NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Dobry ginekolog ?,
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 15:37  
Cytuj
CYTAT

Lek.(dr?) Micał - byłam u niego raz, bardzo miły, badanie przeprowadził szybko (za szybko) (...) mam nadzieję, że tym razem nie będzie mu się śpieszyło.


Madzik, nie wiem czy dobrze zrozumiałem... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 15:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2011r. 16:46  
Cytuj
CYTAT

Madzik, nie wiem czy dobrze zrozumiałem... ;)


Ja też nie wiem smiech2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2011r. 21:00  
Cytuj
flis nie daje zwolnień sra się ze go zusy srusy dorwą haha cykor a lekarzem to ładuje bardzo dużo leków na byle pierdółkę ale pierwszą ciążę dobrze mi poprowadził a miałam trochę z nią problemów zaś w drugiej Świercz wysłał mnie do pracy w 5 miesiącu na dodatek miałam anginę gorączkę i stwierdził ze nie widzi przeciwwskazań mlotektakże odradzam a Zenek jest the Best powie co myśli, da zwolnienie, ,a przy porodzie dobry jestok Paśko badał mnie przed porodem bo leżałam prawie tydzień na porodówce to zdążył zbadać miły ale radze uciekać jak on będzie miał dyżur ,bo strasznie bada katastrofa!!! Adamczyk miły delikatny ,Micał cierpliwy ale powiedział ( jak mdlałam po porodzie)ze jak będę umierać da mi dopiero krewok jeśli chodzi o porodówkę w stalowej lepiej opłacić położną albo iść do niska tam jest lepiej bo rodziłam tu i w niskuumiech pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 16:16  
Cytuj
Polecam Lorkowskiego.Bardzo fajny lekarz..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 19:25  
Cytuj
polecam dr Orlowską do prowadzenia ciąży - poświęci dużo czasu i wszystko wyjaśni.

Jęsli chodzi o inne dolegliwości to zdecydowanie Lorkowska lub Micał - szybki, ale skuteczny ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 26 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 19:40  
Cytuj
Polecam dr Zenona Zymróza bo jest rzeczowy, miły i bezpośredni, zależy mu na dobru pacjenki a nie na pieniądzach jak to się ma u większości ginekologów. Odradzam Polskiego z Niska - pomijając ile zdziera za wizytę to jest niemiły hamski i cwaniak - odradzam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 20:43  
Cytuj
A ja wlasnie polecam POLSKIEGO z Niska. Dla mnie zawsze byl mily i awsze wytlumaczyl wszystko dokladnie o co go pytalam a nigdy prywatnie do niego nie chodzilam tylko na kase chorych wiec prywatnie jeszcze milszy pewnie jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
radzę się za bardzo nie sugerować opiniami, najlepiej się przekonać osobiście. Ja chodzę obecnie do dr Libery państwowo, nic mi to nazwisko nie \\\"mówiło\\\" jak się zapisywałam, a to konkretny, miły lekarz i robi od razu wszystkie badania na wstępie, jestem zadowolona jak na razie, czytałam później wypowiedzi, że nie jest godny polecenia. Dużo ciepłych opinii czytałam o dr Adamczyku - chodziłam prywatnie, a musiałam z niego wyciągać informacje, bo sam niewiele miał do powiedzenia i to mnie zniechęciło do dalszych wizyt, ale fakt że dobry z niego ginekolog. Dr Drabik-Wojnarowska również prywatnie wizyty i bywało różnie, czasami humorzasta, zależy którą nogą wstanie umiech ale koleżanki moje ją sobie chwalą

Drabikową radze z daleka omijać .Jej leczenie by mnie doprowadzilo do raka szyjki ,dobrze że Zymróz zrobil powtórne badania ,wysłał na kolposkopię i wyszło co wyszło ,jestem po operacji.
stary poczciwy lekarz .Natomiast co do leczenia u Drabikowej proponuję sie 10 razy zastanowić .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 23:47  
Cytuj
Polecam dr. Adamczyk na ulicy Krzywej.
Szpital w Stalowej Woli lepiej omijać z daleka, w szczególności z komplikacjami - kalectwo pewne. Polecam Tarnobrzeg - rewelacyjne warunki - w porówaniu ze Stalową (...) w sumie nie można porównać (brak skali).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
Polecam dr. Adamczyk na ulicy Krzywej.
Szpital w Stalowej Woli lepiej omijać z daleka, w szczególności z komplikacjami - kalectwo pewne. Polecam Tarnobrzeg - rewelacyjne warunki - w porówaniu ze Stalową (...) w sumie nie można porównać (brak skali).


Do Adamczyka można chodzic jak sie ma za dużo kasy, zdziera z ciebie jak za woły, łasy na pieniądze, może i dobry z niego lekarz ale jak nie zapłacisz dodatkowo przy porodzie to Ci tylko dzien dobry powie w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Polecam Lorkowskiego.Bardzo fajny lekarz..


Chyba chodzi o żonę Lorkowskiego - dr E.Lorkowską. Bo on to bada... ale gdzie indziejjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:13  
Cytuj
Lorkowska bada od dołu, jej mąż natomiast od góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:20  
Cytuj
ile ginekolodzy biorą za wizytę prywatnie? z USG i bez USG.

Adamczyk kasuje 80 zł za zwykłą wizytę i 120 zł za wizytę z USG.

i jeszcze moja opinia o nim - prowadził zagrożoną ciążę mojej żony. z powodzeniem. zawsze miły, fachowy, kompetentny. zawsze odpowiedział na każde pytanie. w szpitalu taki sam.
nie wiem jak inni, ale po wizycie prywatnej nabija na kasę i drukuje paragon, tak jak mu ustawa nakazuje.
oboje z żoną możemy mówić o nim tylko same pozytywy.

p.s. do niedawna wizyta u niego kosztowała 60/100 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 17:46  
Cytuj
Dla mnie najlepszy lekarz to dr. Zymróz konkretny i znajacy sie na rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
ile ginekolodzy biorą za wizytę prywatnie? z USG i bez USG.

Adamczyk kasuje 80 zł za zwykłą wizytę i 120 zł za wizytę z USG.

i jeszcze moja opinia o nim - prowadził zagrożoną ciążę mojej żony. z powodzeniem. zawsze miły, fachowy, kompetentny. zawsze odpowiedział na każde pytanie. w szpitalu taki sam.
nie wiem jak inni, ale po wizycie prywatnej nabija na kasę i drukuje paragon, tak jak mu ustawa nakazuje.
oboje z żoną możemy mówić o nim tylko same pozytywy.

p.s. do niedawna wizyta u niego kosztowała 60/100 zł.


Bzdury totalne, moja żona calusienką ciąże chodziła do niego prywatnie i ani razu nie dostalismy paragonu, miły może jest bo sie chodzi do niego prywatnie i jak sie człowiek sam go o coś nie spyta to sie sam nie odezwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2012r. 22:24  
Cytuj
migmag zluzuj - kiedy chodziliście do niego prywatnie? kasy fiskalne u lekarzy i prawników są obowiązkowe od 1 maja 2011 r.

kolejna sprawa - czy małomówność jest aż taką wadą u lekarza? jeżeli chodziliście do Adamczyka calusieńką ciążę to chyba jednak aż tak źle nie było, co? przecież mogliście zmienić lekarza prowadzącego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 00:00  
Cytuj
Witam, zna ktoś dobrego ginekologa który pomógłby w trudnościach w zajściu (nie fizycznie jezyk ) i poprowadził zagrożoną ciąże? Stalowa Wola lub Nisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 01:14  
Cytuj
doktor Polski wygląda jakby za kare tam pracował -był przy moim porodzie i badał mnie jak plamiłam powiedział ze mu tyłek zawracam o byle pierdołę cham i gbur nie miły i dla tych co państwowo i prywatnieboks abibka doktor Piechnik przyjmuje na krzywej i jest ponoć najlepszym specjalistom przy leczeniu bezpłodności ale bierze se trochę za wizytę-100zł ale warto pójść jest także ordynatorem w niskuumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 15:16  
Cytuj
Abibka polecam doktora Piechnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 16:42  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedź.
U Piechnika byłam 3 razy - kosztowało mnie to masę pieniędzy. Żadnych badań nie miałam robionych. Jak dla mnie bardzo małomówny, ale każdy pewnie odbiera go inaczej.
Dziś zarejestrowałam się do Lorkowskiej, zobaczę jak ona podejdzie do sprawy. Jeśli nie zawsze moge znów się do niego udać jezyk

Pozdrawiam uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2012r. 17:23  
Cytuj
u adamczyka drukowane są paragony sprawdzone.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 09:25  
Cytuj
Gdzie przyjmuje prywatnie Zajączkowski, adres, tel. jesli ktos wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 13:48  
Cytuj
Zajączkowski przyjmuje koło kościoła św. Floriana. Tel. 501707844
Polecam ! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
migmag zluzuj - kiedy chodziliście do niego prywatnie? kasy fiskalne u lekarzy i prawników są obowiązkowe od 1 maja 2011 r.

kolejna sprawa - czy małomówność jest aż taką wadą u lekarza? jeżeli chodziliście do Adamczyka calusieńką ciążę to chyba jednak aż tak źle nie było, co? przecież mogliście zmienić lekarza prowadzącego


Żona rodziła pod koniec 2011 roku wiec juz obowiązywały kasy fiskalne i tak jak mowie ani razu nie dał paragonu. Jest dobrym lekarzem ale tak jak mowiłem lubi kase, wszystko trzeba z niego wyciagac, sam mało mówi, i najgorsze było to ze podczas porodu olał zone totalnie. Sam byłem swiadkiem jak dzwonił po swoim dyżurze do położnej i pytał sie o inną pacjętke jak sie czuje i na jakim jest etapie porodu a o moją żone nie spytał chociaz wiedział że tez w tym czasie rodzi. Było nam przykro ze nas tak potraktował bo żona długo sie męczyła w szpitalu i mnóstwo kasy u niego wydaliśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:10  
Cytuj
Zajaczkowski to gdzie konkretnie kolo Floriana? I w jakie dni przyjmuje, dlugo sie czeka? Musze sie wybrac, a nie wiem do kogo, zeby bylo szybko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »