NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 12 13 14 15 16 »
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~anty-tuning
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 22:39  
Cytuj
a co to za kutafon jeździ srebrno - czarnym Clio ?
tenże kutafon nie posiada w swoim rzęchu ani jednego tłumika, on musi już jest głuchy :co?:

ale czemu i inni ludzie mają z jego powodu tracić słuch ???

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2008r. 22:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~cobi
ff
Wysłany: 23 Maja 2008r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
a co to za kutafon jeździ srebrno - czarnym Clio ?
tenże kutafon nie posiada w swoim rzęchu ani jednego tłumika, on musi już jest głuchy :co?:

ale czemu i inni ludzie mają z jego powodu tracić słuch ???




ale gnojka to nie obchodzi !!!!

 
 
 
 
~~lupo i kapelusz
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 17:12  
Cytuj
a niech sobie pierdzi clio ile moze, ale zastawianie przez niego miejsca dla inwalidow (nie parkuje tam, ale skutecznie uniemozliwia ten zabieg ewentualnie potrzebujacym, dla ktorych to miejsce jest przeznaczone) pod sklepami na KEN dowodzi, ze jest to inwalida umyslowy ...no coz, bywa ... apeluje do panow w szybko wygldajacych samochodzikach aby mieli wiecej kultury na drodze i poza nia, wiecaj szacunku do praw fizyki a do swoich umiejetnosci ograniczone zaufanie. Pewnie pan z fiata coupe, byl rownie pewny siebie, w koncu powozil prawie ferrari.

 
 
 
 
~~Green Civic
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 19:58  
Cytuj
jezeli chodiz o wisiankó to
trzeba bylo sobie dom wybudowac w zacisznym miejscu na wsi anie dostawac mieszkanie socjalne a z pomocy dla powodzian w dziupli kwadratowgo bloku gdzie jak sasiad sra to sie slyszy wszystko . Na dniach wyjerdxza nowa hondka deohc 160 koni strzezcie sie stalowiaki hahaha

 
 
 
 
~~Green_Civic
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 19:58  
Cytuj
banda żałosnych frajerów, którym nie bedzie dane sie przejechać niczym oprócz miejskiego mksu czy skody rodzicow buhaha do tego kombi i sdi hahaha

 
 
 
 
~~hhe
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 20:03  
Cytuj
stary temat odkopany;)

 
 
 
 
~~Green_Civic
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 20:07  
Cytuj
green Civic niedlugo transformuje sie w s 2000 i wy.. was wyszystkich po kolei STRZESZCIE sie grzesznicy!!!!!!!!!!! bedzie na turbie i wydechu greedy f1 hahhaa

 
 
 
 
~~Miastowy
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 20:55  
Cytuj
kópił bym se ja słofnik jenzyka polskigo, ale wszystkie piniondze zainwestował jórzem w tjónink swojego Golfa 2, a mianowicie to tłómik ja oberrznoł, oklejił szyby czornom folijom, pżykręcił ja do dahó antene cb, kópił ja skżydlo no takie do dahó, jak to mó tam, no spoijler. a pżecie jeshcze mószem do jego bakó lać benzyne a óna droga, no ale pżecie bez Golfa rzadnej dópy na miescie by ja nie wyrwał.good

 
 
 
 
~~zzTop
ff
Wysłany: 13 Lip 2008r. 10:41  
Cytuj
Kolego sympatyczny.

Aby zacząć robić tuning VW golfa II lub III najperw czeba go przerobić na LPG.

 
 
 
 
~~Miastowy
ff
Wysłany: 13 Lip 2008r. 11:08  
Cytuj
No ja móm podtlnka gazuuu w swoim poworze terazx tjunink

 
 
 
 
~~Miastowy
ff
Wysłany: 13 Lip 2008r. 11:08  
Cytuj
No ja móm podtlnka gazuuu w swoim poworze terazx tjunink

 
 
 
 
~~Green_Civic
ff
Wysłany: 13 Lip 2008r. 19:05  
Cytuj
no tera ja wam się przyznam ze nawet auta ni mam i wogle taka ciota ze mnie... tylko w internecie potrafie cos powiedziec.
ale tata mi obiecal ze jak w koncu skoncze to gimnazjum to mi kupi malucha...

 
 
 
 
~~merc
ff
Wysłany: 13 Lip 2008r. 20:07  
Cytuj
Maluchem to już jesteś.

 
 
 
 
~~:D:D
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 14:13  
Cytuj
Odnawiam stary temat !!!

 
 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 14:34  
Cytuj
hmmm to juz sie uspokoili te tuningowce ze stalowej ????

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 16:21  
Cytuj
Lol, mieszkamy w tak wielkiej wsi, ze nie wypada sie przyznawac do tych z mniejszej. Obecnie widac lepiej powodzi sie ludziom z miejscowosci okolicznych, w stw mieszkaja tylko ci ktorych nie stac zeby sie wyniesc z nory.

 
 
 
 
~~yoo
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 00:48  
Cytuj
hmmmm jest pare aut tak masz racje fajnych co nawet az tak nie kozacza ale neistety sa tez takie auta co hmmm zalozy tlumik zaleje za marne 20 zl i kozaczy przed dziewczynami niby swoja fura kozaczy ale chyba glupota

 
 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 09:44  
Cytuj
EVO ile on hałasuje??
EVO 10? 9? 8?co

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 09:51  
Cytuj
Nienawidzę takich debi.. niemiłych panówmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek
Szpanują sobie przed dziewczynami i myślą, że są super ziomy itd., a nie zauważą, że ludzie nie mogą żyć, frajerzy...zaklopotany

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jeloł_Sabmarin
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 10:24  
Cytuj
Ale dupcyng u pustych blachar jest, o to kaman, ziooom.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Nienawidzę takich debi.. niemiłych panówmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek
Szpanują sobie przed dziewczynami i myślą, że są super ziomy itd., a nie zauważą, że ludzie nie mogą żyć, frajerzy...zaklopotany


"Traktuje mnie jak przygłupiego przedszkolaka, który nie ma cukierka"

Wygrzebales temat sprzed 3 miesiecy i umoralniasz jakies osoby widma. Chyba kupie Ci troche tych cukierkow pod choinke.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 12:22  
Cytuj
A to nie można wygrzebywać starych tematów?chytry Poza tym nie ma tutaj żadnego umoralniania tylko przedstawienie faktów. Wiadomo, że nie wszyscy są tacy ale jest pewna grupa osób w naszym mieście która ma samochody tylko dla szpanu i dąży cały czas do tego, żeby pokazać laskom jacy to oni nie są =) Czasami to już bywa żałosne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 13:19  
Cytuj
Widziales takich ? Jesli tak to gdzie ? I czym szpanowali ? Zalosne to sa takie wywody, zeby sobie ponarzekac. I akurat wlasciciel tematowego EVO VII ma taki pojazd bo lubi, a jezeli ktos za szpan uwaza posiadane samochodu innego niz skoda fabia, czy vw passat to nie mam dalej o czym rozmawiac.

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 13:29  
Cytuj
Fajnie jest mieć szybkie auto, fajnie jest mieć drogie auto. Ale niefajnie jest szpanowac rurą wydechową przed laskami \"dupodajkami\". choć na to lecą...sciana

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 13:29  
Cytuj
A czy ktoś tutaj mówi o skodzie i VW? Wiadomo, że ma się samochód taki jaki się lubi :] Chodzi o to co ludzie robią dla tego szpanu, żeby było ich widać i słychać :] Tłumiki, lotki, spojlery, naklejki - odpowiednio dobrane to fajnie wygląda := ale są typy którzy walną tylko po to, żeby mieć i się chwalić, że ma większe, głośniejsze, "bardziej cool" itd. Chodzi o to, żeby nie robić z samochodu jeżdżącego dziwadła który po uszach daje ostro :] I widziałem takich, na mieście w stalowej :] mieszkam przy samiutkim skrzyżowaniu a'la rondo :] widzę i słyszę :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 12 13 14 15 16 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »