NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie zrobić przyjęcie weselne?,
Posty: 5
Dołączył: 19 Lip 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2010r. 21:34  
Cytuj
Jak w temacie. Pytanie szczególnie skierowane do osób które niedawno robiły gdzieś przyjęcia weselne i są zorientowane w cenach, obowiązujących standardach itd. Mile widziane opisy poszczególnych lokali a i o zespołach też się chętnie dowiem. Póki co jestem zainteresowany lokalem "Pod Jesionami" w Nisku.
Czekam na wasze opinie.

@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2010r. 21:34  
Cytuj

@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 07:04  
Cytuj
wspaniale przyjecia sa pod jesionami, fajnie, tanio, blisko
polecam rowniez auto do slubu
www.twojslubnisko.dbv.pl

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 10:00  
Cytuj
Pod Jesionami wporządku, w Sezamie miała niedawno moja koleżanka też całkiem przyjemnie. Jeżeli tanio to Słoneczko chyba najtańsze. Zespół polecam System nie posiadam numeru, jeżeli chodzi o dj'a to sprawdź www.dj-dario.pl oraz www.djsquad.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2007r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 11:04  
Cytuj
Moja koleżanka urządzala przyjęcie weselne w Nisku.Trzeba przyznać,że było bardzo przyjemnie.Prowdzenie przez DJ.
Jest spory parking,ogrodzony i bezpieczny.Kuchnia wyśmienita !
Jeśli chodzi o Sezam to mam mieszane odczucia ze względu na lokalizacje gdyż w pobliżu jest cmentarz.

polo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 11:05  
Cytuj
szkoda kasy na wesele ,lepiej wybrac sie w piekna podroz poslubna

goscie przyjda zjedza wypija obgadaja i tyle .....

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 13:01  
Cytuj
Masz racje nie dosc ze przyjda i zjedza to obgadaja, a to im zespol nie pasil, a to jedzenie nie takie, to wodka palila.

Teraz weseliska to robia dla ludzi zeby mieli potem przez jakis czas o czym nawijac.

Polecam w Nisku Gospode obok wiaduktu.

http://www.gospodanisko.pl/

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 14:17  
Cytuj
Miałam wesele pod jesionami w 2009 w czerwcu i polecam w 1000000000000% świetna obsługa pani właścicielka super bardzo polecem wszystko było bezproblemowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
szkoda kasy na wesele ,lepiej wybrac sie w piekna podroz poslubna

goscie przyjda zjedza wypija obgadaja i tyle .....



Oj, to chyba skąpych gości mieliścieumiech Ja tam nie narzekałem,wręcz przeciwnie.

Byłem na weselach w Sezamie, Pod Jesionnami i pozytywna ocena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 16:21  
Cytuj
A ze tak zapytam to ile daje sie teraz w kopercie na weselu??

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 16:35  
Cytuj
SŁONECZNA I LASOWIANKA najtaniej mieszczą ponad 100 gości. Ile dać , ile stać a 200 od osoby żeby się zwróciło.chrzestny/a min.po 1000zł.A najlepiej to niebyć proszonym .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
chrzestny/a min.po 1000zł.A najlepiej to niebyć proszonym .


Nieźle ...Kto chce być moim chrzestnym ???zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 18:31  
Cytuj
Ile dać ? Ja nie popadam w mode pokazania się. Moim zdaniem dajesz tyle na ile Cię stać. Nie rozumię ludzi którzy zaporzyczają się bo nie wypada dać mniej, nie stać Cię na obecną chwile możesz pomóc "młodym" pózniej, okazji pewnie będzie wiele. To jest moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 19:06  
Cytuj
najlepsze wesela to w niemczech, obiad i pierwszy drink od państwa młodych reszta na rachunek. z prezentami tez jest różnie i można np dostać wino umiech
moje zdanie podobne do damy pik w myśl przysłowia "komuś huk,sobie dług" nie ma się co podniecać zbytnio i liczyć na wiele umiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 19:54  
Cytuj
Ja miałam wesele w Racławicach, w 2008 r. w Domu Weselnym na Waldekówce. Dodam, ze w tej mniejszej sali ( tam jest klimatyzacja przynajmniej). Sama musiałam znaleźć kucharza ale akurat nie miałam z tym problemu. Byłam bardzo zadowolona, odbierasz klucze koło środy, oddajesz za tydzień w środę. Wiem, że drogo wynosi wynajęcie sali, kucharza trzeba znaleźć, a gdzie ciasta a jaka orkiestra, ale daliśmy radę w przeciągu 2 tygodni umiech Jak będziesz zainteresowany/a podam Ci kogo mieliśmy za kucharza, gdzie zamawialiśmy najpyszniejsze ciasta, a orkiestra też w porządku i tania w dodatku. Wszyscy się dobrze bawili, jedzenie było pyszne, i dużo.
Sezam odradzam, byłam tam w zeszłym roku na weselu i masakra. Jedzenia mało, sala wielkościowo taka jak nasza, ludzie nie mieli się gdzie podziać, bo co? Spacer na ulice a może przechadzka na cmentarz?? Ludzie wymiotowali na parking i w WC :( Nie za fajnie. Poza tym kilka osób się zatruło. Nie piliśmy dużo, a chyba to był błąd ;/ Jedno smaczne danie, to udziec i tyle. Do tej pory nie wiem co na drugie danie było. Niby kieszonka schabowa, ale nie wiem czy faszerowana mięsem mielonym czy pieczarkami, nic nie było smaczne. Oni teraz jada na opinii a nie tym, że nadal dobrze gotują itd...
Jeśli chodzi o Słoneczną, to jest tam klimatyzacja już? Kilka lat temu koleżanki brat miał tam wesele i nie było klimy. Wszystko płynęło. Także sprawdź wcześniej.
POD JESIONAMI nie byłam. Chciałam tam wesele ale nie miałam szans z terminem, a 1,5 roku czekać nie chciałam ;] Pozdrawiam

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
las
Ile dać , ile stać a 200 od osoby żeby się zwróciło.chrzestny/a min.po 1000zł.A najlepiej to niebyć proszonym .

a wesela to sie nigdy nie zwracają
rodzice kredyty biorą-potem spłacają
a kasę mają młodzi

CYTAT
dama_pik
szkoda kasy na wesele ,lepiej wybrac sie w piekna podroz poslubna

to jest najlepsze,bo pamięta się długo dobrą podróż poślubną

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 22:11  
Cytuj
1000 zeta od chestnej !!??

kurde moj chrzesniak ,jakas obsciskuje na NK
chyba zaczne gromadzic fundusze ach i co mi po moich pogladach placze

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 23:07  
Cytuj
Kiedys 5lat temu bylem na weselu w Baranowie Sandomierskim i tam przed weselem rozmawialismy z chlopakami z Mielca to oni mowili ze w kopercie to minimum 300zl.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 23:40  
Cytuj
5 lat temu to kupa czasu

ale 1000 zeta to jednak sporo kasy zaklopotany

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2010r. 23:47  
Cytuj
a czy ktos slyszal jakies opinie o weselach w ulanowie? sa tam dwie sale - jedna na 150 a druga na 200 osob!!! mozecie sie podzielic wrazeniami/opiniami na ten temat???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 00:22  
Cytuj
a ja polecam zajazd Gielarek w Grębowie, zwłaszcza na większe wesela. sala duża, klimatyzowana, jedzenie super, niedrogo, jest gdzie wyjść pooddychać świeżym powietrzem. właściwie jedyny minus to brak pokoi dla gości czy nawet pary młodej.

pod jesionami też ok, ale na mniejsze wesela - ten parkiecik do tańczenia mają naprawdę malutki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 01:39  
Cytuj
Jeśli chodzi o dawanie pieniędzy w koperte to zasada jest taka żeby co najmniej zwrócił się koszt pobytu takiej osoby na imprezie.
Mniej więcej wychodzi ok 150 zł za osobę czyli jesteś w parze wiec x2 i wychodzi 300zł.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o dawanie pieniędzy w koperte to zasada jest taka żeby co najmniej zwrócił się koszt pobytu takiej osoby na imprezie.
Mniej więcej wychodzi ok 150 zł za osobę czyli jesteś w parze wiec x2 i wychodzi 300zł.


Tak, a inna zasada obowiązuje przy płaceniu za ślub , tylko potem większość ludzi narzeka, bo trzeba dużo dać.

Ja zorganizowałem ( pokrycie kosztów itd.)przyjecie wspólnie z żoną tzn. nasi rodzice byli goścmi na tym weselu a nie sponsorami, zaprosiliśmy tyle osób na ile było nas stać.Bylismy zadowoleni z tego , bo każdy czuł ze jest na przyjęciu weselnym, nie było ani jednej złotówki na minusie. Za "pomoc" jaką dostaliśmy od gości , pojechaliśmy w długą podróz poślubną.

Taką zasade wprowadzili ludzie, bo nie wypada inaczej. Jeżeli ktoś organizuje weseli to po to aby się cieszyć ślubem razem z goścmi a nie liczyć na koperty ( wiem, wiem jakie są realia) Dlatego dajesz tyle, na ile Cię stać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 12:16  
Cytuj
Ja dwa lata temu robiłam wesele w Romie.Zależało mi głownie na tym ,aby pomieszczenie było klimatyzowane , jedzenie smaczne i aby goście nie rozłazili mi się na tzw. werandy , tarasy, parkingiumiech
Ponieważ Roma znajduje się w piwnicy , a przed hotelem żywcem niema gdzie usiąśc , to gości mialam bardzo zdyscyplinowanych i obecnych przez cały wieczór ;)
Poważnie mówiąc natomiast , z Romy byłam zadowolona , jedzenie naprawdę dobre , wystroj bardzo delikatny i nieprzesadzony.Ceny z tego co pamiętam też nie porażały , dwa lata temu od osoby wyszło jakies 90 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 12:19  
Cytuj
Polecam Romeumiech obsluga i wszystko superumiech wesele w czerwcu umiech bez zastrzeżeń umiech

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2010r. 12:36  
Cytuj
polecam LASOWIANKE robiłem tam wesele miła obsługa. smaczne posiłki, sala klimatyzowana no i taniostrzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »