NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Naleśnikowy Raj za Bankiem BGŻ - Naleśnikarnia ,
Posty: 12
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 08:51  
Cytuj
12 września została otworzona naleśnikarnia za bankiem BGŻ, byłem w dniu otwarcia i muszę przyznać że mają super lokal użądzony bardzo gustownie i przedewszystkim rewelacyjne naleśniki wytrawne z mięskiem, a do tego zimny browarek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 08:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 11:05  
Cytuj
ale błedy!!!! urządzać, przede wszystkim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 11:09  
Cytuj
elza - zanim komuś zwrócisz uwagę popatrz na siebie - w wyrazie błedy zjadło Ci ę goodgoodgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 11:13  
Cytuj
No tak to jest jak ludzie wytykają komuś bledy, a swoich nie widzą.. ehh.. brak słów po prostu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 11:39  
Cytuj
Ale fakt faktem miałem okazje tam wczoraj zawitać i przyznam ze naleśniki są naprawdę świetne co nie podlega wątpliwości to moim zdaniem w temacie.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 12:12  
Cytuj
a tak w przybliżeniu to cenowo jak tam to stoi??

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 13:08  
Cytuj
W miarę rozsądnie biorąc pod uwagę wielkość naleśnika, 12 pln za dużego naleśnika z mięsem. Słusznej postury osoba zje do syta przy tej wielkości naleśników. Są pozycje na słodko w cenach od 6 pln. Natomiast cena jest proporcjonalna wg. mnie do jakości i smaku, bo naleśniki są rewelacja.
Ale wiadomo dla jednych to tanio dla drugich nie, trzeba się wybrać popróbować i samemu ocenić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2009r. 18:01  
Cytuj
Byłem ale jedzenie jakieś takie mdłe- wole zjeść pizze niż te naleśniki.

PS
Myślę że dni tego lokalu są policzone

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2009r. 11:46  
Cytuj
Tak jak napisał hubivw wyżej cena od 6-do 14 poprawiam 14 bo ja akurat się szarpnąłem na tego za 14good i był naprawdę duży i pożywny ale wiele możemy pisać każdy ma gusta i guściki trzeba samemu ocenić obiektywnie odwiedzając lokal.
Ja daje wielki + dla tego lokalu i myślę ze dobrze ze pojawiają się tego typu lokale w mieście zawsze to nie oklepana pizzeria bądź kebab ale coś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 17 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 11:30  
Cytuj
Ceny tych naleśników powalają zwykłego śmiertelnika.
Jak chcą się utrzymać to muszą je obniżyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Ceny tych naleśników powalają zwykłego śmiertelnika.
Jak chcą się utrzymać to muszą je obniżyć.


Co Jasiek mówisz że drogo za wypasionego naleśnika z boczkiem 14 zyla ? Naleśniki są extra, rewelacyjne w smaku a w dodatku wielkie i można sobie dobrze pojeść. pizza wcale nie jest tańsza. Ty pewnie myślałeś że 5 zyli zjesz i będziesz zadowolony, ale tak to w kaprysie dają. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2009r. 17:13  
Cytuj
Świetny pomysł z tymi nalesnikami ,bardzo miły lokal na osiedlu,smaczne jedzonko ,nie jest jeszcze tak cenowo zle bo za dobre jedzonko to warto troszke więcej zapłacić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
Świetny pomysł z tymi nalesnikami ,bardzo miły lokal na osiedlu,smaczne jedzonko ,nie jest jeszcze tak cenowo zle bo za dobre jedzonko to warto troszke więcej zapłacić




Cała Stalowa Jadzi rani niech se jadzia ... te naleśniki wsadzi!!! (ale z tymi dopłatami to już przegiełaś)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 11:33  
Cytuj
Ja też uważam że dni tego lokalu są policzone.
Naleśnikarnia fajna sprawa. Zawsze coś nowego ale znając historię tej lokalizacji to daję im czas może do grudnia (choć chciałbym się mylić).
Lokal sprawia wrażenie sympatycznego. Kulturka i szyk to zalety.
Naleśników nie jadłem więc się nie wypowiadam.
Ale polecam trzeba sprawdzić samemu umiech
Ciekawe czy jest zakaz palenia w takim lokalu bo jeśli nie to nawet nie wchodzę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2009r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Świetny pomysł z tymi nalesnikami ,bardzo miły lokal na osiedlu,smaczne jedzonko ,nie jest jeszcze tak cenowo zle bo za dobre jedzonko to warto troszke więcej zapłacić


Reklama dzwignią handlu umiech Nie byłem jeszcze , możecie przedstawić ciekawe propozycje z menu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 18:55  
Cytuj
większość wypowiedzi brzmi tak jakby napisał je sam ,,szef ,, naleśnikarni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
12 września została otworzona naleśnikarnia za bankiem BGŻ, byłem w dniu otwarcia i muszę przyznać że mają super lokal użądzony bardzo gustownie i przedewszystkim rewelacyjne naleśniki wytrawne z mięskiem, a do tego zimny browarek.



dla mnie beznadzieja , ceny maskra 14 zł za nalesnika z odrobina kurczaka i kapusta pekińską?bez jaj!!, tylko jedna warstwa przełożona chociaż nalesnik ma 40 cm średnicy,troche keczupu i majonezu na wierzchu, nic specjalnego!!!!!pierwszy i napewno ostatni raz tam byłam a lepsze nalesniki moge sobie zrobic w domu!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2009r. 23:07  
Cytuj
Kazda dzialalnosc gosp prowadzona pod tym samym adresem co nalesniki padla, wiec iim ni ewroze dalekiej przyszlosci. ale pomysl spoko, tylko lokalizacja dupna. dalo by to rade w tesco, w miejscu gdzie sprzedaja te ciasteczka, albo gdziekolwiek indziej w kazdym hipermarkecie w RST...

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2009r. 11:52  
Cytuj
nie rozumie czym tu się zachwycać. Rozumie kupić pizze o śr. 40cm. to przynajmniej 2-3 osoby ze smakiem ją zje, ale taki naleśnik w tej samej cenie???? :O przykładem jest naleśnik z jabłkiem, cynamonem i cukrem pudrem w "RAJU" kosztuje 8 zeta a średni koszt takiego kosztuje ~0,50 zł.
Jedzenie dla całej rodziny i sąsiada umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Ja też uważam że dni tego lokalu są policzone.
Naleśnikarnia fajna sprawa. Zawsze coś nowego ale znając historię tej lokalizacji to daję im czas może do grudnia (choć chciałbym się mylić).
Lokal sprawia wrażenie sympatycznego. Kulturka i szyk to zalety.
Naleśników nie jadłem więc się nie wypowiadam.
Ale polecam trzeba sprawdzić samemu umiech
Ciekawe czy jest zakaz palenia w takim lokalu bo jeśli nie to nawet nie wchodzę ;)


hehe a jest luty i dalej są nalesniki ;d;d;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
W miarę rozsądnie biorąc pod uwagę wielkość naleśnika, 12 pln za dużego naleśnika z mięsem. Słusznej postury osoba zje do syta przy tej wielkości naleśników. Są pozycje na słodko w cenach od 6 pln. Natomiast cena jest proporcjonalna wg. mnie do jakości i smaku, bo naleśniki są rewelacja.
Ale wiadomo dla jednych to tanio dla drugich nie, trzeba się wybrać popróbować i samemu ocenić.




hubiVW - ładnie to tak się podszywać pod zadowolonego klienta panie Hubercie? Byłam, jadłam i raczej więcej nie pójdę:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 21:53  
Cytuj
Kryptoreklama.....?cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
12 września została otworzona naleśnikarnia za bankiem BGŻ, byłem w dniu otwarcia i muszę przyznać że mają super lokal użądzony bardzo gustownie i przedewszystkim rewelacyjne naleśniki wytrawne z mięskiem, a do tego zimny browarek.


ja byłam tam z rodzina czyli ja maz i syn i uwazamy ze to cos okronego nie dojedzenia syn nawet niechial tego sprobowac a te ceny sa z kosmosu uwazam ze długo to nie bedzie zewzgledu na ceny ale to jest tylko nasza opinia .

kazdy ma do swojego zdania good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2010r. 10:28  
Cytuj
CYTAT


ja byłam tam z rodzina czyli ja maz i syn i uwazamy ze to cos okronego nie dojedzenia syn nawet niechial tego sprobowac a te ceny sa z kosmosu uwazam ze długo to nie bedzie zewzgledu na ceny ale to jest tylko nasza opinia .

kazdy ma do swojego zdania good



Za rok pewnie dalej będą wpisy ze niema to szans, ze względu na cenyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2010r. 15:36  
Cytuj
Jeden lubi róże, drugi piwo duże. A ja osobiście uwielbiałem placka po węgiersku na stacji benzynowej koło Opla. Ciekawe cy jeszcze można takiego tam wsysnąćumiech Przyjadę to sprawdzę.

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »