NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
oświetlenie ulic chodników, ciemnogród
~~benas
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 20:27  
Cytuj
ciemno jest w parkach i obok sp nr.1 ale już powieszono nowe ozdoby na ulicach głównych . Kiedyś jeździła brygada i wymieniała spalone i uszkodzone oświetlenia

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 20:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 22:15  
Cytuj
Teraz trzeba to zgłosić na posterunek energetyczny i też przyjedzie ekipa i to naprawi.ok

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~żarówa
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 18:49  
Cytuj
szkoda ze nie do straży oświetleniowej po żarówę 300W

 
 
 
 
~~huta
ff
Wysłany: 9 Gru 2009r. 22:45  
Cytuj
Posterunek energetyczny już tego nie obsługuje.

 
 
 
 
~~radny
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 09:00  
Cytuj
pewnie znowu trzeba interweniować u Ślęzaka, bo nikt nie spaceruje już wieczorem z władnych załatwienia tej jak mniemam "ciemnej strony miasta"

 
 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 09:20  
Cytuj
A założyli przynajmniej jakieś nowe ozdoby świąteczne na Alejach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Prezio
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 09:48  
Cytuj
Jak się ma radny Przywara. Przecież on bez stalowego miasta usechłby jak stara szkapa.On wszystko nagrywa jak dawniej SB-ki.
jak widać skądś się mu to utrwaliło. Jak myślicie skąd?????????

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 10:25  
Cytuj
Od Michnika, ktory nagral Rywina. Potem od Sekielskiego i Morozowskiego umiech Wiec przed nim, ktos juz w zycie wcielil metody SB umiech Tyle, ze w przeciwienstwie do PiS on jeszcze nie podsyla gachow kobietom ani nie preparuje zadnych swistkow papieru o 'historycznym' znaczeniu umiechumiechumiech

PO+PiS = AWS = 'S' umiechumiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heniek m
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 13:15  
Cytuj
a co oswietlenie sie nie podoba?

 
 
 
 
~~benas
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 19:23  
Cytuj
MYŚLAŁEM ŻE KTOŚ MĄDRY TO JESZCZE CZYTA
ALE WY TYLKO O DUPIE MARYNY
A JAK BYŁO CIEMNO JEST NADAL - GDZIE ALBO KOMU TO ZGŁOSIĆ

PORADZICIE TO PORADŹCIE

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 20:53  
Cytuj
Tak jak pisałem Ci wcześniej zadzwoń na 991 tam Cię pokierują lub udaj się osobiście do siedziby Zakładu Energetycznego i tam to zgłoś,a Twój problem się skończy.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jkalm
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 22:05  
Cytuj
beznadzieja w stalowce te swiatelka nic nie daja namradosci ze ida swieta beznadzieja chyba najgorzej przybrane miasto!!!cool girl

 
 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 22:14  
Cytuj
No to w końcu są nowe ozdoby czy nie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2009r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
A założyli przynajmniej jakieś nowe ozdoby świąteczne na Alejach?


te same kochana co w ubiegłym roku i jeszcze w poprzednich latachcool girltylko jak Ci to napisać...jakby rzadziej powiesilinie wiem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2009r. 10:08  
Cytuj
Anulka... no to mnie załamałaś... wszystkie miasta pięknieją na święta coraz bardziej z rok na rok... a u nas taka kicha... byłam wczoraj w Kato w rynku na zakupach jak już było ciemno przecudnie... podobno w Rzeszowie tez w tym roku o wiele lepiej niż w latach poprzednich... ale to tylko słyszałam

Przecież te ozdoby to już w tamtym roku powypalane były... szkoda że naszemu prezydentowi aż tak niezależy na wizytówce miasta... przykre to...

Przecież Stalowa nie jest jakimś malutkim miasteczkiem. W województwie jest jednym z największych miast... to też chyba dobry powód dla jej rozwoju... Prezydent o miasto poprostu nie dba... sorry, że przytocze Katowice, ale prezydenta Uszoka nikt nie lubi , rok temu na WOSPie został wygwizdany, ale o miasto dba... nawet nie wyobrazacie sobie ile za jego kadencji miasto zyskało na infrastrukturze... a ile nowych inwestycji... gdyby mu nie zależało to by to olał i nie robił nic... Ja wiem że Kato mają większy budzet, są dużym miastem...

Ale to miasta właśnie z podkarpacia, wysyłają najwięcej wniosków o dofinansowania unijne... wiecie ile z tego można czerpać... jak śpiewali Bracia Golec... tu narazie jest ściernisko ale będzie SanFransisco... to tylko chęci... i kompetencje... a niestety prezydent Szlęzak przynosi naszemu miasto tylko wstyd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2009r. 14:13  
Cytuj
Hmmm zapytaniewykrzyknikzapytanieto ja może zgłoszę się na ochotnikazaklopotany i będę chodził wymieniał spalone ...żarówy. Drabinkę niech mi tylko "Mr".Szlęzak zapoda i trochę żarówek ..a no i jeszcze bezpieczników... skoro pogotowie energetyczne tego nie robimlotek...Latarnie nie świecą w mieście,bo i po co?A po to żeby później tylko biadolićplacze -tam napadlipotluczony,tam zepsulisciana,tam nasikalichytry...itd...

Ale nie smućmy się z tego powodu...podobno "Im ciemniej tym przyjemniej"(choć osobiście wolę przy świetle umiechumiech...ok)wykrzyknikzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 15:53  
Cytuj
- no w Rzeszowie to sie rzeczywiscie postarali mają nawet piękne choinki na rondach , a w stalówce ? chyba sie domyślam czego zarówek w lampach nie wymieniają - jest teraz taka modna akcja w mediach żeby oszczedzać prąd .No i chyba mają racje bo samochody światła mają więc po co latarnie .A piesi latarkę (ewentualnie gromnice lub znicz ) w dłoń i też będzie GIT. Za ten pomysł to powinna być nagroda !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kaska
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 16:06  
Cytuj
Rzeszów przeznaczył na ozdoby świąteczne rekordową kwotę - ok miliona złotych.Będzie też rachunek na zużytą energię.
Czy tego samego żądacie?

 
 
 
 
~~robo
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 16:24  
Cytuj
jako pracownik z energetyki jestem za - będe miał wyższą premiegood

 
 
 
 
~~ktosiu
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 17:57  
Cytuj
Niedługo oświetlenie w niektórych rejonach pozostanie tylko przy skrzyżowaniach i przejścich dla pieszych. Czyli będzie wiecej ulic w rodzaju Przemysłowa !!!!! Na razie w urzędzie miejskim sie zastanawiają ile lamp wyłączyć na jakiej ulicy w celu oszczędności.

 
 
 
 
~~kaska
ff
Wysłany: 13 Gru 2009r. 20:48  
Cytuj
Przemysłowa jest powiatowa.
Look - stella: archiwum; rozmowa dnia Szlęzak- Siembida
Poniatowskiego też.
Widać?

 
 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 15:30  
Cytuj
Jeśli chodzi o Rzeszów to podobno ozdób jest mniej niż w tamtym roku, nie zmienia to faktu że wygląda bardzo ładnie umiech
A St.W.... szkoda gadaćsciana

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 20:17  
Cytuj
Kurcze. Tak sobie dzisiaj patrzyłem na Stalóweczke . Szok...pod "Urzędem Miasta" choinka ze światełkami do połowy...mlotek...dalej pod "MDK" choinka ...i to jaka!!! Krzywa , rzadka ,bez światełek.mlotek

A tu takie Nisko (z którego szydzimy) pięknie oświetlone (nawet park)ok Mało Tarnobrzeg którego nie kochamychytry wydał 30 tyś na iluminacje świetlne(zakupił) W zeszłym roku wydali 50tyś ale na wypożyczone.good

Więc może ja oddam miastu światełka , mam zbyteczne dwa komplety.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ale..
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 20:25  
Cytuj
Tak, tylko jak nasz Prezydent wydał by kilkadziesiąt tysiecy na ozdoby to zaraz by były krzyki ze oszczędności miały być itd. Tak by było ! Naprawde są inne wazniejsze problemy , jezeli uda się je rozwiązać to wielu ludzi będzie miało wspaniałe świeta, nawet bez ozdób na ulicach!

 
 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
Tak, tylko jak nasz Prezydent wydał by kilkadziesiąt tysiecy na ozdoby to zaraz by były krzyki ze oszczędności miały być itd. Tak by było ! Naprawde są inne wazniejsze problemy , jezeli uda się je rozwiązać to wielu ludzi będzie miało wspaniałe świeta, nawet bez ozdób na ulicach!


Wiesz ale ja na serio mogę te dwa komplety światełek dać umiechumiech . I tak jak kilka lub kilkadziesiąt osób dałoby takie światełka ... kurcze ... choinka lepiej oświetlona jak Rockefeller Plaza umiechumiechumiech

http://karuz(...)d386.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »