NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
A.Micał- ginekolog, gdzie przyjmujew jakie dni
Posty: 72
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 12:20  
Cytuj
W poniedziałki od 18 do 20.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 12:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 12:22  
Cytuj
dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 10:54  
Cytuj
Proszę o informacje gdzie obecnie przyjmuje lek. Micał na NFZ oraz jak długo trzeba czekać. Na Edukacji ponoć jest nieobecny- do odwołania.

Chyba zadałam pytanie w temacie o konkretnym lekarzu tak?! Więc po co się udzielasz jak nie znasz odpowiedzi?? Założyłeś dzisiaj konto i już tyle postów nabiłeś? Robisz tu za kolejnego trolla??

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Proszę o informacje gdzie obecnie przyjmuje lek. Micał na NFZ oraz jak długo trzeba czekać. Na Edukacji ponoć jest nieobecny- do odwołania.

Na stronie szpitala jest napisane, że przyjmuje w środy od 14:35 do 18:00, ale czy to aktualne, to nie wiem. Może zadzwoń do rejestracji i zapytaj. Tel. 15 843-32-95

CYTAT
Chyba zadałam pytanie w temacie o konkretnym lekarzu tak?! Więc po co się udzielasz jak nie znasz odpowiedzi?? Założyłeś dzisiaj konto i już tyle postów nabiłeś? Robisz tu za kolejnego trolla??


Robi smiech2 Wypowiada się w każdym temacie, chociaż nie ma nic sensownego do powiedzenia, wstawia jeden post pod drugim, a w dodatku ma chyba problem z określeniem własnej tożsamości płciowej bo raz wypowiada się w formie żeńskiej, a raz w męskiej potluczony

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »