NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Sala na wesele, gdzie?, szukam sali na Wesele na około 150 osób.
~~RNI
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 18:05  
Cytuj
HUTNIK TO HISTORIAAAA

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 18:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~cali
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 19:15  
Cytuj
W stalowej Woli tylko Sezam ..jak narazie.Ja miałam wesele tam na 150 osób i nie mogę nic zarzucić ,wszystko było super.Tyle że terminy rezerwuje się 2 lata wcześniej (jeśli chcesz w miesiącach letnich Czerwiec- wrzesień)Nie narzekajcie że :wszyyyyysssccyyyyyyyyyyyyy w seeezamie ble......no bo gdzie indziej tu można zrobić wesele na tyle osób? są fajne lokale :Baranów(200zł od os) Janów Lubelski Hotel królewski ,ale trzeba zawieść jeszcze 150 osób na miejsce ,a połowa i tak jak dowie się że wesele "wyjazdowe" to nie przyjdzie.Ślub w Stalowej i cały korowód 40km musi jechać .A atmosfera wesela zależny i tak od gości n i od zespołu muzycznego .ew.od DJ

 
 
 
 
~~puszczalska
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 20:04  
Cytuj
DWA LATA WCZEŚNIEJ:szok:nawet Kaszpirowski nie wie co bedzie za dwa latasciana

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:24  
Cytuj
czy ktoś coś słyszał o zespole Grant z Rudnika nad Sanem?

 
 
 
 
~~pablo280
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 15:29  
Cytuj
witam. Szukam informacji na temat lokalu Galicja w Ulanowie?? Jestem na etapie rezerwacji sali weselnej i przymierzam się do wyboru hotelu Galicja w Ulanowie. Są tam dwie sale jedna na 150 osób a druga na 200. Ta większa jest teraz remontowana a ta mniejsza jest bardzo śliczna. Lokalizacja lokalu jest bardzo fajna, blisko rzeka, dużo zieleni to na pewno plusy tego miejscaumiech))

Szukam osób które były tam na weselu lub miały swoje wesele i mogą podzielić się swoją opinią na ten tematumiech)

 
 
 
 
~~Gosc
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 16:59  
Cytuj
Witam.
Z czystym sumieniem moge polecic ten lokal, gdyz fotografowalem tam wesela.

Dlaczego ?
+ jedzenie jest bardzo dobre
+ mila obsluga
+ jasna fajna sala
+ jest gdzie wyjsc na powietrze (a nie jak w przypadku lokali stalowowolskich takich jak: Roma, Hutnik, Sezam itp. pozostaje nam wyjscie na chodnik czy praktycznie na ulice)
+ duzo zieleni, woda - fajne miejsca na szybkie sesje plenerowe
- musisz zalatwic gosciom transport

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~monika
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:08  
Cytuj
A ja polecam Ulanów hotel \"Tanew\" ma swietna sale i Galicja w sumie tez.umiech

 
 
 
 
~~bobo41
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś coś słyszał o zespole Grant z Rudnika nad Sanem?




Nie polecam zespolu Grant grają wszystko z dysku beznadzieja podklady muzyczne do kitu::cwaniak: slyszalem w ubieglym roku w sierpniu na weselu w Europejskiej zespol gdzie gra facet i dwie panienki spiewają niczego sobie, mieszkaja gdzies blisko stw nie pamietam nazwy ale cos stres,stras cos kolo tegosmiech2

 
 
 
 
~~del
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:26  
Cytuj
___OLIMPIA___ W sTALOWEJ JEST SUPER

mialem tam wesele ostatnio,sala pelny wypas,zarcie i obsluga super.

 
 
 
 
~~gerry
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~TYU
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
___OLIMPIA___ W sTALOWEJ JEST SUPER

mialem tam wesele ostatnio,sala pelny wypas,zarcie i obsluga super.



A gdzie jest wlasciwie ta OLIMPIA

 
 
 
 
~~pablo280
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 10:56  
Cytuj
Właściwie chodzi mi o ten hotel Tanewumiechwww.tanew.pl W sumie to już jesteśmy zdecydowaniumiech Tylko zbieramy jeszcze dodatkowe opinie aby nasza decyzja co do lokalu była słuszna!!! W Ulanowie podoba się nam właśnie ze względu na bardzo atrakcyjne położenie przy samej rzece, dużo zieleni i można ładne zdjęcia porobićumiech Sam lokal też bardzo eleganckiumiech No i sala jest właśnie remontowana i będzie pięknie odnowionaumiech))

Co do zespołu to przymierzamy się do zespołu www.comers.republika.pl

Pozdrawiamumiech

 
 
 
 
~~fotograf
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 13:55  
Cytuj
Zarowno jeden jak i drugi lokal sa fajne.
Lepsze niz lokale stalowowolskie - i wlasnie duzy plus to usytuowanie.

 
 
 
 
~~zoom
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 17:18  
Cytuj
Moim zdaniem dobry lokal to zamek w janowie A zespol to SYSTEM bardzo ladnie graja mi sie podobaj mialem z nimi studniowke i wesele zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2009r. 23:52  
Cytuj
CYTAT
[cytat]czy ktoś coś słyszał o zespole Grant z Rudnika nad Sanem?



Byłam na weselu gdzie grał ten zespól .Bardzo mi się podobało.Grają każdy rodzaj muzyki , ludzie bawią się świetnie,zabawiają przy stołach.Zespół 5-osobowy ,grają własna muzykę oraz znane utwory w swojej aranżacji. Polecam .Ja zamówiłam na własne wesele na 2010 rok.To najlepszy zespól z Rudnik nad Sanem !!!!!!goodokumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 00:05  
Cytuj
Ktoś pomylił zespól GRANT z Rudnika nad Sanem z innym zespołem. Grali na moim weselu i jestem bardzo zadowolona.Polecamwaznegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 06:43  
Cytuj
Tanew jest fajna o ile masz zaufanie do swojej rodziny.
Bo jak jeden " wujek" z drugim po pijaku stwierdza zer sa super pływakami to bedzie tragedyja

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 13:10  
Cytuj
ja osobiscie mialem tam komunie dom weselny karolina radomysl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2009r. 23:18  
Cytuj
A może wiecie coś na temat Zajazdu Gielarek w Grębowie?? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 16:55  
Cytuj
O tak! System super zespoł. Byłam kilka razy na weselu gdzie oni grali, najlepszy w okolicy. A kierowca który ich wozi pan Krzysiu jest bardzo miły. Gra też na tamburynie. Jest tak miły, prowadzi swój warsztat samochodowy, najlepszy koło centrum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
O tak! System super zespoł. Byłam kilka razy na weselu gdzie oni grali, najlepszy w okolicy. A kierowca który ich wozi pan Krzysiu jest bardzo miły. Gra też na tamburynie. Jest tak miły, prowadzi swój warsztat samochodowy, najlepszy koło centrum.



Ale przymaszczoneumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2009r. 20:05  
Cytuj
http://www.spolem-pss.pl/restauracja_lasowianka.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2009r. 11:57  
Cytuj
A czy jest tutaj ktoś kto miał u siebie na weselu zespół Comers z Sarzyny?

comers.republika.pl

Jeśli tak to proszę o podzielenie się wrażeniami umiech Szukamy zespołu na swoje wesele, opinii o nich było mało więc rozglądamy się za innymi którzy już ich znają.

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2009r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
zdecydowanie odradzam zajazd na łęgiem, nic nie dali do domu po weselu chociaż została masa rzeczy, udało nam sie uratować tylko kawałek torta.
polecam Romę umiech
zajazd nad Łęgiem no ja mialam tam wesele nie robilam poprawin to nie moglismy wszystkiego zapakowac w 2 samochody tyle rzeczy zostaloumiech poprawiny robilam w domu to akurat mialam co podac . super mi sie tam podobalo pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2009r. 16:34  
Cytuj
Ja mialem zespół Comers w kwietniu na swoim weselu. Grali bardzo fajnie i wszyscy dobrze sie bawili. Szczególnie saksofonista daje czadu, ma 2 saksofony i klarnet.Mogę z czystym sumieniem polecić, znajomi którzy byli na weselu juz zamówili sobie na 2010 rok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »