NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 »
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~green civic
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:13  
Cytuj
hah wal sie cwaniaku a cegla to twoj stary haha cieciu hahahaha ja pierdoler ale burak, umowimy sie na solo ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:25  
Cytuj
wypowiadaj sie chłopcze grzecznie i z kulturą bo robisz wielki obciach swoim kumplom w pierdziawkach którzy napewno nie są takimi baranami jak ty .
w civikach coraz czesciej jezdza takie chamy i buraki jak ty .

 
 
 
 
~~SAAB
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
wypowiadaj sie chłopcze grzecznie i z kulturą bo robisz wielki obciach swoim kumplom w pierdziawkach którzy napewno nie są takimi baranami jak ty .
w civikach coraz czesciej jezdza takie chamy i buraki jak ty .


jak popatrzeć to same debile jeżdżą tymi pierdziawami, to trzeba mieć nieźle narąbane pod sufitem żeby jeździć w takim hałasie.
zresztą wypowiedzi green civika to potwierdzają, gość ma 1/10 mózgu gołębia - nawet nie potrafi sensownego zdania sklecić zdziwiony

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 22:08  
Cytuj
CYTAT

jak popatrzeć to same debile jeżdżą tymi pierdziawami, to trzeba mieć nieźle narąbane pod sufitem żeby jeździć w takim hałasie.
zresztą wypowiedzi green civika to potwierdzają, gość ma 1/10 mózgu gołębia - nawet nie potrafi sensownego zdania sklecić zdziwiony


sie teraz nie odezwie, twierdził wcześniej że idzie pierdzieć po wsi, ale jakoś na razie go nie słychać, prędzej poszedł po wino do nocnego :co?:

 
 
 
 
~~lupo w kapeluszu
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 22:52  
Cytuj
cisza na miescie, pewnie civic nie odpalił, ale gość jest pełna zajebioza, inteligencji to ma pewnie tyle co wypruty końcowy tłumik w jego hondzie ...pustka, no ale co się dziwić jak się mieszka w lesie a rżnie się ziemianina z hektarami ...chłopak ze wsi może wyjdzie ale wieś z chłopaka to nigdy

 
 
 
 
~~IFeelGood
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 02:17  
Cytuj
green civic ty widujesz zielonego civica chyba jak przejezdza :] mozna prowokowac ale te twoje teksty to zal straszny ;] po co sie za kogos podajesz ? bedziesz mial radosc jak ktos mu kamieniem j*bnie w auto bo bzdury wypisujesz ?

 
 
 
 
~~AntyBurak-AntywiejskiTuning
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
hah wal sie cwaniaku a cegla to twoj stary haha cieciu hahahaha ja pierdoler ale burak, umowimy sie na solo ?


ta, i na to solo przyjdziesz tak samo jak o 21 jeździłeś 20 minut po ulicy Energetyków,nie obiecuj pustaku,bo kopa zarobisz ,aż ci g.wno zęby wybije.Jedyne pocieszenie dla ciebie w całej tej sytuacji to fakt, iż wstrząs mózgu ci nie grozi,bo go po prostu nie masz:haha:
prosiłem o ciekawsze epitety,a ty dalej swoje,pewnie nie wiesz,co to znaczy?

cieć,burak,cwaniak - ot obraz tzw "tuningofców"

 
 
 
 
~~green Civic
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 11:10  
Cytuj
sluchajcie dziwki pedaly i inne wiesniaki haha ja rzadze w tym miescie haha i jezdze najbardziej wypasiona fura w miescie najszybszy w miescie ostanio spalilem gumek do felgi po planeta banda chuja nic wiecej a ty frajerze idz szukaj starej co ja stoze wciagnol hahahh bucu a lupo w kapeluszu jak cie jbne to ci kapelusz spadnia hhah a wiesniak to twoj stary a twoja stara to pedal hahah wyrucham was wszystkich ahhah umiech kocham was haha

 
 
 
 
~~green civic
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 11:14  
Cytuj
jak bede jechal to chowajcie sie bo was moj super zajebisty stozek wciagnie haha porozjerzdzma wasze dzieci hahah bede specjanie jezdizl po hodniku hah a policja se moze hahah banda debili hahah banda wsiorow dziwek i debili hhaha bez pozdrowienia szykuje moja fure na cwiartke hah pokaze co potrafi mam w niej 270 konia haha turbo zamontowalem kola sie odrywazja od ziemie a jeszcze msuz tlumik glownijszy kupic hhaah debileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i ciotyyyyyyyyyyyy strzezcie sie zielonego civica hahagoodgoodgood:wśceikły::wśceikły::wśceikły:jezyk:boksuj::boksuj::zawstydzony:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 15:20  
Cytuj
kolego z green civic , ale ty mi imponujesz!!!!!:szok:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 07:35  
Cytuj
mi też bardzo imponuje wypowiedziami.

 
 
 
 
~~AntyCośtam
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 09:41  
Cytuj
noo,postęp,coś więcej nareszcie,jakie to inrteligentne i twórcze, wymowne i jasne.
270 koni w tatowej "stuningowanej" furmance??
"rzadzisz" to chyba w stajni,co te 270 "qni" zdechło.Na "stozek" to ty chyba siadasz codziennie cwelu, a może po prostu jesteś męską dziwką, zwykłym pedałem,nie koniecznie od "green civic", bo sądząc po tekstach, to dupsko masz bardziej roz...dolone niż rura od taty parnika,przerobiona na niby "tłumnik".
Co z tego,że autko być może ładne jak pedał,cwel i męska dziwka za kierownicą, bezmózga w dodatku:blee:
Ojciec cie rżnie w d..psko codziennie i jakieś stożki cie nachodzą,tęskni ci sie,wsadź sobie w d..pe komin od swojego civika albo stożek od powietrza,jeszcze kawałek szkła i taczke(stuningowaną)gruzu,abyś nie miał luzu,bo "lewego" powietrza zassiesz i tagedia sie stanie, jak nie będziesz miał w takiej chwili komu obciągnąć, to sie zapowietrzysz...,dynia ci pęknie i nawet bańki na przepalony olej od civika z ciebie nie zrobiącool

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 21:03  
Cytuj
mi tez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~Jacek
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 02:06  
Cytuj
Koledzy nie zauwazyliscie ze to prowokacja i do tego marnej klasy? Nie odpowiadajcie bo sie chlopak w sali komputerowej w gimnazjum sie za bardzo podnieci. Znam swiatek pasjonatow motoryzacji i tuningu w stalowce od podszewki i wierzcie lub nie, ale ten wymoczek napewno sie do niego nie zalicza. Nie wrzucajcie ludzi w ten sam worek. Moze teraz standardy zeszly ponizej normy, ale sa ludzie ktorzy w auto wsadzaja kupe kasy zeby jezdzilo a nie wygladalo i to wcale nie sa wariaci.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 16:08  
Cytuj
zamknac temat

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 18:02  
Cytuj
a dlaczego

 
 
 
 
~~BlueAstonMartin
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 18:05  
Cytuj
a ja dziś wyjadę moim 760-konnym Astonem ! i co łyso Wam?!

Ludzi zamknijcie już ten temat albo zbanować to dziecko co się podszywa pod civika!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 20:12  
Cytuj
chłopoki ni bójcie sie jezdzic swoimi maszynami ,tylko pomału !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!potem wam fotki zrobimy i w neta !!!!!!!!!!11

 
 
 
 
~~kaska
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 20:37  
Cytuj
a co wy z tym ze civic to jakies dziecko??
widzialam go w tym tygodniu, pierdzial uparcie na okulickiego... i za kierownica nie siedzialo dziecko tylko jakis koles.

 
 
 
 
~~BlueAstonMartin
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 22:53  
Cytuj
tak tak Kaśka pewnie, że dziecko z podstawówki nie będzie jezdziło autem.
Chodzi mi o to, że jakiś gówniarz się podszywa pod kogoś. Tak samo jak mój nick mówi że mam Aston Martina w co oczywiście każdy wątpi i ma racje ;)

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 00:48  
Cytuj
CYTAT
chłopoki ni bójcie sie jezdzic swoimi maszynami ,tylko pomału !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!potem wam fotki zrobimy i w neta !!!!!!!!!!11


Po co robic fotki wystarczy poprosic i wiekszosc ludzi przesle ci swoje fotki aut nawet numery rejestracyjne jak tak bardzo chcesz.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 06:28  
Cytuj
to kolega niech jedzie 170 km/h po alejach i kreci filmik ale bedzie fajniegood
czekamy na filmik ,może kolega w ibizie zacznie pierwszy .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 17:18  
Cytuj
Obrazek



Wiejski tuning tak jak ze Stalowej Woli

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 17:19  
Cytuj
KOD
http://www.poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,749433,1

 
 
 
 
~~miastowy
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 20:37  
Cytuj
dziś sobota, tradycyjnie zjechały się na rynek do Miasta pierdziawy w postaci poniemieckiego szrotu np. Golf, Astra, BMWa itp. itd. z poobrzynanymi tłumikami, ze wszystkich okolicznych wsi :blee:.
Całe szczęście już wieczór więc się porozjeżdżały po swoich zadupiach :haha:

 
 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »