NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~Green Civic
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
na Tym forum to banda bezmozgów siedzi gowno Ci obchodzi fajerze ile jechalem przez JP ,moge nawet 200 i nad krawęznikiem nie Twoj interes i stram na twoej dziecko dziej Ci sie cos jak jade a jutro wyciagne seilencer to dopiero bedzie jazda postaram sie kolo skryznki na JP przjechac 200 zobaczymy czy mi sie uda ahhaahh banda pe..low zal Ci dupe sciska to wez sie do roboty i zarabiaj ty Tępy H,,u bez pozdrowienia good

Zgadzam się z tobą, że na tym forum siedzi banda bezmózgów a ty jesteś tego przykładem nawet nie potrafisz poprawnie pisać. Mam rozumieć słowo "stram" jako sram ? Jeśli tak to mogę sądzić że nie masz dzieci, ale nie dziwię się bo pewnie jesteś impotentem a samochodzik jest dla ciebie miarą męskości. Jakbyś miał dzieci i ktoś by je potrącił to pewnie byś pierwszy krzyczał, żeby zaje...ać skur...syna pirata drogowego, bandytę. To że masz szybki i ładny samochodzik nie robi z ciebie jeszcze dobrego kierowcy. Jesteś pusty jak opona bezdentkowa. Oczywiście nie jest moim interesem czy się rozbijesz czy nie, wali mnie to ale nie narażaj innych. I nie mam zamiaru z tobą polemizować, bo mi się nawet nie chce



a wez sie wal masz cos to mnie zatrzymaj na ulicy i mnie pobija buahha cieciu haha :boksuj:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 08:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~lupo w kapeluszu
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 09:53  
Cytuj
Green Civic, nie mozna cie zatrzymac, bo ty przeciez jestes bardzo szybki, dodatkowo przemieszczasz sie w towarzystwie chlopcow, wiec strach tak samemu do ciebie podejsc. Wracajac do towarzystwa, co? dziewczyny nie dostrzegaja twojej meskosci w sposobie poruszania sie po miescie i stylu wyrazanego samochodem? dziwne ze im nie imponujesz? czy moze w tym halasie nie moga wytrzymac? Taki twardziel z ciebie, ale przy misiakach rura ci mieknie niczym przedszkolakowi przy przedszkolance. Pochwal sie teraz decybelami z wydechu, bo jak widac predkoscia nie bardzo ci wychodzi ...zalosnych 2 paczek nie mozesz wykrzesac.

 
 
 
 
~~green civic
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 12:41  
Cytuj
wlasnie takie tepe blachary i lachony w kapeluszach w luppo leca na takie cos dla mnie to co robie jest zabawa i szydera z takich ogonow jak wy buhahah wiec sie gon a jak nie wiesz z jak predkoscia sie poruszam to nie pierd** lupo to sobie mozesz dzieci do przedszkola wozic albo gnojowke na dzialke pod san bo tyle masz oprocz dziupli w kwadratowymn bloku scierwojadzie buhaha

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 14:10  
Cytuj
Do "green civic"!!!
Co ty masz taka manie wyzszosci? wszystkich bys bil itd a jak lupo napisal na widok miskow to srasz po nogach. Kim ty wogole k.rwa jestes panem mmiasta?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 15:21  
Cytuj
[cytat]Do "green civic"!!!
Co ty masz taka manie wyzszosci? wszystkich bys bil itd a jak lupo napisal na widok miskow to srasz po nogach. Kim ty wogole k.rwa jestes panem mmiasta?

Ja mysle ze to kolejny przypadek z cyklu " mamusia mowila mi ze jestem pepkiem swiata, jestem boski i wspanialy", a w rzeczywistosci... to jakis melepeta z kompleksami...smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:06  
Cytuj
kłóćcie sie dalej

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
wlasnie takie tepe blachary i lachony w kapeluszach w luppo leca na takie cos dla mnie to co robie jest zabawa i szydera z takich ogonow jak wy buhahah wiec sie gon a jak nie wiesz z jak predkoscia sie poruszam to nie pierd** lupo to sobie mozesz dzieci do przedszkola wozic albo gnojowke na dzialke pod san bo tyle masz oprocz dziupli w kwadratowymn bloku scierwojadzie buhaha



ale ty głupi jestes chłopcze ,żal czytac co ty chłopcze wypisujesz .kolega ma racje srasz w pory na widok misiaków ,takich cwaniaków jak ty to tylko w grupie mozna zobaczyc. Ty jestes po prostu mistrz prostej w starym civiku smiech2
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~type R
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
wlasnie takie tepe blachary i lachony w kapeluszach w luppo leca na takie cos dla mnie to co robie jest zabawa i szydera z takich ogonow jak wy buhahah wiec sie gon a jak nie wiesz z jak predkoscia sie poruszam to nie pierd** lupo to sobie mozesz dzieci do przedszkola wozic albo gnojowke na dzialke pod san bo tyle masz oprocz dziupli w kwadratowymn bloku scierwojadzie buhaha



szlak człowieka trafic moze jak czyta takie głupoty takiego debila,ale ty kolego przejrzysz na oczy jak oczywiscie wczesniej sie nie zabijesz , lub nie daj Boże kogos, masz szanse i czas jeszcze zmadrzec.

 
 
 
 
~~MONDEO
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 20:45  
Cytuj
green civik, lepiej dla ciebie tępy gnoju abyś się zawinął swoim złomem na drzewie. twoje szczęście żebyś przy tym manewrze załatwił tylko siebie, nie robiąc nikomu postronnemu krzywdy.
dziękuję za uwagę.

 
 
 
 
~~Green Civic
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 21:13  
Cytuj
banda pedalow i tyle hahah mistrz prostej w starym civiku buhaha ty za to pewnie jezdzisz oplem astra 1991 roku i cie na wstecznym loja hahah pedale nie oodzywaj sie jak sie nei znasz cieciu. gowno was obchodiz jka jezdze bede jezdzil jak chce a policja to mi laske moze zrobic hahah bo nei maja sie do czego doczepic hahah pedaly i tyle won mi z tego forum i tepaku civic pisze sie przez c nie k buahah cieciu malinowy obszczymurze ursynosie won wiesniaku

 
 
 
 
~~admin
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 21:17  
Cytuj
panowie, proszę nie karmić trolla pt. green civik.

 
 
 
 
~~KPP w Stalowej Woli
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 21:50  
Cytuj
nasi informatycy już namierzyli obywatela o nicku "green civic". kwestią czasu jest jego ujęcie. zostaną mu postawione zarzuty lżenia funkcjonariuszy publicznych (w niniejszym wątku) oraz sprowadzenia niebezpieczeństwa w ruchu lądowym przez jazdę z niebezpieczną prędkością. jego samochód, honda civik koloru zielonego już został zatrzymany na poczet przyszłej kary oraz ze względu na nie spełnianie wymagań technicznych: brak hamulców, niesprawne zawieszenie oraz układ kierowniczy, brak tłumików w układzie wydechowym skutkiem czego była ponadnormatywna emisja gazów trujących oraz hałasu w wysokości 145 dB.
pozostałych uczestników ruchu drogowego prosimy o bezpieczną jazdę.

 
 
 
 
~~lupo w kapeluszu
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 22:39  
Cytuj
green civicu, jedziesz do nas od "pedalow" ale to ty mily chlopczyku prowadzisz sie z chlopcami, pewnie przy blacharach rece ci sie pocą i lapki slizgaja sie po kierze. Wiec wbij sobie ze my naszymi oplami rocznik 1991 lub lupo nie musimy ryczec z wydechu, palic laczki pod centrum, udawac ze zamykamy szafe w naszej furce na drodze szerokiej jak pas starowy na lotnisku a droga osiedlowa nie przypomina nam odcinka rajdowego, my naszym kobietom imponujemy w sypialni, resteuracji, lub na wypadzie weekendowym, mamy wystarczajaco duze siurki, ze nie bedziemy ich powiekszac pompujac sie na twardzieli i udajac wypasione fury z poniemieckiego demobilu. A twoje auto i tak ma powazny feler, ten pomiedzy kierownica a fotelem kierowcy, moze cialo masz sprawne ale jednostka sterujaca to padlo totalne.

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 00:44  
Cytuj
Normalnie brak slow nie mam co napisac bo wszystko zostalo bardzo pieknie ujete w ostatnim poscie i w przedostatnim zreszta tez.
Jeszcze takie male OT do Green Civic- piszesz ze policja nie ma sie do czego przyczepic to cos ci powiem jast takie fajne powiedzenie ktore zreszta uwielbiam i ktore czasami jest wykorzystywane w stosunku dla takich baranow jak ty "DAJ CZLOWIEKA A ARTYKUL SIE ZNAJDZIE"
A co do naszej kochanej KPP to mam taka mala prozbe zebyscie sie zajeli w szczegolnosci takimi tepakami jak ten o ktorym tu mowa bo niektorzy z was (oczywiscie nie wszyscy) potrafia sie doczepic ze sie stoi na parkingu na kilkanascie aut i sie po prostu rozmawia normalnie paranoja. Serdecznie pozdrawiam cala KPP.
Z dopiskiem - 60NataliaUrszula.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 07:02  
Cytuj
gren civic juz sie posikał ze strachu ,teraz sie bedzie bał nawet po ulicy jezdzic .niech go misie zatrzymają i dokładnie zkontrolują można misiakom jakies fotki podesłac albo filmik albo numerki jakies, naszych szalonych mistrzów prostych

 
 
 
 
~~green civic
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 10:29  
Cytuj
hahah banda pedalow i tyle haha a co to miskow to moj tato jet komendantem rejonowym i co zatkalo i bede jezdzil jak chce bo mi podoba ahahha geje. a co do namierzania to sie nei gas moge ci namierzyc dupsko i wyru.... hahaha i co zaden ciec nie potrafi rejstracji odczytac hahah bo za kazdym razem jak wyjerzdzam na miesto to ejst innaa hahah bylo Juz WPR hahah cieci i tyle zal mi wal a ty lumpie w kapeluszu wiesz co gon sie z psem ahahah bez pozdrowien hahah debile

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 11:03  
Cytuj
proponuję zmianę tytułu wątku z: "uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!" na "uwaga idiota w green civik !!!!!!"

 
 
 
 
~~SAAB
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj tj. 23 marca - w Wielkanocną Niedzielę jakiś debil do kwadratu jeździł w te i wewte po Stalowej Wsi jasnozieloną 3-drzwiową Hondą Civic z rurą wydechową uciętą po samym silniku jak sądzę.

Tenże Pan kretyn (bo jakże go inaczej nazwać ?) w dupie miał przepisy i ograniczenie w terenie zabudowanym - tak na oko pędził swobodnie koło stówy, produkując przy tej okazji taką ilość decybeli, że startujący odrzutowiec mógłby mieć problemy żeby go zagłuszyć (!).

Więc po raz n-ty pytam się: kiedy Policja weźmie się za kretynów jeżdżących bez tłumików po mieście i okolicy ???


no to teraz już wiemy że był to bezmózg pt. green civik smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 12:00  
Cytuj
same ciecie jak ktos cos ma do mojej jazdy to neich mnie zatryzma i powie co mysli tylko nie recze za siebie takiego kopa dostnie hahaah juz jedan dostal a taki kozak byl haha tak dla widomosci jezdze z gazem na psy hahah pedalyyyyyyyyyyyyyyyyy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 12:09  
Cytuj
co ty ciagle z tymi "pedalami" green civicu ? czyzbys nie mial innych doswiadczen seksulanych, ja wiem ze pewnie to preferujesz ale sa tez inne zwiazki i nie kazdy lubi tak jak ty. Skad masz pewnosc co do Twojego ojca? robiles testy DNA?
Jak mozna zauwazyc, to na forum twoja forma wyrazania jest podobna do tej z ulicy, masa huku i zadnej tresci ... pokrzycz sobie jeszcze, moze twoi koledzy to czytaja to im zaimponujesz (a moze maja taka sama polewke z ciebie jak inni czytelnicy forum) bo reszcie nie bardzo jestes w stanie imponowac, jak widzisz nawet blachary na twoje texty i auto nie bardzo leca

 
 
 
 
~~zielony
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 15:58  
Cytuj
No to koles ma tera chyba najbardziej rozpoznawalne auto na STW. Wiesz co, Twoja głupota (bo inaczej tego nazwac nie można) mnie rozawal! Myslisz, ze jak "przyszpanujesz" przemalowanym gruchotem to wszystkie laski beda Twoje?? Pokolorowales sobie samochodzik jak jakies dziecko i teraz sie podniecasz niewiadmo czym.

p.s.
Widziałem "green civika" przedwczoraj na statoilu, do sprzedania jest.

 
 
 
 
~~do green civic
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 16:16  
Cytuj
możesz nawet jeździć z giwerą a osrany jesteś jak mało kto dużo hałasu umiesz zrobić i to wszystko i lepiej sie tak nie spinaj bo naprawdę ktoś ci najebie po stalowej wozisz się jak burak z jakiegoś gnoina chcesz sie po ścigać to jedz sobie na drogę za alutekiem z 2 idiota i możecie sie nawet walić po wyścigu w d... na alejach umiesz ścigać się z emerytami w starych polonezach jak jesteś taki cool to jedź sobie na jakies zawody wtedy okaze sie jakim zlomem jeździsz moze i my jeździmy starymi oplami albo polonezami ale nie myślimy ze mamy bolid f1 czy batmobila jak ty naoglondałeś się filmów a na trasie zpominasz pewnie gdzie jest kierownica bo sie obyć nie umiesz w aucie i myślisz ze auto to tylko jazda po prostej i słuchanie łomotów z trzeszczących głośników które zagłuszaja skrzypiące plastiki i fotele w złomie z H na masce a co do twoich wpowiedzi na forum to dużo kszyczysz a guwno robisz podobnie jak twoja padaka honda no czy twoja!!!
"...jesteś tu co dziennie i się wyżywasz dlatego że we własnym życiu ciągle przegrywasz lubisz wszystkich zmieszać z błotem przez to czujesz się lepszy a w realnym świecie zwykły z ciebie leszczyk...różnica jest 1 ja jestem sobą a z ciebie zwykła życiowa pi***..."

 
 
 
 
~~lupo bez kapelusza
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 16:47  
Cytuj
jaki ten swiat jest maly....

http://www.otomo(...)C4786841

 
 
 
 
~~ale padaka buhaha
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 17:32  
Cytuj
CYTAT
jaki ten swiat jest maly....

http://www.otomo(...)C4786841


"siedzenia z Crx" - zapomniał tylko dodać że przełożone z Crxa wygrzebanego na jakimś szrocie i do tego straszliwie wysiedziane good

ponadto jakoś tak zażygane dywaniki podłogowe :blee:

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 18:04  
Cytuj
Do green civic:
Zapamietaj sobie jedno padalcu ze gowno ci daje ze twoj tatus jest komendantem rejonowym bo jak ktos cie bedzie chcial ujebac to cie ujebie i ojciec ci nie pomoze bo bedzie bezradny... ale ty oczywiscie o tym nie wierz a szkoda mam nadzieje ze sie przekonasz! Nie wiem jak twoj ojciec na to patrzy ale ja jakbym mial takiego syna jak ty to bym cie zajebal za glupote.

 
 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »