NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
To miał być inny dzień ...,
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2009r. 23:59  
Cytuj
To miał być inny dzień ..stał się głównym tematemwykrzyknik
Czemu tak sie stałowykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2009r. 23:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 00:21  
Cytuj
Chyba nie uzyskasz jednoznacznej odpowiedzi- niestety. Śmierć zawsze skłania do refleksji, ale niestety nasi "u władzy " są głusi na argumentyneutralny

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RIP
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 01:34  
Cytuj
mlody chlopak z naszego miasta ginie na wojnie ...
a politycy daej chca wysylac zolnierzy na amerykanska wojne.
RIP

 
 
 
 
~~gron 00
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
To miał być inny dzień ..stał się głównym tematemwykrzyknik
Czemu tak sie stałowykrzyknik


to prawdziwa tragedia dla rodziny .....znamy ta rodzine i tego malodego chłopca to tragedia [*]neutralny

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 14:15  
Cytuj
Ku*wa, podziekuj Szmajdzinskiemu i Millerowi, ze sie zgodzili wyslac nasze wojsko do Iraku i Afganistanu! Amerykance zrobili kupe, a my stalismy sie listkiem figowym dla nich.

Uwazam, ze Polska powinna sie natychmiast wycofac z wszelkich wojenek kolonialnych USA. Dosc naszej krwi za rope!!!

Polscy zolnierze powinni wrocic do domu. Wszyscy, zywi!
mod J-r

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 20:35  
Cytuj
rangarok strasznie się oburzasz na polityków na władze .Ale musisz wiedzieć jedno żołnierz nie jedzie na misje (na pewno nie szeregowy) z rozkazu . Jest to okazja do zarobienia kasy . I żołnierze sami zgłaszają chęci wzięcia udziału w misjach pokojowych dla kasy! Tak było na Wzgórzach Golan, w Bośni i tak jest w Afganistanie i Iraku.
Jadą bo tam jest lepszy hajs . Wybierają misje dla pieniędzy, a nie dla idei. Znam to z autopsji i powiem tak wcale nie jest tak łatwo się tam dostać.
A na marginesie fakt szkoda naszych chłopaków którzy polegli za czyjąś sprawę. Ale takie są realia wojny na którą sami zdecydowali się jechać i śmierć wpisana jest niejako w ryzyko zawodowe.
I pozostało mi tylko złożyć wyrazy współczucia rodzinie żołnierza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
rangarok strasznie się oburzasz na polityków na władze .Ale musisz wiedzieć jedno żołnierz nie jedzie na misje (na pewno nie szeregowy) z rozkazu . Jest to okazja do zarobienia kasy . I żołnierze sami zgłaszają chęci wzięcia udziału w misjach pokojowych dla kasy! Tak było na Wzgórzach Golan, w Bośni i tak jest w Afganistanie i Iraku.
Jadą bo tam jest lepszy hajs . Wybierają misje dla pieniędzy, a nie dla idei. Znam to z autopsji i powiem tak wcale nie jest tak łatwo się tam dostać.
A na marginesie fakt szkoda naszych chłopaków którzy polegli za czyjąś sprawę. Ale takie są realia wojny na którą sami zdecydowali się jechać i śmierć wpisana jest niejako w ryzyko zawodowe.
I pozostało mi tylko złożyć wyrazy współczucia rodzinie żołnierza.


Ciekawe podejscie.
Dziekuje za wyjasnienie, ze zolnierz to zawod. Nie wiedzialem, myslalem ze oni tam za friko chodza i biegaja z karabinami bo to lubia smiech2smiech2smiech2smiech2
Nie mam nic naprzeciw misjom pod egida ONZ jak w wymienionych przez Ciebie dwoch pierwszych przypadkach. Jestem natomiast przeciwnikiem wiszenia u klamki USA, ktore w zamian nic nam nie daja. Co zyskalismy na udziale w amerykanskich wojnach kolonialnych? Nic. Placimy mase szmalu rokrocznie na utrzymanie wojsk (ciekawe po co nam doswiadczenie w okupacji panstw pustynnych i terenow gorzystych?) i ponosimy ogromne koszta ludzkie (wiem, ze inne panstwa ponosza wieksze).
I za to zawsze bede obwinial Szmajdzinskiego i wszystkich kolejnych wlodarzy z MON dopoki nie zdecyduja sie wreszcie na wycofanie z bezsensownego zaangazowania militarnego w okupacji niepodleglych przeciez panstw.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 20:53  
Cytuj
Oczywiście muszę przyznać Ci racje że tak jest z lizaniem d**y jankesom. Ale mnie chodzi jedynie o wątek tego że ci żołnierze jadą tam dobrowolnie za kasę nie są na siłę wywożeni do Afganistanu czy Iraku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście muszę przyznać Ci racje że tak jest z lizaniem d**y jankesom. Ale mnie chodzi jedynie o wątek tego że ci żołnierze jadą tam dobrowolnie za kasę nie są na siłę wywożeni do Afganistanu czy Iraku.


Zgadza sie, wiekszosc z nich jedzie tam dobrowolnie i wie z jakim ryzykiem to sie wiaze.
Jednakze gdyby nie fakt, ze jestesmy zaplatani w ta awanture nie wracalyby trupy prawda? To jest przyczyna, ktora obciaza cala polska klase polityczna, a SLD najmocniej.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »