NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Eurometal S.A.,
~~kolo
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 23:46  
Cytuj
Z dźwiękiem dzwonków melodyjnych, wraz z opłatkiem wigilijnym, w dzień Bożego Narodzenia ślę serdeczne Wam życzenia! hoł hoł hołsmiech2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2008r. 23:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 26 Gru 2008r. 19:39  
Cytuj
widze ze wszyscy swietuja i nikt tu nie zaglada uuuuuuuuuuuu ło tak sciana

 
 
 
 
~~MOTORNICZY
ff
Wysłany: 27 Gru 2008r. 18:01  
Cytuj
Wszyscy wyjechali do Zakopanego na Sylwestra, puki jeszcze kasy starczy na przyjemnosci...

 
 
 
 
~~magazynier
ff
Wysłany: 29 Gru 2008r. 19:59  
Cytuj
jeden profil dwa profile trzy profile... o ku..a brakuje 10ton...

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 10:37  
Cytuj
to co wy to robicie z tym aluminium??? ktos sie podlizuje i PREZESOWEJ solarjum stawia bo po ostatnich wybrykach to bidula zbladła i kazda zyłke na dupie jej widac wiec musi zciemniec troszke bo pasztetowa wybiel nie tylko skure ale i rozum mlotek

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 10:45  
Cytuj
kochani a powiedzcie mi czy ktoś z was wie badz widział jakiego koloru " naturalnego" włosy posiada MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCA PANI PREZESOWA??? bo mi tu blądynką śmierdzi na długośc hali a i jej posuniecia i zagrani wyraznie wskazuja na bląb owłosienie sciana

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 10:48  
Cytuj
PS. sorki za literówki ale te profile cieżkie i jakoś łapki mi odzwyczaiły sie od pisania a i komp stary literek nie dopisuje a na nowy po cieciu premi brakło good

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 11:01  
Cytuj
Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka,
Mocy Pudziana, Chaty Beckhama,
Humoru od rana, Cholesterolu w normie,
świętowania Nowego Roku
w dobrej formie, życzy jeszcze nie prezes ani nie kierownik ale byc moze w przyszlosci kaleki pracownik po trudach i znojach w naszym JEWROMETALU od PANI PREZESOWEJ dostaniem po medalu wybitym z buraka utytłanym w pasztecie ale cuz tam przeciez wszstko wolno tak waznej kobiecie co u boku cara na podeście stoi i nas wszystkich jak śmieci wreszcie wypierdoli bawcie sie ludziska bawcie az do rana chyba ze wam w sylwka wypada 3 zmiana DO SIEGO ROKU

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 15:05  
Cytuj
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf szczęsliwego nowego 2009 roku zecze ja prezes eurometalu PS. wiem ze ta swinia tego nie zrobi wiec chociaz ja wam moje bidulki złoze skromne zyczonka

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:24  
Cytuj
szczęśliwego nowego 2009 roku jak tam po sylwku WIELKI KAC?? niech się ktoś odezwie bo samotny jestem na tym forum placze nawet szanowna Pani Prezesowa nie przyjdzie żeby mnie opiepszyc placze piszcie kochani jak wam się nowy rok zaczął bo mój good ZAJEBIŚCIE i myślę że będzie tak aż do 2100 roku czego i Wam kochani z całego serca życzę

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:33  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=64933 zapraszam do powyższego linku

 
 
 
 
~~kierownik
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 13:01  
Cytuj
Moi drodzy pracownicy Eurometal'u jakoze wasza droga dyrekcja napewno wam nie zlozyla zyczonek na nowy rok w takim razie ja to zrobie...
Zycze wam tradycyjnie szczesliwego nowego roku zdrowka szczecia i powodzenia, a na ten nowy rok zycze wam aby wasz ukochany pan prezes poszedl w cholere a na jego miejsce, wstapil normalny czlowiek podkreslam czlowiek a nie kanalia, badacy mily uczynny i poprostu ludzki a nie Ojciec Dyrektor Polskiej Finansowosci.
Tego zycze wam ja moje misie pysie...

 
 
 
 
~~duzy
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 18:48  
Cytuj
Prezes moze nie jest malowany ale gdyby nie on to mieli byscie prace ale w komieniolomach za Uralem...

 
 
 
 
~~operator CNC
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 10:36  
Cytuj
Wszystkiego dobrego w nowym roku życzę Prezesowi i pracownikom Eurometalu ,pracowałem w tej firmie i serdecznie dziękuje za wyszkolenie na nowoczesnych maszynach CNC ,dzięki uzyskanym certyfikatom oraz w pisaniu w bazę danych takich firm jak Mazak czy BLM znacząco podniosłem swoje zawodowe kwalifikacje ,obecnie pracuje jako Programista ,ustawiacz maszyn CNC pozdrawiam….good

 
 
 
 
~~leon
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 20:38  
Cytuj
ludziska czy wiadomo już kiedy ruszy nowa hala???????

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 20:45  
Cytuj
Tzn. programujesz pralki?

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 00:00  
Cytuj
Kopernik wstrzymal slonce ruszyl Ziemie a prezes eurometalu niepotrafi ruszyć (czyt. urochomić) produkcji w nowej hali...

Podonmo kiedy kura znosi zote jajo tez steka i mruczy tylko ze w tym przypadku to nawet marnej pestki niebedzie...

a bo "prud" drogi... a to ze gaz nietaki... aj aj...

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 10:55  
Cytuj
Czy Eurometal jeszcze stoi czy już idzie produkcja? Dziś jest 08.01.2009 dzwonie tam i nikt mi nie odbiera. Jak wiecie to napiszcie.

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 11:10  
Cytuj
sekretarkę zwolnili dlatego nikt nie odbiera

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 11:26  
Cytuj
Jasne a główna księgowa zgarnęła wszystkie przelewy i uciekła z Panią Prezes na Hawajeok

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 11:31  
Cytuj
hehe dobreumiech. Ale z tą sekretarką to było na poważnieumiech

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 11:37  
Cytuj
Nio jak tak to sorki ale czy moze powiesz mi jak mam sie skontaktować z tą firmą? Może znasz numer telefonu do kogoś kto moze mi udzielic kilku informacji.

 
 
 
 
~~duzy
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
chlopaki kochajcie swe sekrtarki bo odchodza tak szybko... (to do pracujacych w eurometalu)

 
 
 
 
~~duzy
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
chlopaki kochajcie swe sekrtarki bo odchodza tak szybko... (to do pracujacych w eurometalu)

 
 
 
 
~~duzy
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
chlopaki kochajcie swe sekrtarki bo odchodza tak szybko... (to do pracujacych w eurometalu)

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »