NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:29  
Cytuj
pozdrawiam buraków z hondy prelude ,panowie powoli bo wyzabijacie niewinnych ludzi.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 16:31  
Cytuj
tak czytam i czasem się udzielamm.... ale prosze zamknijcie ten temat... wszyscy narzekają że dziecko ktoś przejedzie ... a i możliwe jak mamusie z małymi szkrabami skaczą jak łanie przed maski na dwupasmówce koło kościoła dużego ... i nie mówię o przechodzeniu przez zeberke tylko 20 metrów wcześniej w strone kina ballada.... albo z przystanku .... kurcze panowie i panie którzy tak narzekają na szybkojeżdżacych najpierw sami dajcie przykład dzieciakom że samochód bywa niebezpieczny i wpójcie im podstawowe zasady ruchu .... a będzie o niebo lepiej.... a co do osiedli to fakt czasami coniektórzy mogliby zwolnić.... jeśli chodzi o dB.... tutaj zgadzam się z kolegą trochę wyżej.... o gustach się nie dyskutuje... a stacje kontroli... a może to nie jest takie głośne jak się wam wydaje .... heh... a to że zwykły mieszkaniec ma problemy.... może poprostu wybiera złe stacje ... albo dupa z niego jezyk że sobie tak pozwala kit wciskać .... pozdrawiam z całym szacunkiem szanowne grono wszędobylskich którzy spisują numery rejestracyjne i samochody którymi szybko się jeździ.... i pozdrowienia dla srebrnej laguny umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 17:03  
Cytuj
glupi temat

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 17:03  
Cytuj
glupi temat

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 17:54  
Cytuj
głupi to ty jestesgood

 
 
 
 
~~michas
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 20:35  
Cytuj
czyjaś pasja i tyle ja tesz lubie troche poszaleć

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 20:40  
Cytuj
Ty "tesz" ? pierw se slownik kóp

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 07:02  
Cytuj
CYTAT
Ty "tesz" ? pierw se slownik kóp



tobie tez bym proponowala ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
czyjaś pasja i tyle ja tesz lubie troche poszaleć


szaleje to sie na torze ,1 maja jest wyscig 1/4 zobaczymy naszych w pierdziawkach jacy są mocni na torze zamknietym

 
 
 
 
~~michas
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Ty "tesz" ? pierw se slownik kóp


kópił bym se ja słofnik jenzyka polskigo, ale wszystkie piniondze zainwestował jórzem w tjónink swojego Golfa 2, a mianowicie to tłómik ja oberrznoł, oklejił szyby czornom folijom, pżykręcił ja do dahó antene cb, kópił ja skżydlo no takie do dahó, jak to mó tam, no spoijler. a pżecie jeshcze mószem do jego bakó lać benzyne a óna droga, no ale pżecie bez Golfa rzadnej dópy na miescie by ja nie wyrwał.

 
 
 
 
~~AntyBurak
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 21:27  
Cytuj
mieszkam ja sobie przy ul. Energetyków i jak słyszę tych "wiejskich tjuningofcóf" w Evo,golf,calibra i inne civiki,prelude... to szlag mnie trafia,potem krew zalewa, jak jeszcze "grupa Tauron" swoje dołoży z rana lub z wieczora.Szlag mógłby trafić raz na zawsze wiejski tunning,tłumik z rury od tatowego parnika,cymbał-radio.Oby Was pozamykali za samo niepłacenie mandatów,oby Was komornik nachodził,oby Wam nigdy przeglądu nie podbili,abyście po wodzie chodzili i pić prosili - precyzując aby
WAS WSZYSTKICH WIEJSKICH TUNINGOWCÓW, BEZMÓZGICH DEBILI SZLAG JASNY TRAFIŁ RAZ NA ZAWSZE,
a stalowowolskich stróżów prawa budził codziennie ryk stuningowanego wiejskim sposobem Golfa II,dzwoniacego dodatkowo wszystkimi blachami z jakich sie to gówno skałada, a śnił sie co noc wielki komin-symbol wielkiego ch...ja,ktory rokuje jakiekolwiek nadzieje na poprawę


przepraszam za wylewność

 
 
 
 
~~Kapitan Bomba
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
mieszkam ja sobie przy ul. Energetyków i jak słyszę tych "wiejskich tjuningofcóf" w Evo,golf,calibra i inne civiki,prelude... to szlag mnie trafia,potem krew zalewa, jak jeszcze "grupa Tauron" swoje dołoży z rana lub z wieczora.Szlag mógłby trafić raz na zawsze wiejski tunning,tłumik z rury od tatowego parnika,cymbał-radio.Oby Was pozamykali za samo niepłacenie mandatów,oby Was komornik nachodził,oby Wam nigdy przeglądu nie podbili,abyście po wodzie chodzili i pić prosili - precyzując aby
WAS WSZYSTKICH WIEJSKICH TUNINGOWCÓW, BEZMÓZGICH DEBILI SZLAG JASNY TRAFIŁ RAZ NA ZAWSZE,
a stalowowolskich stróżów prawa budził codziennie ryk stuningowanego wiejskim sposobem Golfa II,dzwoniacego dodatkowo wszystkimi blachami z jakich sie to gówno skałada, a śnił sie co noc wielki komin-symbol wielkiego ch...ja,ktory rokuje jakiekolwiek nadzieje na poprawę


przepraszam za wylewność




Synkucoś ty sie scpał.... mama mówi codziennie rano bierz te czerwone tabletki a żeś dalton to nie trawiasz a kolor...

Odjebaj sie od Tuningowców i od ludzi co mają pasie a nie tylko krytykowac, siedzieć przed blokiem i chlac piwo.

A jak na złość odkrece sobie tumik i na samym kolekotrze bede jeździł przez energetyków o 3 w nocy żebyś łysy h*jku nie mógł spać...



Pozdro od wsztskich stalowowolskich tuningowców.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 02:03  
Cytuj
CYTAT

oprócz tego są jeszcze badania techniczne i zastanawia mnie bardzo kto tym hałasującym pierdziawkom podbija owe. normalny użytkownik będzie miał problem przepchać swój samochód nawet z malutką dziurką albo jej zaczątkami w układzie wydechowym, natomiast pierdziawy produkujące dB jak odrzutowiec bez problemu przechodzą badania - albo ja czegoś nie rozumiem bom głupi albo jakiś nadzór powinien się przyjrzeć stacjom kontroli pojazdów.


albo kolezko nie masz znajomosci ;].

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 02:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czyjaś pasja i tyle ja tesz lubie troche poszaleć


szaleje to sie na torze ,1 maja jest wyscig 1/4 zobaczymy naszych w pierdziawkach jacy są mocni na torze zamknietym


wyscig 1/4? kolego skad ty sie urwales? gdzie start tego wyscigu a gdzie meta? etap jednodniowy wyscigu czy pare dni?

"tor zamkniety" dopelnia calosci ;].

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 06:40  
Cytuj
no chłopoki pokazeta na 1/4 mili w Rzeszowie co furaki wase potrafio ,tam sie scigajcie a nie na porebach przy ograniczeniu do 30km/h.
tylko stalowki nie skompromitować.cool

 
 
 
 
~~AntyBurak2
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
mieszkam ja sobie przy ul. Energetyków i jak słyszę tych "wiejskich tjuningofcóf" w Evo,golf,calibra i inne civiki,prelude... to szlag mnie trafia,potem krew zalewa, jak jeszcze "grupa Tauron" swoje dołoży z rana lub z wieczora.Szlag mógłby trafić raz na zawsze wiejski tunning,tłumik z rury od tatowego parnika,cymbał-radio.Oby Was pozamykali za samo niepłacenie mandatów,oby Was komornik nachodził,oby Wam nigdy przeglądu nie podbili,abyście po wodzie chodzili i pić prosili - precyzując aby
WAS WSZYSTKICH WIEJSKICH TUNINGOWCÓW, BEZMÓZGICH DEBILI SZLAG JASNY TRAFIŁ RAZ NA ZAWSZE,
a stalowowolskich stróżów prawa budził codziennie ryk stuningowanego wiejskim sposobem Golfa II,dzwoniacego dodatkowo wszystkimi blachami z jakich sie to gówno skałada, a śnił sie co noc wielki komin-symbol wielkiego ch...ja,ktory rokuje jakiekolwiek nadzieje na poprawę


przepraszam za wylewność


sama prawda, popieram w całej rozciągłości

 
 
 
 
~~SAAB
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 09:58  
Cytuj
a gdzie się podział nasz forumowy miszcz prostej Green Civik ? cheba przedał ten szrot i już nie jest Green Civikiem good

 
 
 
 
~~lupo w kapeluszu
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
a gdzie się podział nasz forumowy miszcz prostej Green Civik ? cheba przedał ten szrot i już nie jest Green Civikiem good


dajcie już mu spokój, może coś zrozumiał albo szykuje fure na ćwiartkę, tylko żeby dojechał na start bo pewnie mocno wysilona jednostka i może mieć kłopoty z odpaleniem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 17:15  
Cytuj
no mistrzowie prostych macie szanse .
http://www.motor(...)9751f156

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 18:10  
Cytuj
właśnie przed chwilą widziałem jednego z miszczów prostej jak gnał przez wieś zielonym Passatem B3 kombi, chyba ćwiczył przed 1/4, ino że jak dalej będzie tak jeździł to zarżnie rzęcha i nie doczeka do zawodów :co?:
znaki szczególne: ogromne koła a na nich 0,5 cm oponki oraz zupełny brak tłumika i wyobraźni :wśceikły:

 
 
 
 
~~green Civic
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 18:55  
Cytuj
jestem jestem bylem odkrecic kolektor bo dzis pbede przez energetykó jezdizl haha az ten tepy h.... z bloku sie obudzi i mu skopie dupe gowno masz do mnie frajerze a na 1.4 mili oczywiscie z tak montuje silnik od rakieta haha zebym nad kraweznikiem lecial haha hm dzis okolo 21 wyjerzdzam na miasto pokatowac troche woz ale oczywiscie nie na zimnym silniku haha bede przez energetykow 20 minu jezdzil zobaczysz pedale z bloku haha pijaku jeden twpoaj stara to tepy ch... hhaha ze cie frajerze nie staac nawet na maluch to co sie plujesz stane kolo twojego okna albo nei lepij wjade pod same drzwi i 8 tys obrotów i co i odciecxie zaplonu haha nie podupczysz dzis swoich dzieci haha cwanaczku

pozdro dla klubu tuningowego STW

 
 
 
 
~~AntyBurak-AntywiejskiTuning
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Synkucoś ty sie scpał.... mama mówi codziennie rano bierz te czerwone tabletki a żeś dalton to nie trawiasz a kolor...

Odjebaj sie od Tuningowców i od ludzi co mają pasie a nie tylko krytykowac, siedzieć przed blokiem i chlac piwo.

A jak na złość odkrece sobie tumik i na samym kolekotrze bede jeździł przez energetyków o 3 w nocy żebyś łysy h*jku nie mógł spać...



Pozdro od wsztskich stalowowolskich tuningowców.


jezdzij sobie obrośnięty k.tasie, to zaswiadczy tylko o poziomie twojej zerowej inteligecji,nie siedze przed blokiem, bo mam bardziej twórcze zajęcia(np Ciśnięcie na forum i ponoszenie ciśnienia takim ćwierćinteligentom i mułom zza kólka ja Ty),piwo pijam kulturalnie- chlac to może bezmózga świnia po tuningu
Moja mama kitnęła na zawał przez takich głąbów jak ty i odpieprz sie od niej

CYTAT
mają pasie
- co to jest?chyba cienki w pasie,co ma mózg w k..

CYTAT
jestem jestem bylem odkrecic kolektor bo dzis pbede przez energetykó jezdizl haha az ten tepy h.... z bloku sie obudzi i mu skopie dupe gowno masz do mnie frajerze a na 1.4 mili oczywiscie z tak montuje silnik od rakieta haha zebym nad kraweznikiem lecial haha hm dzis okolo 21 wyjerzdzam na miasto pokatowac troche woz ale oczywiscie nie na zimnym silniku haha bede przez energetykow 20 minu jezdzil zobaczysz pedale z bloku haha pijaku jeden twpoaj stara to tepy ch... hhaha ze cie frajerze nie staac nawet na maluch to co sie plujesz stane kolo twojego okna albo nei lepij wjade pod same drzwi i 8 tys obrotów i co i odciecxie zaplonu haha nie podupczysz dzis swoich dzieci haha cwanaczku
- powyższe bez komentarza,polecam czerwone tabletki,które proponował mi palant z góry

 
 
 
 
~~green civic
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 20:28  
Cytuj
co twoja stara wcignol stozek hahah buahahahahahahahahahahahahahh ahahahhahah frajerzeeeeeeeeeeeeeeeeeee bucy cieciu malinowy woln o 21 juz prawie jade na energetykó dozoba haha

 
 
 
 
~~AntyBurak-AntywiejskiTuning
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
co twoja stara wcignol stozek hahah buahahahahahahahahahahahahahh ahahahhahah frajerzeeeeeeeeeeeeeeeeeee bucy cieciu malinowy woln o 21 juz prawie jade na energetykó dozoba haha


pisac to ty umiesz?Jakieś ciekawsze epitety?bo te oklepane już podobnie jak twój złom na kołach i nie robią na mnie żadnego wrażenia,czekam, uważaj na nisko przelatujące cegły,najlepiej zasadź sobie hełm na czajnik,zawsze to ciele w hełmie a nie debil z gołą pałą ...smiech2

 
 
 
 
~~green civic
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:12  
Cytuj
hah wal sie cwaniaku a cegla to twoj stary haha cieciu hahahaha ja pierdoler ale burak, umowimy sie na solo ?

 
 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »