NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~batmobil
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 01:39  
Cytuj
panowie podajcie numer rejestracji tego z hondy civic.... a jak go następnym razem spotkam na drodze to swoim pancerniakiem go potraktuje.... do hamerykanca z kilkoma rurami na przedzie nie podskoczy.... a panu komendantowi powiem ze nie zauwazylem umiech ... zresztą 10% z oc nic nie jest warte przy takiej atrakcji jaka bedzie powyginana blacha .... i obiecuje że chlopca nie zabije... umiech tak wiec ... green kiwi zapinaj pasy od tej pory ..... jezyk

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 01:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~hurra
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 06:55  
Cytuj
batmobil do roboty good

 
 
 
 
~~prześmiewca green civic
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
hahah banda pedalow i tyle haha a co to miskow to moj tato jet komendantem rejonowym i co zatkalo i bede jezdzil jak chce bo mi podoba ahahha geje. a co do namierzania to sie nei gas moge ci namierzyc dupsko i wyru.... hahaha i co zaden ciec nie potrafi rejstracji odczytac hahah bo za kazdym razem jak wyjerzdzam na miesto to ejst innaa hahah bylo Juz WPR hahah cieci i tyle zal mi wal a ty lumpie w kapeluszu wiesz co gon sie z psem ahahah bez pozdrowien hahah debile

Ale ty jesteś debil komendantów rejonowych nie ma już od dawna odeszli w zapomnienie razem z milicją.
Ty chyba rzeczywiście masz jakieś kompleksy natury seksualnej, może ci nie staje albo masz bardzo małegosmiech2 i musisz nadrabiac samochodzikiem i napinką w necie. Ale lubie czytac twoje posty bo jesteś coraz śmieszniejszy i dobrze się przy tym bawię. A tak poza tym to twoje autko to wcale nie jest jakieś cudo by się nim chwalić.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 10:22  
Cytuj
Sprobuj szczescie mi najebac hahah cieciu hjahah

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 10:28  
Cytuj
jestescie banda idiotow i to wszytko bo tam naprawde to nie jestem zaden green civic jezdze golfem haha ciecie haha ale ma ubaw hahah z tym komendantem haha umiech buahah ciecie goncie sie a tak na marginesie goncie sie haha

 
 
 
 
~~do batmobil
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 10:30  
Cytuj
ja ci ryj rozwale i powiem ze nie zauwazylem hahah ciciu pochyl sie i sciana sama Ci znajdzie hahah bez pozdrowienia cwelu

 
 
 
 
~~lupo w kapeluszu
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 12:51  
Cytuj
Wez czlowieku sprobuj przeczytac to co piszesz, moj syn w przedszkolu potrafi lepiej formulowac zdania, no ale ty chyba zamiast do szkoly siedziales w kanele swojego garazu. Najlepiej naklej te teksty na tylna szybe swojego wozidelka to ubaw z ciebie bedzie mialo cale miasto a nie tylko czytelnicy forum.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 16:46  
Cytuj
ty za to cieciu jezdzisz pewni golfem szkoda gadac banda zjebow i tyle hjahah

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 10:36  
Cytuj
mistrzowie prostej sie oburzają !!!!:boksuj:

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 10:45  
Cytuj
no tak, "mistrzowie prostej" w swoich pierdziawkach.. tym pierdzeniem nawolujeccie lachony czy co ?? porazka!

 
 
 
 
~~nikkor
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
no tak, "mistrzowie prostej" w swoich pierdziawkach.. tym pierdzeniem nawolujeccie lachony czy co ?? porazka!


trzeba mieć nieźle nawalone we łbie, żeby polecieć na 25 letnią, prosto z niemieckiego szrotu pierdziawkę typu Golf2 albo jakaś Honda czy inna Astra good

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 12:45  
Cytuj
to niech mi ktos wytlumaczy, po co te samochody tak "pierdza" ??

 
 
 
 
~~szaleniec
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 13:01  
Cytuj
Jezu, ludzie przecież jak czytam tego kolesia co ma "tate komendanta rejonowego" (bez komentarza) to jestem pewny że on nie może mieć prawo jazdy, bo poprostu chłopak co najwyżej jest w podstawówce ;) (nie obrażając ludzi z podstjezyk)
Człowiek pełnoletni raczej nie pisze tak żałosnym stylem. Chyba, że po prostu on jest mocno ograniczony ;)

ps. Ja nie mam Golfa, Hondy czy czegoś takiego ale nie uogólniajcie że każdy kto ma w/w marki starsze auto to jest półgłowek. Nie każdego stać na nowe Volvo, czy Toyotkę ;)i jeździ tym co ma.

ps.2 Najlepiej zamknijcie ten temat, bo poza bluzgami wiele tu nie ma.

 
 
 
 
~~IfeelGood
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 13:40  
Cytuj
jednemu pierdzi bo lubi sluchac,a drugiemu zeby go wszyscy widzieli :] mam nadzieje ze ciekawosc zaspokojona ;-)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 20:14  
Cytuj
a jeszcze inny ma po prostu dziurawy układ wydechowy smiech2smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 21:14  
Cytuj
a jeszcze inny zjeb celowo dziurawi lub całkowicie odejmuje tłumik :blee:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Kwie 2008r. 06:52  
Cytuj
chyba trzeba podac numery na forum tych co zapier...alają po uliczkach na porębach wsród dzieci
przypominam ze na osiedlu obowiązuje ograniczenie do 30 km/h ,przypominam ze 1 maja w rzeszowie jest 1/4 mili tam pokazcie jak wasze sprzeta jezdza a w miescie na osiedlu sobie darujcie bo nie zaimponujecie nam .

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 12 Kwie 2008r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
jednemu pierdzi bo lubi sluchac,a drugiemu zeby go wszyscy widzieli :] mam nadzieje ze ciekawosc zaspokojona ;-)


no wlasnie niezaspokojona...
nierozumieme co w tym fajnego. jedziesz aute, huk jak na lotnisku przy starcie odrzutowca i to ma byc fajne ??? chyba ktos naprawde ma cos z glowa..

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Kwie 2008r. 16:15  
Cytuj
dzisiaj sobota to chłopoki wyjado swoimy maszynami pierdziec po stalowy, cały tydzień odkładaly na palywo kasiore.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 11:23  
Cytuj
oj działo sie

 
 
 
 
~~IfeelGood
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jednemu pierdzi bo lubi sluchac,a drugiemu zeby go wszyscy widzieli :] mam nadzieje ze ciekawosc zaspokojona ;-)


no wlasnie niezaspokojona...
nierozumieme co w tym fajnego. jedziesz aute, huk jak na lotnisku przy starcie odrzutowca i to ma byc fajne ??? chyba ktos naprawde ma cos z glowa..


o gustach sie nie dyskutuje jak to mowia ;-) dla Ciebie to glupota dla kogos innego pasja

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 21:02  
Cytuj
ale są jeszcze przepisy ruchu drogowego dotyczące decybeli.a dlaczego ja mam słuchac czyjąs "pasje"

 
 
 
 
~~IFeelGood
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 21:40  
Cytuj
przeciez nikt nie jezdzi samochodem caly dzien ;] jezeli bardzo przeszkadza mozna zglosic

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
ale są jeszcze przepisy ruchu drogowego dotyczące decybeli.a dlaczego ja mam słuchac czyjąs "pasje"


oprócz tego są jeszcze badania techniczne i zastanawia mnie bardzo kto tym hałasującym pierdziawkom podbija owe. normalny użytkownik będzie miał problem przepchać swój samochód nawet z malutką dziurką albo jej zaczątkami w układzie wydechowym, natomiast pierdziawy produkujące dB jak odrzutowiec bez problemu przechodzą badania - albo ja czegoś nie rozumiem bom głupi albo jakiś nadzór powinien się przyjrzeć stacjom kontroli pojazdów.

 
 
 
 
~~IFeelGood
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 10:23  
Cytuj
dodaj jeszcze wychodzi taki nienormalny z buczacego samochodu zamiast stop ma kopyta i idzie prosto po pieczatke ;]

 
 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »