NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Frac - żółta biegunka,
~~bob
ff
Wysłany: 9 Paź 2009r. 21:55  
Cytuj
Ogłaszam konkurs na adekwatną nazwę dla żółtego bunkra zlokalizowanego na JPII.
Dla zwycięzcy wieczna chwała

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2009r. 21:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~bob
ff
Wysłany: 9 Paź 2009r. 21:58  
Cytuj
jak można bylo wsadzić w takie miejsce markiet - bez dojazdu,bez parkingu. Ja ten sklep omijam i innych do tego namawiam.
Moja propozycja nazwy to "żółta bieguna"

 
 
 
 
~~kąsumęt
ff
Wysłany: 10 Paź 2009r. 08:47  
Cytuj
a czemu omijać? fakt, brzydki jest straszliwie, ale akurat mam po drodze więc czasem wstąpie bo chleb mają dobry i tani (pewnie do czasu).

 
 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2009r. 10:58  
Cytuj
Tam zaraz omijać, faktem jest, że durnowatością jest budowanie takiego budynku przy tak sporym obiekcie jak Centrum 4, gdzie nie raz stoją puste lokale itp. lepiej było tam zrobić trochę miejsca, jakieś uliczki, ławeczki, aby sobie można było spocząć czasem. Oczywiście głównym zarzutem dla sklepu jest parking na 7 aut i podjazd dla samochodów dostawczych, którego tak naprawdę nie ma w ogóle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2009r. 15:51  
Cytuj
chyba a tesco byla promocja na swiegoodtlowki bo razi tam jak cholera...goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2009r. 18:16  
Cytuj
Witam wszystkich domorosłych i zorientowanych recenzentów.
Zacznijmy od tego że to Pan Prezydent Miasta Stalowa Wola wydał takie warunki na taki budynek więc zanim się zacznie marudzić trzeba wiedzieć do kogo kierować narzekania na estetykę, i nie tylko ten jeden budynek w mieście nie powala architekturą, znalazło by się jeszcze kilka innych... z tego co wiem plac był prywatny a nie miejski, miasto nie dało zrobić ani dojazdu ani parkingu. Każdy tylko mądruje i narzeka, temu za jasno, temu za ciemno, ten namawia na zakupy we Fracu, inny odradza... ludzie ... czy nie poprzewracało się wam trochę w głowach ?
Mnie się ta sieć podoba i robię tam wszystkie zakupy, czysto, zadbane, dobre świeże towary, dobre promocje i jak będą chcieli dalej utrzymać klientów... nie podniosą cen, zresztą powstają już kolejne markety i rynek zweryfikuje kto co prezentuje. A tak na marginesie... to sklepy z wyższej półki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2009r. 20:21  
Cytuj
Nowy Frak jest okropny, kolejny budynek który szpeci miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2009r. 07:40  
Cytuj
Ludziska nie wiedzą czego się czepić. Fakt kiepski dojazd i brak parkingu to OGROMNA wada, ale poza tym sklep ciekawy. A zresztą "rynek zweryfikuje". Dla mnie pod nosem więc się cieszę im więcej tym lepiej bo większa konkurencja musi wpłynąć pozytywnie na świadczone usługi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2009r. 20:44  
Cytuj
W Stalówce to norma że ostatnio powstaja same "supermarkety" ja staram się omijać je wszystkie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »