NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 17:33  
Cytuj
Zacznijmy od tego ze dzieciaczkiem nie jestem po drugie mam daleko w dupie ze macie mnie za debila na maxa poniewaz mnie nie znacie i h.ja o mnie wiecie a po trzecie policja zwraca na mnie bardzo szczegolna uwage nawet niewyobrazacie sobie jak bardzo.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 17:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Zacznijmy od tego ze dzieciaczkiem nie jestem po drugie mam daleko w dupie ze macie mnie za debila na maxa poniewaz mnie nie znacie i h.ja o mnie wiecie a po trzecie policja zwraca na mnie bardzo szczegolna uwage nawet niewyobrazacie sobie jak bardzo.

przyjdzie kryska na matyskasmiech2 GŁUPCZE!!!!!!!!!!!


 
 
 
 
~~Gallus
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 03:01  
Cytuj
CYTAT
Grzechotnik głupi wieśniaku idź się jebać !!!


Ohoho ponioslo Cie kolezko. Wara mi od Grzechotnika.
Przeczytalem caly watek z dosc wielkim trudem. Panowie czemu piszecie nie znajac szczegolow, ludzi? Nie wydaje wam sie to obludne i niemadre?

Wyzwiska? Grozby? Umowmy sie kiedys na miescie, porozmawiajmy jak cywilizowani ludzie. Mam nadzieje ze nie zabraknie Wam odwagi. Okazuje sie ze wszyscy to swietoszki, ktorzy od odebrania prawka jezdza nienagannie. Lubicie innych pouczac, wyzywac od debili, a jacy sami jestescie?

Ciezko o polemike na poziomie tego forum. Ja gdy nie mam pojecia o danej sprawie, to sie nie wypowiadam. Sam swiety nie jestem, dlatego czemu mialbym oceniac kogos? Wasza anonimowosc nie uprawnia do glupoty.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Grzechotnik
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 07:53  
Cytuj
Gallus a gdzie ten post skierowany do mnie który cytowałeś ???? bo ja ślepy jestem umiech

ale może coś więcej do pana od tego postu kimkolwiek jest.... kolego może bedziesz miał odwagę się przedstawić i spotkać, normalnie porozmawiać...a wulgaryzmy zostaw dla swojej mamy albo żony ... bo pamiętaj że jednak na forum jesteś a tutaj obowiązują pewne zasady .... kultura człowieku kultura.....

co więcej.... myślę że wypowiedź Gallusa powinna dać wszystkim do myślenia...i tutaj niech każdy się może zastanowi nad istotą tego co pisze ...pozdro

 
 
 
 
~~Gallus
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Gallus a gdzie ten post skierowany do mnie który cytowałeś ???? bo ja ślepy jestem umiech


Strona wczesniej.

I tak kazdy tutaj anonimowo sie pojawia. Rozumiem ze mozna wtedy byc odwazniejszym, tylko w jakim celu kogos szkalowac? Ot taka zwykla polska mentalnosc?

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 10:01  
Cytuj
ok widze już... dzinks.... a co do gościa o nicku pytong to hmm..... szkoda słow.. a i w przeciwieństwie do niego mam bardziej wyrafinowane słownictwo niż same wulgaryzmy ;P hehe ok nieważne...
Gallus.. racja .. mentalności polaków nie zmienisz.. dalej będą widzieć tylko to co złe i niedobre tylko tam gdzie będą chcieli to widzieć..
był wcześniej post że ktoś skręcał w prawo pod irish... hmm bo raz że powinny być tam strzałki, dwa że gdyby była strzałka może ktoś pomyślałby troche i postawił na lewym... zresztą tak samo z rondem ... są dodatkowe pasy żeby włączyć się do ruchu ale strzałek nie zamontują bo po co????...
pozdrawiam i miłego ...

 
 
 
 
~~MONDEO
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
Przeczytalem caly watek z dosc wielkim trudem.


Ha ha, chyba najdłuższy wątek na forum Stalowej Wsi jaki widziałem. A wszystko z powodu jakichś tam Golfów i Mitsubishi good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 21:44  
Cytuj
jak dopadne gnoja co zapi..ala po uliczkach osiedlowych jak głupi na Jana Pawła mieedzy blokami,przeciez na osiedlu jest do 30 km/h a jeden z drugim jedzie jak debil,złapie go i osbiscie spuszcze wpierd..ol, a nie daj boże skrzywdzi moje dzieci toma przejebane do końca życia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
jak dopadne gnoja co zapi..ala po uliczkach osiedlowych jak głupi na Jana Pawła mieedzy blokami,przeciez na osiedlu jest do 30 km/h a jeden z drugim jedzie jak debil,złapie go i osbiscie spuszcze wpierd..ol, a nie daj boże skrzywdzi moje dzieci toma przejebane do końca życia.



taka jedną hondą pomyka jeden debil ,ja ją przywiluje i gostka z pierdzacej hondy wyciągne i do dupy na kopie i może fotke zrobie albo filmik i na polizai zapodam

 
 
 
 
~~nareszcie
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 05:40  
Cytuj
Jak widać po dwóch powyższych postach, nareszcie znalazł się jakiś mądry z normalnym punktem widzenia, który śmiał był nazwać rzecz po imieniu.
W przeciwieństwie do przeważającej reszty w tymże wątku która wyznaje hasło: "róbta co chceta na drodze" oraz wyraża wielki zachwyt rzęchami bez tłumików good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 06:50  
Cytuj
chodzi o osiedle poreby ,strasznie tam dużo debili którzy zapier...alają po nich 60-70 km/h a znak stoi 30km/h tam jest dużo dzieci idacych do szkoły

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 07:09  
Cytuj
Panowie ... i Panie ... to nie targ !
popracujcie na slownictwem !!!

 
 
 
 
~~my
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 08:48  
Cytuj
a ja mam rower i zgorki sie rozpedzam do 40km?;'] ;d łół

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
chodzi o osiedle poreby ,strasznie tam dużo debili którzy zapier...alają po nich 60-70 km/h a znak stoi 30km/h tam jest dużo dzieci idacych do szkoły



jest taka jedna honda civic 3-drz kierowca jest wybitnym idiotą i bez wyobrazni należy mu sie wpier..ol za szybką jazde po osiedlu wsród dzieci .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 17:04  
Cytuj
jaki kolor

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 17:28  
Cytuj
potwierdzam jest taki debilek

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 19:37  
Cytuj
jedynie podoba mi sie gostek w ładnie zrobionym golfie II niski blondynek bardzo uczciwie przemieszcza sie po osiedlu wolno, dostojnie .brawo dla ciebie koleżko ,bierzcie przykład reszta szalonych smarkaczy a szczególnie koles w civicu .Apropo golfika bardzo ładnie zrobiony ,widac ze dbasz o swoje cacko tak trzymaj i niech cie emocje nie poniosą .taka jazda mi imponuje BRAVO good

 
 
 
 
~~Cannondale
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
jedynie podoba mi sie gostek w ładnie zrobionym golfie II niski blondynek bardzo uczciwie przemieszcza sie po osiedlu wolno, dostojnie .brawo dla ciebie koleżko ,bierzcie przykład reszta szalonych smarkaczy a szczególnie koles w civicu .Apropo golfika bardzo ładnie zrobiony ,widac ze dbasz o swoje cacko tak trzymaj i niech cie emocje nie poniosą .taka jazda mi imponuje BRAVO good


jak widać i wśród Goolfistów zdarzają się ludzie z rozumem na swoim miejscu. Brawo, brawo i oby więcej takich bo na prawdę strach się poruszać, tylu idiotów szarżuje po mieście.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 15:27  
Cytuj
mysle że najwięcej debili to chyba lubuje sie wsród 1 miejsce honda ,tak wynika z obserwacji a potem 2 BMW .chyba sie zgadzcie ze mną ?????

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 15:29  
Cytuj
panowie chyba nikomu nie imponuje szybka jazda po osiedlowych uliczkach obok szkoły ,a mjak imponuje to jest debilem wszystkich debili :zły:

 
 
 
 
~~vtr
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 00:13  
Cytuj
racja coraz wiecej hondziazy to buraki pospolite

 
 
 
 
~~Goolf II GTI
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 11:10  
Cytuj
UWAGA wszyscy Goolfiści, Hondziarze i cała reszta - jutro o 9 spotkanie na parkingu przed Lidlem i ustawiamy się w kolejce po wspaniałe wynalazki do naszych Burakowozów :haha:
ot np.: http://www.lidl.(...)nkowskaz

tylko punktualnie bo nam inni wszystko wykupią good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 22:26  
Cytuj
prawdziwe okazje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 19:00  
Cytuj
super będzie do mojej hondy good

 
 
 
 
~~ratuj się kto może!!!
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 19:16  
Cytuj
Uwaga, rozpoczął się sezon wiosenny, chmara Goolfistów i tym podobnych wytoczyła swoje "maszyny" na ulice Stalowej Wsi. Z każdej strony słychać ryk zdezelowanych silników i takiż wydechów :blee:

A oczy trzeba mieć dookoła głowy, aby nie zostać rozjechanym przez tych pędziwiatrów rozwijających prędkości powyżej tych jakie gwarantowała 25 lat temu fabryka VW smiech2

 
 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »