NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 21:29  
Cytuj
a kolesia w prelude tez czasami ponoszą głupie emocje ,ale to jest buraczarnia !!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 21:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~dresss
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 00:48  
Cytuj
Jaha każdy kto jeździ BMW jest dresem.... i debilem.... ja jestem pierwszym przykładem... zapierdzielam przez osiedla po 200km/h nie patrząc czy są progi...a przez miasto jeżdze 400km/h....
Weźcie ludzie sie opamiętajcie.... ale i tam bmw ponad wszytsko...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 11:37  
Cytuj
NIE - progi tj. jedyna rzecz na ktora patrza smiech2
bo ich mega rajdowki nie moga sobie poradzic z najmniejszym progiem smiech2

 
 
 
 
~~Dress
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 12:58  
Cytuj
Więc co sie głupio odzywacie ze 60km/h jeżdzą jak srednio na drodze osiedlowej są 2 progi..
Nie widze celu żeby sie rozpędzać do 60 a puźniej przed progiem chamowac..... Wiec puknijcie sie w łeb... i zastanówcie sie chwile jeśli macie czym.....

 
 
 
 
~~patrzyk
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 13:34  
Cytuj
golfiarze,hondziarze,bejcarze - kilkadziesiąt koni pod maską + 2-5 koni po wumianie wydechu na wiejski i muł - za kierownicą,ot obraz "tjuningu".
Ulica Energetyków,to nie jest pas startowy,tylko droga publiczna,przebiegająca przez teren zabudowany,na której obowiązuje ograniczenie do 60 km/h,dawcy organów na "dwukołowych przecinakach" też powinni to uwzglednić.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Więc co sie głupio odzywacie ze 60km/h jeżdzą jak srednio na drodze osiedlowej są 2 progi..
Nie widze celu żeby sie rozpędzać do 60 a puźniej przed progiem chamowac..... Wiec puknijcie sie w łeb... i zastanówcie sie chwile jeśli macie czym.....



własnie o to chodzi !! tam gdzie normalny czlowiek nie widzi celu w jakims dzialaniu - goolfista znajdzie i to zrobi. Pewnie chce w ten sposob odregaowac "przejazd" przez próg umiech

i tym sie charakteryzuja goolfisci.


ale te rajdowki co je przenosza przez progi - to mnie bardziej rozbrajaja niz w/w tlumik z 2 króćców(trudne słowo smiech2)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 00:41  
Cytuj
to on jeszcze jeździ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 19:59  
Cytuj
a jak

 
 
 
 
~~Knight Rider
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 22:02  
Cytuj
Witam Pana w Astrze I hatchback z ulicy KEN. Informuje, że jeszcze jeden raz wymusi Pan pierwszeństwo, a nie będę hamował... I nie będzie ŻADNEGO tłumaczenia, kto miał pierwszeństwo, bo kamerka kręci... Już z samym poniedziałkowym filmem może być ciekawie, ale się powstrzymam, ze względu na ładną buźkę pasażerki.

Pozdrawiam WSZYSTKICH, a w szczególności łącznik kierownicy z fotelem Astry I hatchback w wieku ok 50l.

P.S.Może nie na temat, ale prędzej to przeczyta tu, niż w nowym temacie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Kwie 2008r. 20:54  
Cytuj
zdziwiony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Kwie 2008r. 20:59  
Cytuj
no mi kolega z EVO i koledzy w innych pierdziawach cholernie good mi imponują i są moimi idolami . goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 08:18  
Cytuj
laski :haha:sikają z wrazenia na widok pierdziawek

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 06:55  
Cytuj
uwaga na buraków w hondach ,są nie obliczalni.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 10:33  
Cytuj
Dzisiaj w nocy w Dąbrowie Rzeczyckiej jakieś Mitsubischi chyba potrąciło pieszego, więc jeśli to był on to chyba mu się skończyły szaleństwa

 
 
 
 
~~green-civic
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 16:34  
Cytuj
sluchajcie wy tepe h*je zwyczajnie wam zal dupe sciska bo nie kazdy moze sie wozic autem jak chce gdzie chce i kiedy chce, jestescie smieszni bo sami robilibyscie tak majac takie auta, tylko ze jak sie nie ma to tak sie wlasnie pisze, h*j cie obchodzi co kto robi pilnuj swojej dupy i nie komentuj zwapnialy frajerze

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 17:01  
Cytuj
szok!!!!
ale riposta

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj w nocy w Dąbrowie Rzeczyckiej jakieś Mitsubischi chyba potrąciło pieszego, więc jeśli to był on to chyba mu się skończyły szaleństwa


ciekawe co bedą mówic wtedy jak sie potwierdzi wszyscy hondziaże i inni w różntch padlinach

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 18:45  
Cytuj
tak powoli jezdził

 
 
 
 
~~Green Civic
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 20:41  
Cytuj
na Tym forum to banda bezmozgów siedzi gowno Ci obchodzi fajerze ile jechalem przez JP ,moge nawet 200 i nad krawęznikiem nie Twoj interes i stram na twoej dziecko dziej Ci sie cos jak jade a jutro wyciagne seilencer to dopiero bedzie jazda postaram sie kolo skryznki na JP przjechac 200 zobaczymy czy mi sie uda ahhaahh banda pe..low zal Ci dupe sciska to wez sie do roboty i zarabiaj ty Tępy H,,u bez pozdrowienia good

 
 
 
 
~~lupo w kapeluszu
ff
Wysłany: 7 Kwie 2008r. 23:38  
Cytuj
no nie mow, ze jeszcze nie przeszedles JP 200 paczki ? dzijzasss ..cieniutki jestes jak gumeczka w damskich majteczkach ... wielka sztuka, dwie paki po szerokiej, dwu pasmowej drodze, na dodatek pewnie w nocy gdzie jest pusto jak na lotnisku w jasionce. Jezeli tak, to faktycznie cieniutko z wami.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 01:00  
Cytuj
CYTAT
no nie mow, ze jeszcze nie przeszedles JP 200 paczki ? dzijzasss ..cieniutki jestes jak gumeczka w damskich majteczkach ... wielka sztuka, dwie paki po szerokiej, dwu pasmowej drodze, na dodatek pewnie w nocy gdzie jest pusto jak na lotnisku w jasionce. Jezeli tak, to faktycznie [cytat]cieniutko z wami



tylko nie "z wami" wypraszam sobie raczej z nim jest cos nie tak. Po za tym skrzynka na JP nie robi fotek polecam staszica tylko umyjcie auta zeby lepiej wygladalo.

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 01:02  
Cytuj
Sorki zapomniałem sie podpisac post wczesniej jest moj na temat skrzynek tak dla sprostowania zeby pozniej nikt mi nie pier..lil ze jakis gal anonim ze mnie:haha:

 
 
 
 
~~vti
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 06:55  
Cytuj
prawie jak szybcy i wsciekli .ha ha ha ha ha ha goodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 06:58  
Cytuj
albo lepiej głupu i głupszysmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~do Green Civic
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
na Tym forum to banda bezmozgów siedzi gowno Ci obchodzi fajerze ile jechalem przez JP ,moge nawet 200 i nad krawęznikiem nie Twoj interes i stram na twoej dziecko dziej Ci sie cos jak jade a jutro wyciagne seilencer to dopiero bedzie jazda postaram sie kolo skryznki na JP przjechac 200 zobaczymy czy mi sie uda ahhaahh banda pe..low zal Ci dupe sciska to wez sie do roboty i zarabiaj ty Tępy H,,u bez pozdrowienia good

Zgadzam się z tobą, że na tym forum siedzi banda bezmózgów a ty jesteś tego przykładem nawet nie potrafisz poprawnie pisać. Mam rozumieć słowo "stram" jako sram ? Jeśli tak to mogę sądzić że nie masz dzieci, ale nie dziwię się bo pewnie jesteś impotentem a samochodzik jest dla ciebie miarą męskości. Jakbyś miał dzieci i ktoś by je potrącił to pewnie byś pierwszy krzyczał, żeby zaje...ać skur...syna pirata drogowego, bandytę. To że masz szybki i ładny samochodzik nie robi z ciebie jeszcze dobrego kierowcy. Jesteś pusty jak opona bezdentkowa. Oczywiście nie jest moim interesem czy się rozbijesz czy nie, wali mnie to ale nie narażaj innych. I nie mam zamiaru z tobą polemizować, bo mi się nawet nie chce

 
 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »