NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Sala na wesele, gdzie?, szukam sali na Wesele na około 150 osób.
Posty: 5
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2009r. 17:04  
Cytuj
Ja polecam Romę. Pomagam w organizacji wesel i chyba najlepiej jest zdecydować się na lokal, który ma w tej materii doświadczenie. Cena 110 zł/os i każdy wie, że nie ma w Stalowej lepszego jedzenia. Mała sala (90 osób) jest śliczna i ma świetne miejsce dla DJ. Duża być może w trochę nieszczęśliwych kolorach, ale można to bardzo ładnie urządzić z odrobiną chęci. Napoje i woda bez ograniczeń, a nie jak ktoś wspominał wcześniej. No i chyba najbardziej pracowite kelnerki, większość obsługuje tam wesela od kilku lat i dziewczyny latają bez przerwy. Pokoje także oferują ze zniżkami. Także ja polecam Romę, a doświadczenia mam niemałe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2009r. 17:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2009r. 01:27  
Cytuj
O zespole Grant - polecam!
http://zespolgrant.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2009r. 22:01  
Cytuj
polecam ZAJAZD GIELAREK lokal jak na 150 osób to w sam raz, sporo miejsca na samochody i dzieci mogą bez obaw pobiegać po placu, a najważniejsze, że jedzenie pychaaaa i dużooo, obsługa naprawdę się stara - bardzo miła, tzw. MEGA POZYTYW (acha jak ktoś uwierzył w napad na koperty i wódkę to chachachachaaa a temu co to napisał to wyobraźnia zeszwankowała)pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2009r. 07:28  
Cytuj
Doprawdy aż tam tak świetnie w tej Romie? Jak szukaliśmy sali na wesele, Pani powiedziała nam, że ta mniejsza sala pomieści góra 80 osób! A nie 90 ;] W tej kwestii się zgadzam, kolumny bardzo pomniejszają lokum, ale budynek na czymś musi stać. Poza tym może i 110zł za osobę, ale mało wędliny ( wręcz znikoma ilość) trzeba samemu sobie dokupić, + owoce + wódka ( standard) Nie pamiętam jak z ciastem było no i w zeszłym roku dawali 0,5L soku na osobę. Poza tym w tej małej sali bardzo dużo napoi pójdzie bo , nie wiem jak w tym, ale w zeszłym roku tam klimy nie było, a bardzo gorąco tam jest nawet w zimie, więc lepiej dołożyć parę groszy i szukać lepiej wyposażonego lokalu, bo nie ukrywajmy, na lokal teraz trzeba będzie czekać 2 lata ( jeśli duża sala).

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2009r. 14:29  
Cytuj
dom kultury w jastkowicach lub zarzeczu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2009r. 08:58  
Cytuj
goodPolecam "Karoline" w Radomylu n/s , sietnie uzadzona dwie sale do wyboru , obsluga sprawna 125 zł/os . Dotego swietnyplener (ogrod z miejcami na ognisko , wodopadem goraco polecam!!!

www.studiografika.eu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2009r. 14:55  
Cytuj
Polecam Restaurację INDYGO (bud Mostostalu) elegancki wystrój, profesjonalna obsługa i dobre menu.
Wesela do 100 osób.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 25 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 14:08  
Cytuj
Potrzebuje nr telefonu do domu kultury w Zarzeczu w sprawie sali weselnej, jesli ktos ma to bardzo proszeumiech

A co myslicie o sali weselnej w Kończycach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 15:01  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola, Bielin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 15:14  
Cytuj
Salę na wesele polecam w Rudniku nad Sanem "Duet". Sala elegancko urządzona (niecały rok po remoncie)sala taneczna wyłożona parkietem, pyszne jedzenie, na pewno nikt nie będzie głodny, miła i solidna obsługa,duży parking na samochody, przyzwoita cena (rok temu 110 zł/od osoby). Drugą salę polecam w Ulanowie "GOK". Sala bardzo ładna, duża, wykończona boazerią, na całej powierzchni ułożony parkiet, eleganckie krzesła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2012r. 13:47  
Cytuj
Odkopuje temat, gdyz potrzebuje adresu do domu weselnego Duet w Rudniku n/Sanem. Nigdzie nie moge znaleść ich stronki internetowej ani adresu. Jesli ktos zna bardzo prosze o podanie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 15 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2012r. 22:58  
Cytuj
czy był ktoś na weselu w Domu Weselnym w Wólce Tanewskiej? jeśli tak to proszę o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
jestem świeżo po poszukiwaniach i powiem tak każdy ma coś do zaoferowania i w każdej ofercie jest haczyk o którym nie mówią przez telefon a czasami nawet nie mówią na miejscu dlatego 1 rada zajrzyjcie wszędzie tam gdzie można i ukradkiem tam gdzie nie można umiech ale od początku wesele to ogromny wydatek i to nie tylko w postaci pieniędzy ale też i czasu dlatego im wcześniej zacznie sie szukać sali tym lepiej ale nie dajcie sobie wmówić że nie załatwicie nic w pół roku bo to bujda czego żywym przykładem jestem ja i moja Wybranka umiechzaczęliśmy szukać początkiem stycznia i na dzień dzisiejszy mamy dograne wszystko a data naszego ślubu to 19 lipca 2008 a wiec zdaniem wielu dokonaliśmy niemożliwego umiechi podkreślę że nic nas do ślubu nie goni bo niektórym użytkownikom forum na pewno coś po głowie chodzichytry dlatego zechce sie podzielić Naszym skromnym doświadczeniem:
- na pierwszy ogień poszła restauracja roma i tu pierwsze "miłe zaskoczenie" przez telefon inne ceny a na miejscu inne sala fajna ale mała góra 90 osób i to już będzie ciasno(sale wizualnie zmniejszają słupy podtrzymujące strop) ceny wynajem sali 500 zł, na głowę dochodzi jeszcze 98 zł za posiłki i tu haczyk restauracja daje tylko 1 litr napoju na głowę na cała noc zabawy, a wiec resztę trzeba zorganizować samemu; restauracja dysponuje także jeszcze jedna sala olimpia która mieści sie w mosir-ze cena za wynajem 700 pojemność ok 120 osób i co na wstępie rzuca sie w oczy wspólne wejście na basen, do szatni, na siłownie no i na wesele jezyk a oprócz tego gigantyczne schody prowadzące do sali nie chciałbym po nich schodzić po wypiciu nastu toastów za zdrowie Pary Młodej jezyk
-sezam dobra obsługa i jedzenie w opinii wielu osób dodatkowy atut to możliwość wynajęcia pokoi dla rodziny największa wada dla Nas brak terminów wszystko trzeba załatwiać z wyprzedzeniem i to sporym umiech
- Lasowianka jak dobrze kojarzę to ten lokal koło cmentarza byłem tam na jednym weselu i powiem tak nawet fajnie sala do tańczenia minus że goście nie widza jak sie młodzi bawią największy minus to zejście do ubikacji schodzimy po schodach jak do jakiegoś bunkra też można niezłego orła wyciągnąć i nikt tego nie usłyszy jezyk
-hutnik nawet nie odwiedziliśmy cenowa nas to przerażało
-Słoneczko powiem tak zmienił sie właściciel z prywatnego na pss społem i odradzam tam wesele tragedia jak nic w lecie gorąco jak w piekle zero klimy napoje także w temperaturze powietrza a wiec blee o jedzenie nic nie wiem ogólnie zmiana właściciela nie wyszła temu miejscu na lepiej umiech
-lokale w nisku zielony dworek powiem tak obsługa tak sobie, posiłki tak sobie właściciel przy rozliczeniu kręci (bazuje na opinii koleżanki u której na weselu bawiliśmy sie w tamtym roku) odradzam pyzatym znowu nie widać jak się nowożeńcy bawią bo sala do tańczenia jest oddzielona od miejsca na spożycie posiłku ( osobiście uważam ten aspekt za bardzo ważny aby sie chociaż ci goście którzy nie tańczą bądź już nie mogą jezyk ewentualnie najstarsi z rodziny czerpali przyjemność z samego oglądania zabawy innych)
- na przeciwko zakładów mięsnych lokal niczego sobie ale brak jakiego kolwiek kontaktu numer do właściciela zdobyliśmy od sąsiada Pozdrowienia zresztą Serdecznie umiech butelkę weselnej jak obiecałem tak dostarczę jezyk a kolejna wda to brak terminów lokal oblegany
-pod jesionami wszystko super lokal obsługa jedzenie tylko liczyć sie trzeba ze sporym wydatkiem i dożo wcześniej należy podjąć jakiekolwiek kroki bo tutaj także komplet na 2008 a nawet już i na 2009 co lepsze terminy zaklepane umiech
-na drodze nisko lublin jest jeszcze jeden lokal zajazd polonez polecam gorąco na małe przyjęcia góra 80 osób ewentualnie sam catering papu maja pycha zresztą stąd bierzemy kucharza na nasze wesele umiech
- na koniec to co nas czeka to dwie sale weselne w Racławicach koło Niska w tym jedna dopiero postawiona z otwarciem na wiosnę tego roku umiech obiekt fajny i ogrodzony a oprócz tego to to na czym mi osobiście zależało to cisza i spokój i pewność tego ze gości weselnych nikt nie będzie zaczepiał bo oba budynki stoją dosłownie w polu jezyk a wiec i zdjęcie plenerowe można pstryknąć ładne umiech, jedna sala na 180 osób już w tym roku obstawiona druga nowa pomieści nawet i 130 i tu wszystko luks klima świeże ala pastelowe kolory wnętrza po dwie ubikacje oddzielne dla pan i panów oraz jeszcze jedna oddzielna dla obsługi wesela nowa spora chłodnia, na zewnątrz mały tarasik z zadaszeniem umiech czekam już na wiosnę aby zobaczyć co właściciele jeszcze wymyśla na zewnątrz aby uatrakcyjnić budynek umiech koszty powiem tak na pierwszy rzut oka spore ale bo wynajem nowej sali to 2500 zł starej większej to 20 zł od osoby, ale za ta cenę macie sale na dwa dni a klucze zdajecie w poniedziałek po południu umiech rozliczyć tez można sie po weselu właściciele są wyrozumiali dla par które większość kosztów wesela pokrywają sami umiech oprócz tego dają namiary na znajome kucharki zespoły umiech dlaczego wspomniałem o kucharkach no niestety o papu musicie zatroszczyć sie sami ale to tez jest plus bo rozdzielić możecie koszty pomiędzy rożne osoby a co za tym idzie suma sumarom wyjdzie to taniej przynajmniej tak mówią sam przekonam sie już niedługo ale z wyliczeń wychodzi mi już taniej niż w innych lokalach (punkt odniesienia restauracja roma)

tyle ale sie opisałem no ale mam nadzieje że ktoś skorzysta z tego umiech pozdrawiam wszystkich umiech


Niestety to bardzo słaby zespół. Byłam na weselu, gdzie "grali" - porażka. Słaby repertuar, tylko disco polo, tandetne hity, słabo zagrane i słabo odśpiewane. Bardzo długie przerwy, przydługi i nudne oczepiny. Zero wyczucia potrzeb gości, brak chociaż prób zabawiania weselników, po prostu odbębnione wesele i tyle. Nie polecam tego zespołu, szkoda wesela!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 19:49  
Cytuj
Witam,

Chętnię przyjmę/odkupię termin wesela w lipcu w którymś z okolicznych lokali.
Jeśli ktoś chciałby zrezygnować z rezerwacji, proszę o wiadomość.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 20:24  
Cytuj
783730937 zadzwoń może się coś uda

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2013r. 21:21  
Cytuj
tel na sale do zarzecza tel. 15 841 10 28

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 06:38  
Cytuj
Hotel DUO nad zalewem w Janowie Lubelskim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2013r. 14:38  
Cytuj
Dziękuję za propozycje umiech
Głównie interesuje mnie ostatnia sobota lipca, ponieważ wtedy mógłbym ewentualnie dopasować zespół i innych usługodawców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2013r. 21:28  
Cytuj
Może ktoś chciałby odstąpić rezerwację w Dworze Galicja k.Stalowej Woli? Albo któryś z innych lokali w St.Woli, Tarnobrzegu, Sandomierzu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 29 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2013r. 20:12  
Cytuj
Polecam sale w Zarzeczu.good Do tego dadalbym tani ale SOLIDNY zespol EUROBEAT tel:605786894 www.eurobeatbend.pl ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2013r. 21:24  
Cytuj
Ja polecam karczmę w Zaklikowie fajny klimat sala może pomieścić 200 osób, fajny plener na zdjęcia i sprawna obsługa good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2013r. 22:35  
Cytuj
witam ,wolne terminy w domu weselnym w raclawicach,w lipcu tez sa wolne terminy , tel 663437799 lub 15 8411324,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2013r. 18:45  
Cytuj
NIE POLECAM KARCZMY W KOŃCZYCACH !!! to co tam przeżyłam to jakiś koszmar był
- rosół wyglądał tak jakby ktoś do wody wlał magę i wrzucił trochę makaronu ... goście po kilku łyżkach zostawiali cale talerze i oddawali
- porcje małe i skromne
- strasznie mało jedzenia wesele bylo malae bo na 60 osob a o 1.00 kiedy juz czesc gosci opuscila wesele musieliśmy sobie z innych stołow przyniesc polmiski z salatkami czy wedlina bo nie bylo wystarczajaco duzo jedzenia i razem z przyjaciółmi siedzieliśmy głodni
- jak cos dotałaś na stół to musialo ci na caly wieczór starczyć
- zerowa akustyka. Muzyka fatalnie rozchodzila sie po sali i zagłuszała wszystkich
- brak klimatyzacji
Jeżeli mam wymienic jakies plusy to
- ładna lokalizacja
- plac zabaw dla dzieci
LUDZIE TO JEST WASZ DZIEŃ I NIE PSUJCIE SOBIE WESELA TAKIM LOKALEM !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 08:39  
Cytuj
ja polecam Karczme JANDURA w Trzesni. Pod koniec czerwca bylam tam na weselu i lokal robi wrazenie, jedzenie pysze i kawal ziemi aby wyjsc i odpoczac od tancow jezyk rozmawialam z mloda para i byli bardzo zadowoleni ze wspolpracy z wlascicielami i obsluga (ich bylo wszedzie pelno). cenowo podobno na tle pozostalych w regionie knajp podobnie ale wiecej oferuja w cenie za 1 osobe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
Polecam Restaurację INDYGO (bud Mostostalu) elegancki wystrój, profesjonalna obsługa i dobre menu.
Wesela do 100 osób.


przecież indygo już dawno nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »