NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zniewoleni,
~~polak
ff
Wysłany: 1 Marz 2007r. 20:28  
Cytuj
Jesteście nieobiektywni i na pasku pis-u. Proszę mi powiedzieć dlaczego wiadomość o wystąpieniu trojga radnych z fundacji KUL to dla Was żadna wiadomość. Cenzura????? Nie napisaliście o tym ani słowa. A ta decyzja radnych świadczy o tym że to prezydent ma rację. Miałem o Was lepsze zdanie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2007r. 20:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Marz 2007r. 20:33  
Cytuj
prosze cos napisac na ten temat a napewno to umiescimy... przepraszamy za błąd!

 
 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2007r. 00:58  
Cytuj
O ile dobrze pamiętam to nawet chyba ja pisalem o tym gdzies na forum, albo w jakichś :/ Zadni politycy, partie nie ingerują w wybór artykułów. Przeoczenie.
Jesteś niezadowolony z braku informacji?
Chciałbyś napisać jakiś obiektywny artykuł?
Brakuje Ci czegoś na stronie?

Zapraszamy do współpracy umiech

-- Pozdrawiam, Blackvader
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Andrzej
ff
Wysłany: 2 Marz 2007r. 09:17  
Cytuj
hehe "polak" twój smieszny post mnie rozbawił, a nik jeszcze bardziej.
Popatrz na góre stronki po prawej stronie. Co pisze?
STALOWE.INFO Mieszkańcy Mieszkańcom. Więc jesli miałes taka informacje trzeba było ją wstawić na główną strone a nie teraz wytykasz jakieś błedy. Mało tego, przyporządkowujesz bezpodstawnie działalnośc tej strony do jakiś ugrupowań politycznych. śmieszne

 
 
 
 
~~polak
ff
Wysłany: 2 Marz 2007r. 14:47  
Cytuj
Przepraszam, ja nie wiedziałem jak należy to robić. Byłem przekonany że te wiadomości ktoś aktualizuje i decyduje jakie zamieścić na tej stronie.Zawsze te dotyczące władz mojego miasta były zamieszczane, a taką tak uważam była decyzja radnych o rezygnacji z członkostwa w fundacji KUL. Uważam że takie tłumaczenie swojej decyzji o rezygnacji jest nieuczciwe w stosunku do wyborców.Myślę że była Pani senator nie powinna w ten sposób komentować swojej decyzji. to nie przystoi kobiecie i poważnemu politykowi.Pozdrawiam.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »