NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
ginekolog-Tomasz Adamczyk,
~~goga
ff
Wysłany: 6 Sie 2007r. 20:16  
Cytuj
Hejka!
Mam pytanie do pań na tym forum.
Co sądzicie o doktorze Tomaszu Adamczyku? Przyjmuje On na Czarnieckiego22 w tym dobudowanym budynku.
Szukam dobrego ginekologa na NFZ. A może macie kogoś godnego polecenia ze Stalowej Woli?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2007r. 20:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 6 Sie 2007r. 22:26  
Cytuj
hej
Ja chodze do Adamczyka już kilka lat prowadził tez moje dwie ciąże, i sądze że jest oki.
Przyjmuje też raz w tygodniu w poradni K przy szpitalu.Ale rejestrować sie trzeba jakiś miesiąc wcześniej.

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 7 Sie 2007r. 05:22  
Cytuj
Ja polecam URSZULE DRABIK -WOJNAROWSKA prowadzila mnie przed ciaza w trakcie i po i powiem szczerze ze jestem z niej BARDZO zadowolona tak wiec polecam ja ,Przyjmuje pod HSW w Ambulatorium.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2007r. 06:59  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o doktorze Tomaszu Adamczyku?

Myślę, że ten lekarz normalnie, bezwstydnie „żyje z kobiet” jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Sie 2007r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam URSZULE DRABIK -WOJNAROWSKA prowadzila mnie przed ciaza w trakcie i po i powiem szczerze ze jestem z niej BARDZO zadowolona tak wiec polecam ja ,Przyjmuje pod HSW w Ambulatorium.


Do pani Urszuli Drabik trudno się dostać. Koleżanka jak zaszła w ciążę próbowała się dostać do Niej przez miesiąc i nigdy Jej nie było i zrezygnowała.

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 7 Sie 2007r. 14:27  
Cytuj
No i juz samo to swiadczy ile ma pacjentek.Ja tam rejestruje sie z dnia na dzien i nie mam problemu z dostaniem sie.

 
 
 
 
~~goga
ff
Wysłany: 7 Sie 2007r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
No i juz samo to swiadczy ile ma pacjentek.Ja tam rejestruje sie z dnia na dzien i nie mam problemu z dostaniem sie.

Chodziło mi raczej o to, że przez miesiąc Jej nie było ... nie wiem czym to było spowodowane.
Ja do tej pory chodziłam do Zymróza ... nie mam nic do tego lekarza ... ale planuję ciążę, a z tego co wiem, to On nie za wiele mówi i tylko każe się nie martwić na zapas ;-)

 
 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 13 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2007r. 20:01  
Cytuj
Doktor Zymróz to lekarz z powołania. Nie kasa dla niego jest najważniejsza, ale pacjentka. Może nie sprawia najlepszego wrażenia na pierwszy rzut oka, ale z czystym sumieniem mogę go polecić każdej dziewczynie. Chodzę do niego od lat, prowadził moją ciążę i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:31  
Cytuj
a moze tak ktos moze powie wiecej o Adamczyku, w koncu o niego pytano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 30 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 21:57  
Cytuj
Nie musisz odswiezac starego watku na jego temat skoro juz jeden skomentowałas

Kto nie był bun­towni­kiem za młodu ten będzie świ­nią na starość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Nie musisz odswiezac starego watku na jego temat skoro juz jeden skomentowałas


Chyba reklamą mi tu pachnie po prostu !!! Może mało pacjentek w gabinecie i trzeba o sobie przypomniec na forum jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »