NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Eurometal S.A.,
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
Czyli dziewczyny pracują na pierwszą, drugą i trzecią zmianę od poniedziałku do piątku ?

przejdź się i zapytaj osobiście? Niech Ci się chce...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 12:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 15:23  
Cytuj
Słuchaj Gościu jak nie udzielasz mądrej odpowiedzi to się wogóle nie udzielaj!!!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Słuchaj Gościu jak nie udzielasz mądrej odpowiedzi to się wogóle nie udzielaj!!!


Heh to rób jak uważasz. Radze Ci dobrze =] byłem dzisiaj, popytałem się na bramie co i jak i zostawiłem CV. Oni Ci wszystko mniej więcej powiedzą. Wiec zamiast siedzieć w domu i wypytywać się ludzi na forum to podejdź i w chwile uzyskasz potrzebne CI informację. I jak Ci się spodoba to, to wtedy zostawisz sobie CV...cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~motorniczy
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 22:38  
Cytuj
Widze ze musze wyjasnic...
...a wiec dziewczyny pracuja w systemie 3 zmianowym 7dni w tygodniu. Grafik jest tak sprytnie ułozony ze w miesiacy wypada zaledwie 2-3 dni w ktore maja nocna zmiane. Bywaja miesiace ze praktycznie nie ma nocnych zmian. Uzaleznione jest to od wielkosci produkcji w danym miesiącu.
Według kodeksu pracy mamy 40godzinny tydzien pracy. Dziewczyny niezawsze wypracowuja tyle godzin wiec na te brakujace godziny jest im wystawiany urlop wypoczynkowy.
good

Mysle ze juz wszystko jasne... a bardziej szczegułowe informacje to juz tajemnica firmychytry

 
 
 
 
~~limonka
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 10:56  
Cytuj
tez tam kiedyś pracowałam, zarobki ok, ale pracy dużo, szef wymagający i upierdliwy, straszna rywalizacja, no ale zależy co komu pasuje i na które stanowisko trafi, powodzenia

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 11:30  
Cytuj
Czyli soboty i niedziele pracujące? A ja słyszałam że zakład pracuje od poniedziałku do piątku. Jak jest naprawde?

 
 
 
 
~~fryzjer
ff
Wysłany: 18 Paź 2008r. 20:05  
Cytuj
Zakład pracuje 24h na 24h, ale z tego co wiem,wszyscy sobie chwalą tam prace.umiech

 
 
 
 
~~znajomy
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 12:39  
Cytuj
Proszę jeszcze dodać o zwolnieniach z tej firmy, jak to wygląda w praktyce. Wiele osób odeszło z kaprysu Pani M ! Osoby pracujące parę lat , by nie dostać umowy na stale zostały zwolnione Kierownicy nic w tym zakresie nie mają do powiedzenia ,nawet osoby z prasy też miały przerwę miesięczną ,tak właśnie wygląda polityka firmy do pracowników ,nie znasz dnia ani godziny są po prostu zwalniane bo taki jest kaprys Pani M ,wszystko jest ok. do czasu gdy się skończy umowa o prace good

 
 
 
 
~~ina
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Fiona tam jeszcze pracuje?good


Anka jush nie pracuje, wy*ali ją za mobbing hehehehe Ale znalazła inna o stokroć lepszą pracę. chyba tam lubią być zastraszani... :zły:
moderowano

 
 
 
 
~~ina
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Czyli soboty i niedziele pracujące? A ja słyszałam że zakład pracuje od poniedziałku do piątku. Jak jest naprawde?


Od poniedziałku do piątku to działa sekretariat....wrr jakaś ukraińska świnia odbierA TELEFONY.... alcent beznadzijny a aparycja jeszcze gorsza... najlepsza była Iza.. wiedziała co i jak a ta sie mota jak cholera. Pakowaczki pracują w systemie 3 zmianowym ZALEŻY JAK WYPAdnie ale w soboty i niedziele tesh pracują raz lub dwa razy w miesiącu!!!!!smiech2

 
 
 
 
~~fryzjer
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 08:47  
Cytuj
TY INA, ZANIM ZACZNIESZ OBRAŻAĆ KOGOKOLWIEK POPATRZ NA SIEBIE, W CZYM NIBY IZA BYŁA LEPSZA, CHYBA W WYWALANIU CYCÓW NA BIURKOgood

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 19:05  
Cytuj
dziewczyny ktore pracuja na pakowni pracuja 4dni i 2 wolnego i znow 4 dni i tak wkolo czyli nie ma sob niedzieli wolnych.na 2 zmiany
nocki sa jesli brakuje dniowek w miesiacu ale to b rzadko.zarabiaja jakies 1600-1700 na reke plus premie 150zl 1 premia przewaznie zawsze jest jak jestes we wzsystkie dni w pracy to masz 100zlza frekwencje
ale latwo nie jest.mysle ze rozwialem wasze problemy.

 
 
 
 
~~motormiczy
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 01:30  
Cytuj
...firma przyjmuje odlewnikow a nie cukierników! chytry

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
TY INA, ZANIM ZACZNIESZ OBRAŻAĆ KOGOKOLWIEK POPATRZ NA SIEBIE, W CZYM NIBY IZA BYŁA LEPSZA, CHYBA W WYWALANIU CYCÓW NA BIURKOgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
TY INA, ZANIM ZACZNIESZ OBRAŻAĆ KOGOKOLWIEK POPATRZ NA SIEBIE, W CZYM NIBY IZA BYŁA LEPSZA, CHYBA W WYWALANIU CYCÓW NA BIURKOgood


MASZ JAKIS PROBLEM FRYZJER....JA CHOCIAZ MAM CO POKAZAĆ A JAK CI NIE PASUJE TO NIE WYPISUJ TAKICH GŁUPOT..TO TYLKO ŚWIADCZY O TWOJEJ NIESAMOWITEJ I BEZNADZIEJNEJ ZARAZEM INTELIGENCJI..NIE ŁAPIESZ SIE NAWET W PUŁAPIE ŚREDNIEJ KRAJOWEJ..JESTEŚ PONIŻEJ...I JESZCZE MASZ COS DO POWIEDZENIA NA MÓJ TEMAT??? ZAMIENIAM SIE NIEMALŻE W SŁUCH BUHAHAHAHAHAHAHA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fryzjer
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:50  
Cytuj
Pani Izo, przepraszam, że obraziłem ale byłem obużony na artykół iny. Ja sam nie lubię jak sie kogoś obraża ale poprostu puściły mi nerwy, jeszcze raz przepraszam.Zatem "wywalaniem cycków" nazwijmy, eksponowanie wdzięków kobiecych co zapewne Pani nie brakuje i niech mi Pani wierzy bardzo mi sie podoba to u kobiet. Z pozdrowieniami fryzjer.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Pani Izo, przepraszam, że obraziłem ale byłem obużony na artykół iny. Ja sam nie lubię jak sie kogoś obraża ale poprostu puściły mi nerwy, jeszcze raz przepraszam.Zatem \"wywalaniem cycków\" nazwijmy, eksponowanie wdzięków kobiecych co zapewne Pani nie brakuje i niech mi Pani wierzy bardzo mi sie podoba to u kobiet. Z pozdrowieniami fryzjer.


Ale zmiękłeś goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fryzjer
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 12:40  
Cytuj
mam odwage przyznać sie do gafy, czego wielu z was brakujejezyk

 
 
 
 
~~```
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 15:44  
Cytuj
Oj dzieci, dzieci" ;) ;)

 
 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Pani Izo, przepraszam, że obraziłem ale byłem obużony na artykół iny. Ja sam nie lubię jak sie kogoś obraża ale poprostu puściły mi nerwy, jeszcze raz przepraszam.Zatem \"wywalaniem cycków\" nazwijmy, eksponowanie wdzięków kobiecych co zapewne Pani nie brakuje i niech mi Pani wierzy bardzo mi sie podoba to u kobiet. Z pozdrowieniami fryzjer.


Przeprosiny jak najbardziej przyjęte Fryzjer....a kim jesteś żeby rozmawiać o moich wdziękach???...musisz mnie znaćumiech)) POZDRO:haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Oj dzieci, dzieci\" ;) ;)


dokładnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Nowy
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
TY INA, ZANIM ZACZNIESZ OBRAŻAĆ KOGOKOLWIEK POPATRZ NA SIEBIE, W CZYM NIBY IZA BYŁA LEPSZA, CHYBA W WYWALANIU CYCÓW NA BIURKOgood
patrzylem na naszej-klasie na Ize ale laskaaaaa!!!

 
 
 
 
~~szczery
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 18:57  
Cytuj
porombana firma:szok:

 
 
 
 
~~szczery
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 19:03  
Cytuj
ciekawe co z socjalnym robio zawsze jakies trefne paczki kture sie nikomu niepodobajom
zamiast bony dac zlodzieje i tyle

 
 
 
 
~~zczxc
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 19:14  
Cytuj
"zrobio, kture, niepodobajom..."
Skundrześta gospodorzu?

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »