NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 08:40  
Cytuj
szybka jazda dobra ale na bezpiecznym terenie !!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 08:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~anonim
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 15:42  
Cytuj
RNI złomy?? widocznie żyjesz jeszcze w średniowieczu. Ciekawe jakim ty jeździsz

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 16:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~siwy
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:06  
Cytuj
Zal Wam dupy sciska. Niestety taka prawda, nie wiem czym jezdzicie i nie oceniam nikogo w przeciwienstwie do Was. Uwierzcie znamy sie od lat i debilem ten czlowiek nie jest.

Chcecie uslyszec wiecej?? Sam nie raz krecilem 2 paczki po miescie i co??? Wyzyjcie sie po mnie, ZJEDZCIE MNIE JAK BURA SUKE, BO TYLKO TYLE ZZA TYCH MONITORKOW POTRAFICIE!

Zalosne sranie po gaciach spruchnialych dziadkow, opamietajcie sie lub zamilknijcie. A uwierzcie mi ze JESLI COS SIE STANIE TEMU CHLOPAKOWI LUB JEGO AUTU, TO JEST SZEREG LUDZI KTORZY POMOGA MU ODNALEZC ZYCZLIWYCH.

Pozdrawiam zdrowo myslacych.

 
 
 
 
~~44
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:20  
Cytuj
Hmm pamietam jak bodajze mlody Koczwara jezdzil czarna toyota, calkiem szybko i nierozwaznie, az pewnego razu centralnie przed hala targowa trafil na czlowieka z rowerem, uderzyl go przy sporej predkosci, czlowiek zmarl i co ? G Ó W N O nikt nic mu nie zrobil, jezdzil dalej i mial takich malych szczekaczy w dupie. Kasa robi kase i mozecie sobie conajwyzej pozapluwac jadem monitorki bo jestescie za mali na tych co jezdza lancerem, czy jaguarem, zgloscie go na policje to Was wysmieja, kaza podac milion danych osobowych i dowodow przestepstwa.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:28  
Cytuj
jakis ty głupi jestgood

 
 
 
 
~~TjA
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 18:03  
Cytuj
No Niewiem czy tak idebil skoro śmiga tym na torze.
W stalowej nie ma miejsc gdzie możnaby się wyszaleć - chyba że walićgruche do monitora I NARZEKAC ZE SWOIM AUTEM ( TRUPEM) Nie mozna dogonicc takiego lancera.
Skąd niby jadąc 40 km/h mozna stwierdzic ile on jedzie przez rzeczyce.

 
 
 
 
~~MT
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 18:07  
Cytuj
Żal Was... pfff, nie znacie kolesia to się nie wypowiadajcie. Podjaraliście, że ma lancera w stw i teraz będziecie go wyzywać od ch*ji i innych pierdół. Normalnie żenada. Jak Wam żal dupe ściska to wściądźcie do swych maluchów i polonezów i tak samo spalcie gume... bo gdyrać przed komputerem każdy k*tas potrafi... pff

 
 
 
 
~~MT
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 18:10  
Cytuj
Jeszcze zapomniałem dodać.
Jacy Wy kulturalni kierowcy jesteście... już to widze... jeździcie 50km/h i nie przekraczacie tej prędkości nawet o 1km.. pff. Niech to ktoś zablokuje, bo żal mi chłopców... zakochany:zzz:

 
 
 
 
~~MT
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 18:13  
Cytuj
Nazywacie kogoś burakiem, a sami nimi jesteście. A pan co założył ten durnowaty temat, to w ogóle.. Co koleś objechał Twojego Golfa, i teraz płaczesz... ? pff żal mi takich jak Ty. Przed monitorem każdy mądry. nie wiem

 
 
 
 
~~zal..
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 18:16  
Cytuj
No pany koles troche musial pracowac na takie auto a wy tu piszecie ze auto tatusia poprostu mu zazdroscicie i 180 po miescie watpie bo gdzie moze na ofiarkatnia przy jubilacie ?

 
 
 
 
~~buran team
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 18:19  
Cytuj
Ajj tam kazdy ze znawców wie ze to było 200 a nie 120 np bo wie!!
Koledzy w Lagunie opowiadali że najwięcej łapią osób między 35 a 55 rokiem zycia.
Powód - mają auto swoje,prawo jazdy parenascie lat i mają gdzies przepisy - tacy są najgorsi.

 
 
 
 
~~sd
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 20:26  
Cytuj
śta go dojechali ze ze zdziechowic ze burak ze kolejne auto meczy
widzialem pana R. e evo i innych autach kilka razy na miescie i wcale tak przesadnie i bez wyobrazni nie jezdzi poprostu auto glosne widoczne i chyba kluje w oczy co niektorych umiech

 
 
 
 
~~burak team
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 20:40  
Cytuj
siwy, mt, 44 itp sami jestescie debile broniac innego debila, ktory pedzac przez miasto z duzymi predkosciami jest potencjalnym zabojca.
prawdziwy mistrz kierownicy potrafi jechac 300 km/h ale tam gdzie ma do tego warunki - ogrodzony tor i zabezpieczone zaplecze ratunkowe, natomiast jesli ktos jedzie 300 km/h przez miasto to tylko potwierdza tym ze jest calkowitym i skonczonym debilem - majac w dupie bezpieczenstwo i zycie innych uczestnikow ruchu, ponadto czy on jest w stanie przewidziec kazde nawet niespodziewane zdarzenie? co zrobi gdy na jego drodze pojawi sie np. inny samochod, kobieta z wozkiem albo rowerzysta ? uniknie zderzenia z ww. uciekajac na chodnik albo uderzajac w przystanek mks zabijajac 15 osob ktore tam czekaly na autobus ??

pomyslcie troche ludzie, kto tu jest debilem...

 
 
 
 
~~Krystyna
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 20:54  
Cytuj
A żeś napisał.....300km/h w stalowej. Tu sie cięzko do 150km/h rozpędzić.....haha. Szkoda was ludziki....żal dupe sciska....
Za swoje ma....przeciez tej kasy nie ukral a że zazdrośc jest na porządku dziennym to trza psać że szaleniec.
A po za tym prędzej jakiś 50 letni pijany buc walnie babe na przejsciu nić Evo komuś zrobi krzywde.

 
 
 
 
~~Krystyna
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 20:54  
Cytuj
A żeś napisał.....300km/h w stalowej. Tu sie cięzko do 150km/h rozpędzić.....haha. Szkoda was ludziki....żal dupe sciska....
Za swoje ma....przeciez tej kasy nie ukral a że zazdrośc jest na porządku dziennym to trza psać że szaleniec.
A po za tym prędzej jakiś 50 letni pijany buc walnie babe na przejsciu nić Evo komuś zrobi krzywde.

 
 
 
 
~~44
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 20:57  
Cytuj
O kurwa to juz awansowal z buraka jezdzacego 200 na buraka jezdzacego 300, no no jutro dojdziesz do 400

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 20:57  
Cytuj
>A po za tym prędzej jakiś 50 letni pijany buc >walnie babe na przejsciu nić Evo komuś zrobi >krzywde.

Krystyna idź już do gazowni na 3 zmiane, bo wypisujesz takie brednie że głowa boli.
Na jakiej podstawie wypisujesz te glupoty ?
Przeprowadzałaś badania i statystyki ??

 
 
 
 
~~Mach
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:15  
Cytuj
ludzie lecę ja sobie wczoraj nad wsią swoim prywatnym odrzutowcem, na liczniku mam 1,05 Macha (*) patrzę a tu jakiś burak pędzi dołem Alejami i mnie wyprzedza. no to podkręciłem gazu (do 1,44 Macha) i doszedłem go, patrzę a to debil w Mitsubishi evo pędzi na złamanie karku smiech2smiech2

(*) - 1 Mach - w temperaturze 15 °C = 1225 km/h

 
 
 
 
~~Mach
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:16  
Cytuj
ludzie lecę ja sobie wczoraj nad wsią swoim prywatnym odrzutowcem, na liczniku mam 1,05 Macha (*) patrzę a tu jakiś burak pędzi dołem Alejami i mnie wyprzedza. no to podkręciłem gazu (do 1,44 Macha) i doszedłem go, patrzę a to debil w Mitsubishi evo pędzi na złamanie karku smiech2smiech2

(*) - 1 Mach - w temperaturze 15 °C = 1225 km/h

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:17  
Cytuj
Hahaha Lancerem 300km/h moze od razu rekord predkosci tym niech bije.

Jesteście żałośni. Zabije kogoś - w panstwie prawa i sprawiedliwosci wykupi sie za kase i tyle nie pierwszy i nie ostatni.
Poziom tego forum jest rewelacyjny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:47  
Cytuj
A żeś napisał.....300km/h w stalowej. Tu sie cięzko do 150km/h rozpędzić.....haha. Szkoda was ludziki....żal dupe sciska....
Za swoje ma....przeciez tej kasy nie ukral a że zazdrośc jest na porządku dziennym to trza psać że szaleniec.
A po za tym prędzej jakiś 50 letni pijany buc walnie babe na przejsciu nić Evo komuś zrobi krzywde.





[rozmiar=16]ale żeś mi zaimponował
mój ty idolu i demonie prędkosci ależ mi żal dupe sciska chyba sie zaraz pochlastam ze złosci
[/rozmiar]:wśceikły:

 
 
 
 
~~Skoda Fabia
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:56  
Cytuj
Hahaha Lancerem 300km/h moze od razu rekord predkosci tym niech bije.

To w końcu Lancer czy Evo ??
Raz tak piszą raz tak a ja już nie wiem.

 
 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 22:02  
Cytuj
300 km na godzine to mój GOLF 2 wyciąga bez prolemu ;)

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 02:37  
Cytuj
Do "Skoda Fabia" wes sobie koles najpierw poczytaj o motoryzacji a potem pierdolnij jakos glupote na forum bo jak czytam co piszesz to dostaje kurwicy zoladka na sama mysl ze tacy ludzie jak ty istnieja.
Teraz ogulnie h#j was obchodzi jak koles jezdzi jak mu ktos wyjdzie na droge mowi sie trudno mogl postac na chodniku troszke dluzej od tego ma oczy zeby patrzyl a ze auto glosne to i uslyszec. Pozatym kolege o ktorym mowa ciezko zastac w miescie za dnia wiec skad k..wa wiecie jak on jezdzi, niesadze zeby wiekszosc z was szwedala sie po nocy wiec morda w kubel i dopierdolcie sie do kogos innego np do kierowcow pizzeri czego niedojebalscie sie do nich co oni k..wa przepisowa jezdza niesadze.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »