa... Niewazne ze robia to wbrew prawu (tak kolego, jest i prawo).

Tak bardzo skrzywdzil Cie poprzedni ustroj, ze musisz teraz wszystko do niego sprowadzac?

Prosze o konretne argumenty. Co sklonilo Cie do takich wyszukanych domyslow? Czyzby moja wypowiedz? Prosze o przyklady.

Nawet wyzwiska latwo Ci przychodza, nie czujesz, ze staczasz sie tym do poziomu podlogi? Dobrze Ci z tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »