NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 17:33  
Cytuj
tak tak tak tak

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 17:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~1/16
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 00:21  
Cytuj
1/4 to durna zabawa dla debili co mają nierówno pod sufitem - jak chcą się pozabijać swoimi dennymi brykami to niech jadą gdzieś gdzie nie ma ludzi !!

 
 
 
 
~~anty burak
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 00:32  
Cytuj
Wczoraj tj. 23 marca - w Wielkanocną Niedzielę jakiś debil do kwadratu jeździł w te i wewte po Stalowej Wsi jasnozieloną 3-drzwiową Hondą Civic z rurą wydechową uciętą po samym silniku jak sądzę.

Tenże Pan kretyn (bo jakże go inaczej nazwać ?) w dupie miał przepisy i ograniczenie w terenie zabudowanym - tak na oko pędził swobodnie koło stówy, produkując przy tej okazji taką ilość decybeli, że startujący odrzutowiec mógłby mieć problemy żeby go zagłuszyć (!).

Więc po raz n-ty pytam się: kiedy Policja weźmie się za kretynów jeżdżących bez tłumików po mieście i okolicy ???

A wogóle to gdzie wczoraj była Policja - na mieście nie widziałem ani jednego patrolu - a przeszedłem całe bez mała wzdłuż i wszerz ??

 
 
 
 
~~Kapitan Bomba
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 09:15  
Cytuj
Policja wczoraj szukała takich debili jak ty... Hehe

 
 
 
 
~~SAAB
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 11:33  
Cytuj
Kapitan Bromba idź lepiej do swojej rozklekotanej Renówki, gonić się z sobie podobnymi Goolfiarzami i Hondziarzami bez tłumików good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 12:37  
Cytuj
Debil ostatnio w stw poedzil z 200 ta droga kolo cmentarza - urzadzili sobie w RTS wyscigi - jak go wyrzucilo poscinal pare krzakow.

NIECH BOGU DZIEKUJE !! ze zyje i ze nikt inny nie ucierpial !
mistrzuni kierownicy !

starym 15 letnim zlomem taka predkosc ! na torze bym sie bal takim autem.

 
 
 
 
~~Grzechotnik
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 16:09  
Cytuj
15 letnim 200 .... ciebie człowieku chyba po...... zastanów sie co piszesz.... drugi pisze ze ze 100 mial pewnie .... a i dobrze ... a niech ma i 150 .... a policja w tym momencie zamiast sprawdzac czy autko wydaje dozwolona ilosc decybeli zajmuje sie powaznymi sprawami... zglaszanymi zreszta przez was ( przykladnych mieszkancow stw) co to swoje autka jak juz macie to myjecie z wiaderka nad sanem i dzwonicie na policje ze u sasiada swieci sie za dlugo swiatlo... zal mi coniektorych .... mokrego dyngusa panowie .... bo moze przynajmniej wiadro zimnej wody wam pomoze w postrzeganiu rzeczywistosci....

 
 
 
 
~~Pytong !
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 20:06  
Cytuj
Grzechotnik głupi wieśniaku idź się jebać !!!

 
 
 
 
~~MONDEO
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 20:12  
Cytuj
Grzechotnik to ty jesteś tym hujem z seledynowej Hondy Civic bez tłumika ?
Wobec tego rozumiem twoje oburzenie, ale chciałem zauważyć iż jazda rzęchem bez tłumika nie jest normalnym zachowaniem - no chyba że w kręgu bezmózgów, gdzie im większy hałas tym większy prestiż.

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
15 letnim 200 .... ciebie człowieku chyba po...... zastanów sie co piszesz.... drugi pisze ze ze 100 mial pewnie .... a i dobrze ... a niech ma i 150 .... a policja w tym momencie zamiast sprawdzac czy autko wydaje dozwolona ilosc decybeli zajmuje sie powaznymi sprawami... zglaszanymi zreszta przez was ( przykladnych mieszkancow stw) co to swoje autka jak juz macie to myjecie z wiaderka nad sanem i dzwonicie na policje ze u sasiada swieci sie za dlugo swiatlo... zal mi coniektorych .... mokrego dyngusa panowie .... bo moze przynajmniej wiadro zimnej wody wam pomoze w postrzeganiu rzeczywistosci....


co Ty mowisz ?
on sie ROZJEBAL !! co najmniej 15 coupe !!
a jak by ktos tam szedl ? jechal ? masakra.
a policja dosc sprawnie szybko przyjechala, i zaczela łapac reszte gowniarstwa z RST co kupili za 5 tys stare zlomy sporowadzane i teraz szaleja.
Polciaj ustalila ze to bylo 180 !

- jak bym sie bal tym iwecej jak 100 jechac i kazdy kto choc liznal wytrzymalosc materialow takze. Ale jak chce emocji niech jedzie na tor ! a nie w ruchu publicznym !

Bogu dziekowac ze tam nikogo nei bylo i ze wyszedl calo - a kto widzial w jakim stanie jest auto to az tudno uwiezyc ze ten ze srodka wyszedl calo.

Ja tez lubie dynamiczna jazde, i mam auto ktore daje szybko pojechac ... ale 160 nie przekroczylem nigdy !! a to 160 to bylo raz jeden jedyny na obwodnict krakowa. Na innych drogach 130 tj. absolutne max. A w nocy na tej gdzie on sie tam #$%^& bal bym sie wiecej jak 90. W obawie o inncyh ...

wiele przepisow mam na sumieniu - ale takie predkosci to jest brak wyobrazni i debilizm ! I kazdy kto sie w szkole uczyl i na fizyce i matematyce uwaza wie ze 180 w takich warunkach tj. igranie z losem. Prawdopodobienstwo ze cos sie stanie wzrasta diametralnie !

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 20:31  
Cytuj
by sie rozpedzic do 180 nie potrzeba dziurawic tlumika. To mozna zrobic maluchem (tylko skrzynie inna wsadzic jezyk).

 
 
 
 
~~MONDEO
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 20:59  
Cytuj
GD dobrze mówi. Każdy z nas plujących się tu na forum ma coś na sumieniu, ale wypada odróżnić nagminne, świadome i niebezpieczne zwłaszcza _dla_innych_użytkowników_ruchu_ łamanie przepisów i debilizm za kierownicą od przekroczenia dozwolonej prędkości o 15 km/h.

Jeżdżę Fordem Mondeo Mk4 2.5 220 KM z 2007 roku (ze sprawnym i cichym wydechem) i sądzę iż wszelkie Golfy, Hondy, Ople po pseudo-tuningu nie mają ze mną najmniejszych szans, ale w mieście nie przekraczam 70 km/h (na pewno zaraz znawcy mnie zakrzyczą że to niemożliwe), ponadto staram się o ile to możliwe nie przejeżdżać na czerwonym świetle oraz z wyprzedzeniem sygnalizować swoje zamiary kierunkowskazem.

Aha, i nigdy nie myłem samochodu nad Sanem jak tu ktoś był łaskaw sugerować :haha:

 
 
 
 
~~Grzechotnik
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 10:23  
Cytuj
Mondeo... widzisz ja też jeżdże cichym autkiem... i wiele mam także na sumieniu. w dodatku młody człowiek ze mnie i wiem że każdy wiek rządzi się swoimi prawami. ale nie będziemy sie przecież kłócić o to kto bardziej przepisowo jeździ. w każdym razie rzecz jest w tym iż atakujecie wszystkich ... szufladkujecie, że jak tłumik ma podziurawiony to burak ... o gustach się nie dyskutuje panowie... proste....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 10:30  
Cytuj
wczoraj widzialem jak jakis idiota kolo irish pub skrecal w prawo z lewego pasa, a na prawym pasie stal samochod jadacy prosto ... żenada i jescze raz zenada

 
 
 
 
~~Kapitan Bomba
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 12:51  
Cytuj
SIe teraz czepili biednego Grzechotnika.... Znam go bardzo dobrze....wporzadku kumepl....Jeździ Dyszlem... i Moje odczucia są takie że se radzi.... Na kilku kjs w stalowej pokazal już klase był nawet czas że dislem zająl pierwsze miejsce...

Jesli chodzi o mnie to nie mam renówki.... lecz dresowoza... i jestem z Tego dumny...

 
 
 
 
~~ turbo psttt
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 19:14  
Cytuj
O ... sie przyczepiles? niech sobie jezdza jak chca? nie jestes od komentowania nawet bo nie masz glosu.. jestes prostym czlowiekiem nic nie mozesz zrobic,a jak chcesz to jeszcze moze ci ktos nawalic ..jak masz cos to powiedz komus to wprost a nie na forum piszesz chcesz ugadamy sie na ustawke i zobaczymy jaki cwaniak jestes oby Twoje dzieci nie mialy takich aut bo zwariujesz i beda musialy cie w psychiatryku odwiedzac,otrzasnij sie ... czekam az bedziesz mial dziurawy tlumik zeby nazwac cie burakiem ... Ciekaw jestem...jezeli by to twoj ojciec jezdzil takim wozkiem czy tez bys go nazwał burakiem ? ...

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
O ... sie przyczepiles? niech sobie jezdza jak chca? nie jestes od komentowania nawet bo nie masz glosu.. jestes prostym czlowiekiem nic nie mozesz zrobic,a jak chcesz to jeszcze moze ci ktos nawalic ..jak masz cos to powiedz komus to wprost a nie na forum piszesz chcesz ugadamy sie na ustawke i zobaczymy jaki cwaniak jestes oby Twoje dzieci nie mialy takich aut bo zwariujesz i beda musialy cie w psychiatryku odwiedzac,otrzasnij sie ... czekam az bedziesz mial dziurawy tlumik zeby nazwac cie burakiem ... Ciekaw jestem...jezeli by to twoj ojciec jezdzil takim wozkiem czy tez bys go nazwał burakiem ? ...


:ysz::ysz::ysz:

 
 
 
 
~~ 16vt ukaniooo
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 23:48  
Cytuj
chce zaczac od tego ze ktos cos wie ale nie bardzo ? ktos cos slyszal ale nie wiie gdzie dzwony bija,po co pisac glupoty o jakich nie ma sie pojecia? moze kiedys sie spotkamy i wymienimy swoje relacje na temat .. ?? hmm ? i tak jak piszecie przeczytalem caly watek forum i .. ? mysle ze to glupota nazekac na ludzi ktorzy jezdza tuningowanymi furami bo chce wam dac do zrozumienia ze jedziecie po chlopcach ktorzey nic nie zobili ? po pierwsze... tylko na tym weekendzie zlapali 700 pijanych kierowcow... po drugie zobaczcie tak naprawde kto powoduje wypadki... fakt ludzie jadacy z nadmierna predkoscia ale nie ludzie np .. z evo czy coupe czy hanki czy jeszcze inni ktorzy maja sportowe wozki i kilkaset koi pod maska ... nie raz zdazylo mi sie ze stara babka wyjechala mi na droge i jeszcze srodkowy palec mi pokazala po tym jak malo co sie w nia nie wpakowalem ... inna kiedy auto postawilem na drodze na ulicy na ktorej nie ma praktycznie ruchu a przejezdzajaca kobieta co pozniej sie dowiedzialem zabila czlowieka na przejsciu i z wielkimi watami ze auto stalo na czesci jezdni ,i nie zatrzyala sie tylko jadac dalej otworzyla szybe i rzucila we mnie wyzwiskami ze taki i siaki. Chce wam pokazac ze nie ludzie ktorzy maja sportowe bryki powoduja wypadki jest ich 10 razy mniej niz takie w ktorych biora udzial pijani kierowcy i ludzie w starszym wieku ktorzy bezmyslnie siadaja za kolko samochodu.Jeszcze jedno POLICJA to niech lepiej zajmnie sie ludzmi ktorzy zagrazaja mieszkancom w Stalowej woli nie chce wspominac o zboczencach nozownikach itp... piszecie o swoich dzieciach a niech je jakis swir pijany lub pedofil zlapie i zgwalci,co wtedy ,wszystko odwraca sie jak w kalejdoskopie o 360 stopni ... powodem teo jest zazdrosc bo wy nie widzicie tych narawde zlych ktorzy powoduja problemy spoleczne tylko tych ktorzy cos w zyciu robia ...

"Silnik jest bogiem, prędkość nałogiem, turbo podstawą, nitro zabawą"

 
 
 
 
~~16vt ukaniooo
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 23:52  
Cytuj
przepraszam za bledy ale jak sie szybko pisze i wyczerpujaco nie zwraca sie na bledy,Pozdrawiam i do zobaczenia na swiatach nie wiemnie wiemnie wiem

 
 
 
 
~~~kierownik
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 01:06  
Cytuj
CYTAT

Ja tez lubie dynamiczna jazde, i mam auto ktore daje szybko pojechac ... ale 160 nie przekroczylem nigdy !! a to 160 to bylo raz jeden jedyny na obwodnict krakowa. Na innych drogach 130 tj. absolutne max. A w nocy na tej gdzie on sie tam #$%^& bal bym sie wiecej jak 90. W obawie o inncyh ...



Kolego chyba nie masz pojecia jak jezdzi auto ktore cyt. "daje szybko pojechac ...". Raz jedyny w zyciu, o Boze 160/h, daj spokoj bo zaraz Cie wyswieca... Czlowieku 160 to robi sie spokojnie w 20sec, a jesli chodzi o droge to w stalowej jedynie obwodnica pozna noca zostanie, gdzie spokojnie 240 mozna wykrecic.

Debilizm?? Czemu nie, moge byc debilem ;]. Za to takiego usmiechu jaki mam i z jakim pewnie umre za kiera to ty nigdy nie zaznasz ;].

Ave

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 02:31  
Cytuj
Co do "kierownika" to ma racje czlowiek. Co do tzw anty debili "walcie sie bo i tak bedziemy jezdzic jak chcemy i h.j was to obchodzi czy rozjebiemy sie czy nie nie wasza brocha nie wasze auta i nie wasze zycie ja tez lubie szybko jezdzic ale oczywiscie ze swiadomoscia nieprzeginam tam gdzie nie powinienem i w dupie mam przepisy i ograniczenia predkosci i mowie to bo sram na to czy mi policja kwita wypisze czy nie niepierwszy i nieostatni juz raz stracilem prawko za predkosc i mam to w dupie bo mam je z powrotem i dalej jezdze poprostu lubie zapierdalac.A co do grzechotnika to niewiedzialem ze zmieniles auto na jakas honde??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
Co do "kierownika" to ma racje czlowiek. Co do tzw anty debili "walcie sie bo i tak bedziemy jezdzic jak chcemy i h.j was to obchodzi czy rozjebiemy sie czy nie nie wasza brocha nie wasze auta i nie wasze zycie ja tez lubie szybko jezdzic ale oczywiscie ze swiadomoscia nieprzeginam tam gdzie nie powinienem i w dupie mam przepisy i ograniczenia predkosci i mowie to bo sram na to czy mi policja kwita wypisze czy nie niepierwszy i nieostatni juz raz stracilem prawko za predkosc i mam to w dupie bo mam je z powrotem i dalej jezdze poprostu lubie zapierdalac.A co do grzechotnika to niewiedzialem ze zmieniles auto na jakas honde??


~Seat Ibiza GT TDI ale ty głupi chłopcze jestes!!!!!!!powinni ci zabrac na 20 lat a widze że kolega z EVO przynajmniej mądrze mówił ,a ten idiota z seata to dopiero idiota na maxa .takie głupoty wypisywac z premedytacją na forum ,ty sie lepiej w główke puknij bo cos nie tak dzieciaczku z tobą :co?:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
Co do "kierownika" to ma racje czlowiek. Co do tzw anty debili "walcie sie bo i tak bedziemy jezdzic jak chcemy i h.j was to obchodzi czy rozjebiemy sie czy nie nie wasza brocha nie wasze auta i nie wasze zycie ja tez lubie szybko jezdzic ale oczywiscie ze swiadomoscia nieprzeginam tam gdzie nie powinienem i w dupie mam przepisy i ograniczenia predkosci i mowie to bo sram na to czy mi policja kwita wypisze czy nie niepierwszy i nieostatni juz raz stracilem prawko za predkosc i mam to w dupie bo mam je z powrotem i dalej jezdze poprostu lubie zapierdalac.A co do grzechotnika to niewiedzialem ze zmieniles auto na jakas honde??


powinni polizaie na idiote w ibizie zwrócic szczegolna uwage ,bo wypowiedziach widac że to debil na maxa , jakie ci ludzie mają poglądy .....SZOK!!!!!!!!

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 09:41  
Cytuj
hmmm pierwsze słysze że na honde zmieniłem umiech dalej goolfista jestem smiech2 hehe .... pozdro

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 09:58  
Cytuj
dajcie sobie spokój , nie macie o czym pisać

 
 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »