NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~tomek
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Fajnie jest mieć szybkie auto, fajnie jest mieć drogie auto. Ale niefajnie jest szpanowac rurą wydechową przed laskami \\\"dupodajkami\\\". choć na to lecą...sciana

Piszesz to w trosce o te laski, czy o tych szpanujacych ?
Jak dla mnie to problem nie istnieje, bo nie naleze ani do jednych, ani do drugich. A halas jaki generuja jest nieporownywalnie mniejszy do tysiecy ciezarowek, ktore przejezdzaja przez stalowa. Akurat w stalowej obecnie nie ma wiejskich tuningow, a jezeli jakis sie pojawi to najprawdopodobniej z dalszych okolic. Poreszta chyba kazdy woli byc "cool" niz "uncool" , jeden dąży do tego wizytami na silowni i jedzeniu koksu, drugi lubi sie użelowac i wyspac w solarium, trzeci zapodaje smuty w postaci wierszy pod oknami, a czwarty zaklada sobie lsniacy tlumik i naklejke na fure. Mam wrazenie, ze najlepiej gdyby cale zycie przebiegalo wg. regulaminu i wszyscy byli tacy sami. No to tak juz bylo, jakies 20 i wiecej lat temu, i tez sie nie podobalo.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 13:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 14:52  
Cytuj
a ciekawe jaki ty jesteś..zapytanie?

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 19:37  
Cytuj
Najprawdopodobniej gupi nie wiem smiech2

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 20:03  
Cytuj
Ja wam mowie... najlepsze wozy to wartburgi - widzieliscie takiego po wypadku? Nie - bo sa az tak bezpieczne ze nie ulegaja wypadkom, czy slyszeliscie zeby jakiegos ostatnio ukradli? Nie - bo maja tak dobre systemy antywlamaniowe. Czy slyszeliscie zeby ktos narzekal na komfort jazdy wartburgiem? Nie - bo sa tak wygodne.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Najprawdopodobniej gupi nie wiem smiech2


Fajnie o sobie mówisz =) ale ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości ... piszę się głupi =] masz problemy z podstawami języka polskiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 11:06  
Cytuj
Gdybym chciał napisać gŁupi to bym tak na pewno zrobił. Nadinterpretacją mojego tekstu próbujesz wykazać swoją wyższość nade mną, czy także troszczysz się o netykietę i patriotyczną obronę języka polskiego na forum ?

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Gdybym chciał napisać gŁupi to bym tak na pewno zrobił.


Nie wątpię.

CYTAT
Nadinterpretacją mojego tekstu próbujesz wykazać swoją wyższość nade mną, czy także troszczysz się o netykietę i patriotyczną obronę języka polskiego na forum ?


Po prostu zwróciłem uwagę :]. Czy obrona języka polskiego na forum? Też. Dlaczego? Dlatego http://bykom-stop.avx.pl/ :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~LKR
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 20:56  
Cytuj
uwaga idiota w RNI !!!!!!

 
 
 
 
~~hjgug
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 21:48  
Cytuj
ja pierdo... po co takie stare tematy odkopywac ?

 
 
 
 
~~Golf RNI
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
ja pierdo... po co takie stare tematy odkopywac ?


stare ale jare potluczony

 
 
 
 
«« « ... 13 14 15 16
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »