NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
A.Micał- ginekolog, gdzie przyjmujew jakie dni
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2009r. 09:40  
Cytuj
witam chce zapisac sie do ginekologa Alfreda micała - ciezko cos znalesc na necie. wiem ze przyjmuje w srode w przychodni w szpitalu ale slyszalam jeszcze ze w inne dni przyjmuje na hutniczej i na edukacji prawda to?? ma ktos jakies namiary?? chodzi do niego?? czy on sam robi usg?? prosze o jakies inf na jego temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2009r. 09:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 07:51  
Cytuj
tez lezalam niedawno w szpitalu i wlasnie dobre wrazenie i zdanie o nim teraz mam dlatego zdecydowalam sie na niego , bo mialam isc do adamczyka ale po wizycie szpitalnie zrezygnowalam, choc jest moze dobrym lekarzem to nie polecam go jesli chodzi o kontakt pacjent - lekarz. a juz sie dowiedzialam ze mical przyjmuje w srody w szpitalu a w piatek an edukacji -dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 10:23  
Cytuj
we wtorki od 16 przyjmuje w przychodni na hutniczej, jesli bedziesz chciala sie tam wybrac to radze byc juz z godzinke wczesniej zeby zajac sobie kolejke bo bardzo duzo ma pacjentekumiech Poza tym baardzo sympatyczny i dobry specjalistaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 10:47  
Cytuj
no ja do spzitala chcialam to mi babka powiedziala ze dopiero an 28, wiec nma edukacje ide ale tam tez babka mi powiedziala ze musze wczesniej przyjsc karte zalozyc zarejestrowac sie bo po 7 jak przyjde to an pitake juz sie nie dostane a bardzo mi zalezy zeby to bylo w tym tygodniuumiech wiec widze ze ejst rozchwytywany bo wszedzie trzeba na niego czekac i ma pacjentek pelno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 13:43  
Cytuj
tam na hutniczej to tak jak mowilam przychodzisz wczesniej tak kolo 15 idziesz do położnej ona od razu zakłada Ci karte i czekasz sobie wkolejce az Pan doktor sie pojawiumiech radze wziasc jakas gazete do czytania zeby sie nie nudzicumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 14:18  
Cytuj
Znam osobiście Micała i jego żonę, bardzo sympatyczni ludzie.

Jego podejście do tematu jest naprawdę wzorowe, przyciąga klientów swoim nastawieniem i profesjonalizmem.

Zgadnijcie kto będzie miał więcej klientów gdy służba zdrowia zostanie sprywatyzowana (a będzie na pewno), taki oschły lekarz czy miły i profesjonalny ?

Podejście Micała jest typowe dla wolnego rynku. Jakość i zadowolenie klienta.

Pozdrawiam i polecam

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2009r. 17:55  
Cytuj
ciezko dopajsc w przychodni czy przyjmuje on gdzies prywatnie?????? czy an prywatne wizyty raczej przychodzi???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 9 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 12:05  
Cytuj
wszystko fajnie ... ogolnie ja tez jestem zadowolona ale wiecie co mnie najbardziej denerwuje u Micala?? to ze wiecznie go nie ma! jestem w 16 tyg ciazy wlasnie mialam miec robione usg i nie dosc ze musialam czekac na nie 3 tyg co jest naprawde wazne dla mnei w tym okresie bo mozna szybko sprawdzic czy dziecko nie bedzie mialo wad wrodzonych i podjac leczenie, to jeszcze zostalo przelozone na 3 tyg pozniej!! wrrr... szlag mnie trfia bo wizyty tez sa przekladane! ja rozumiem ze lekarz jest rozchwytywany i ma sporo pacjentek ale kosztem czego??? w rezultacie zastanawiam sie czy zmienic lekarza na bardziej "dostepnego" a juz na pewno zapisalam sie na usg PRYWATNIE wole nie igrac z takimi sprawami :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
wszystko fajnie ... ogolnie ja tez jestem zadowolona ale wiecie co mnie najbardziej denerwuje u Micala?? to ze wiecznie go nie ma! jestem w 16 tyg ciazy wlasnie mialam miec robione usg i nie dosc ze musialam czekac na nie 3 tyg co jest naprawde wazne dla mnei w tym okresie bo mozna szybko sprawdzic czy dziecko nie bedzie mialo wad wrodzonych i podjac leczenie, to jeszcze zostalo przelozone na 3 tyg pozniej!! wrrr... szlag mnie trfia bo wizyty tez sa przekladane! ja rozumiem ze lekarz jest rozchwytywany i ma sporo pacjentek ale kosztem czego??? w rezultacie zastanawiam sie czy zmienic lekarza na bardziej \"dostepnego\" a juz na pewno zapisalam sie na usg PRYWATNIE wole nie igrac z takimi sprawami :/


To jest to. Prywatnie - słowo klucz
a można tak we wszystkim. Jakość i zadowolenie.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2009r. 16:49  
Cytuj
ja tez mialam problem by sie do niego dostac mam 2 karty zalozone na edukacji i na hutniczje takze jak nie moge tam to probuje gdzie indziej. na usg dlugo sie czeka, wiec poszlam tez prywatnie ale nie zaluje , on robi usg ale nie specjalizje sie w tym, a skoro mozemy sobie pozwolic na leczenie zebow prywatnie to na dziecko tym bardziej nie powinno byc nam szkoda kasy , teraz stwierdzilam ze tak czy siak bede na usg chodzila prywatnie a na wizyty do niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2011r. 15:44  
Cytuj
Podajcie jakiś telefon do Micała. Muszę się zapisać na wizytę prywatną...
Na forum albo priv, dzieki z gory

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 21:10  
Cytuj
Mam pytanie. Wie ktoś może ile Micał bierze za USG ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 21:31  
Cytuj
Sory za oftop ale..nigdy nie poszlabym do gna o imieniu Alferd ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
wszystko fajnie ... ogolnie ja tez jestem zadowolona ale wiecie co mnie najbardziej denerwuje u Micala?? to ze wiecznie go nie ma! jestem w 16 tyg ciazy wlasnie mialam miec robione usg i nie dosc ze musialam czekac na nie 3 tyg co jest naprawde wazne dla mnei w tym okresie bo mozna szybko sprawdzic czy dziecko nie bedzie mialo wad wrodzonych i podjac leczenie, to jeszcze zostalo przelozone na 3 tyg pozniej!! wrrr... szlag mnie trfia bo wizyty tez sa przekladane! ja rozumiem ze lekarz jest rozchwytywany i ma sporo pacjentek ale kosztem czego??? w rezultacie zastanawiam sie czy zmienic lekarza na bardziej \"dostepnego\" a juz na pewno zapisalam sie na usg PRYWATNIE wole nie igrac z takimi sprawami :/


Maynia skoro o jest tak wazne (mysle,ze super wazne jakao mama cudnej parki) o trzeba bylo pojsc prywatnie.Malo ginow?
czemu ty sie dziwisz?myslisz ze zalatwisz cos w tzw.przchodni?to lepiej zejdz na ziemie.

ps.lekaz nie jest rozchwyywany tylko ma TZW WIZYTY PRYWATNE.KUMASZ TERAZ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 18:33  
Cytuj
Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ?wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 18:49  
Cytuj
odpowiedź prosta - nic nie bierze, bo w gabinecie nie ma USG po prostu.
Jesli będzie robił to na pewno drogo to nie będzie
Ale ważniejsza jest jakośc badania, a nie cena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 07:25  
Cytuj
MA JUZ USG W GABINECIE KOSZT OD 50 DO 100
Andersa 6
37-450 Stalowa Wola
15 842 10 30
603 927 870
nie wiem czy telefony jescze wazne:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 08:25  
Cytuj
Mical jest mily i uroczy i tego nie mozna mu odmowic ale w porownaniu do innych lekarzy u ktorych bylam jest malo kompetentny. W sumie kazdy szuka lekarza ktory mu najbardzie pasuje - jeden woli milego a drugi madrego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie. Wie ktoś może ile Micał bierze za USG ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 12:40  
Cytuj
Dzięki marines umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 14:56  
Cytuj
niema za co, cena usg zależy co chcesz robić i jakie zdjęcia najdroższe 3d i 4dcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 23:51  
Cytuj
Aha. W ciąży nie jestem to może 50 zł mnie to wyniesie. Dzięki jeszcze raz.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 06:35  
Cytuj
Odpisałam. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 13:05  
Cytuj
na Edukacji zamiast A.Micała przyjmuje dr.Bieś-wtorek od 8
czwartek od 11-polecam super lekarz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 11:39  
Cytuj
Czy któraś z forumowiczek wie w jakich dniach/godzinach przyjmuje Micał prywatnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »