NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kręgielnie w Stalowej Woli, cennik, wyposażenie itp...
~~Sisej
ff
Wysłany: 8 Gru 2007r. 23:05  
Cytuj
Cześć,
chciałbym aby w tym temacie znalazły się informacje gdzie dokładnie znajdują sie 3 kręgielnie[adres], które jak dotychczas powstały w Stalowej ;](tzn. 2 w Stalowej i 1 Rozwadowie]krótki opis, nr. tel. do kręgielni, czy można w nich palić i najważniejsze jakie są ceny wynajęcia toru [za 1h]. Liczę na waszą pomoc w uzupełnianiu tematu !!!

Restauracja Pub Kręgielnia NNN
ul. Okulickiego 56c
37-450 Stalowa Wola
tel. +48 15 844 58 82

Opis:
NNN to połączenie pubu, restauracji i kręgielni. Możesz tu miło spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół grając w bowling, jedząc obiad czy tańcząc na parkiecie. NNN to •Nowoczesne wnętrze •Niepowtarzalny klimat! •Dobra kuchnia! 2 tory do kręgli.
Palenie: Tak

Ceny
?????????????
"ZRYWTOR KRĘGIELNIA"
ul. Targowa 5
37-464 Stalowa Wola - Rozwadów
tel. kom. 605 885 660

Opis:
4 tory do kręgli, zakaz palenia, brak alkoholu w "barze"
Palenie: Nie

Ceny
Poniedziałek - Czwartek - 30 zł/h
Piątek - Niedziela - 35 zł/h

miejsce na trzecia kręgielnię proszę o informacje

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2007r. 23:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~eliz
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 00:42  
Cytuj
3 kregegielnia miesci sie na ulicy poniatowskiego (w poblizy Europejskiej i DVD)nie wiem dokladnie jaki tam jest nr.budynku i tel. ale piwko jest tanie,fajki mozna palic.W kregielni znajduja sie 2 tory ,w piatki lub w soboty sa organizowane imprezy taneczne. spoko klimat good warto podejsc i samemu sie zorientowac

 
 
 
 
~~jakis tam
ff
Wysłany: 9 Gru 2007r. 14:24  
Cytuj
Najlepiej wedlug mnie jest w ROZWADOWIE....

Muza zajebiaszcza, przynajmniej nikt nie pali, wiec sie nie wyjdzie okopconym fajurami no i porzadne tory!!!!

Jak na kregle to tylko kolo ZRYWPOLU!!!

Wcale nie robie zadnej krypto reklamy, tylko wyrazam swoje wlasne zdanie ;)

Pozdrowionka

 
 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2012r. 10:39  
Cytuj
Odświeżam temat, Nadal czynna jest ta kręgielnia w Rozwadowie? Ile kosztuje godzina gry? i czy ma ktoś namiary aby zarezerwować sobie tor?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2012r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Odświeżam temat, Nadal czynna jest ta kręgielnia w Rozwadowie? Ile kosztuje godzina gry? i czy ma ktoś namiary aby zarezerwować sobie tor?


Tak jest czynna. Co do Alkoholu mozna piwko sobie wypić a paleić mozna niedaleko na klatce schodowej. Ceny to na tygodniu cos okolo 30-35 pln a na weekend 40-50. Niestety nie wiem dokladnie. A rezerwacja wejdz na http://www.restauracjaprzytulna.pl/ i zadzwon pod numer telefonu zapytaj i zarezerwuj ;)

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pzdr

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 12:27  
Cytuj
Byłam raz w NNN spodobało mi się. Byłam kilka razy w Rozwadowie też mi się spodobało ale jeśli mam już wybierać to bardziej przemawia do mnie Rozwadów. Teraz naprawili wszystkie tory, zrobili konserwację i wszystko super działa. Na dodatek po kręglach można zejść na dół do restauracji (polecam pizzę jest pyszna) a w sobotę potańczyć na dancingu, na który przychodzą starsi i młodzież.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:27  
Cytuj
witam,

moze ktos wie gdzie aktualnie mozna skorzystac w stalowej woli lub w okolicy z kregielni? Czy w ogole jest cos w poblizu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:43  
Cytuj
Jeśli chodzi o Stalową to zostaje chyba tylko enka. Problem w tym, że maja czynne tylko w piątki i soboty od godz. 16 :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 13:45  
Cytuj
a ceny jak?

a podobno jest tez w kepiu zaleszanskim prawda to? ktos cos wie na ten temat moze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 16:39  
Cytuj
http://bfy.tw/9v6Q

Podobnie możesz znaleźć info o NNN ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »