NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Sala na wesele, gdzie?, szukam sali na Wesele na około 150 osób.
~~mietek
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:18  
Cytuj
polecam wszystkim zajazd nad łegiem bardzo mila obsuga i jedzenie naprawde pyszne sam mialem tam wesele i napewno zrobie tam chrzciny pozdrawiamsmiech2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~Pawel
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 11:43  
Cytuj
Polecam... Zajazd Sanndomierski w Obrazowie, Zacisze w Zawichoście, Zajazd Gielarek w Grębowie, Zamekw Baranowie Sandomierskim

 
 
 
 
~~vivia
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:53  
Cytuj
Kochana dla twojej wiadomości wesele mialam nie w takim lokalu jak Sezam tylko o stokroc lepszym. Sprzed nosa nikt mi szklanki nie sprzatnal. Chociaz na ostatnim weselu mojej kolezanki jak poprosilam o lyzkę makaronu i troszke rosolu dla malutkiego dziecka to kelnerka wyskoczyla mi z tekstem \"gdzie jest pani talerz to przeloze dla dziecka\" zenada.
Co do wystroju to te niby wazoniki przypominaly kufle do piwa choc moze i nimi nie byly, ale zonkile na wystroj sali weselnej za ktora trzeba oddzielnie placic to sorry ale bym sie wstydzila taka kaszane odwalac. A jak ktos nie wierzy chetnie pokaze zdjecia.
A na koniec powiem tylko tyle ze wszyscy leca na ten Sezam jak szczerbaty na suchara umiech a chocby bylo tam i miejsce nigdy bym tam wesela nie zrobila bo niestety niefachowosc na mnie wrazenia nie robi.[/cytat]

Ja miałam wesele w Sezamie, byłam bardzo zadowolona, nikt z gości na nic nie narzekał. siostra również ma już zarezerowany termin, gdyż nie oszukujmy się najlepszy lokal w stalowej....a jeśli chodzi o wystrój sali absolutnie się nie płaci odzielnie gdyż już w cenie wesela jest, mają b. ładne wysokie wazony i róże w standardzie a wszelkie kombinacje jak niby żonkile i kufle to młodzi widocznie zamowili swoje dokoracje....ale tak to jest jak ktos cos powiedzial i sie powtarza....
plusem jest pokoj za darmo dla nowozencow i znizki na pokoje dla gosci....

 
 
 
 
~~pomian
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Zcałego serca odradzam SEZAM!!!!! nie mam pojecia co ludzie widza w tym lokalu. byłam na kilku juz tam weselach i na kazdym to samo! przy stole gdzie siedzi 30 ludzi podano 4 polmiski na ktorych były 3 plasterki schabu i 2 tymbaliki-porazka na maxa!!!! a do tego tak oszukują na napojach gorących i innych że szkoda gadać. :blee: na dodatek ta zajebista zastawa z napisem sezam ... a wystroj? pare żonkili z rynku w kuflu po piwie... moim skromnym zdaniem wesele tworza ludzie ale jak sie tyle tysiecy za organizacje placi to wybaczcie...SEZAM DO DUPY!!!


Polecam sezam, sam robiłem tam wesele a co do \"tymbalików\" zależy jak państwo młodzi zaopatrza w napoje wesele, a wystroj w zonkile nie jest wystrojem sezamu....chyba zal .... sciska hehe

 
 
 
 
~~ślubna
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 16:58  
Cytuj
a co myślicie o SŁONECZKU czy ktoś wie na czym bedzie polegał tam remont.... Mamy zarezerwowaną sale i obawiam sie zeby nie namodzili czegos... jakie są wasze opinie na temat wesela w SŁONECZKU

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 17:08  
Cytuj
[cytat]
czy ktoś ma namiar na dobrego dj-wodzireja? chodzi mi o osobę która ma przygotowaną ciekawą listę piosenek (nowe i stare), ma własny sprzęt i zna kilka ciekawych zabaw weselnych, potrafi rozruszać towarzystwo i z którą można się normalnie dogadać.

dj Radek Bakota tel.0158428885 lub 503537210 sprzęt,transport ma swoje,gra wszystko co zechcesz bo wcześniej wszystko ustalacie/polskie,zagraniczne,nowe,starsze na życzenie.I co bardzo ważne gra do ostatniego gościa na sali(u nas grał do 5 rano). polecam

 
 
 
 
~~terefereee
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 17:16  
Cytuj
gooda ja polecam zajazd pod jesionami za niskiem na rondzie w lewo . super lokal super jedzonko i obsługa

 
 
 
 
~~Krystyna O.
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 17:17  
Cytuj
w słoneczku bedzie bardzo ładnie po remoncie . jesli ci zalezy idz do lasowianki i zobacz jak tam odnowili . rewelacja jesli macie tam mies wesele po remoncie to bardzo fajnie mysle ze nie bedziesz musiala sie wstydzic

 
 
 
 
~~ślubna
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:03  
Cytuj
dziękuje Krystyno za odpowiedź ciężko jest tu dostać coś konkretnego... mam nadzieje ze wesele bedzie udane w sumie podoba mi się juz tam teraz ale jesli ma byc ładniej to super... jest klimatyzacja, taras czego jeszcze chciec... w sumie tylko maa sala do tańczenia. W Lasowiance byliśmy malo miejsca ale ładnie jest to moge przyznac zmienił się wystrłój na lepsze tak to kojarzyło mi się tylko z pijalnią dla HUTASÓW
Prosze o informacje wszytskich którzy mieli tam wesele lub byli gośćmi.

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 00:26  
Cytuj
zdecydowanie odradzam zajazd na łęgiem, nic nie dali do domu po weselu chociaż została masa rzeczy, udało nam sie uratować tylko kawałek torta.
polecam Romę umiech

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 00:29  
Cytuj
[cytat][cytat]
czy ktoś ma namiar na dobrego dj-wodzireja? chodzi mi o osobę która ma przygotowaną ciekawą listę piosenek (nowe i stare), ma własny sprzęt i zna kilka ciekawych zabaw weselnych, potrafi rozruszać towarzystwo i z którą można się normalnie dogadać.

polecam Piotra tel.792 32 77 31

 
 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 04:55  
Cytuj
jest taki jeden Radzio - dj Słońce good potrafi rozbawić,zabawić itd.....swego czasu grał w "Słoneczku" na dancingach a o ile się nie myle namiary masz wyżejgood

 
 
 
 
~~JogiBabu
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 07:52  
Cytuj
Witam was serdecznie !!!
Był może ktoś z was na weselu w Domu weselnym na poniatowskiego (przy kręgielni) słyszałem ze był tam jakiś właściciel co się nie wywiązywał z umów a teraz to ma chyba jakaś kobitka i podobno jest już lepiej wiecie może coś więcej ???

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 12:05  
Cytuj
no wlasnie wie moze ktos cos o tym lokalu ???

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 12:39  
Cytuj
Ja stałem rok temu przed podobnym dylematem. Szukałem sali na 150-200 osób. Wybrałem Sezam bo posiadali wolne terminy i salę na tyle osób ile mnie interesowało. Cena od osoby 130 zł, nas interesuje alkohol i owoce. Reszta jest w cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Iza
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 13:47  
Cytuj
Restauracja LASOWIANKA ---http://www.spolem-pss.pl/restauracja_lasowianka_zdjecia.html

 
 
 
 
~~kasiulka
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 16:16  
Cytuj
Ten Sezam jest objechany tak strasznie jak wszystko w Stalowej. Wszystkie wesela na jedno kopyto... Ludzie to wasz jeden z najważniejszych dni w życiu, pomyślcie i wymyślcie coś innego od wszystkiego tego kiczu. Tak żeby ktoś kiedyś powiedział "u nich to byłem na najlepszej balandze na świecie".
Jak słyszę że kolejny mój znajomy czy znajoma robi tam wesele to mi ręce opadają... już nie chodzę... już tylko kopertę daję umiech
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~EWUSIA
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:32  
Cytuj
jest sala w Nisku koło torów koło Limby jest Dom Weselny dawniej zakład handlu, tam jest na 150 osób tam jest fajnie

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:48  
Cytuj
Planuje w tym roku wesele w zajeżdzie pod jesionami w nisku. Jesli ktos tam robił przyjęcie to jak tam jest z jedzeniem, czy porcje są wystaczające, bo lokal wydaje się elegancki i w miare profesjonalny

 
 
 
 
~~terenia
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:59  
Cytuj
ja tam robilam wesele i jestem bardzo zadowolona jak i gosice . Jedzenie smaczne i wystarczajaco duzo wszystkiego . jeszce na 2 dzien zostalo full jedzenia na poprawiny

 
 
 
 
~~ewop
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:13  
Cytuj
ja byłam na weselu pod jesionami i powiem ze jedzenie mi sie nie podobało, praktycznie nie było co zjesc...

 
 
 
 
~~www
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:18  
Cytuj
pod jesionami drugie tyle płaci sie za poprawiny i nie jest tam wogole zapieknie z jedzeniem, przyznam ze sala ładna

 
 
 
 
~~justa
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:26  
Cytuj
a ja byłam i jakos jedzenie było znakomite , a poprawin nikt nie musi tam robic sa inne tancze i mniejsze lokale

 
 
 
 
~~susza
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 11:12  
Cytuj
znam fajne miejsce ale dosc daleko. W Ulanowie na ośrodku sa dwa hotele, bodajże Galicja sie obydwa nazywaja bo należą do 1 właściciela, mój braciak cioteczny brał ślub na wakacjach, bardzo fajnie, miłą obsługa, ale braciak musial wynajac autobus. Polecam umiech

 
 
 
 
~~Tolek
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:50  
Cytuj
A co sądzicie o Hutniku wykrzyknik

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »